FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 20 jun 2019, 16:37

Beduin je napisao/la:Jos jedan u nizu izvaranih glupana u Slobodi, umjesto da su ostavili postojece stanje pa neka posljedice snosi ko je odgovoran za to. Ovako zrtve i dobrice ispadnu uvijek najgori. I sad imas opet u klubu dodatni dug. Prodas Beganovica i isplatis dug Nali i sta si dobio? Nista, samo si procerdao jos jedan talenat onako bezveze.

Nece mene Tusanj vidjet jos dugo vremena, nece od mojih para vise ukopavati klub.
I sto bi covjek batalio ne moze kad je postala stil zivota.

Libertad87
Postovi: 50
Pridružen/a: 12 jun 2019, 02:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Libertad87 » 20 jun 2019, 16:39

Ipak je Nala znao gdje dolazi i s kim ima posla pa se lik pametno ogradio :lol: Niđe veze zatvaramo vrata guzicom gdje god idemo i nije ni čudo što ćemo ispast. Lik preuzeo ekipu koju su drugi sastavljali , spasi nas ispadanja , ne plaćaš ga ništa, daje svoje pare za licencu i za ostala sranja i dođe nova uprava i dobije otkaz jer jr malo bodova osvojio??? Pa jbt reci mi para za pojačanja nemamo , imaš to i to na raspolaganju , završi ugovor i ne isplaćuješ ga 200k. Doveo bi lik jednako "dobre" igrače, ako ne i bolje. Na stranu ispadanje , na stranu što nema titule na vidiku , što nema 500 ljudi na Tušnju , što se Tušanj raspada , najviše boli što smo postali pravi seljački klub .....

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 jun 2019, 16:41

Beduin je napisao/la:Jos jedan u nizu izvaranih glupana u Slobodi, umjesto da su ostavili postojece stanje pa neka posljedice snosi ko je odgovoran za to. Ovako zrtve i dobrice ispadnu uvijek najgori. I sad imas opet u klubu dodatni dug. Prodas Beganovica i isplatis dug Nali i sta si dobio? Nista, samo si procerdao jos jedan talenat onako bezveze.

Nece mene Tusanj vidjet jos dugo vremena, nece od mojih para vise ukopavati klub.
Ma u pravu si. Jos im placati za njihov lopovluk.
Da su mene ponizili ko Nalu, ja bi ih ugasio ko svijecu da slave 1000 godina, a ne 100, ma nije njih i svoje dijete rodjeno.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
transandino
Postovi: 479
Pridružen/a: 12 mar 2017, 12:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la transandino » 20 jun 2019, 16:43

Libertad87 je napisao/la:Ipak je Nala znao gdje dolazi i s kim ima posla pa se lik pametno ogradio :lol: Niđe veze zatvaramo vrata guzicom gdje god idemo i nije ni čudo što ćemo ispast. Lik preuzeo ekipu koju su drugi sastavljali , spasi nas ispadanja , ne plaćaš ga ništa, daje svoje pare za licencu i za ostala sranja i dođe nova uprava i dobije otkaz jer jr malo bodova osvojio??? Pa jbt reci mi para za pojačanja nemamo , imaš to i to na raspolaganju , završi ugovor i ne isplaćuješ ga 200k. Doveo bi lik jednako "dobre" igrače, ako ne i bolje. Na stranu ispadanje , na stranu što nema titule na vidiku , što nema 500 ljudi na Tušnju , što se Tušanj raspada , najviše boli što smo postali pravi seljački klub .....
Koga je on spasio ispadanja ? Sta serete bezveze osvojili smo u drugoj polusezoni bod i po.. Ubjedljivo najlosiju igru i rezultate smo imali..
AVANTI LIBERTA 1919

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 jun 2019, 16:43

Dajemo ugovore trenerima da i požele otići, a igračima da mogu otići kako hoće.
slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 20 jun 2019, 17:00

Kako ces osvajat bodove kad se trener mora bavit svim poslovima osim svojim
Niko, niko, samo Sloboda

