FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 27 maj 2018, 19:30

tuzlak1987 je napisao/la: EDIT: Ordagic, jesul mu duzni? Dogovorili su se, a ova uprava nije otisla. Uprava je duzna kada ode sa funkcije, a ostavi dug nekoj novoj. Ova nije pobjegla i platiti ce Ordagicu kao i Subicu za kojeg je Husic kriv jer mu je prebacio platu iz Partizana i tako Slobodu obavezao da plati 100 k jer da je ova uprava vratila Subica u Partizan onda bi Partizan digao tuzbu protiv Slobode UEFI.
Ako tebe nisu za cvaju okrenuli, nisu nikog. Ja nisam od te priče, ali ovoliki preokret za 24 sata. Nadam se da su ti našli fino radno mjesto, iskreno.

Jesu, dužni su dok ne isplate. Isto kao što je i Azmir dok je bio predsjednik bio dužan, tj. Sloboda, svima onima kojima se ostalo dužno prije njega.
Predsjednik si, ne možeš uzeti samo ono što ti godi, uzmi ili ostavi.
Azmir nije ostavio novih dugova, a za neke igrače je bilo dosta da se isplate parama od Europe. Čak da ostaviše Kostića sa nagodbom i manjom platom kako je momak na prvu pristao jeftinije bi ih ispalo. Ali nisu razmišljali, navikli da im se može. E sad nas taj uhljup **** zbog njih.
Znači da utvrdim, spasio klub iz JI ralja, gašenja, vratio klub u PL, finale Kupa, drugo mjesto u ligi, Europa (Zenica), igranje fudbala, deranje sarajlija, (meni to i nije neki poseban gušt, ha Vitez ha Sarajevo isto bodova donose/odnose, ali većini jest), smirivanje saveza i sudija.
Naravno da nije idealno, s obzirom da nije napravio neki značajan profit, niti je previše umanjio klupski dug, al opet što bi on ili ja ili ti vraćali ono što je neko, Bog te pita, gdje trošio.

A da neko ukrade klubu navijače, ako će te ukrast hajde ti odmah put pod noge u Simin Han, ili Lukavac, Sarajevo ili gdje god te mogu "ukrast".
Zadnja izmjena: zlatnakoka, dana/u 27 maj 2018, 19:39, ukupno mijenjano 1 put.

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 27 maj 2018, 19:38

Brcanskamalta je napisao/la:Ma sacuvaj boze.
ovaj garda puko ko tromblon :rol: :rol: :rol:
fukare

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 27 maj 2018, 19:42

SLOBODA KAKVA GOD DAJE NAŠA JE I NEMA BOLJE UPRAVE
fukare

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 27 maj 2018, 19:48

fukaroni je napisao/la:SLOBODA KAKVA GOD DAJE NAŠA JE I NEMA BOLJE UPRAVE
Jel to onda vazi i za proslu upravu? Kakva god daje nasa je bila i nije je bilo bolje? I sve one prije uprave sto su nas uvalile u sve ovo, kakve su nase su ha ja.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 27 maj 2018, 20:31

fukaroni je napisao/la:SLOBODA KAKVA GOD DAJE NAŠA JE I NEMA BOLJE UPRAVE
Znaci i ofarbani Vugdalić je bio najbolji po toj logici...sta sve insan neće pročitati ovdje..kako god treba ovu upravu podrzati bar dok ne ode predsjednik u dugomjesečnoj ostavci...Ostali dio uprave sasvim koretan po meni i Mensur i Nermin.Balansiraju između prevelikih obećanje i gluposti Senada i surove realnosti dugova za koje je tesko naći rjesenje te grešaka u ugovorima kojim su i sami kumovali!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 27 maj 2018, 20:47

