FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 27 jul 2018, 13:58

crvenocrnitz je napisao/la: Ako ti samo ovo vidis, tesko je s tobom diskutovati :wave:
Daj mi onda navedi jos primjera poztivnih,jer izgleda ja nisam upucen toliko kao ti .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2018, 14:01

Skojevski je napisao/la:Meni se 90% stvari sto rade trenutno ne svidja, pa ne jaucem ovde.
Danas sutra i da se zamjeni Senad ne mozemo ocekivati preko noci nesto jer imamo toliko problema da treba 5-10 godina da se sve rijesi.
Nije ni fazon raditi ko AH ni on nije ucinio nista da bi klub napredovao, skroz ne planski odradjeno krhno 3mil maraka u igracki kadar a sve ostale stvari zanemario, bolje da su se te pare pametnije ulozile al hajde bilo proslo.

Mora se dugorocno gledat, mi hocemo u isto vrijeme vrh tabele, evropu, titule, rjesavanje dugova uz to 3 igraca iz omladinskog pogona itd..
Klub nam je struho u korjenu i **** posao ceka svakoga ko se ovoga prihvati.
Pa najgluplji je predsjednik izgleda onaj ko gleda na druge stvari, a ne na rezultate samo. Jer ova uprava mozda nije uspjela da izgradi zdrave temelje ali je uradila nekih solidnih stvari. Sta im je to dobrog dalo? Nista jer su odmah u startu popljuvani zbog rezultata u prvim kolima i prvoj samostalnoj polusezoni.
Ljudi zele da zaborave na finansije i na konsolidovanje i da im pruzis samo novca i igraca. Onda svi zaborave na druge stvari i uzivaju u fudbalu i to nam onda donese 3 miliona pozajmica i milion duga ali narod boli qrac. Znaci narod bi pristao da se zaduzimo 100 miliona ako treba samo da mogu se diciti kako pobjedujemo na terenu. Nikog ne zanima rad u granicama svojih mogucnosti.

Da sutra dodje covjek neki i pozajmi 10 miliona, a da mi to ne mozemo da podnesemo kao klub opet bi ljudi uzivali. A kada bi nakon njega dosao covjek koji bi rekao eto nemamo toliko, imamo za to i to i kada bi klub popustio rezultatski ali rjesio neke dugove narod bi iz Tuzle takvog covjeka ismijavao.

Zasto smo danas ovakvi? Jer su navijaci zaboravili na sve tri godine, samo ih rezultati zanimali. Sve bilo bajno sjajno, a sada niko ne moze da prihvati da ne mozemo bolje rezultatski od ovog i da je ova liga 12 jaka i puna klubova sa dobrim finansijama.

crvenocrnitz
Postovi: 859
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 27 jul 2018, 14:05

harry_90 je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la: Ako ti samo ovo vidis, tesko je s tobom diskutovati :wave:
Daj mi onda navedi jos primjera poztivnih,jer izgleda ja nisam upucen toliko kao ti .
dodji nekad na stadion, ostavi se portala i citanja vijesti

ostalo je jos da se rijesi OP i poveca transparentnost (prihod-rashod) problem je sto cim se sazna o nekim prihodima eto odma hijena, sve ostalo je pozitivno. Ne znam znas li sta je prioritet kluba tako da otici cemo siroko a neces skontati sta je pozitivno ili ces smatrati da to nije to. tebi je pozitiva recimo da neko kupi 18 igraca i napadne titulu/e i skrsi bruku para na to i stvori ljudima neku euforiju i kad nista ne bude od toga i ode, ostane pustinja, ljudi jednostavno ispusu ili traze i od sljedeceg vrh i dobre igrace a ne znaju u biti sta je ostalo iza prethodnog/ih. objasnio sam maloprije na pokvarenom zubu. meni je recimo pozitiva da se vracaju dugovi, da svijet u evropi sazna da imamo talenata, da se ne prave novi dugovi, da platis igraca onoliko koliko imas za taj period na koji si ga potpisao itd itd
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 14:08