Libertad87
Postovi: 50
Pridružen/a: 12 jun 2019, 02:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Libertad87 » 20 jun 2019, 17:20

transandino je napisao/la:
Libertad87 je napisao/la:Ipak je Nala znao gdje dolazi i s kim ima posla pa se lik pametno ogradio :lol: Niđe veze zatvaramo vrata guzicom gdje god idemo i nije ni čudo što ćemo ispast. Lik preuzeo ekipu koju su drugi sastavljali , spasi nas ispadanja , ne plaćaš ga ništa, daje svoje pare za licencu i za ostala sranja i dođe nova uprava i dobije otkaz jer jr malo bodova osvojio??? Pa jbt reci mi para za pojačanja nemamo , imaš to i to na raspolaganju , završi ugovor i ne isplaćuješ ga 200k. Doveo bi lik jednako "dobre" igrače, ako ne i bolje. Na stranu ispadanje , na stranu što nema titule na vidiku , što nema 500 ljudi na Tušnju , što se Tušanj raspada , najviše boli što smo postali pravi seljački klub .....
Koga je on spasio ispadanja ? Sta serete bezveze osvojili smo u drugoj polusezoni bod i po.. Ubjedljivo najlosiju igru i rezultate smo imali..
Pa prvo je pitanje ko bi došo da radi s ekipom koju sam nije biro, u klubu kakav je naš? Drugo napravio je koliko toliko pozitivnu atmosferu u klubu, na kraju krajeva dao je pare da nas savez ne izbaci. U drugoj polusezoni , ako je vjerovat pisanjima, ljudi nisu plate dobili i stvarno misliš da će neko karijeru žrtvovat radi Slobode? Mi sve bodova što smo uzeli u prvom dijelu uzeli smo na borbenost. Šteta je samo što nije imo jedan "prelazni rok" i to po mogućnosti ovaj sad , gdje nema para da se dovode samo provjereni igrači, pa da vidimo jel stručnjak il je lafina. Druga stvar reko sam da je najgore što se ljudi iz kluba neprofesionalno ponašaju, i to godinama unazad.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 jun 2019, 17:20

Jbg Nala mi tebe gotivili, a ti se obogati. Tacno ne treba vjerovati nikom, svako dodje sa planom da zaradi masne pare radeci nista. Daj marku uzmi 100.
Da smo znali sta radis pa da bude noga u januaru jer ovo od januara nije kostalo ni 200 KM po prikazanom.

Ovako su i igraci uzeli desetine hiljada, Nala osigurao za penzije, a Slobodi cuna mozda dali 5 golova i 10 bodova.

Nala ovi igraci nisu bili heroji. A nesto sumnjam u to da nisi vec uzeo neke pare, na kraju ti dodje Sloboda, a ti na nuli vec.Klasika kao i svima..
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 20 jun 2019, 17:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beduin
Postovi: 16323
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 20 jun 2019, 17:28

Probisvjet je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Jos jedan u nizu izvaranih glupana u Slobodi, umjesto da su ostavili postojece stanje pa neka posljedice snosi ko je odgovoran za to. Ovako zrtve i dobrice ispadnu uvijek najgori. I sad imas opet u klubu dodatni dug. Prodas Beganovica i isplatis dug Nali i sta si dobio? Nista, samo si procerdao jos jedan talenat onako bezveze.

Nece mene Tusanj vidjet jos dugo vremena, nece od mojih para vise ukopavati klub.
Ma u pravu si. Jos im placati za njihov lopovluk.
Da su mene ponizili ko Nalu, ja bi ih ugasio ko svijecu da slave 1000 godina, a ne 100, ma nije njih i svoje dijete rodjeno.
Bas to, da je dijete rodjeno nece me handriti. Pusticu mu par puta da vidim dokle ce, al nece vala vjecno.
Zgadili su mi klub i sve, iako klub kao klub nije nista kriv sto egzistira u ovako poganom gradu i drustvu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
transandino
Postovi: 479
Pridružen/a: 12 mar 2017, 12:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la transandino » 20 jun 2019, 17:36

Savinovic nas je napustio, na tusnju prcija se nastavlja
AVANTI LIBERTA 1919

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 20 jun 2019, 17:43

Pa sta je ovo, objave sliku sa potpisa ugovora i onda kroz par dana idu?
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 20 jun 2019, 17:45

Ode cojk jbt...haha
Ovo je pocetak kraja.....zapamtite....ili cemo ispasti ili ce nas izbaciti....ovo je strasno.....Svjesno se ide da se unisti Sloboda.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desnaruka » 20 jun 2019, 17:47

bhpremierliga12 je napisao/la:Pa sta je ovo, objave sliku sa potpisa ugovora i onda kroz par dana idu?
Raspad sistema. Dal ce i rastoka da ode?

