FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16318
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 sep 2019, 21:45

Skver je napisao/la:Ja mislim da je Brandalek pomocu logaritamskih tablica izracunao da Mile nije trener za Slobodu. Ocekujem uskoro njegov istup u medije i tabelarni prikaz.
Smanjenje rashoda. Jedna plata manje. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 28 sep 2019, 21:52

tuzlak1987 je napisao/la:Biti ce sada 500k, od januara 1mil. Sta treba da se izdvoji 10 miliona da ne kukaju? Mile vjerovatno odlazi jer je napadao upravu javno pa kada ga isplate ide svako na svoju stranu.

Zalaganje je bilo dobro ali ne moze bez napadaca.

Smajic treba da se izjasni sta i kako. Samo neka se prestne vise sa istupima. Ispade Radnik, Zvijezda,Mladost,Celik,Velez imaju budzet 5 miliona pa kod nas najgore. Ekipa nam je vjerovatno ok placena,grad je uletio i sada treba igrati svaku ovako.

Sto se tice naseg nacina igre vjerovatno je maslo Smajica tako da ne bi trebalo previse uticati. Miletu hvala dobar je cikica i korektan.

Mladim igracima koji su najbolji uz Bekica treba produziti ugovore inace uprava pravi Slobodi stetu ako ne produzi i pusta ih u Simin selo.

Uprava treba opravdati svaku marku. Sponzori trebaju i novi ljudi od 16.10 da smo od januara mirni. A od januara mirno i ne spickati sve pare do marta.
Mislim da Smajic treba da napravi taj prvi iskorak i da konacno donese tesku odluku i da pojaca Fulam, pati i Slobodin napad a i Fulamov napad, narocito ce nam faliti njegove poze iskusnog strelca i kretanje u medjuprostoru pogotovo kad se igraju niske lopte a i njegova skok igra od milimetar i zilet.
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 sep 2019, 21:55

Skver je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Biti ce sada 500k, od januara 1mil. Sta treba da se izdvoji 10 miliona da ne kukaju? Mile vjerovatno odlazi jer je napadao upravu javno pa kada ga isplate ide svako na svoju stranu.

Zalaganje je bilo dobro ali ne moze bez napadaca.

Smajic treba da se izjasni sta i kako. Samo neka se prestne vise sa istupima. Ispade Radnik, Zvijezda,Mladost,Celik,Velez imaju budzet 5 miliona pa kod nas najgore. Ekipa nam je vjerovatno ok placena,grad je uletio i sada treba igrati svaku ovako.

Sto se tice naseg nacina igre vjerovatno je maslo Smajica tako da ne bi trebalo previse uticati. Miletu hvala dobar je cikica i korektan.

Mladim igracima koji su najbolji uz Bekica treba produziti ugovore inace uprava pravi Slobodi stetu ako ne produzi i pusta ih u Simin selo.

Uprava treba opravdati svaku marku. Sponzori trebaju i novi ljudi od 16.10 da smo od januara mirni. A od januara mirno i ne spickati sve pare do marta.
Mislim da Smajic treba da napravi taj prvi iskorak i da konacno donese tesku odluku i da pojaca Fulam, pati i Slobodin napad a i Fulamov napad, narocito ce nam faliti njegove poze iskusnog strelca i kretanje u medjuprostoru pogotovo kad se igraju niske lopte a i njegova skok igra od milimetar i zilet.
Mislio sam na onog Smajica, ako je jos tu. Jel ziv covjek?

On nas je i naguzio za stopera i napadaca. Fix ideje neke,da imamo stopera jos jednog i spica bili bi beton.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 28 sep 2019, 22:00

tuzlak1987 je napisao/la:
Mislio sam na onog Smajica, ako je jos tu. Jel ziv covjek?

On nas je i naguzio za stopera i napadaca. Fix ideje neke,da imamo stopera jos jednog i spica bili bi beton.
Jedino ako nije nesto ispod ove nove tartan staze, bio je tamo neko vrijeme.
🔴⚫️

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 28 sep 2019, 22:09

Skver je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Mislio sam na onog Smajica, ako je jos tu. Jel ziv covjek?

On nas je i naguzio za stopera i napadaca. Fix ideje neke,da imamo stopera jos jednog i spica bili bi beton.
Jedino ako nije nesto ispod ove nove tartan staze, bio je tamo neko vrijeme.
Sta nas je naguzio, covjek izjavio da je htio Gojkovica, ali nije upoznat sa time uopste, tako da je to Smajlovic sjebao ranije.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 28 sep 2019, 22:26

Smajic radi odlican posao, ne libi se nikoga iskljuciti iz postave, dosta mladih igraca IGRA, igramo na oko lijep fudbal, igraci su zadovoljni njegovim treninzima tako da ne vidim zasto bi bio protiv Smajica.

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 28 sep 2019, 22:35

Skver je napisao/la:Ja mislim da je Brandalek pomocu logaritamskih tablica izracunao da Mile nije trener za Slobodu. Ocekujem uskoro njegov istup u medije i tabelarni prikaz.
Ovaj put je ukljucio i integrale.

