FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2019, 23:13

Ne moze igrati 10 juniora. Nekim ekipama igra jedan i to jer mora. Nama su igrala u prvoj postavi 3 igraca od 19 godina i opet u tome prednjacimo u ligi. Inace moraju se i bodovi osvajati te se kroz sezonu treba okrenuti na 2-3 igraca i gurati njih do prodaje. A ostali moraju skontati da im je bolje u Federalnoj imati dobru sezonu nego sjediti godinu dana na klupi/tribinama. Kukalo se i za Maksimovica pa je sada tu, igrao je u Federalnoj i sada ima legitimnu sansu da sam dokaze kako zasluzuje prvih 11 u Slobodi. A neki bi bez posudbe, odigrane utakmice u PL da budu starteri, svasta. Imaju opciju da ulete samo u slucaju velikih povreda u ekipi ili da odigraju odlicno u Federalnoj. Sto se tice Slobode Sloboda mora imati iskusnih i provjerenih igraca kako bi obezbjedila svoj opstanak u ligi koja je jaka ove godine.

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 23 jul 2019, 23:16

mirza24 je napisao/la: TAKO JE 100% . Svi smo se nadali da dolazkom novih ljudi u klub dolaze promjene ali nazalost sve isto i jos gore rastjerase djecu . Protiv radnika ni na klupi armina hodzica i omerovica a obojica odradili pripreme
Fuuuj za upravu, samo 7 igraca od prvih 11 su prosli nasu skolu
Salihovic, Beganovic, Al Bekic, Prses, Maksimovic, Smajic i Am Bekic.
A umjesto Bekrica (igrac utakmice) moga igrat Omerovic i umjesto livancica il pere mozda mogao Armin Hodzic igrat (nema veze sto nikad na tim pozicijama nije minute odigro)
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 23 jul 2019, 23:17

tuzlak1987 je napisao/la:Ne moze igrati 10 juniora. Nekim ekipama igra jedan i to jer mora. Nama su igrala u prvoj postavi 3 igraca od 19 godina i opet u tome prednjacimo u ligi. Inace moraju se i bodovi osvajati te se kroz sezonu treba okrenuti na 2-3 igraca i gurati njih do prodaje. A ostali moraju skontati da im je bolje u Federalnoj imati dobru sezonu nego sjediti godinu dana na klupi/tribinama. Kukalo se i za Maksimovica pa je sada tu, igrao je u Federalnoj i sada ima legitimnu sansu da sam dokaze kako zasluzuje prvih 11 u Slobodi. A neki bi bez posudbe, odigrane utakmice u PL da budu starteri, svasta.
Eh to je to, upravo to govorim, svi osim Smajica, mada i Smajic je zabio 7 golova u onoj sezoni, kako god da je zabio, opet je zabio, ali eto imao je kredita proslu sezonu cijelu, su se dokazali i igrali su. Niko tebe nece ubaciti u tim ako si los ili te izostaviti ako se pokazes, Todor, Bega, Azir, Smajic, Maksimovic, uz to imamo sada Hodzica i Omerovica.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

mirza24
Postovi: 632
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 23 jul 2019, 23:31

ISTINA JE -- odlaze nam mladi igraci bez odstete . Smajic bez treninga u prvih 11 . dva najveca talenta armin hodzic i omerovic ni medju 18 . trener nam Smajic se krije iza drveca . Igraci dodju par dana i odlaze radi ne orgnizovanosti u klubu . Jedno nam je se posrecilo pobjedili smo Radnik i aBd i Siroki da pobjedimo ali nesmije se ne kritikovati ovaj javasluk u klubu

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 1919tuzlak » 23 jul 2019, 23:38

sbi ce pni propast u sisoju jer njih nece biti za 3 god.a sto se tice ekipa pa 7 tuzlaka igra u prvoj postavi pa sta hocete vise
kako je krenulo ovo je top a nasto ce izaci vidicemo .niko nije jaci ni slabiki od svetinje ove godine .a sto se tice odlazaka nekih igraca pa druze moj ne moze se placat ono sto ne vrijedi

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 23 jul 2019, 23:41

normalno da odlaze nakon dva dana kad ste doveli petog stopera Krupe, igrace kojih nema ni na transfermarketu ili koji dobiju 5 komada od Mionice

zasto ne odlaze Bekici, Bekric, Mujagic, Fejzic ?

i slazemo se daleko od toga da je situacija idealna ali samo zato sto vam sema nije prosla nemojte mijenjati price. Cak je i Husara ispao principijalan , hvalio na sva usta, ispusio i sad suti, ne okrece pricu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 23 jul 2019, 23:44

mirza24 je napisao/la:. Jedno nam je se posrecilo pobjedili smo Radnik
Tacno nam se posrecilo, mogli smo primiti 5 komada ali sreca dva puta predjosmo centar i zabismo.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la _dreamer_ » 23 jul 2019, 23:52

svako ide gdje misli da ce mu biti bolje. lako je pricati iz ugla navijaca, stavite se u poziciju te djece, potpisete ugovor za neku sicu od plate i onda ni to ne dobijate. nebi vam bilo svejedno.

to sto djeca idu negdje drugo gdje je barem taj segment regulisan kao u normalnom drustvu, ne mozes ismijavati, to je normalna stvar. eh sad, hoce li oni propasti tamo ili ne... ako su pravi talenti i vrijedni momci, naci ce oni put do prvog tima, bilo u slobodi bilo u tc. ako nisu, onda ni nece. ja bih prvi da me neko levati za pare promislio sta i kako, sloboda nazalost ima ruznu istoriju kad su u pitanju ispunjavanja obaveza tako da treba i te ljude i djecu shvatiti. a da je lose za slobodu, vjerovatno jeste, no mozda ti momci i nisu zlatni jer da jesu nebi ih se olako pustilo
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

mirza24
Postovi: 632
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 24 jul 2019, 00:02

tuzlak1987 je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:. Jedno nam je se posrecilo pobjedili smo Radnik
Tacno nam se posrecilo, mogli smo primiti 5 komada ali sreca dva puta predjosmo centar i zabismo.
Posrecilo jer smo igrali sa 10 igraca ljakse