NjonjoVam je napisao/la:
fukaroni je napisao/la:SLOBODA KAKVA GOD DAJE NAŠA JE I NEMA BOLJE UPRAVE
Znaci i ofarbani Vugdalić je bio najbolji po toj logici...sta sve insan neće pročitati ovdje..kako god treba ovu upravu podrzati bar dok ne ode predsjednik u dugomjesečnoj ostavci...Ostali dio uprave sasvim koretan po meni i Mensur i Nermin.Balansiraju između prevelikih obećanje i gluposti Senada i surove realnosti dugova za koje je tesko naći rjesenje te grešaka u ugovorima kojim su i sami kumovali!
Mislim da je problem što su ugledni biznismeni kontali da će s igračima proć ko s radnicima, ispunjavat dijelove ugovora koje im je kurcu ćejf.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 maj 2018, 20:49

zlatnakoka je napisao/la: Azmir nije ostavio novih dugova, a za neke igrače je bilo dosta da se isplate parama od Europe.
Nisu to bile njegove pare vec Slobodine od Evrope, Sloboda je izborila na terenu Evropu. On je nama ostavio prevelike ugovore koje ne moze isplatiti uprava koja tek dolazi jer upravi da poslozi sve treba vremena te da se odmah nije uprava sabrala i krenula da radi Sloboda bi potonula vise nego prije 2013. i poreski dug od 750 hiljada. Uz to neopravdanih 100 hiljada prema gradu i 70 prema hotelu. I jos svoja 3 miliona za koja kaze da mu dodjemo. Tako da je sve sto je vracao sebi prebacio.
Znaci vise duga nego bilo koja druga uprava ako bi se utvrdilo da je pozajmica od 3 miliona validna.
Uz to sve nije niko osim njega odlucivao o trosenju novca, nije dovodio spozore, nije ga zanimao generalni. Ako je nesto i zaradio to se ne zna jer je imao komplet kontrolu. Isto kao i svi nije prezentovao validnog finansijskog na skupstinama.

Taj rezon za Kostica je pogresan, to da su oni svojim ponasanjem krivi za njegove reakcije sada. To nema veze s vezom jer ce on dobiti sve pare, on je tu samo da steti klubu jer ne zeli dogovor nikakav. Lako je reci da je Mujkanovic to izazvao svojim ponsanjem jer bi Kostic uradio isto svakako, ostao jos pola godine u klubu ili ne. Momak radi po necijim direktivama, nije Mujkanovic kriv sto on nije zelio dogovor kao drugi igraci vec to kako ga upucuju. Jer ce svaki igrac pristati na reprograme i dogovore na kraju zbog kluba bez obzira na licne razmirice sa upravom ali njega to ovdje ocito nije briga. Smije nam se u lice u nasem gradu, sve ih zastupa isti covjek, sindikat laje na nas samo, Husic na stranici sindikata bio oznacen kao sponzor pa sklonili, Kostic ode u Slogu igrati. Za mene previse slucajnosti.

I sta sada mi trebamo tjerati predsjednika koji je koliko toliko stabilizovao klub jer nesto kazu neki mutni likovi kao Kostic, Krpic, Dzidic? Da uvijek vjerujemo tudjinima. Za mene je Senad upravu, a sve sto mogu da procitam u medijima protiv njega nije cist posao. Neka se jednom javi posten igrac pa nesto kaze, a ne ovi hostapleri. On prca samo igrace koje skuze. ;)

A kada ode ova uprava sabrati cemo i njima sve pa vidjeti sta nam oni ostavljaju. Nadam se sto manje pozajmica.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 27 maj 2018, 20:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 27 maj 2018, 20:57

Todor sutra u prvih 11 :D

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 27 maj 2018, 21:13

Penaltiky je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la:
fukaroni je napisao/la:SLOBODA KAKVA GOD DAJE NAŠA JE I NEMA BOLJE UPRAVE
Znaci i ofarbani Vugdalić je bio najbolji po toj logici...sta sve insan neće pročitati ovdje..kako god treba ovu upravu podrzati bar dok ne ode predsjednik u dugomjesečnoj ostavci...Ostali dio uprave sasvim koretan po meni i Mensur i Nermin.Balansiraju između prevelikih obećanje i gluposti Senada i surove realnosti dugova za koje je tesko naći rjesenje te grešaka u ugovorima kojim su i sami kumovali!
Mislim da je problem što su ugledni biznismeni kontali da će s igračima proć ko s radnicima, ispunjavat dijelove ugovora koje im je kurcu ćejf.
ma ja na antu raosa mislio a ti se drzi vugdalica
fukare