Bod u Zenici nikad nije los, ali smo trebali dobiti. Nevjerovatno da se napravi ovoliko prilika u ovih par utakmica i da se ne zabije.
tuzlanska Sloboda

Avatar
Beduin
Postovi: 16318
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 sep 2019, 22:38

Steta sto nemamo statistiku u ligi o broju pasova svakog igraca, mislim da je Prses u samom vrhu po tome. I veceras odlicno kontrolisao igru zajedno sa Martelatom, samo je steta sto gubimo Bekrica u napadu, a i Maksimovic nedostaje da ga pokrije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 28 sep 2019, 22:46

MMA075 je napisao/la:Smajic radi odlican posao, ne libi se nikoga iskljuciti iz postave, dosta mladih igraca IGRA, igramo na oko lijep fudbal, igraci su zadovoljni njegovim treninzima tako da ne vidim zasto bi bio protiv Smajica.
Potpuno se slazem s tobom, neki dan je i Prses isto rekao :thumbup:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 28 sep 2019, 23:04

Svi igraci hvale Smajica i njegove treninge
tuzlanska Sloboda

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 sep 2019, 23:07

Čelik izgleda u velikim belajima oko isplata igračima. Ako se ovi četnici ne probude u drugom dijelu sezone kao i prošle sezone, opstanak ne bi trebao doći u pitanje. :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 28 sep 2019, 23:19

Nije loš bod danas iako je moglo i tri. Hvala Miletu na korektnosti. Mislim da bi bila velika šteta da Admir Smajić odstupi u situaciji kada 3-4 mjeseca nije bilo feninga napravio je top tim pri čemu posebno treba naglasiti mlade igrače. Samo da je Pršeša lansirao je velika stvar. Najbolje bi bilo postaviti Spahu umjesto Lazarevića. Jedino koga ne bih želio vidjeti je onu pomiju od trenera Vojvodu - koji se nigdje duže od 6 mjeseci nije zadržao a stigao je i do S. Hana i B. Luke. Nije on džaba potrošio 250 KM kada je skoro kupio onih 50 karata a svi mediji prenijeli tu veliku vijest.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 28 sep 2019, 23:23

sloboda1921 je napisao/la:Nije loš bod danas iako je moglo i tri. Hvala Miletu na korektnosti. Mislim da bi bila velika šteta da Admir Smajić odstupi u situaciji kada 3-4 mjeseca nije bilo feninga napravio je top tim pri čemu posebno treba naglasiti mlade igrače. Samo da je Pršeša lansirao je velika stvar. Najbolje bi bilo postaviti Spahu umjesto Lazarevića. Jedino koga ne bih želio vidjeti je onu pomiju od trenera Vojvodu - koji se nigdje duže od 6 mjeseci nije zadržao a stigao je i do S. Hana i B. Luke. Nije on džaba potrošio 250 KM kada je skoro kupio onih 50 karata a svi mediji prenijeli tu veliku vijest.
Tako je drug samo Spahu pa neka bira pomocnike a ovog vojvodica ni blizu kluba

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 28 sep 2019, 23:24

Stvarno je nevjerovatno koliko je Lakic nesiguran na istrcavanjima, stvarno katastrofa. Kod svakog ubacaja, covjek promasi loptu i to za 2,3 metra. Igra nogom mu je pravo dobra, odbranio je par zicera, ali sve u svemu veoma nesiguran golman.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 28 sep 2019, 23:33

Smajic je za Ristica Lukaku. Sta radi ovaj decko u ekipi i sta on igra uopste. On je odigrao dvije zaredom i loptu nije dotakao
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Beduin
Postovi: 16318
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 28 sep 2019, 23:34

Lakic je linijski golman, ni prvi ni posljednji u svijetu. Ima trener golmana pa bi trebao raditi sa njim na tome, ali do sada je imao nekoliko vrsnih odbrana gdje nas je spasavao.
U kupu ga odmoriti kao i jos neke igrace, nemamo mi sta traziti u Mostaru u ovom takmicenju.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 sep 2019, 23:43

Daj Sablju vise. Cekamo ga tri godine.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 sep 2019, 23:52

Nijedan pomenuti trener neće raditi a da mu ekipu sastavlja Smajić i sve da vodi. Možda postave Gradu umjesto Mileta.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 29 sep 2019, 00:00

sviunapad1010 je napisao/la:Nijedan pomenuti trener neće raditi a da mu ekipu sastavlja Smajić i sve da vodi. Možda postave Gradu umjesto Mileta.
Može i Grada zašto da ne. Evo ovaj lafinaš od trenera Vojvoda ko fol odbio a gori su oni koji su mu ponudili da bude. Neka se on vrati kod Azmira kada Milenko dobije nogu.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 29 sep 2019, 00:12

sviunapad1010 je napisao/la:Nijedan pomenuti trener neće raditi a da mu ekipu sastavlja Smajić i sve da vodi. Možda postave Gradu umjesto Mileta.
hahahaha cuj gradu haha pa imamo SPAHU koji je se dokazao kao odlican trener

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.