FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 maj 2018, 20:21

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la: pa skupstina je trebala biti odma,u ponedeljak,sta se ceka,cvjetaju nam ruze izgleda......sta se ceka direktiva iz vrha sdp-a,jasminovo amin...mrs
Pa standardno, ali sve to treba uvesti. A finansijski iz 2017. duguju i vjerovatno ga nece nikada biti. Ali oko ove licence nam drugi seru i tu treba nase podrzati da prodje sve kako treba, a onda traziti za ovo drugo odgovore.
Od koga traziti,kako traziti,i ko ce traziti
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 24 maj 2018, 20:23

MortemHz je napisao/la:Izvinjavam se na upadu, izgleda da smo zaganjali Azira Muminovića. Meni se cini kao mlad, dobar golman tokom ove sezone. Sta vi mislite o njemu?
Sretno sa licencom.
moram te razocarat nas podpresjednik ganja vasa dva stopera vi za azira nudite preko sice 50 milja plus 10 posto od transfera nas podpresjednik boni je izdasniji daje vama 50 milja eura tako buraz tjesi se i nadaj se :beba: :beba: :beba:
fukare

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 maj 2018, 20:26

"hocemol sad slavit dobivanje licnece ahahahaha" - staragarda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 maj 2018, 20:26

Brcanskamalta je napisao/la: Od koga traziti,kako traziti,i ko ce traziti
UG je rekao da se pristupa izradi statuta i tih stvari u januaru tako da se njima treba obratiti u prostorijama i vidjeti gdje je i sta.

Mislim da im je veci problem postalo to sto svi traze, a niko nece nista da ucestvuje jer su ljudi ohladili zbog rezultata.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 24 maj 2018, 20:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 24 maj 2018, 20:27

E da mi je jednu godinu doživjeti da nema neke drame u klubu. Pa makar polusezonu.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 maj 2018, 20:34

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la: Od koga traziti,kako traziti,i ko ce traziti
UG je rekao da se pristupa izradi statuta i tih stvari u januaru tako da se njima treba obratiti u prostorijama i vidjeti gdje je i sta.

Mislim da im je veci problem postalo to sto svi traze, a niko nece nista da ucestvuje jer su ljudi ohladili zbog rezultata.
Odakle UG-u nadleznost za to.
To je nadleznost skupstine kluba kao najveceg organa izvrsnog pred zakonom.
Ima li taj UG pecat...predsjednika,potpis predsjednika na pecatu pri istupima u javnost.Ko snosi odgovornost za receno i uradjeno. ..
Isto pitanje za fukare.Ko pise to,ima li potpis i pecat ko govori u nase ime. ..kome dajemo novac. ..koliko ima clanova...kakva je zakonska odgovornost pomenutih..... :?:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 24 maj 2018, 20:39

MortemHz je napisao/la:Izvinjavam se na upadu, izgleda da smo zaganjali Azira Muminovića. Meni se cini kao mlad, dobar golman tokom ove sezone. Sta vi mislite o njemu?
Sretno sa licencom.
Ma dobar je golman....sto je najbitnije mlad..
Može se od vas dalje lijepo unovčiti al ima prenose neke.... brani 3 ko Bufon a onda primi 2 pacerka gola....toplo hladno al vjerojatno ce nadoci...samo da ne ode za neuplaceno zdravstvo....ima jak ugovor sa Slobodom i Boga mi ako ste spremni toliko platiti obestecenje vi ste top brate... nece to biti ispod 300 milja.... minimum
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 maj 2018, 20:41

Ima li pojačanja kakvih na vidiku ????
Ja sam mišljenja da će nas Sarajevo opariti dobro za Azira s obzirom da oni polovnjake kupuju za 100.000 euro neće im biti skupo 300.000 euro plus procenat.
Mada mi realno golmane radije šaljemo u Zrinjski.
Eh sad sto garda izigrava primarijusa doktora pa daje dijagnoze oko prenosa nemojte uzimati zdravo za gotovo
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 maj 2018, 20:43

Aerials je napisao/la:E da mi je jednu godinu doživjeti da nema neke drame u klubu. Pa makar polusezonu.
Yebes život ravna linija bez drame.
Vidi kako se na ovoj drami našoj otkriše mnogi glumci
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 maj 2018, 21:24

katarakta je napisao/la:Kakvi likovi, dobili smo licencu, koji vam je ;)
Naravno da smo dobili, to nije bilo ni upitno. Samo su pojedinci iskoristili priliku da pokušaju navest vodu na svoj mlin i pisat mnoge gluposti koje su izvalili.


Eto i za dva Ivana je izašlo, ko će ih savjetovat nego onaj đido mova i njegovo udruženje ono bolidno.

Kostić bojkotovao i dobijao crvene zbog neisplaćenih plata. Kostić prihvatio otpis tog duga, zauzvrat potpis novog ugovora i ostanak iste plate. Kostiću na dan ugovora ponude manju platu. Kostić odyebe sve i ode.
Sad neće ni da priča, pa eto ko ga je savjetovao.

Isto k'o što ste za Ordagića pričali pa vas momak tamo išamara i demantova sve redom.

Ima i do nas treba priznat, jel zaboravljamo ona silna bahaćenja tako brzo, kao i inače sve što zaboravimo.
Ali isto tako ovom shupku treba dat do znanja da nije dobrodošao u Tuzlu, niti je dobrodošao na Tušanj, ako onaj klubić ikad zaigra na Tušnju nedo Bog, mislim da će to i osjetiti.