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 20 jun 2019, 17:56

Ovi se ozbiljno igraju s ugledom kluba. I to s igracima za koje niko ranije nije ni cuo. U subotu obracanje Koze. Vjerovatno odgovor na ove navode vezane za Nalica
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 20 jun 2019, 17:56

Imam info da necemo ni poceti sl sezonu. U narednih par dana cemo znati vise. Uglavnom nije dobro
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 jun 2019, 17:58

Navodno je Savinović bio razočaran onime što je zatekao po dolasku na Tušanj, te da se činjenično stanje nije poklapalo sa prethodno dogovorenim i potpisanim.

:lol:
Šta se ovdje dešavaaaaaaa


slika

Lik i potpisao ugovor i opet ode, ma jel znaju ovi išta uradit, pa jel moguće da možemo niže padat od ovog
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 20 jun 2019, 18:02

Senco, majstore, Fukare su uz tebe :urnebes:
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 20 jun 2019, 18:05

Potpisao lik na godinu, sve okej. Poslije potpisa nit stana nit para, placao sebi hranu sam nekoliko dana, a Smajic ga molio da ostane
Auf ovo su neistine, sta nam se radi do kluba..
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
transandino
Postovi: 479
Pridružen/a: 12 mar 2017, 12:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la transandino » 20 jun 2019, 18:05

Mi se gasimo, zadnjih 20 godina nije bila teza situacija
AVANTI LIBERTA 1919

Avatar
Beduin
Postovi: 16323
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 20 jun 2019, 18:05

Brcanskamalta je napisao/la:Ode cojk jbt...haha
Ovo je pocetak kraja.....zapamtite....ili cemo ispasti ili ce nas izbaciti....ovo je strasno.....Svjesno se ide da se unisti Sloboda.
Vjeruj mi brate da ja ne razumijem to "idu na to da ugase Slobodu", "svjesno je unistavaju i guraju u drugu ligu" i slicne teze koje se provlace po forumu. Nikad to nisam razumio i vidio svrhu toga. Ako hocu nesto da unistim, onda to uradim i vozdra. Unistim Slobodu i cao, ne ulazem milione u nju, ne vracam je iz cvajte u PL, ne povecavam transu iz godine u godinu i ne placam reprogram.
Penzionera u Tuzli je sve manje, omladina je ta koja donosi i odnosi glasove u buducnosti, na nama je sve, i izbori, i pune/prazne tribine, i sve drugo. Tako da kao gradonacelnik bih za ulozeno trazio i dobrobit obostranu, glasove, a po ovome radi protiv sebe i svoje politike jer ce sve manje ga odrzavati starci ovoga grada.
Mislim da jednostsvno niko ne mari za sport i to je bit svega, odredjeni visak para se izdvoji pa neka se bore kpliko mogu i znaju, kao jedini finansijer kluba gradska uprava instalira covjeka i dadnu mu pare pa neka vode kako znaju i umiju, a cinjenica je da ne znaju. Nije to zelja za gasenjem kluba, sporta, nego qurcobolja za time.

Zasto ne zele da skinu tu omcu oko vrata, zvanu Sloboda? E to i mene zanima. Siguran sam 100% da ce to uraditi u dogledno vrijeme, kada vise ne mognu izdvajati sve vise i vise para, jer sport kod nas nije samoodrziv i ne donosi neki profit, zato i grad nema snage da se bori sa time a fudbal je sve skuplji i iziskuje sve veca ulaganja. Pretpostavljam da im je to jedan od vecih aduta u rukavu za politicke igre i poene, odrzavaju klub tek da prezivi i to je to. Ali nece jos dugo moci, samo je pitanje nas koliko cemo trpiti i podici glas, 5 do 12 fazoni, i da istrajemo u onome sto htjednemo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.