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jul 2019, 00:04

mirza24 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
mirza24 je napisao/la:. Jedno nam je se posrecilo pobjedili smo Radnik
Tacno nam se posrecilo, mogli smo primiti 5 komada ali sreca dva puta predjosmo centar i zabismo.
Posrecilo jer smo igrali sa 10 igraca ljakse
Od tebe kao zastitnika mladih igraca da pljujes po mladom igracu od 19 godina, neocekivano :mrgreen:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:11

Pitanje koliko vas ima djecu?
Koliko vas ima koji bi drzali do principa a da su vasa djeca u pitanju?
Sto jdete goFna kad je kifla dva bona???
Svako ide tamo gdje misli da mu je bolje..

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 24 jul 2019, 00:16

Sariel1987 je napisao/la:Pitanje koliko vas ima djecu?
Koliko vas ima koji bi drzali do principa a da su vasa djeca u pitanju?
Sto jdete goFna kad je kifla dva bona???
Svako ide tamo gdje misli da mu je bolje..
Ja evo po noci cekam samo tvoj pametni komentar i hvala Bogu pa doceka, nisam razocaran :mrgreen: :thumbup:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jul 2019, 00:18

Diskusija večeras nigdje veze. Ali eto neka se lelemuda šta fali.
@aerials moze li se maknuti ova anketa prošlo je. Idemo dalje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:26

bhpremierliga12 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Pitanje koliko vas ima djecu?
Koliko vas ima koji bi drzali do principa a da su vasa djeca u pitanju?
Sto jdete goFna kad je kifla dva bona???
Svako ide tamo gdje misli da mu je bolje..
Ja evo po noci cekam samo tvoj pametni komentar i hvala Bogu pa doceka, nisam razocaran :mrgreen: :thumbup:
Zato nas ti obradujes svaki dan sa desetak dubokoumnih a vidili smo neki dan koliko znas od sake do lakte :lol: :crazy:
Vi ste ba cvrčci.
Kenjate ba dzaba i uprazno..
Pitamje je sto djeca idu iz slobode?? Da ste malo manje nojevi pa da se nekad i sami zapitate.isla su djeca i bez azmira.idu vidimo i igraci pod ugovorima pa nikom nista.
.kad vec kenjate pustite bar djecu na miru pametolozi..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:33

I opet neodgovori konkretno sama pupa hava i suplja demagogija..

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 24 jul 2019, 00:35

Sariel1987 je napisao/la:
bhpremierliga12 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Pitanje koliko vas ima djecu?
Koliko vas ima koji bi drzali do principa a da su vasa djeca u pitanju?
Sto jdete goFna kad je kifla dva bona???
Svako ide tamo gdje misli da mu je bolje..
Ja evo po noci cekam samo tvoj pametni komentar i hvala Bogu pa doceka, nisam razocaran :mrgreen: :thumbup:
Zato nas ti obradujes svaki dan sa desetak dubokoumnih a vidili smo neki dan koliko znas od sake do lakte :lol: :crazy:
Vi ste ba cvrčci.
Kenjate ba dzaba i uprazno..
Pitamje je sto djeca idu iz slobode?? Da ste malo manje nojevi pa da se nekad i sami zapitate.isla su djeca i bez azmira.idu vidimo i igraci pod ugovorima pa nikom nista.
.kad vec kenjate pustite bar djecu na miru pametolozi..
Noc mi je ispunjena, mogu na miru zaspati :salut:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:36

:thumbup: Znao sam supljator mrtvi.
Društvenomrezni teoreticari..Supljolozi..Nesto??
Kad to konkretno ne odgovori na pitanje nemas tu sta dalje raspravljat.bil ti svoje dijete poturio u ovakvu pricu??
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 24 jul 2019, 00:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 24 jul 2019, 00:37

sviunapad1010 je napisao/la:Diskusija večeras nigdje veze. Ali eto neka se lelemuda šta fali.
@aerials moze li se maknuti ova anketa prošlo je. Idemo dalje.
Nemam ja tu opciju, to admin rješava, al' prijavit ću.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jul 2019, 00:42

Kuknjava kao kada su otisli Hajdarevic, Djukic, Heric i ostali. Nigdje nikog sad, kriva Sloboda ali oni ne napravise zavidne karijere ni u drugim klubovima.
Popularno je to prebaciti sve na Slobodu, kao u Slobodi je lopovluk ali klasicna greska roditelja, menadzera i ostalih koji uniste mladim igracima karijeru, a mogu uraditi svi isto kao sto je Todorovic uradio. Jedina istina zinulo dupe za parama, preskacu se koraci u karijeri i onda zavrsi pogubno. Nista njima Sloboda ne radi, a ako koja plata kasni sada po novim pravilima saveza klubu nema igrati utakmicu dok ne isplati pa neka se zale. Svakom bude sve isplaceno.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 24 jul 2019, 00:43

Svako trazi svoju srecu i nijedan slucaj nije isti koliko je samo dobre djece propalo u slobodi jer nikad nisu dobili sansu a nisu otisli.
Jest da su ovi malci mogli vala sacekat jos bar ovu sezonu..al eto otovrio se prozor nasi ne placaju i ne daju sansu a slozi fali u21 igraca i tjt jbga.m

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 17 gostiju.