FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 25 feb 2018, 19:16

ma manite se garde frajer ima problem sam sa sobom, ne moze sad ni pohvaliti ekipu jer cijelo vrijeme je pljuje i ne moze covjek protiv sebe, jbg treba ga razumjeti nije mu lahko hahahahahaha

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 25 feb 2018, 19:18

Shvatam da poraz uvijek tesko pada odmah trazis uzroke poraza ali ja juce nisam mogao kriviti recimo igrace jer su momci fakat borili, lider na tabeli kakav god da je lider je nije nas nadigrao, nisu nas nabili sa nekoliko razlike. Nismo se ni mi zatvorili naprotiv igrali smo jako dobro na oranici. Go smo primili iz nicega a ne kao plod njihove dominacije.
samo Sloboda

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 25 feb 2018, 19:22

merak je napisao/la:Shvatam da poraz uvijek tesko pada odmah trazis uzroke poraza ali ja juce nisam mogao kriviti recimo igrace jer su momci fakat borili, lider na tabeli kakav god da je lider je nije nas nadigrao, nisu nas nabili sa nekoliko razlike. Nismo se ni mi zatvorili naprotiv igrali smo jako dobro na oranici. Go smo primili iz nicega a ne kao plod njihove dominacije.


Gol smo dali sami sebi.dajdzin je dobro pratio zeljinu akciju!!
DRŽAVA TUZLA!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 feb 2018, 19:25

Smajic kriv za gol. Hahaha. Pa vise je Todorovic, koji je napravio glup i nidje veze faul, na poziciji gdje Mehremic nije mogao nista napravit
Niko, niko, samo Sloboda

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 25 feb 2018, 19:28

katarakta je napisao/la:Smajic kriv za gol. Hahaha. Pa vise je Todorovic, koji je napravio glup i nidje veze faul, na poziciji gdje Mehremic nije mogao nista napravit
Smajić nije kriv za gol,on ga je dao nazalost nama!!Niko od naših nije čuvao dajdzinog malog :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 feb 2018, 19:38

Hahahhaha. Ne vjerujem. Dragi forume, Allahimanet
Niko, niko, samo Sloboda

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la strujasamo » 25 feb 2018, 19:58

Todor nije napravio faul to je bio čist start Igrači Selje su bili toliko nervozni što nemogu dati gola i da nebi onog Smaićevog a i Mumi je više kriv garant bi sudija svirao penal Ima nešto drugo a to je čist go koji je dao Hođa Ja sam bio na zapadnoj tribini tačno spram gola lopta je prešla gol liniju i to su vidili i Seljini iz te vip lože a pomoćni sudija nije ni došao do korner linije

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 20:32

SmajilKaric je napisao/la:ma manite se garde frajer ima problem sam sa sobom, ne moze sad ni pohvaliti ekipu jer cijelo vrijeme je pljuje i ne moze covjek protiv sebe, jbg treba ga razumjeti nije mu lahko hahahahahaha
Eto nek ti nemaš problema,de sad malo hvali 10. mjesto i poraz....gori ste od srba i kosovskog boja...vas par ovdje covjek sa strane kad cita rekao bi da smo najmanje u borbi za Evropu a ni titula nije daleko :rol: ....znam ja da vas nervira i boli REALNOST i da bi vi najvise volili da sami ovdje svrsavate na faraona, Macka,ispadanje iz lige,tuzbe,onog miki mausa od advokata i raspali stadion koji ste spasili od kradje...ja imam problem a likovi nahvalise poraz :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 25 feb 2018, 20:39

staragarda je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:ma manite se garde frajer ima problem sam sa sobom, ne moze sad ni pohvaliti ekipu jer cijelo vrijeme je pljuje i ne moze covjek protiv sebe, jbg treba ga razumjeti nije mu lahko hahahahahaha
Eto nek ti nemaš problema,de sad malo hvali 10. mjesto i poraz....gori ste od srba i kosovskog boja...vas par ovdje covjek sa strane kad cita rekao bi da smo najmanje u borbi za Evropu a ni titula nije daleko :rol: ....znam ja da vas nervira i boli REALNOST i da bi vi najvise volili da sami ovdje svrsavate na faraona, Macka,ispadanje iz lige,tuzbe,onog miki mausa od advokata i raspali stadion koji ste spasili od kradje...ja imam problem a likovi nahvalise poraz :rol: :rol:
Idi vozaj romsku populaciju po tz nije za tebe nista bolje, ti si ovdje postao smijesan lik nesto poput velikog ti prijatelja Slobode 73

