FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3282
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 02 apr 2018, 00:37

Chinaglia je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:Nećemo izgubiti nijednu utakmicu u gostima do kraja sezone.
izgubit cemo sve tri gostujuce tekme
igrat ćemo neriješeno sve domaće tekme

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 02 apr 2018, 00:38

fukara87 je napisao/la:Imamo viska 8 bodova nad Celikom i prica se kako nismo sigurni da cemo opstat, sta bi tek bilo da imamo isto bodova i da zaostajemo za Celikom barem 3 boda, pitam se sta bi se pricalo po gradu, ispadanje 100000 % :facepalm:
Stojalo bi ovo, da mi nismo ispali iz lige kako smo ispali, i da se Čelik i prošle sezone nije spasio kako se spasio.
Njihovi igrači ginu, odu na gostovanje (kao nama) i ganjaju pobjedu, kod kuće će vjerovatno imati maksimalan učinak iz preostalih utakmica. Plus što će prije njih neko pogurati nego Slobodu, (jer za Slobodu se ni predsjednik iste ne bori po naredbi gradonačelnika).
Nama su kod kuće upitne utakmice Borac, Gošk i Mladost.
Protiv Čelika si već kiksao.

U gostima ideš Čeliku, 0 bodova. Ideš Mladosti gdje je teško očekivati 3 boda, 1 i nekako. I ideš Borcu kojem isto može zaškripati do kraja sezone, i da te pobijede.

Sljedeću mi nek izgubimo oni nek pobijede to je 5 bodova razlike, a čekaju nas na Bilinom. Eto "vode u uši" i prpe do zadnjeg kola.

Ni ja ne očekujem da ispadnemo, ali prethodna iskustva su bila bolna.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 02 apr 2018, 00:48

Ispadaju smogovci doslo je njihovo vrijeme dosta su se čupali. Evo pitajte @prisonbreak više visi na našoj temi nego na njihovoj :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3282
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 02 apr 2018, 03:02

Nas vidno boli ku*ac sto nam nije sviran penal čist ko suza.

Da se desilo na suprotnoj strani, gorio bi internet, izjave, tužbe... Moze li se neko ovlašteno lice javno na*ebati mame ovom Cuicu

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 02 apr 2018, 09:14

Ja ne znam cemmu ovolika nervoza i strah za ispadanjem. Pa ljudi dragi ko garantuje Celiku da ce dobiti Borac i Gosk a i nas u Zenici?
Mladost bi im se vec mogla i skloniti, a Vitez ako se bude branio kao protiv Borca tesko da ce sta vise napeaviti.
Sve u svemu finih 8 bodova prednosti i uz 3 pobjede kuci mi smo i sljedece godine Premijerligasi.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 02 apr 2018, 09:25

RollingPaper je napisao/la:Nas vidno boli ku*ac sto nam nije sviran penal čist ko suza.

Da se desilo na suprotnoj strani, gorio bi internet, izjave, tužbe... Moze li se neko ovlašteno lice javno na*ebati mame ovom Cuicu
Tačno niko o penalu ne priča. Ima li kakav video gdje se dobro vidi?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 02 apr 2018, 09:44

Sta sad Petrovic ne valja, pa da nije Petrovica Sloboda bi bila ispod Celika koji jesenas nije imao za kifle dok je onaj macak potrosio brdo gradskih para na igrace sto su bili na jesen u Slobodi.....ostavit Petrovica da radi dok god moze u Slobodi, ja strucnjaka ovdje na forumu ala macak....
🔴⚫️

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 02 apr 2018, 10:58

Slavko zakon pa ako treba do druge lige i da nam pravi tim od temelja.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 02 apr 2018, 11:10

Eno Kapelo je slobodan......mozda on vise poradi na dajdzinom, da dajdza i familija budu zadovoljniji....sta kazu, zrtvuje se za ekipu, igra goram dolam, vjerovatno bi dao vise goleva.....
🔴⚫️

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 02 apr 2018, 11:25

Aerials je napisao/la:
RollingPaper je napisao/la:Nas vidno boli ku*ac sto nam nije sviran penal čist ko suza.

