FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 15 jul 2019, 21:48

Brcanskamalta je napisao/la:Ma sve je to ok, ali kada mi kaze mi smo Sloboda alooo...
To ti u danasnjem fudbalu ba nista ne znaci...
Radnik je uspjesniji klub od Slobode,u evropi skoro ko i mi,ima i Kup drzave,pravi transfere ko i mi ponekada,e to je realnost NAZALOST,a ne mi smo Sloboda alooo.... :rol:
E to treba igracima usadit,da mogu uci u historiju,da ce im se ime spominjat dok bude fudbala u BiH,jer bi bili PRVI sto u kupu sto u ligi da je osvoje..
Sve to treba i finansijski isplatiti pa igracima obecat premije za kup ili ligu...
Mi moramo biti manje arogantni(mi smo Sloboda aloo :rol: ),i ocekivanja smanjiti na minimum....jer u BiH fudbalu smo niko i nista(rezultatski)...
Organizovat se malo pa napunit Stadion, kada na svakoj bude 5-6 000 ljudi i jedno 400-500 fukara,mozemo traziti rez, i reci mi smo Sloboda aloo....
To me podsjeca na onog,jel malo 4 :urnebes:
Ti ako malo bolje izanaliziras nase postove vidio bi da se zamalo slazemo.
Nema te arogancije u klubu , medju navijacima,medju Tuzlacima, vjeruj mi. Da je bogdom ima. Sjecam se Tare mi je znao reci :" Mi idemo u Zepce da izgubimo." Tog "alooo" nama i fali. Zasto? Zato sto se zadovoljavamo prosjekom. I logistickim i rezultatskim.
Glupo ce zvucati , ali ja da sam u rukuvodstvu, to je prva stvar na kojoj bih poradio. Trudio bih se da sa svima zapocinem razgovor sa "Aloooo mi smo Sloboda". Mozda djetinjasto zvuci, ali, ja stvarno vjerujem u to da kad se zicas za repa, kad pricas sa gradskim k.urcima, moras to potencirati. Stosta nam se ne bi dogodilo da smo imali takav pristup, al' ajde.
Preveliki je ovo grad za ovakav prosjek.
tz tz tz tz tz tz

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 15 jul 2019, 21:51

A bruka je ovo da dovode igrace da ne znaju tim menadzer i trener. Haha opet se neko tali. Ko li je? :D
Niko, niko, samo Sloboda

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 jul 2019, 21:53

mirza24 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
jayjay87 je napisao/la:Ovaj Bojan Batar i Amar Prutina su bili vec danas.Ono sto sam napisao da je stoper Miloš je pogreška, pogrešno sam i ja čuo, izvinjavam se. :shhh: To je ovaj iz Borca.
Ova dvojica nula poena. Bolje dati šansu Devedžiću nego ovom iz Borca. Prutina igrač za prve federalne, plus sta ce nam jos jedan lijevi bek???
niti ova dvojica batar i prutina a ni ova devedzic nisu za prvi tim nego treba nam stoper pravi desna noga
Ne mozes stavljati u isti koš Devedzica i ovu dvojicu. Prvi je nas igrač i ako se nekome vec daje šansa da igra daje se igračima iz svog OP.
A Prutina nije za sanse trebao bi biti vec dokazano ime sto realno nije. Tako da Batar i Prutina treba prekrižiti odmah koji ce nam qrac.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 jul 2019, 21:56

katarakta je napisao/la:A bruka je ovo da dovode igrace da ne znaju tim menadzer i trener. Haha opet se neko tali. Ko li je? :D
Zapiju se Smajić, Smajlovic i Grado pa ne znaju šta su jedan drugom rekli :lol:
Mile ispasta tu. #mileizdrzi :rol: :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

mirza24
Postovi: 629
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 15 jul 2019, 21:57

katarakta je napisao/la:A bruka je ovo da dovode igrace da ne znaju tim menadzer i trener. Haha opet se neko tali. Ko li je? :D
Problem je sto kod Lukanovica nemoze niko da se tali pa nekom ne odgovara a posebno Miletu taldjiji jer Lukanovicevu platu daje Olimpija Ljubljana :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 15 jul 2019, 21:58

Ovdje ili je igra gluhih telefona ili neki zeznut tal. 100% je istina da su dogovorili Gojkovica i nisam ja taj koji je to ovdje prvi napisao, a Smajic o tome izgleda nema pojma i ja mu vjerujem...Pitanje je onda kome je ponudjen i ko ga je odbio.

Bas je lose da se dovode igraci a da Smajic i ne zna ko je dosao.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 15 jul 2019, 22:00

Karambeu je napisao/la:Ovdje ili je igra gluhih telefona ili neki zeznut tal. 100% je istina da su dogovorili Gojkovica i nisam ja taj koji je to ovdje prvi napisao, a Smajic o tome izgleda nema pojma i ja mu vjerujem...Pitanje je onda kome je ponudjen i ko ga je odbio.

