FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 feb 2019, 20:40

ultrasstyle_tz je napisao/la:ma bio je de facto privatizovan i dok je bio neko ko je davao lovu (Azmir), ali problem su ti zakonski okviri.

ja se samo jednog predsjednika sjecam od 2000 pa na ovamo da nije imao jednoglasnu podrsku skupstine kluba. Ove ostale sve sjednice su bile privatizovane , jednoglasne ko god da je predsjednik

i ruzno je ovo sprdanje sa imenom i historijom kluba, samo zato jer vas covjek nije predsjednik. Ruzno, ne mogu to navijaci raditi pravi
Neka je predsjednik i perhan ako ce urediti klub i donijeti nam sportsku radost (evrope trofeji).
Niko se ne sprda sa klubom vec sa tuzlakom .
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 24 feb 2019, 21:08

Sreća pa je Tuzlak1987 zaglavio u socijaldemokratiji, strah me pomisliti šta bi bilo da je SDA :crazy:.
Šala na stranu, ovakav način funkcionisanja ekipa u PL nas vodi u blamaže pri svakom izlazu u evropska takmičenja. Pogledajte oko nas, svi imaju kakve takve, a neki i odlične, rezultate u Evropi. A od ideja mi se kosa diže, mi "furamo ideju, Sarajevo se gradi". Deru nas od olimpijski igara na ovamo. Smetaju Tuzli Arapi, a SCC i pola Sarajeva živi od njih, ne smetaju Parizu, Manchesteru i drugim gradovima. Znam ja nas, jbti nas.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:11

meecko je napisao/la:Sreća pa je Tuzlak1987 zaglavio u socijaldemokratiji, strah me pomisliti šta bi bilo da je SDA :crazy:.
Šala na stranu, ovakav način funkcionisanja ekipa u PL nas vodi u blamaže pri svakom izlazu u evropska takmičenja. Pogledajte oko nas, svi imaju kakve takve, a neki i odlične, rezultate u Evropi. A od ideja mi se kosa diže, mi "furamo ideju, Sarajevo se gradi". Deru nas od olimpijski igara na ovamo. Smetaju Tuzli Arapi, a SCC i pola Sarajeva živi od njih, ne smetaju Parizu, Manchesteru i drugim gradovima. Znam ja nas, jbti nas.
Nisam ja druskane clan niti jedne stranke, za razliku od nekih sa teme. Eto pljujte, ne vrijedi sa vama. Eto sad i nekakvi Arapi. :crazy:
Imate za dvije godine sansu za odlucivanje, promjenite sve.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 feb 2019, 21:24

Gledaj frajer bgm okrenu na politiku... :tokralju:
Momak je puko ko sajla.
Nasu zelju za boljim klubom,i pokojim izlaskom u evropu,mozda jednim trofejom danas naziva desnicarskim fasizmom i nacionalizmom :bow:
A svako kritikovanje uprave i Jasmina dozivljava kao napad na sdp :tokralju:
Aeriels@
Danas sam primjetio da mi brises postove....
Dok je klub gradski o Jasminu ce se pisati....ponekada i o stranci kojoj doticni pripada...i sama znas zasto...
Da nebude politickih prepucavanja to te razumijem...Ali ne pretjeruj.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:27

Brcanskamalta je napisao/la: Nasu zelju za boljim klubom,i pokojim izlaskom u evropu,mozda jednim trofejom danas naziva desnicarskim fasizmom i nacionalizmom :bow:
Ne lazi. Ne stavljaj mi rijeci u usta. Vi ste ismijavali historiju kluba, ti i dvoja dva pajdasa koja imaju problem sa Slobodinom historijom.

Ja vam kazem kada vam sve smeta, bujrum pokreni se. Promjeni sve osim sto seres samo da nije dobro.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 feb 2019, 21:35

Jedan zeljo baca sve na evropu jer ljudi znaju koliko to znaci za klub. Nadaju se prodaji dzeke.
I ti sad ovde prosipas suplju a sam veze nemas.Veze ti momcino nemas.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:37

Sariel1987 je napisao/la:Jedan zeljo baca sve na evropu jer ljudi znaju koliko to znaci za klub. Nadaju se prodaji dzeke.
I ti sad ovde prosipas suplju a sam veze nemas.Veze ti momcino nemas.
Idi reci to Nalicu, sta meni govoris. Mujkanovic i Nalic su u izjavama kao objektiv naveli opstanak.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 feb 2019, 21:38

Pa ti ovde laprdas satima danima a sam si ko supalj zub .