Da se desilo na suprotnoj strani, gorio bi internet, izjave, tužbe... Moze li se neko ovlašteno lice javno na*ebati mame ovom Cuicu
Tačno niko o penalu ne priča. Ima li kakav video gdje se dobro vidi?
Ima čak je i "oko sokolovo"priznao da je bio penal za nas.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pasha_car_aga » 02 apr 2018, 12:07

Slavko je najbolji trener posle Musemića u ovoj kaljuga ligi i ne vidim zbog čega se blati čovjek, da nije došao umjesto onog pokemona, sad bi bili ispod Čelika siguran sam! Treba imati na umu da on i dalje ima prilično limitiranu ekipu, koliko god ovdje neki pokušavali predstaviti ove igrače kao dobar rad uprave, sve nam se pokazalo u ovom proljetnom dijelu, a to je da su samo Rustem, Terzić i Pero pojačanja, ostali ništa pokazali nisu i za sad ne zaslužuju ni epitet prinove! Ne mogu se oteti utisku da bi imali bar 5 bodova više na kontu da je Hare bio zdrav, ali šta je tu je!

Slavki i igračima puna podrška, NJUO napolje!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 02 apr 2018, 19:39

Ostavimo rasprave na trenutak po strani i pomozimo nasem sugradjaninu tesko oboljelom Jasku Zubcevicu pozivom na br tel. 090 291 002.sa bh telekom kartice.2 KM
Momak je i sam bio humanista i volonter.Vjerujem da ste ga i vidjali po gradu u raznim humanitarnim akcijama.
Sad njemu nasa pomoc treba, nama nista njemu sve.


P.s znam da je sportski forum i sportska tema. Jebga takva drzava .tuga

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 02 apr 2018, 19:55

Svasta je bilo u onoj nasoj utakmici sa Celikom. Igraci su od pocetka neubicajeno nervozno istresali se jedan na drugog pogotovo Azir i Smajic kao da Celik ima 8 bodova vise a ne mi. Pa onda istresanje Ivetica na nekoga na nasoj klupi. Nisam vidio zasto, cini mi se da su gurnuli Fernana ili nesto slicno. Nakon gola je bilo lakse ali se pred kraj poluvremena vidjelo da bi moglo biti problema kad je ponisten gol Celika. U drugom poluvremenu par neobjasnjivi izleta Ivetica a onda i nevjerovatna akcija u koju krece Ignjatovic uz dupli pas koji odigrao sa nekim, pretpostavljam Terzicem i ostavlja zescu rupu u odbrani. Petrovic skace od huje pored klupe. Srecom izborio je korner. Smajic barem ja nisam vidio da je ista napravio osim nevjerovatne agresivnosti ali me Husic pravo pozitivno iznenadio, pogotovo kad se izborio za loptu i usao u 16 ali golman celika brani.
Da neko nije svirao ovakav penal sarajevsko - herceogvackom krugu danas bi portal sportsport i drugi portal bili preplavljeni tekstovima krađa , pa dokle, urota, ovako, onako.
& $ ?

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 02 apr 2018, 22:08

Skver je napisao/la:Eno Kapelo je slobodan......mozda on vise poradi na dajdzinom, da dajdza i familija budu zadovoljniji....sta kazu, zrtvuje se za ekipu, igra goram dolam, vjerovatno bi dao vise goleva.....
Piši ti šta hoćeš Slavko je izravni krivac za Čelik i Borac sto sad nemamo 6 bodova vise. Kao sto ga pohvalimo kad uradi dobro i utegne ekipu moramo biti realni.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 02 apr 2018, 22:38

Mislim da ovo ovako ne ide. Na naslovnici ovog portala se pojavio clanak o sudjenju u Simin Hanu. Misli zaboli me i za jedne i za druge ali ova agresija koju ispoljavaju sarajevski klubovi je nevjerovatna. NS TK bi trebao da se oglasi po ovom pitanju pa po cijenu da se i neigra liga vise. U Evropu ne mozemo. Nasi igraci ne mogu u reprezentaciju dok ne odu u Sarajevo a onda mogu iako igraju cak i losije nego kod nas. Savez ne ulaze u infrastrukturu na TK. Ne vracaju se pare ni na koji nacin.
Zasto da igramo uopste ovu ili bilo koju ligu pod ingerencijom NS BIH. Previdi se desavaju ali nikad u nasu korist tj klubova sa podrucja TK
& $ ?