Bas je lose da se dovode igraci a da Smajic i ne zna ko je dosao.
ja sam napisao nakon Osjeka, jer sam tako cuo od osobekojenecudaimenujem iz uprave :eh:
tz tz tz tz tz tz

jayjay87
Postovi: 92
Pridružen/a: 13 jun 2019, 23:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la jayjay87 » 15 jul 2019, 22:03

sviunapad1010 je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Ova dvojica nula poena. Bolje dati šansu Devedžiću nego ovom iz Borca. Prutina igrač za prve federalne, plus sta ce nam jos jedan lijevi bek???
niti ova dvojica batar i prutina a ni ova devedzic nisu za prvi tim nego treba nam stoper pravi desna noga
Ne mozes stavljati u isti koš Devedzica i ovu dvojicu. Prvi je nas igrač i ako se nekome vec daje šansa da igra daje se igračima iz svog OP.
A Prutina nije za sanse trebao bi biti vec dokazano ime sto realno nije. Tako da Batar i Prutina treba prekrižiti odmah koji ce nam qrac.
Ma uhvatio ovaj mirza24 propali menadzer neki pik na Devedzica pa ga stalno pljuje.Momak svima valja samo njemu ne valja.Prvo je govorio da je Hasanbegovic bolji od njega a ovog ni na mapi, eto koliko zna o fudbalu. :urnebes:
Mora da neki njegov ne igra zbog njega pa ga zato pljuje stalno.

Avatar
Karambeu
Postovi: 393
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Karambeu » 15 jul 2019, 22:06

slusalica je napisao/la:
Karambeu je napisao/la:Ovdje ili je igra gluhih telefona ili neki zeznut tal. 100% je istina da su dogovorili Gojkovica i nisam ja taj koji je to ovdje prvi napisao, a Smajic o tome izgleda nema pojma i ja mu vjerujem...Pitanje je onda kome je ponudjen i ko ga je odbio.

Bas je lose da se dovode igraci a da Smajic i ne zna ko je dosao.
ja sam napisao nakon Osjeka, jer sam tako cuo od osobekojenecudaimenujem iz uprave :eh:
Vjerujem ti jer je i moj izvor relevantan prilicno, ili do Smajica to nije doslo uopste ili nam je Mile stvarno taldzija pa je na svoju ruku odbio, Mile peta kolona :lol:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 jul 2019, 22:09

Drago mi je za Vidovica sto je ispusio u zrinjskom. Das igraču sansu odmah polete i umisle se. Mjera Orasje kad je kreten.
Azir isto umislio da je zvijezda i misli da ce ga trpiti na golu kako smo mi trpili i gledali njegove greške. On je propao prelaskom kod brnjoze vidjeti ćete.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 15 jul 2019, 22:10

Karambeu je napisao/la:
slusalica je napisao/la:
Karambeu je napisao/la:Ovdje ili je igra gluhih telefona ili neki zeznut tal. 100% je istina da su dogovorili Gojkovica i nisam ja taj koji je to ovdje prvi napisao, a Smajic o tome izgleda nema pojma i ja mu vjerujem...Pitanje je onda kome je ponudjen i ko ga je odbio.

Bas je lose da se dovode igraci a da Smajic i ne zna ko je dosao.
ja sam napisao nakon Osjeka, jer sam tako cuo od osobekojenecudaimenujem iz uprave :eh:
Vjerujem ti jer je i moj izvor relevantan prilicno, ili do Smajica to nije doslo uopste ili nam je Mile stvarno taldzija pa je na svoju ruku odbio, Mile peta kolona :lol:
treba Adema pitati :mrgreen:
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 jul 2019, 22:11

Za 35 godina da i ovo dozivim kod nas, trener povede tim na friendly utakmicu, a ne zna da ima jos 2 igraca na raspolaganju, ljudi mu doveli igrace a da covjek habera nema o tome. :urnebes: :urnebes:

Sto neko napisa, ovakve stvari ne smijes pljunuti u javnost jer ce nam se vas dunjaluk bolan smijati zbog ovog sarlatanskog pristupa. Ado izgleda najlaksi za tala, zapijes ga i covjek samo dadne blagoslov.