tuzlak1987 je napisao/la:
Skojevski je napisao/la:Meni se 90% stvari sto rade trenutno ne svidja, pa ne jaucem ovde.
Danas sutra i da se zamjeni Senad ne mozemo ocekivati preko noci nesto jer imamo toliko problema da treba 5-10 godina da se sve rijesi.
Nije ni fazon raditi ko AH ni on nije ucinio nista da bi klub napredovao, skroz ne planski odradjeno krhno 3mil maraka u igracki kadar a sve ostale stvari zanemario, bolje da su se te pare pametnije ulozile al hajde bilo proslo.

Mora se dugorocno gledat, mi hocemo u isto vrijeme vrh tabele, evropu, titule, rjesavanje dugova uz to 3 igraca iz omladinskog pogona itd..
Klub nam je struho u korjenu i **** posao ceka svakoga ko se ovoga prihvati.
Pa najgluplji je predsjednik izgleda onaj ko gleda na druge stvari, a ne na rezultate samo. Jer ova uprava mozda nije uspjela da izgradi zdrave temelje ali je uradila nekih solidnih stvari. Sta im je to dobrog dalo? Nista jer su odmah u startu popljuvani zbog rezultata u prvim kolima i prvoj samostalnoj polusezoni.
Ljudi zele da zaborave na finansije i na konsolidovanje i da im pruzis samo novca i igraca. Onda svi zaborave na druge stvari i uzivaju u fudbalu i to nam onda donese 3 miliona pozajmica i milion duga ali narod boli qrac. Znaci narod bi pristao da se zaduzimo 100 miliona ako treba samo da mogu se diciti kako pobjedujemo na terenu. Nikog ne zanima rad u granicama svojih mogucnosti.

Da sutra dodje covjek neki i pozajmi 10 miliona, a da mi to ne mozemo da podnesemo kao klub opet bi ljudi uzivali. A kada bi nakon njega dosao covjek koji bi rekao eto nemamo toliko, imamo za to i to i kada bi klub popustio rezultatski ali rjesio neke dugove narod bi iz Tuzle takvog covjeka ismijavao.

Zasto smo danas ovakvi? Jer su navijaci zaboravili na sve tri godine, samo ih rezultati zanimali. Sve bilo bajno sjajno, a sada niko ne moze da prihvati da ne mozemo bolje rezultatski od ovog i da je ova liga 12 jaka i puna klubova sa dobrim finansijama.
Tuzlak realno uprava ne postoji jedan covjek je sve od sekretara do PR-a, lose je ovo i mora i moze bolje.

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 14:13

Svidja mi se ovo sto su igraci Zvijezde uvjereni u pobjedu, tako je i bolje samo nek podcjenjuju.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2018, 14:14

Skojevski je napisao/la: Tuzlak realno uprava ne postoji jedan covjek je sve od sekretara do PR-a, lose je ovo i mora i moze bolje.
Govorim o samom startu, ismijavan je i Alic i ostali iz uprave. I to bas ono u dobrom broju, nisu imali mozda 10% Tuzlaka iza sebe. Da se stalo iza njih i dolazilo na tribine moglo se dosta toga traziti i posloziti.

Isto sada da ima jakih ljudi i nekih inicijativa vec bi se sastavila uprava. Ko to od jakih ljudi ima zelju da trosi vrijeme pored svojih obaveza, mnogo ih i ne zanima sport.

Ova uprava nije ostvarila zacrtano i zamisljeno ali sa ovakvim stavom ljudi nece ni naredna.

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 14:19

tuzlak1987 je napisao/la:
Skojevski je napisao/la: Tuzlak realno uprava ne postoji jedan covjek je sve od sekretara do PR-a, lose je ovo i mora i moze bolje.
Govorim o samom startu, ismijavan je i Alic i ostali iz uprave. I to bas ono u dobrom broju, nisu imali mozda 10% Tuzlaka iza sebe. Da se stalo iza njih i dolazilo na tribine moglo se dosta toga traziti i posloziti.