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 27 maj 2018, 21:24

Ko je prijetio mramoru zivota vam :shock: :crazy:
Ja se nadam da nisam ja :urnebes:
Dzaba se prepirete.Istina je uvijek negdje na sredini. Imao je i Azmir i prednosti i nedostataka. Nije ni njemu bilo lako. Podmetale su se i njemu kuke. Al ovo sad stocradi dal iz inata il cistog interesa nebitno prosu sve ono dobra realno sto je ucinio. Tuzno.
Tako isto i Senad. Sta je sve pricao i obecavao.a sta se desilo na kraju.Da li nije mogao reci istinu ili smio svejedno.Los nastup.
Opet gdje smo tu smo.Samo Sloboda. A Ionako nikad nije ni bilo 100 000 ljudi uz nasu Slobodu realno.

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 27 maj 2018, 23:47

tuzlak1987 je napisao/la:
zlatnakoka je napisao/la: Azmir nije ostavio novih dugova, a za neke igrače je bilo dosta da se isplate parama od Europe.
Nisu to bile njegove pare vec Slobodine od Evrope, Sloboda je izborila na terenu Evropu. On je nama ostavio prevelike ugovore koje ne moze isplatiti uprava koja tek dolazi jer upravi da poslozi sve treba vremena te da se odmah nije uprava sabrala i krenula da radi Sloboda bi potonula vise nego prije 2013. i poreski dug od 750 hiljada. Uz to neopravdanih 100 hiljada prema gradu i 70 prema hotelu. I jos svoja 3 miliona za koja kaze da mu dodjemo. Tako da je sve sto je vracao sebi prebacio.
Znaci vise duga nego bilo koja druga uprava ako bi se utvrdilo da je pozajmica od 3 miliona validna.
Uz to sve nije niko osim njega odlucivao o trosenju novca, nije dovodio spozore, nije ga zanimao generalni. Ako je nesto i zaradio to se ne zna jer je imao komplet kontrolu. Isto kao i svi nije prezentovao validnog finansijskog na skupstinama.

Taj rezon za Kostica je pogresan, to da su oni svojim ponasanjem krivi za njegove reakcije sada. To nema veze s vezom jer ce on dobiti sve pare, on je tu samo da steti klubu jer ne zeli dogovor nikakav. Lako je reci da je Mujkanovic to izazvao svojim ponsanjem jer bi Kostic uradio isto svakako, ostao jos pola godine u klubu ili ne. Momak radi po necijim direktivama, nije Mujkanovic kriv sto on nije zelio dogovor kao drugi igraci vec to kako ga upucuju. Jer ce svaki igrac pristati na reprograme i dogovore na kraju zbog kluba bez obzira na licne razmirice sa upravom ali njega to ovdje ocito nije briga. Smije nam se u lice u nasem gradu, sve ih zastupa isti covjek, sindikat laje na nas samo, Husic na stranici sindikata bio oznacen kao sponzor pa sklonili, Kostic ode u Slogu igrati. Za mene previse slucajnosti.

I sta sada mi trebamo tjerati predsjednika koji je koliko toliko stabilizovao klub jer nesto kazu neki mutni likovi kao Kostic, Krpic, Dzidic? Da uvijek vjerujemo tudjinima. Za mene je Senad upravu, a sve sto mogu da procitam u medijima protiv njega nije cist posao. Neka se jednom javi posten igrac pa nesto kaze, a ne ovi hostapleri. On prca samo igrace koje skuze. ;)

A kada ode ova uprava sabrati cemo i njima sve pa vidjeti sta nam oni ostavljaju. Nadam se sto manje pozajmica.
Nisu njegove pare nego Slobodine, a igrači su njegovi a ne Slobodini.
Ako nisi spreman da se uhvatiš u koštac s onim što te čeka zašto želiš tu poziciju? Takodje mogao si odmah pokušati dogovoriti se sa igračima, a ne prosipati im silu.
Za koji je kriv ova uprava, i koji bi vjerovatno imali svi klubovi u ligi da se ko malo pozabavi time. A opet manje duga nego prije njegovog dolaska.
To što "grad" ( JI ) kaže da je neopravdano je opravdano poslovanjem na nuli i rezultatima. Za ovih 70k ja ne vidje da su mu ispotavili račun.
Jer je lik mislio da će moći sam, zafrkao se. A i pored toga što nije mogao sam poturali su mu kuke.
Isto kao i svi.
Bla, bla, bla, uhljup Kostić je bio pristao na isplatu dijela dugova i smanjenje plate, da bi mu u ugovoru poturili nešto još niže. Uhljup je postao kad je otišao u Selju bez ikakvog opravdanja, tipa Džidić, Karić.
Ja to ne radim, samo tebi pokušavam objasniti da ti prethodni nije kriv što smo trenutno loši. Ove sezone su oborena dva negativna rekorda, najmanje bodova u X početnih kola, i najviše utakmica bez postignutog gola na Tušnju. Nisu Azmirovi igrači igrali.
Isto se nadam.