Ova Smajiceva prica kako se tim treba praviti barem 2 godine je cista demagogija i da se nesto kaze u odbranu. Kakav bolan tim kad je 98% igraca iz prethodne sezone napustilo klub, dosli svi novi, i ako ne na zimu onda vec na kraju sezone odlaze ovi, dolaze novi. Jedino u cemu smo konstantni jesu dugovi i sramocenje kluba i grada Tuzle.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 15 jul 2019, 22:13

Beduin je napisao/la:Za 35 godina da i ovo dozivim kod nas, trener povede tim na friendly utakmicu, a ne zna da ima jos 2 igraca na raspolaganju, ljudi mu doveli igrace a da covjek habera nema o tome. :urnebes: :urnebes:

Sto neko napisa, ovakve stvari ne smijes pljunuti u javnost jer ce nam se vas dunjaluk bolan smijati zbog ovog sarlatanskog pristupa. Ado izgleda najlaksi za tala, zapijes ga i covjek samo dadne blagoslov.

Ova Smajiceva prica kako se tim treba praviti barem 2 godine je cista demagogija i da se nesto kaze u odbranu. Kakav bolan tim kad je 98% igraca iz prethodne sezone napustilo klub, dosli svi novi, i ako ne na zimu onda vec na kraju sezone odlaze ovi, dolaze novi. Jedino u cemu smo konstantni jesu dugovi i sramocenje kluba i grada Tuzle.
:salut:
tz tz tz tz tz tz

mirza24
Postovi: 629
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 15 jul 2019, 22:15

Ma uhvatio ovaj mirza24 propali menadzer neki pik na Devedzica pa ga stalno pljuje.Momak svima valja samo njemu ne valja.Prvo je govorio da je Hasanbegovic bolji od njega a ovog ni na mapi, eto koliko zna o fudbalu. :urnebes:
Mora da neki njegov ne igra zbog njega pa ga zato pljuje stalno.[/quote]
Ma pusti tu suplju ti mladi igraci trebaju godinu u 1 fed ligu osim Armina Hodzica i Omerovica . Dobro se sjecam kada je onaj Salkic protiv Sarajeva unistio svoju karijeru jer nije bio jos zreo za premijer ligu . Ta prica o protiv ovoga ili za onog igraca je prozirna fraza jer idi nekada pogledaj utakmicu juniora pa nesto komentiraj

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 15 jul 2019, 22:28

Kakva prepucavanja lobista ovdje , opasno se zakuhava. Evo frajeri jeste li barem kupili godišnju kartu, VIP ili sl. Pretpostavljam da nastavljate utabanim stazama, drpanje para i otimanje igrača nakon razigravanja u Slobodi.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

jayjay87
Postovi: 92
Pridružen/a: 13 jun 2019, 23:37
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la jayjay87 » 15 jul 2019, 22:32

mirza24 je napisao/la:Ma pusti tu suplju ti mladi igraci trebaju godinu u 1 fed ligu osim Armina Hodzica i Omerovica . Dobro se sjecam kada je onaj Salkic protiv Sarajeva unistio svoju karijeru jer nije bio jos zreo za premijer ligu . Ta prica o protiv ovoga ili za onog igraca je prozirna fraza jer idi nekada pogledaj utakmicu juniora pa nesto komentiraj
Ja sam majstore odgledao sve domace utakmice juniora, neke gostujuce, kup utakmice, finale kupa itd.Prvo ne mozes poredit Salkica i Devedzica zbog njihove konstitucije, Salkic nije uopste za stopera zato i jest igrao na desnom beku, ali nebitno to.Slazem se da i Omerovic i Hodzic trebaju ostat jer ja nemam potrebe da ih pljujem.Po tebi oni kao trebaju a ovaj kao ne treba, vidim koga je Smajic spomenuo, Muratovica i Devedzica.To su igraci koji su imali kontinuitet dobrih igara u juniorima i zato sad imaju dobre rezultate.Muratovic ce igrati prvu postavu ako Beganovic ode a momak cak ima pravo jos za juniore igrat.Hodzic i Omerovic su uvijek bili troznak i nikad nisi znao kako ce odigrat zato ih sad to kosta, a oni su od svih juniora trebali najvise uspjet zbog svojih pozicija, nekih karakteristika itd.Cak su ih neki treneri bili skroz prekrizili, cak i Spaha je par puta otjerao Omerovica ali nebitno momci su talentovani i treba pokusat napravit od njih nesto.Sto se tice Hodzica Smajic ga je prekrizio jer ne da da se lopta vuce i mogao bi vrlo lako na pozajmicu, jos ima samo pola godine ugovora.Cak ga je na utakmici protiv Troglava probao na stoperu jer mu u sredini ocigledno ne treba.Omerovica najvise gotivi jer je igrac slican njemu i pruza mu najvise sansi ali ovaj to realno nije iskoristio.Ne znam sta ce bit nakon svega s njim ali eto cim ga nije spomenuo i to govori nesto.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 15 jul 2019, 22:37

Ma usrali su ovo sa clanskim sad sto to traje sto ne dobijas odmah ko proslih godina. Cilj je sto vise prodat clanskih, a ovo u temelju odmah/teoretski ima limitirajuci faktor. Daj boze da se nafata 300 ljudi kako je krenulo. I zar nema firmi koje bi za reklamu na stadionu kupile 50 il 100 clanskih, pa nek podjele radnicima. Nznm, nemos bit pametan nikako...