Isto sada da ima jakih ljudi i nekih inicijativa vec bi se sastavila uprava. Ko to od jakih ljudi ima zelju da trosi vrijeme pored svojih obaveza, mnogo ih i ne zanima sport.

Ova uprava nije ostvarila zacrtano i zamisljeno ali sa ovakvim stavom ljudi nece ni naredna.
Upravu si sto se ovoga tice, ljudi previse kod nas gledaju evropski fudbal i sport klub, previse se povrsno gledat i situacija u nasem klubu a problemi su puno vecih razmjera.

Dje je Zlajci ne napisa nam nista, jel istina Zlajci da je nam je racun kluba ponovo blokiran i zbog cega, mislim da je i to jos jedan razlog sto OP nece da prikljuce prvom timu, jer rade sve preko OP-a.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 27 jul 2018, 14:20

kod nas samo isprazno prozivanje i ponavljanje vec prozvakanih stvari. Prilika za promjene se propustila kad se vratilo u ligu. Postojala je zainteresovana masa ljudi. Zelja za instant rezultatima je sve gurnula u drugi plan i pokazala kako je nama lako zamazati oci. Skupstina, sazivanje iste i odluke su gurnute u drugi plan i dobili smo to sto imamo. Pojavio se napokon ovaj prijedlog UG koji je super kao ideja ali "**** to". Kako pogurati da se uopšte razmatra? Ko da gura? Gdje zapelo? Ma "**** sve to". Hajmo sad opet ovaj predsjednik je ovo, onaj je ovo...
& $ ?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 jul 2018, 14:22

SENAD MUJKANOVIC, DENIS KARIC, ZDENKO JURIC - NAPOLJE !!!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2018, 14:25

Tuzlak je vjerovatno neupucen.
Benefit of doubt.
Jedan lik vedri i oblaci. Svasta je obecao rijetko sta ispunio. Ovo iz prve ruke a da ne idem u detalje obecanja hahahaha pa grohotom se smijem.
A tek jarani.od ulaza na jebni stadion,loze i svega ostalog ba.
Itekako mi mijenjamo komplet ekipe ko carape.svako po sezone remont :rol: A i trenere. I pritom trosimo pare.
Na jednog prodatog otislo je 10 dzaba i jos smo im duzni.
4 trenera u nepune 2 godine.ne zaboravite gurnutog u vatru pa odbacenog spahu!
Nemoj zajebavat.
I nemoj prozivat za dolazak na utakmice ni ti ni 90% vas nema pravo o tome uopste pricat jarane!
Je bo vas ta prica ba vise.

P.s pa prvi vam je senco reko za UG jbo njih nebitni su :lol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 jul 2018, 14:29

Sariel1987 je napisao/la:Tuzlak je vjerovatno neupucen.
Benefit of doubt.
Jedan lik vedri i oblaci. Svasta je obecao rijetko sta ispunio. Ovo iz prve ruke a da ne idem u detalje obecanja hahahaha pa grohotom se smijem.
A tek jarani.od ulaza na jebni stadion,loze i svega ostalog ba.
Itekako mi mijenjamo komplet ekipe ko carape.svako po sezone remont :rol: A i trenere. I pritom trosimo pare.
Na jednog prodatog otislo je 10 dzaba i jos smo im duzni.
4 trenera u nepune 2 godine.ne zaboravite gurnutog u vatru pa odbacenog spahu!
Nemoj zajebavat.
I nemoj prozivat za dolazak na utakmice ni ti ni 90% vas nema pravo o tome uopste pricat jarane!
Je bo vas ta prica ba vise.

P.s pa prvi vam je senco reko za UG jbo njih nebitni su :lol:
To su sve stvari koje postoje u svim drugim klubovima PL i Balkana. Nista sto se samo kod nas desava. Istra u HNL-u je dovela ove sezone 16 igraca. Klubovi iz nase lige u sezoni znaju imati po 4 trenera.
Sjecam se prije jedno 10 godina Sloboda je u jednoj sezoni imala po 40 igraca i po 3-4 trenera.