P.S. još ne mogu da prevalim preko glave šta onaj danas napisa da je Jasmin čuvar sporta i čuvar grada. :urnebes:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 24 maj 2018, 21:52

Nisam ni sumnjao u licencu ni u jednom trenutku ovih 100.000 nisu neke pare da se ne mogu skupit i uplatit ali preko nekih stvari se ne moze tek tako preci...

Drago mi je i da su neki konacno malo otvorili oci.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 maj 2018, 21:57

75000 je napisao/la:Nisam ni sumnjao u licencu ni u jednom trenutku ovih 100.000 nisu neke pare da se ne mogu skupit i uplatit ali preko nekih stvari se ne moze tek tako preci...

Drago mi je i da su neki konacno malo otvorili oci.
To ne skida dugogodisnju odgovornost Jasmina,i klubskih struktura za pocinjeni kriminal i pljacku,pranje para kroz fk Sloboda i JU Tusanj.........
Sve se mora mjenjati iz korjena inace spasa nam nema.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 24 maj 2018, 22:03

wobly92 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Kakvi likovi, dobili smo licencu, koji vam je ;)
Naravno da smo dobili, to nije bilo ni upitno. Samo su pojedinci iskoristili priliku da pokušaju navest vodu na svoj mlin i pisat mnoge gluposti koje su izvalili.


Eto i za dva Ivana je izašlo, ko će ih savjetovat nego onaj đido mova i njegovo udruženje ono bolidno.

Kostić bojkotovao i dobijao crvene zbog neisplaćenih plata. Kostić prihvatio otpis tog duga, zauzvrat potpis novog ugovora i ostanak iste plate. Kostiću na dan ugovora ponude manju platu. Kostić odyebe sve i ode.
Sad neće ni da priča, pa eto ko ga je savjetovao.

Isto k'o što ste za Ordagića pričali pa vas momak tamo išamara i demantova sve redom.

Ima i do nas treba priznat, jel zaboravljamo ona silna bahaćenja tako brzo, kao i inače sve što zaboravimo.
Ali isto tako ovom shupku treba dat do znanja da nije dobrodošao u Tuzlu, niti je dobrodošao na Tušanj, ako onaj klubić ikad zaigra na Tušnju nedo Bog, mislim da će to i osjetiti.



P.S. još ne mogu da prevalim preko glave šta onaj danas napisa da je Jasmin čuvar sporta i čuvar grada. :urnebes:
Kosticu i Faticu niko ne spori novac zaradjen dok su bili u klubu. Sporan je dio kada su otisli, ovaj u Antalyju i Sloveniju, a laganica uzima lovu ovdje. Pa gdje to ima.
Niko, niko, samo Sloboda

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 24 maj 2018, 22:14

Ko je dobio licencu ??? Citate li vi da je odgođeno do utorka ? Dakle nismo dobili licencu ali neće biti upitna jer ćemo izreketirane pare dati do tada
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 maj 2018, 22:16

imal hejtera Slobode

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 24 maj 2018, 22:18

ne kontam sto se kod nas stalno prica vrti u krug. Kad nam je trebalo nismo pitali posto samo smo rekli daj. Ni kolika kamata ni je li samo koljena ili i bubreg. I vratili se sa Azmirovim parama. Ali nam apetiti porasli. Daj Azmire plati, vrati, namiri. I opet ne pitamo koliko ce nas to kostati. Sve je super, stadion opet pun ali tekuci troskovi su mnogo veci od prihoda. Azmir ne prodaje Pirica. Azmir ne uvodi dodatne sponzore iako mozda i ima priliku. Prebacuje lopticu na grad. Azmir bahat ali to nama ne smeta jer plaća račune. Azmir suspendovan od saveza zbog Sloge, voda djecu po Sarajevu i protestvuje iako je predstavnik Slobode. Odose Ahmetovic i Saric iako "imaju ugovore". Napad na uslje iz Sarajeva pa onda i TV istup. Ima toga jos. Ali ne mjenja stvar - mi smo to trazili. Evropska Sloboda itd. Sad treba pokusati zatvarati dugove i stagnirati tj zivotariti 2 - 3 godine. Pokusati uvesti članski model i dovesti sponzore. Obratiti paznju sa buducim ugovorima i anexima. Izdefinisati pravilnike i protokole. Ako to urade dobar pocetak. Ali sve to nosi dodatni problem - prazne tribine. Mi nismo patriote kakvim se predstavljamo. Novac koji mi mozemo skupiti kao podrska klubu je smijesan. Sve dosadasnje akcije su to pokazale.

Edit: Uh sad vidjeh u povjereništvo GO PDA Tuzla uz Azmira ušao i je i svima dobro poznati Ćamil Čustović. Sad ce nama vrli @sloboda72 objasniti kako to funkcionira. Znate ono necemo politiku u sportu dok imamo pare i pozicije. Kad ostanemo bez para odmah krece pljuvanje opcine tj grada.
& $ ?

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 25 maj 2018, 03:02

slika
slika

PAMTI TUZLO :!: :!: :!:
25.05.1995-25.05.2018
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 25 maj 2018, 07:08

Predlazem da danas budemoo lagani na riječima. Barem danas. Kapija plače, čaršija pamti. 25.5. 1995.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 maj 2018, 07:58

ljudi dobismol licencu ja se juce prebi ko macka od muke i zaboravi na licencu.
sta bi na kraju???

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 maj 2018, 08:04

pa ovaj sloboda brat je bio s nama na tekmama jeko lik ba? :lol:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.