Ja još nisam ni protiv Senada, i isto tako ne mogu protiv Azmira dok ne prekrši riječ o dugu i privatizaciji, a i to je pošteno od njega.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 maj 2018, 23:59

Ko se to jos moze uhvatiti u kostac? Jel to znaci ako Mujkanovic nije imao full kapacitet da nije trebao preuzeti niko. U Tuzli trenutno ne mozes naci boljeg koji ce vise vremena da posveti klubu, cinjenica. I eto sada sigurno imamo iz budzeta od sponzora i grada nego u vrijeme Husica znaci automatski manje pozajmica, a imamo par igraca za prodati. Uhvatio se za problem i donekle ga uspjesno rjesio. Da je odbio dobili bi nekog ko bi losije odradio posao ili mozda nikog pa bi do kraja sezone otisli u stecaj.

Kako moze od ove uprave biti dug od poreza kada je obracunat za period kada je Husic vodio klub?

Kada je situacija izmedju Mujkanovic-Kostic uvijek cu biti na strani Mujkanovica nego na strani kapitena Sloge. Nekako mi je lakse da vjerujem nasem nego nekom ko nam ne zeli dobro.

Oko prethodnog je bilo mnogo vise pozitive oko kluba iako niko nije znao sta se radi, bilo je samo daj dok traje, dovodi igrace da imamo jaku ekipu. Kod ove navijaci prave negativnu atmosferu, a nista losija ta prva polusezona nije bila od one prve kada smo usli sa Husicem u PL pa bili 14 na tabeli od 16 ekipa. Sada ovi mogu napraviti dobru ekipu za novu sezonu, ali djaba kada ce ljudi navijati da budemo losi.

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 28 maj 2018, 00:06

tuzlak1987 je napisao/la: Kada je situacija izmedju Mujkanovic-Kostic uvijek cu biti na strani Mujkanovica nego na strani kapitena Sloge. Nekako mi je lakse da vjerujem nasem nego nekom ko nam ne zeli dobro.
ali djaba kada ce ljudi navijati da budemo losi.
Izvini, ti se očigledno praviš lud jer ti pišem jedno ti drugo. Neću više od ovog.

I ja sam na strani Mujkanović kad je vs Kostić, logika. Nisam na njegovoj strani kad mi obećava LzP i titulu, a gušimo se za opstanak, izadji i reci ne može ba ljudi, jebu nas sa svih strana.

I jašta će navijač bilo kojeg kluba na svijetu navijati da mu klub bude loš.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 maj 2018, 00:33

:lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 maj 2018, 01:22

Ova uprava je imala dvije godine da prilagodi statut 21 stoljecu,imala je dvije godine da pokrene postupak uclanjenja u klub,imala je dvije godine da napravi reviziju,i kaze koliko se kome duguje,i po kom osnovu,imenom i prezimenom....imala je dvije godine da nam otvori fan shop,makar 20 kvadrata,ali klubski da bude...Da pokrene postupak pravnog vracanja omladinskog pogona pod Slobodinu ingerenciju,jer imamo dva kluba potpuno pravno nezavisna i registrovana odvojeno u RSD....Imala je dvije godine za finansijski izvjestaj..za uredjenje sklupstine i skupstinsku clanarinu.....Najgluplji izgovor je je li ti ovaj ili onaj podnosio...ljudi ovo je gradski klub,hocemo li jednom podvuci crtu,i prestati sa tim..Pa da nije niko nikada,ti budi prvi....budi naiskreniji,osvoji srca navijaca,i naroda...pa makar za kiflu imao i ispao iz lige.......Zasto moramo cekati da odu,pa da vidimo sta su radili,kada gofna pocnu izlaziti na povrsinu....sada nam pokazite kada ste tu,transparentnost,i samo transparentnost...
Nista od toga nisu uradili......Ako cemo iskreno,pored 400 000 koje smo zaradili od evrope,i 300 000 od transfera,minimalno 100 000 od ulaznica,sponzora,pozajmica,oni su uspjeli za nepune 2 godine,da skrse preko 1.5 miliona km gradskih para,boreci se za goli opstanak,i niko im ne trazi da opravdaju utrosena sredstva...Nikakvo opravdanje nije dug,ovo ono...svaka uprava je nasledjivala dugove,nije to Husic izmislio...niti ja treba nesto da hvalim Mujkanovica,spasio klub.....spasio ga i Azmir,bukvalno gasenja,prekidajuci sjednicu na kojoj su trebali da glasaju o gasenju,a prije toga spajanje sa Olimpicom.......
Tuzlak,samo se vise ukopavas,na tvom mjestu,ohladio bih malo,svima je evo jasno sta radis,i cemu je svrha tvog pisanja,srami se,pokrij usima i suti....suti bolan,sramota je....Mi pisemo o klubu opcenito,i rasulu koje vlada decenijama,ti se uhvatio Azmira i zelenih protiv crvenih...Pa da je dug i isti,kao sto je bio 2013,nisi duzan 100 ljudi,pa da ganjas reprogram na 100 sudskih postupaka,i dogovaras,imas 1 pa kako nam bude...koliko je lose to,ta pozajmica,toliko je i dobro,
Kada urade sve ovo sto sam nabrojao,bez obzira na rezultate,ispali ili bili prvaci,svejedno,onda mozemo reci,bravo uprava,to je napredak,to je transparentan rad...sve dotad,isti su i gori od ostalih.....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2018, 01:54

Pa uradili su vise u organizaciji kluba od Husica. Sada se od njih traze neke stvari za koje se dobro zna da oni ne povlace vec grad, a te stvari se mogu povuci kada se izganja zakon o sportu. Husic je bukvalno pored dovodjenja igraca na svakom drugom planu uradio 0%.
Dug nakon Husica nije isti, dug je veci. Jedino duga sto se i skinulo je preko ove uprave, mogao to priznati neko ili ne. A mi njemu ne mozemo vracati nikakva 3 miliona, to je nemoguce. Lakse bi vracali razlicitim duznicima dogovorima i reprogramima tako da su nam ta 3 miliona blokada i za privatizaciju i dovodjenje novih ljudi.

Fan shop, dresovi, sezonske nije ga zanimalo morali volonteri za to se truditi, transparentnost nula, OP nista, dovodjenje sponzora nista, jacanje UO nista. Jedino sto je znao je kada dodje prelazni rok izvaliti za igrace, a isto tako radi i u Slogi. Ostalo drugo nista vec samo za svoju dusu.
Sa ovom upravom se preslo na rjesavanje reprograma, traze se sponzori, guraju se mladi igraci, rjesava se duznik po duznik, nasao se generalni sponzor, stvorio se budzet, a da nije vecina budzeta pozajmljivanje novca, pokrenuo se web sajt, navijacima se nude dresovi originalni i razne vrste sezonskih, prvi put se pristupilo sa pravne strane slucajevima ozbiljno i ide se na sud.
Sada da ode predsjednik kluba, mogao bi doci drugi i samo nastaviti ovako, ne bi otisli u kolaps kao nakon Husica i drugih.