Sto se tice prodaja, imamo dvije prodaje. Do ove uprave smo imali mozda ukupno dvije dok je nezavisne BIH i to nije nista uslo u klub.

I sta je sad tu alarmantno? Takvo podneblje, takvi igraci i manageri koji mijenjaju klubove kao carape.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jul 2018, 14:34

Ostali me ne interesuju. Hocu Slobodu stabilnu kao klub sa izgradjenom infrastrukturom. Hocu red.rad.Hocu titule.Necu ciganluk i lafine.Necu pozajmice nikad vise. Hocu da se ispostuje sto se dogovri i potpise.
Hocu transparentnost.Hocu finansijske izvjestaje bez uslovljavanja.Hocu mogucnost da platim mjesto u skupstini ko i svi ostali.Necu guzovacu sadaku i tal!
Sa ovima to nemam. Hocu sjednicu skusptine bar 3 godisnje. Hocu simpatizere navijace i bolesnike za Slobodom u iatoj toj skupatini. Hocu sve i odmah! Dosta sam bio strpljiv citav zivot svoj!
Ko ne moze nema i nece napolje!
Uprava napolje! Skupatina napolje!

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 27 jul 2018, 14:49

Skupstina, izmjena poslovnika i konkretni zadtci i obaveze.
Datumi, izvještaji, rasprave i glasanje.
& $ ?

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 14:50

Ma kakve finansijske izvjestaje na to mozes zaboravit, ko to jos izbacuje, svako krije ko guja noge :D

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 27 jul 2018, 14:51

Dobro smo parirali Mostarcima, zaustavili smo njihove najopasnije igrače, ali smo primili gol pukom slučajnošću. Hoću da kažem da smo na toj utakmici, po mom mišljenju, imali glavu i rep
Nego kad ćemo mi kome uvaliti gol pukom slučajnošću?. Ako se braniti na domacem terenu znaci imati "glavu i rep" onda u redu.

Bošnjakoviću puno zujiš malo meda daješ :shhh:

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 jul 2018, 15:28

Ispravka krivog navoda. Solinas, nikada ti nisi zucnuo protiv AH dok je bio u Slobodi, cak si se ovdje hvalio kako zajedno citate forum i smijete se. Sto se tice ostale price, jasno je kao suza da moramo pratiti ono kako su u UG napisali, to je jedini put. Problem je sto nema nikoga ko bi se toga uhvatio. Nego, idete li pripovjedači u Ugljevik ili cete na Tušanj ? :tralala:
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jul 2018, 15:41

Solinas je uvjek trazio transparentnost,vracanje omladinskog pogona,i izmjene statuta za bolje sutra....Rezultatima sam bio presretan kao i cijela Tuzla,vjerovao da je to nesto dugorocno i jedini razlog manje kritikovanja.....
Ja svoje tvrdnje mogu i potvrditi vadjenjem postova,ali onda bruka tebe i sramota,moj komunista.Od prvog dana smijesan si lik. ...Nebitan.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
DamirT
Postovi: 13973
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 27 jul 2018, 15:55

Sutra ocekujem pobjedu!
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevski » 27 jul 2018, 16:02

Jbo majku kako dodje ovaj Zukic na posudbu ako je u BiH zavrsen transfer rok mozel mi ko objasnit?

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 27 jul 2018, 16:04

Brcanskamalta je napisao/la:Solinas je uvjek trazio transparentnost,vracanje omladinskog pogona,i izmjene statuta za bolje sutra....Rezultatima sam bio presretan kao i cijela Tuzla,vjerovao da je to nesto dugorocno i jedini razlog manje kritikovanja.....
Ja svoje tvrdnje mogu i potvrditi vadjenjem postova,ali onda bruka tebe i sramota,moj komunista.Od prvog dana smijesan si lik. ...Nebitan.
Vrijedjanjem samo potvrdjujes moje riječi. Lijep pozdrav
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: hondas i 7 gostiju.