FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 25 sep 2019, 16:45

UPRAVA NAPOLJE!
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

slatina87
Postovi: 164
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 25 sep 2019, 16:48

DamirT je napisao/la:Jel bio penal?
Čist penal nažalost...

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 25 sep 2019, 16:53

Penal cist,kako samo naivno.Zrinjski za prvih 45 min sem hrpe kornera i tog penala nije nista uradio,a mi nekako jalovi.Ako mislimo ganjati pozitivan rez,trebalo bi napraviti neke izmjene,izbaciti Ristica ili Livancica,nista nisu pokazali.Dati sansu malom Ar.Hodzicu.Momak se ako nista trudi trci bori.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 sep 2019, 17:22

Bruka sta nam rade bruka :oops:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2019, 17:27

Napravise nam cirkus od kluba...Svi se sprdaju sa nama.Al opet imam osjecaj da ce biti bolje
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 25 sep 2019, 17:37

Najlosija utakmica ove sezone,Zrinjski sa pola gasa do lagana 3 gola i 3 boda....
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2019, 17:38

Normalno,kad nasi nemaju ni plate.Boli ih qurac za igrom.Zrinjskom ne kasne plate,ljudima sve placeno i samo je potrebno igrat
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2019, 17:43

Zrinjevci se čak i ne raduju plaho, ni igrači a ni navijači. K'o da im je rekreativna utakmica.
Eto na šta smo spali.

Momci se nisu trebali ni umarati, trebali su odbiti da igraju, ionako bi bilo 0:3 registrovano.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
DamirT
Postovi: 13872
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 sep 2019, 17:46

wobly92 je napisao/la:Zrinjevci se čak i ne raduju plaho, ni igrači a ni navijači. K'o da im je rekreativna utakmica.
Eto na šta smo spali.

Momci se nisu trebali ni umarati, trebali su odbiti da igraju, ionako bi bilo 0:3 registrovano.
Al bi nam oduzeli bodove.Sta god do kraja sezone bude ovi igraci imaju moje duboko postovanje.Nemaju marke,al opet hoce da igraju da ne bude najveca sramota u istoriji kluba :tokralju:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 sep 2019, 17:51

Kurcimo se nekom imaginarnom "velicinom"a postali smo kanta za nabijanje gol razlike i ismijavanje u cijeloj drzavi.
Klub se mora "oteti"Jasminu Imamovicu iz njegove politicke hobotnice po cjenu gasenja.Ako treba neka ga navijaci ugase i osnuju klub kao navijaci Mancestera .Ali ovako vise ne ide sve je isto kakva skupstina i pm nemozes skinuti Kurevica i pijavice nikako...yebem im sve po spisku
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 sep 2019, 17:56

Sta vise reci sto nije receno, cekat tu skupstinu vise da vidimo na cemu smo.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2019, 17:58

wobly92 je napisao/la:Zrinjevci se čak i ne raduju plaho, ni igrači a ni navijači. K'o da im je rekreativna utakmica.
Eto na šta smo spali.

Momci se nisu trebali ni umarati, trebali su odbiti da igraju, ionako bi bilo 0:3 registrovano.
Pa nisu se bas nesto ni umorili
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 25 sep 2019, 18:10

:guz:
DamirT je napisao/la:Normalno,kad nasi nemaju ni plate.Boli ih qurac za igrom.Zrinjskom ne kasne plate,ljudima sve placeno i samo je potrebno igrat
Naplatice oni svaki bon ne brini za to.Nece prvi put da na adresu Slobode stizu tuzbe...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 25 sep 2019, 18:20

Katastrofa. Ljudi su bolji ali smo napravili fine sanse. Nekad ne razumijem igrace nikako, prvo Abid sam ide na golmana i suta ko **** a mogao je jos ic ili nastimat se. Penal Prsesa, tacnije reakcija nakon penala, pa pokusaj vanjskom iza 16. Taman da nemas plate godinu, to je sramota. Postava i izmjene nigdje veze ovaj strucni stab veze nema. Sudjenje danas slika i prilika bh. fudbala. Dno dna.

Avatar
Madal
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 sep 2019, 18:33

50% od plate svima! :D

Kada 11 igrača proda utakmicu više se trude nego ovi naši hadalji danas. Posebno bih izdvojio Livancica, fin i kulturan momak, i fini su mu i roditelji. Šteta što hodati ne zna, o fudbalu da ni ne pišem.

Fina posjeta na Tusnju.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16301
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2019, 18:34

Svakako ne znamo za bolje, nista novo na Tusnju. Svi smo znali prije pocetka sezone da ce sve zavisiti od finansija i da li ce nas problemi odmah zadesiti. Prerano je krenulo sa tim pa ce se znatno odraziti na ishod sezone, neka nam je Bog na pomoci.

Mozes ti igrati jednu-dvije utakmice srcem i iz inata, ali onda sve ide niz vodu kada se vratis u realnost. Svaka cast momcima, nakon svih ovih problema i besparice ja prvi ne bih igrao (kao ni Amer Bekic), nema te ljubavi kada te neko izrabljuje, pravi budalom...
Prses (a ima ih jos par) je zasluzio da se kazni zbog one nonsalancije prvo kod penala, a kasnije i nakon lijepe akcije onaj udarac vanjskom bez ikakvog motiva i zelje. J3bes igranje samo da bi igrao (mislim na sve igrace), radije reci da neces igrati bez plate i cao. To je posteno i cista si obraza.

Neka nam je Bog na pomoci u narednim kolima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37548
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2019, 18:42

Solidno je raje bilo s obzirom na termin. Igraci su mogli bolje, bar ostaje utisak. Ima tu i neke kombinatorike kod mladjih igraca (Muratovic, Beganovic, Buljic) ali nema zavrsnice. Plus taj penal koji je lose izveo Prses. Pozitivna stvar je sto je Muratovic legitiman PL igrac vec sad. Vise mu odgovara krilo od beka.

Sto se tice primanja ona prica standardna, ne prime na vrijeme, a mi gubimo bodove jer imaju manje motiva. Kasnije ti samo stigne tuzba od 20-30 hiljada za igraca koji nije lopte posteno sutno.

Na kraju dana igraci podbacili kao i uprava. Navijaci platii i dobili nista. Fukare dobro uradile, samo izasli jer sta imas cekati igrace koji ce na kraju tuzbom sve uzeti, a sada im mrsko potrcati. Jedina pozitivna stvar sto je Sloga izgubila

Isto mnogo smo bolji kada ne igra Ivetic.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 25 sep 2019, 19:03

Igraci su dobili dio potrazivanja, samo danas su ih malo kurcici bolili za tekmom.....nije sve do uprave, ljudi sezaista bore da izvuku Slobodu iz vagano, samo to teze ide poslije Bundice.....
🔴⚫️

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2019, 19:57

Posjeta dobra i pored lošeg termina. Igrači igrali preko one stvarke od početka.
Moze li mi neko objasniti da je na zapadu bilo 2500-3000 ljudi a ja sam došao na utakmicu u 16:15 i kupio kartu broj 380???
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16301
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2019, 19:59

Ma kakvih 3000 druze dragi. Po meni je bilo skoro 2000 ljudi, maksimalno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.