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 feb 2018, 20:40

Ima li gdje ova situacija kad je lopta izbacena sa gol linije ili iz gola?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 25 feb 2018, 20:41

staragarda je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:ma manite se garde frajer ima problem sam sa sobom, ne moze sad ni pohvaliti ekipu jer cijelo vrijeme je pljuje i ne moze covjek protiv sebe, jbg treba ga razumjeti nije mu lahko hahahahahaha
Eto nek ti nemaš problema,de sad malo hvali 10. mjesto i poraz....gori ste od srba i kosovskog boja...vas par ovdje covjek sa strane kad cita rekao bi da smo najmanje u borbi za Evropu a ni titula nije daleko :rol: ....znam ja da vas nervira i boli REALNOST i da bi vi najvise volili da sami ovdje svrsavate na faraona, Macka,ispadanje iz lige,tuzbe,onog miki mausa od advokata i raspali stadion koji ste spasili od kradje...ja imam problem a likovi nahvalise poraz :rol: :rol:
Stari ja se u potpunosti slazem sa tobom,znam o cemu pises,pusti ove standardne faraonove ......
Ali vidi,mene bole porazi od granicnih prelaza,banjaluckih zaseoka,i tako tih velikana BiH fudbala,a ovo ovako uopste me ne dotice.....Da je bio Gosk ili ne dao bog kiksaju li kuci sada,yebacu im mater......Ali realno nemamo mi sta traziti gore po grbavici,kosevu,slabo kada smo donijeli bodove.A yebi ga igrali su solidno buraz,nemozes reci da se nisu borili..

Druga je stvar sto mi znamo malo vise,gledamo siru sliku svega,pa nam se smucilo.....pogotovo stanje u klubu........Nista Senad nije napravio,nije nam prvi put da na zimu sklepam dobru ekipu,nije on to izmislio sada pa da ga hvalim....tako mi evo dvije decenije,usere.mo pa se cupaj...
Ali sto se ove utakmice tice,stvarno nema se sta prigovoriti...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 25 feb 2018, 20:42

sviunapad1010 je napisao/la:Ima li gdje ova situacija kad je lopta izbacena sa gol linije ili iz gola?
ima na pregledu, neko je postavio stranicu prije pregled sto zeljina tv radi i nije bio gol, sa linije je izbacena lopta lijepo se vidi

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 feb 2018, 20:57

Bgm druze slabo se ovdje vidi je li ili nije sa linije izbačeno sumnjiva situacija.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 feb 2018, 21:01

kad primimo ovakav go i odu bodovi kontra ekipi vazda mi ona dzigera u glavi.. ne idiii s njimmmm jer sa njim srecu neces naciii put je dug :rol: :cry:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 feb 2018, 21:05

SmajilKaric je napisao/la: Idi vozaj romsku populaciju po tz nije za tebe nista bolje, ti si ovdje postao smijesan lik nesto poput velikog ti prijatelja Slobode 73
Da imaš imalo granica možda bi te neko i poštovao i pričao normalno s tobom. Čovjek ima svolu sliku i ima pravo da napiše, isto kao i ti, i ne mora se niko slagati, ali nema potrebe da čovjeka vređaš na ličnoj osnovi, ako ti to neko mora pisati na forumu onda si stvarno malouman.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 feb 2018, 21:19

katastrofa jos sto je najgore uzeli ste uvrede od onih pokvarenjaka sdarajevskih klubova :crazy:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 21:20

wobly92 je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la: Idi vozaj romsku populaciju po tz nije za tebe nista bolje, ti si ovdje postao smijesan lik nesto poput velikog ti prijatelja Slobode 73
Da imaš imalo granica možda bi te neko i poštovao i pričao normalno s tobom. Čovjek ima svolu sliku i ima pravo da napiše, isto kao i ti, i ne mora se niko slagati, ali nema potrebe da čovjeka vređaš na ličnoj osnovi, ako ti to neko mora pisati na forumu onda si stvarno malouman.
Ma opro bi ga na ruke,nek zahvali Bogu sto mu je nick najvećeg slobodinog stratega svih vremena pa necu :D ...inace,predpostavljam da je clan sekte" mrtva carsija" jer mrzi podrinjce,rome i izbjeglice :rol: .....moj posao ismijava jer je u pitanju jedan takav intelektualac da je to tesko rijecima opisati.... :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 25 feb 2018, 21:24

nabodi ga stari :opaopa:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 feb 2018, 21:26

Chinaglia je napisao/la:nabodi ga stari :opaopa:
Dobro te je lacijal :kafa: :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 25 feb 2018, 21:32

Da smo imali ovu ekipu od pocetka sezone sigurno bi bili u prvih 6. Dobra igra i vidi se da je to dosta kvalitetnije. Pobjedit Borca sad i Borac ide ispod nas sigurno u ligi za opstanak.

Nazalost izgleda da od Weitzera nema jos nista jer je racun nam opet blokiran i to ce ici opet sporije dosta a Tanzanija tesko da ce i ostat zbog problema sa registracijom al i ovako to izgleda pravo fino. Skaha kad se vrati da pero ide na beka pa ce i ta lijeva strana zivnut.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.