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:39

Sariel1987 je napisao/la:Pa ti ovde laprdas satima danima a sam si ko supalj zub .
Covjece ti se zalis ovdje. Ne zalim se ja. Ja razumijem da je cilj opstanak sto je i receno iz kluba od uprave i trenera. Nisu nista slagali, rekli su biti ce opstanak i biti ce.
I 100 puta pricas o Evropi i borbi za nesto. Otidji i reci im da ti se ne svidja to.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 feb 2019, 21:40

Nalic je prvo trazio ocitovanje uprave tj senada.povodom ciljeva.nismo ga culi. Poslje toga jasno ko dan.a nije bas da nije bilo obecanja pa sad ko one stvarke sute i ne izlaze.
Ko se zali? Kojiopstanak i otkad **** ga bog vise.
Evo tebi govorim supalj si decko ko supalj zub.ti ces nekom nesto govorit.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:46

Sariel1987 je napisao/la:Nalic je prvo trazio ocitovanje uprave tj senada.povodom ciljeva.nismo ga culi. Poslje toga jasno ko dan.a nije bas da nije bilo obecanja pa sad ko one stvarke sute i ne izlaze.
Ko se zali? Kojiopstanak i otkad **** ga bog vise.
Evo tebi govorim supalj si decko ko supalj zub.ti ces nekom nesto govorit.
Imao Senad intervju za ss.ba rekao naredno:

"Kada smo na početku godine počeli da radimo, gledali smo da stabilizujemo klub, nismo bili opterećeni nekim većim ciljevima, ali tako su se stvari u ligi odvijale da smo došli u situaciju da se borimo za Evropu. U zadnja četiri kola uzeli smo devet bodova i sada smo došli u priliku da se možda već ove sezone nađemo u Evropi. Nećemo propuštati šanse ukoliko se one ukažu. Bilo bi dobro da neko iz vrha osvoji Kup, pa da se možda otvori dodatno mjesto za plasman u Evropu. Za 100. godišnjicu Slobode bila bi velika stvar da izborimo Evropu, ali nećemo ništa obećavati".

Nalic rekao ako ne dodju pojacanja da je realan cilj da se obezbjedi opstanak.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 feb 2019, 21:48

Ima ima.evropa i ako bude moguce jedan trofej za stogodisnjicu.
Pa onda rokade pizde materine.pa tisina.
O opatanku ni rijeci
O opstanku nalic prica.
Idi i citaj ss
Jos nesto stogodisnjica je ovu godinu nije 2020 tad je 101 beeee

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:50

Sariel1987 je napisao/la:Ima ima.evropa i ako bude moguce jedan trofej za stogodisnjicu.
Pa onda rokade pizde materine.pa tisina.
O opatanku ni rijeci
O opstanku nalic prica.
Idi i citaj ss
Jos nesto stogodisnjica je ovu godinu nije 2020 tad je 101 beeee
Covjek rekao ovo 12. januara. A ti se hvatas izjava od prije 2 godine i vise.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 feb 2019, 21:52

S polusezone :lol:
Veze ti nemas al veze momcino.
Al jedno mozes .beskrajno supljirat i branit neobranjivo.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 21:57

Sariel1987 je napisao/la:S polusezone :lol:
Veze ti nemas al veze momcino.
Al jedno mozes .beskrajno supljirat i branit neobranjivo.
Daj taj intevrju sa polusezone.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 feb 2019, 22:06

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la: Nasu zelju za boljim klubom,i pokojim izlaskom u evropu,mozda jednim trofejom danas naziva desnicarskim fasizmom i nacionalizmom :bow:
Ne lazi. Ne stavljaj mi rijeci u usta. Vi ste ismijavali historiju kluba, ti i dvoja dva pajdasa koja imaju problem sa Slobodinom historijom.

Ja vam kazem kada vam sve smeta, bujrum pokreni se. Promjeni sve osim sto seres samo da nije dobro.
Jasta si. ..ali i da vadim post dzaba kada ti obraza nemas.
Lazes ko pas u par postova sam napisao da ismijavamo TEBE a ne klub.
Sto se tice historije ona treba biti gdje joj je i mjesto.U proslosti...Vrijeme je da pisemo novu bolju zar ne...
To da nece niko su lazi.
Da ugasis paralelni klub (1919)i vrstis omladinski Slobodi,prilagodis statut potrebama investitora ,i das investitoru koncesiju (PRAVO NA KORISTENJE)stadiona na minimum 30 godina mozda bi se neko i javio...Niko ne moze graditi zgrade jer koncesija nije VLASNISTVO .Nauci se osnovama.
Jedino si upravu da niko nece u ovu neuredjenost.Ne bi ni ja.
Za investitora treba priprema barem osnovnih stvari seljacino neskolovana fala bogu kada vide ljudi stanje nece....
Prestani da trolas i lazes sam sebe...To je za obdanista....
Iznenadio bi se koliko ovdje skolovanih ima sta god ti mislio o njima.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 24 feb 2019, 22:07

Sariel1987 je napisao/la:Ima ima.evropa i ako bude moguce jedan trofej za stogodisnjicu.
Pa onda rokade pizde materine.pa tisina.
O opatanku ni rijeci
O opstanku nalic prica.
Idi i citaj ss
Jos nesto stogodisnjica je ovu godinu nije 2020 tad je 101 beeee
Stogodisnjica je 2019, godina zvanicna od sljedece sezone, ovu sezonu si poceo u 2018.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 24 feb 2019, 22:08