Najgora karika Slobode su u zadnje dvije godine bili navijaci, koji su vise odmagali nego pomagali. Vidi se da nemamo kulturu odlazaka na stadione, a dolascima na stadione bi bili i bolji rezultati i veci pritisak na igrace da ostvare rezultate i bolji novac u kasi kluba. A najbitnije pozitivna atmosfera.
Ide sada naredna sezona, biti ce prica jasta cu Mujkanovicu platiti kartu idem kod Azmira da gledam Stojceva iako ce ova nasa uprava da afirmise naredne godine jos par juniora, izadje u susret i sa sezonskim i sa unikatnim dresovima ljudima nije bitno nista drugo osim strasnih pojacanja i pobjeda. Kada ide sportski segment sve ostalo se zaboravi, a kada ne ide onda sve ostalo smeta.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 maj 2018, 03:48

slika

Na ovo sve prikazano,dodaj porezni dug u iznosu od preko 3 miliona km.........sve to do 2012-2013........
Pitam ja tebe,gdje je tada bio Azmir Husic............
Prostom matematikom,moze se zakljuciti,da dug nije veci,pa koga ti onda lazes....... :?:
Pa kod njega su makar radili volonteri,ko sta radi kod ovih.....UO momentalno skoro isti,samo su Husic i Senad zamjenili mjesta,o kakvom jacanju UO ti pricas :?:
Kako te nije sramota pisati za OP ,pa Todorovica,Muminovica i ovu omladinu koju nazivas zlatnim kokama,i kacis ovoj upravi,Husic ti je prikljucio prvom timu :!:
Imas dokaza milion koliko je trazio rjesenja za porezni dug,cak nasao i modus otplate kompletnog poreznog duga,uz ratu od 18 000 km mjesecno,gradska uprava na celu sa Imamovicem je odbila,zasto :?: Da bi na kraju Kurevic potpisao monstruozan reprogram od 92 ooo km mjesecno :?: :!:
Kakvo rjesavanje duznika ti spominjes,pa blokiran nam je racun zbog dugova,opet,a uprava suti o tome niti se izjasnjava :!:
Znaci ovu upravu koci zakon o sportu,kao i to sto su mnoge stvari u ingerenciji grada,a eto ko Azmira nisu kocile te iste stvari :?: :!:

Sine ja sam jedan od najvecih kriticara Azmira Husica,i nikada mu necu halaliti sve ovo,pogotovo sto ga licno poznajem,ali ti pricas gluposti uporno i uporno...Azmir Husic nije doveo Slobodu u milionske dugove,drugi su......borio se kako je mogao,i sa dugovima,i sa nasim zahtjevima i zeljom za uspjehom,i rezultatima.
Na kraju je pregorio,ja mu zahvaljujem sto je spasio moj klub gasenja,i idemo dalje.........Dokle god ne potrazuje pozajmicu,kako je obecao da nikada nece,on ce u mnogo cemu,ostati jedan od najvecih poslijeratnih predsjednika..........
Tuzlace,sram te bilo i ovim smo zavrsili svaku diskusiju,jer ti si puko nacisto :!:

pored minusa,Bajric i Sehovic,Zahirovic,i ostali,potrazuju pozajmice u iznosu svi zajedno od skoro 1.7 miliona km :!: :!: :!:
Gdje su pare,ko ce to da ispita,i kada ce krivicno da odgovaraju za pljacku FK Sloboda :!:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2018, 10:05

Prvo i prvo Husic nikada nije utvrdio koliki je ukupan dug niti je ikada ozbiljno pristupio tome. Sada imamo prema poreskoj dug 3,2 miliona plus 900 hiljada kamata, znaci samo tu 4,1. Bio je 2,77 i od njega smo dobili glavnice jos 750 k pa se sada u godini dana skinulo glavnice 400 hiljada.
U biti on je samo podigao poreski dug, znaci tu digao dug, a ne skinuo.
Dalje potrazivanja prema Davudu, Sabovicu, drugim predsjednicima nije niko ni skinuo, racunaj tu milion i vise. Pa onda Husiceva 3 miliona. Pa dalje ovo sto je ostavio prema hotelu 87 hiljada i gradu 100 hiljada, pa onda ono sto je ostalo iza igraca kao Kostic, Subic, Djidic, Karic i sve to sto je ova uprava morala da cisti, pa onda Sefik Sarajlic do kraja 2015 vodjen kao clan uprave (84 hiljade), Glavas 15 hiljada, Zoletic, Dzafic.
U biti daleko veci dug koji je Husic skidao samo kada je trebalo da odigramo utakmicu, a ne sistemski, a kada se sve ovo sabere u vrijeme kada je dolazio Husic je bio manji jer su se bacale cifre 6,7,8 miliona. A sada kada bi se sabiralo sve bilo bi i 10 miliona, samo on jos natovario, a nikog od bivsih predsjesnika koji traze velike iznose nije izmirio.