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 02 apr 2018, 22:44

U svakom segmentu nas yebu. Nekad Beograd danas Sarajevo. Ubacujes u kasu zajedničku kao u bunar. Željo Zrinjski Široki za infrastrukturu dobiju Non stop Orašje preko saveza i Uefa samo nama cuna uvjek.
Iz našeg ugla ovo je neodrživo. Kako god pogledaš donji smo. Klub X kad bi napravili Sarajevu Želji ili Hercegovcima automatski savez nebi postojao vise
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 02 apr 2018, 22:48

Uvijek neko drugi kriv za vlastite neuspjehe. Luzerska odlika ljudi nemojte to.
Budi jaci od svih ko ti brani?? Organizuj se rascisti racune poderi ih nacisto i nasuho budi bolji duplo troduplo.
Eeeeeee znas nas

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 apr 2018, 23:23

klma1 je napisao/la:Mislim da ovo ovako ne ide. Na naslovnici ovog portala se pojavio clanak o sudjenju u Simin Hanu. Misli zaboli me i za jedne i za druge ali ova agresija koju ispoljavaju sarajevski klubovi je nevjerovatna. NS TK bi trebao da se oglasi po ovom pitanju pa po cijenu da se i neigra liga vise. U Evropu ne mozemo. Nasi igraci ne mogu u reprezentaciju dok ne odu u Sarajevo a onda mogu iako igraju cak i losije nego kod nas. Savez ne ulaze u infrastrukturu na TK. Ne vracaju se pare ni na koji nacin.
Zasto da igramo uopste ovu ili bilo koju ligu pod ingerencijom NS BIH. Previdi se desavaju ali nikad u nasu korist tj klubova sa podrucja TK
Pa poznato je da smo mi iz TK najjeftiniji ljudi. Kao da je u savezu TK bitno nekom da klubovi iz kantona imaju neke rezultate i privilegije. Njima je bitno da ti klubovi budu negdje tu u Federalnoj, da naplate odliv talenta u druge klubove iz BIH, da izvuku maksimalne pare iz Slobode. A predstavnici van TK da budu podobni jer im je tako najbolje.

Mi kao kanton nemamo nikakav interes da se nekom pokazujemo u smislu Sirokog, Zrinjskog, Zeljeznicara. Ovdje je najbitnije uzeti pare, Sloboda nije nikakav visi interes pa da kazu svi iz kantona trebamo gurati Slobodu. To ce biti tako dok je drzava poslozena kako je poslozena. Ovdje niti je cilj nekakva Herceg Bosna, niti SDA klub tipa Zeljeznicar, niti SNSD Krupa niti bilo sta drugo. Tako da je dobro da te ovi iz TK i ne ostete, a da ti nesto dobro urade i povlace veze na nivou Federacije i drzave malo sutra, nista oni nemaju od toga da Sloboda ima top stadion, da Sloboda uzme titulu, da Zvijezda igra Evropu...Jedno je razmisljati iz ugla navijaca nekog kluba iz TK, drugo je iz ugla onih koji od u Sarajevo. Kada im ljudi dole objasne da im je samo biti podoban i uzimati novac onda takvi i budu, bez obzira na uvjerenja i stranku iz koje su.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 02 apr 2018, 23:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 02 apr 2018, 23:33

Sariel1987 je napisao/la:Uvijek neko drugi kriv za vlastite neuspjehe. Luzerska odlika ljudi nemojte to.
Budi jaci od svih ko ti brani?? Organizuj se rascisti racune poderi ih nacisto i nasuho budi bolji duplo troduplo.
Eeeeeee znas nas
E bas uvjek "anam onaj neko".
A ko nam brani da ih poderemo redom.
Pa nije nas Sarajevo i Mostar zaduzilo 8 miliona niti nam vodi klub.90 posto vremena vodili nas "nasi"ljudi i yebali nas za vjeke vjekova.
Nije nam Sarajevo krivi sto imamo krs od stadiona..."nas"jasko je kriv.
Za ovih 7 miliona mogli smo imati kapacitet 8000-9000 mjesta sa dvije tribine istok i zapad.I uz malo estetike ako ne i najljepsi stadion.
I da ne nabrajamo dalje,yebo nas.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 03 apr 2018, 11:00

Hitman22 je napisao/la:
Skver je napisao/la:Eno Kapelo je slobodan......mozda on vise poradi na dajdzinom, da dajdza i familija budu zadovoljniji....sta kazu, zrtvuje se za ekipu, igra goram dolam, vjerovatno bi dao vise goleva.....
Piši ti šta hoćeš Slavko je izravni krivac za Čelik i Borac sto sad nemamo 6 bodova vise. Kao sto ga pohvalimo kad uradi dobro i utegne ekipu moramo biti realni.
Bar nije izgubio, sta ja sa onolikim prosutim bodovima jesenas sa onolikim parama......to Sloboda sa Petrovicem ne smije igrati nerjeseno kod kuce...mi Barcelona sa ovom ekipom ?
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.