Predcedniku pada sto godina Slobode 1.1.2020. godine. Ono ko kada zaokruzi godinu kompletnu. :lol: :lol: :lol: :lol:
To je kao ono kada zadnja lopata sodora pane u mjesalicu, onda pali. :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes:
Sta mi znamo,djaba ucili, fakultete zavrsavali, prave diplome nosali. kuknjava kuknjava :rol: :rol: :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 feb 2019, 22:13

Brcanskamalta je napisao/la:
Jasta si. ..ali i da vadim post dzaba kada ti obraza nemas.
Lazes ko pas u par postova sam napisao da ismijavamo TEBE a ne klub.
Sto se tice historije ona treba biti gdje joj je i mjesto.U proslosti...Vrijeme je da pisemo novu bolju zar ne...
To da nece niko su lazi.
Da ugasis paralelni klub (1919)i vrstis omladinski Slobodi,prilagodis statut potrebama investitora ,i das investitoru koncesiju (PRAVO NA KORISTENJE)stadiona na minimum 30 godina mozda bi se neko i javio...Niko ne moze graditi zgrade jer koncesija nije VLASNISTVO .Nauci se osnovama.
Jedino si upravu da niko nece u ovu neuredjenost.Ne bi ni ja.
Za investitora treba priprema barem osnovnih stvari seljacino neskolovana fala bogu kada vide ljudi stanje nece....
Prestani da trolas i lazes sam sebe...To je za obdanista....
Iznenadio bi se koliko ovdje skolovanih ima sta god ti mislio o njima.
Prvo i prvo ja nigdje nisam spomenuo rijec "fasizam". Drugo vi niste ismijavali mene (a i da jeste bila bi mi cast od takvih akademika), sprdali ste se sa imenom Sloboda jos od prije 2 dana pa i danas. Pusti se izvlakusa. Mislite da ispadate smijesni jer to radite zbog jednog covjeka i tamo onih. I fino je to ultras ti rekao.

A sto se tice tvojih inicijativa. Uvijek kada je jedan poraz ili bilo sta negativno uvijek ista prica. Otidji i pokreni nesto. Ja se ne zalim oko toga, ti se zalis. Uradi nesto.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 feb 2019, 22:38

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
Jasta si. ..ali i da vadim post dzaba kada ti obraza nemas.
Lazes ko pas u par postova sam napisao da ismijavamo TEBE a ne klub.
Sto se tice historije ona treba biti gdje joj je i mjesto.U proslosti...Vrijeme je da pisemo novu bolju zar ne...
To da nece niko su lazi.
Da ugasis paralelni klub (1919)i vrstis omladinski Slobodi,prilagodis statut potrebama investitora ,i das investitoru koncesiju (PRAVO NA KORISTENJE)stadiona na minimum 30 godina mozda bi se neko i javio...Niko ne moze graditi zgrade jer koncesija nije VLASNISTVO .Nauci se osnovama.
Jedino si upravu da niko nece u ovu neuredjenost.Ne bi ni ja.
Za investitora treba priprema barem osnovnih stvari seljacino neskolovana fala bogu kada vide ljudi stanje nece....
Prestani da trolas i lazes sam sebe...To je za obdanista....
Iznenadio bi se koliko ovdje skolovanih ima sta god ti mislio o njima.
Prvo i prvo ja nigdje nisam spomenuo rijec "fasizam". Drugo vi niste ismijavali mene (a i da jeste bila bi mi cast od takvih akademika), sprdali ste se sa imenom Sloboda jos od prije 2 dana pa i danas. Pusti se izvlakusa. Mislite da ispadate smijesni jer to radite zbog jednog covjeka i tamo onih. I fino je to ultras ti rekao.

A sto se tice tvojih inicijativa. Uvijek kada je jedan poraz ili bilo sta negativno uvijek ista prica. Otidji i pokreni nesto. Ja se ne zalim oko toga, ti se zalis. Uradi nesto.
Pa ne mogu ja promjeniti yebem ti pleme bolesno napaceno...Ja nisam gradonacelnik....nisam predsjednik kluba....nisam sportski direktor. ..nisam u skupstini...niti imam pare da se umjesam i pobodem sa njima...
Zasto mene prozivas....gdje su svi nabrojani. ..gdje je UG ...fukare....To svima dobro sto sela su Real za nas...
Hvala bogu da cemo kritikovat....kritikujemo godinama....a ne samo kada je poraz. ..Kada je Azmir bio najglasniji sam bio u kritikama...euforija da,ali uvjek kritika...dok ste svi molili ga da mu popusite i svrsavali...
Kritikovat cemo i napadati. ..jasmina azmira senada husu hasu moj caca da je u klubu napascu ga.
JESMO li u sjevernoj koreji, arabiji pa nesmijemo...
Tebi ako se ne svidja imas blok i ne citaj ali nemoj mi zivce vise kidat pocupat cu ti tu kosu ****.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.