Dalje kod njega mladi igraci mrvice nisu dobili, a i kada su dobili nisu produzili ugovor na vrijeme. Todorovic, Smajic i takvi su bili u timu samo onako da budu, nikakve strategije nije bilo da ih se forsira. Sada kada dolazi trener UO mu kao jedan od zadataka namece forsiranje mladih igraca, a Husref ih je kovao za klupu i tjerao iz kluba. I tako ko zna koliko ostetio Slobodu jer mu nije niko valjao i nisi imao mogucnost da dovedes mladog igraca jer bi ga on zakovao na klupu. Njegovi treneri su redom otjerali i Memisevica i Besirevica, a ispustili smo i Serbecica.
Rezultat loseg rada zbog kojeg je kriv samo on jer ga nista ne zanima osim dovodjenja igraca.

Sto se tice volontiranja, da je on sada predsjednik, ne bi bilo ni dresova ni rekvizita u UO, ne bi bilo unikatnih dresova, ne bi bilo sigurno nekih sponzora, njega to jednostavno ne bi zanimalo. A sezonske bi se mozda jedva odobrile, a on bi uzeo taj novac i potrosio ga na svoju ruku.

Taj poreski dug koji je on trazio grad nije mogao ispostovati, on je trazio da se potpise na godinu ili tri. A rok za potpis je istekao jos 2014. Jel grad posteno ispostovao potpis kada je doveden NOVI ZAKON? Rata na koju je on predlagao je nemoguca, a bila bi 300 hiljada mjesecno. I to nema sanse da neki grad u BIH ispostuje. Tuzla svakako za jedan klub individualno iz budzeta od svih gradova izdvoji godisnje najveci procenat budzeta.

I za kraj ostaje utisak ipak da ti njega ne kritikujes, ti njega dobro nahvali. Iako je i tebi jasno da je Mujkanovic kao predsjednik daleko sposobniji od njega, a to za racun i rezultate ce svakako biti rjeseno kao i sve kod Mujkanovica samo ako mu publika konacno bude dala podrsku.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 28 maj 2018, 10:09

Ti si izgubljen slucaj.... :lol: :facepalm:
Pa i ovi trose pare na svoju ruku kada je bio finansijski izvjestaj :urnebes:
Kakvih 300 000 covjece :o da li si normalan.
Bogami Idi se lijeci. To ti je prijateljski savjet.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2018, 10:55

Čelnici Slobode isplatili su ogromna duggovanja prema Ivanu Kostiću, Ivanu Fatiću te Adinu Džafiću, saznaje portal ****.

Sloboda je ovom triju isplatila ukupno oko 106.000 KM plus kamate. Kako saznajemo, Ivan Fatić i Ivan Kostić insistirali su u fazi pregovora i na kamatama, a uz to, naplatili su novac iz ugovora i kada nisu bili u klubu. Kada je u pitanju Adin Džafić, on je bio dosta blaži u pregovorima te mu je isplaćeno 12.750 KM, dok je Ivan Fatić naplatio oko 67.500 KM uz kamate te Ivan Kostić 39.000 KM uz kamate.

Sloboda je, govori naš izvor, poslala NS BiH dokaz o uplatnicama, pa će sutra na Drugostepenoj komisiji NS BiH za licenciranje bez problema dobiti licencu za učešće u Premijer ligi i naredne sezone, kao što smo ranije i najavili.

Podsjetimo, Ivan Fatić i Ivan Kostić Slobodu su napustili u januaru 2017. godine, dok je Adin Džafić nešto ranije igrao u tuzlanskom klubu. Sloboda je ranije pred Sudom BiH pokrenula tužbe protiv Ivana Fatića i Ivana Kostića, koji su nanijeli štetu klubu, a tuženi su još neki igrači…




HVALA uprava. Sada ce navijaci nakon sto su nas potkupljeni igraci izmuzli traziti pojacanja. Uprava treba samo reci da se ne ocekuje nista na rezultatskom planu pa ko hoce neka gleda ovo ili ono.

Na drugima je da sada angazuju malo Krpu.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.