mirza24
Postovi: 629
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 15 jul 2019, 22:44

Ja sam majstore odgledao sve domace utakmice juniora, neke gostujuce, kup utakmice, finale kupa itd.Prvo ne mozes poredit Salkica i Devedzica zbog njihove konstitucije, Salkic nije uopste za stopera zato i jest igrao na desnom beku, ali nebitno to.Slazem se da i Omerovic i Hodzic trebaju ostat jer ja nemam potrebe da ih pljujem.Po tebi oni kao trebaju a ovaj kao ne treba, vidim koga je Smajic spomenuo, Muratovica i Devedzica.To su igraci koji su imali kontinuitet dobrih igara u juniorima i zato sad imaju dobre rezultate.Muratovic ce igrati prvu postavu ako Beganovic ode a momak cak ima pravo jos za juniore igrat.Hodzic i Omerovic su uvijek bili troznak i nikad nisi znao kako ce odigrat zato ih sad to kosta, a oni su od svih juniora trebali najvise uspjet zbog svojih pozicija, nekih karakteristika itd.Cak su ih neki treneri bili skroz prekrizili, cak i Spaha je par puta otjerao Omerovica ali nebitno momci su talentovani i treba pokusat napravit od njih nesto.Sto se tice Hodzica Smajic ga je prekrizio jer ne da da se lopta vuce i mogao bi vrlo lako na pozajmicu, jos ima samo pola godine ugovora.Cak ga je na utakmici protiv Troglava probao na stoperu jer mu u sredini ocigledno ne treba.Omerovica najvise gotivi jer je igrac slican njemu i pruza mu najvise sansi ali ovaj to realno nije iskoristio.Ne znam sta ce bit nakon svega s njim ali eto cim ga nije spomenuo i to govori nesto.[/quote]
Sve dobro receno nema ljutne ali u BH nema takmicenja za B timove i tu juniori puno ispastaju a moje misljenje je da a. hodzic i omerovic jedino mogu u prvi tim a sto se tice muratovica on je 2001 i moze jos u juniorima a veliki je potencijal za prvi tim . Sve ove druge mlade poslati u 1 fed na kaljenje i pratiti razvoj i ovo je MOJE MISLJENJE ko misli drugacije POSTUJEM TO

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 15 jul 2019, 22:50

slobodaTZ je napisao/la:Ma usrali su ovo sa clanskim sad sto to traje sto ne dobijas odmah ko proslih godina. Cilj je sto vise prodat clanskih, a ovo u temelju odmah/teoretski ima limitirajuci faktor. Daj boze da se nafata 300 ljudi kako je krenulo. I zar nema firmi koje bi za reklamu na stadionu kupile 50 il 100 clanskih, pa nek podjele radnicima. Nznm, nemos bit pametan nikako...
https://www.inde.x.hr/mobile/clanak.asp ... ead_more_m

O ovom pricam, zamisli sad kazes robinju de sacekaj 7 dana dok izadje clanska sa slikom :crazy:
Zadnja izmjena: slobodaTZ, dana/u 16 jul 2019, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beduin
Postovi: 16344
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 jul 2019, 22:52

Hitman22 je napisao/la:Kakva prepucavanja lobista ovdje , opasno se zakuhava. Evo frajeri jeste li barem kupili godišnju kartu, VIP ili sl. Pretpostavljam da nastavljate utabanim stazama, drpanje para i otimanje igrača nakon razigravanja u Slobodi.
Mislim da se to pitanje druze prvo treba postaviti UO, svakom clanu skupstine kluba, a onda obicnim navijacima i simpatizerima. Sve se od nas ocekuje, svaku nasu kritiku docekaju na noz, a njima se nista ne moze ili ne smije reci, traziti nesto od njih, otjerati ih...

Evo ja javno kazem da necu uzeti clansku samo iz principa, a ne iz nekih materijalnih razloga. A oni koji me znaju, znaju da mogu uzeti zlatne, a ne ove najjeftinije. Pisam se vise na sve njih, od sad prvo neka oni nesto naprave sa klubom pa onda neka ocekuju od mene. Vjerovatno ni na utakmice necu dolaziti, teska srca ali to je moja odluka. Nema to veze sa nekim prijasnjim ili sadasnjim predsjednicima, boli me kita sa sve njih, ali dosta mi je vise svega. Mijenjaj UO, clanove skupstine, neka dadnu nesto klubu ako ga zele voditi i odlucivati u njemu, mijenjajte zakone koji nisu funkcionalni. A do tad cu pratiti klub preko tv-a ili portala. A nadam se sto boljem plasmanu nase Slobode.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: IbrahimAga075 i 27 gostiju.