FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 16 avg 2018, 20:03

Beduin je napisao/la:
zlatnakoka je napisao/la:Nije Beganović asistirao. Nego momak koji bi trebao igrati krilo prije i Saida i Prše.
Zar je Livancic asistirao? Sa Zapada mi se ucinio Beganovic, al nebitno.

Btw, roditelji Livancica sjede na Zapadu i bodre Slobodu, pravo kulturni ljudi mi se ucinili.
Livančić je asistirao. Nije ni on nešto pokazao ali za ovu dvojicu je igrač.

costacurta08
Postovi: 501
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 16 avg 2018, 20:35

katarakta je napisao/la:slika
Pazi ovo, samo jedan citat iz intervjua:
"“Stanje koje smo zatekli je bilo strašno. Moralo se krenuti od igrača, dugova, koji je iznosio oko osam miliona. Trebalo je to sanirati" i onda u nastavku teksta kaže:
"...... ja 10 godina poznajem situaciju u klubu. bavim se finansijama i znam šta su finansije. U tome sam ekspert." :crazy:
Pa dobro majku mu gdje su pare?!! DAJTE TAJ IZVJEŠTAJ!! Pokreni krivčne prijave protiv odgovornihe, kspertu! Svi vi ste učestvovali u tome. To što si ti posuđivao kad je bilo najteže čisto sumnjam da ti nije vraćeno :(
Tuzla se vazda qrchi da je prva u svemu i najbolji od svih, zašto ne bi bili prvi u BiH i po pitanju kvalitete u sportu?
Nije tako davno bilo kad smo guzove derali Ciboni u Mejdanu. Imamo potencijala, imamo djecu, ali imamo i š u p k e koje boli ona stvar za sportom. Vama to nije jasno ili šta?
Što to ne bi bili brend barem na kantonu a ne da nas mrze gdje god da dodjemo, al ako se neko pita "Što nas mrze?" dovoljno je da posjeti npr ovaj forum i pročita što pojedinci pljuju po svemu što je dalje od Slatine i B. Malte.
A funkcija predsjednika kluba je jedna odgovorna pozicija kojoj se treba posvetiti da bi se bilo uspješno u poslu. Ne može se biti predsjednik više klubova odjednom, voditi firmu, jednostavno ne ide. Ako si predsjednik FK moraš lobirati kod privrednika, političara, ambasada, kurava, prosjaka itd ali prije svega MORAŠ urediti stanje u klubu, moraš stvoriti uslove da ti vjeruju ljudi, da znaju kome daju svoje pare, za što će se ti novci utrošiti, lobirati kod političara da se usvoji zakon o sportu, da se zna ko šta radi, da imamo cilj i viziju, a sad imaš situaciju da smo ugruhali 1.5M para NAS poreskih obvznika u nešto što se zove "Prva faza izgradnje istočne tribine" a iz čega raste šaš i žbunje a ti niti imaš koga da pitaš šta se uradilo, koliko je šta koštalo i zašto i čemu to sve ili kad će biti završeno i imaš obraza reći "Nema ko da zamijeni ovog ili onog, neće niko da pomogne i da nam da pare da vratimo dug koji smo btw sami napravili i za koji ne moramo nikome polagati račune jer nas ne kupuju titule, SLoboda je srce ovog grada i slične supidarije....... :crazy:

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 16 avg 2018, 21:03

costacurta08 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:slika
Pazi ovo, samo jedan citat iz intervjua:
"“Stanje koje smo zatekli je bilo strašno. Moralo se krenuti od igrača, dugova, koji je iznosio oko osam miliona. Trebalo je to sanirati" i onda u nastavku teksta kaže:
"...... ja 10 godina poznajem situaciju u klubu. bavim se finansijama i znam šta su finansije. U tome sam ekspert." :crazy:
Pa dobro majku mu gdje su pare?!! DAJTE TAJ IZVJEŠTAJ!! Pokreni krivčne prijave protiv odgovornihe, kspertu! Svi vi ste učestvovali u tome. To što si ti posuđivao kad je bilo najteže čisto sumnjam da ti nije vraćeno :(
Tuzla se vazda qrchi da je prva u svemu i najbolji od svih, zašto ne bi bili prvi u BiH i po pitanju kvalitete u sportu?
Nije tako davno bilo kad smo guzove derali Ciboni u Mejdanu. Imamo potencijala, imamo djecu, ali imamo i š u p k e koje boli ona stvar za sportom. Vama to nije jasno ili šta?
Što to ne bi bili brend barem na kantonu a ne da nas mrze gdje god da dodjemo, al ako se neko pita "Što nas mrze?" dovoljno je da posjeti npr ovaj forum i pročita što pojedinci pljuju po svemu što je dalje od Slatine i B. Malte.
A funkcija predsjednika kluba je jedna odgovorna pozicija kojoj se treba posvetiti da bi se bilo uspješno u poslu. Ne može se biti predsjednik više klubova odjednom, voditi firmu, jednostavno ne ide. Ako si predsjednik FK moraš lobirati kod privrednika, političara, ambasada, kurava, prosjaka itd ali prije svega MORAŠ urediti stanje u klubu, moraš stvoriti uslove da ti vjeruju ljudi, da znaju kome daju svoje pare, za što će se ti novci utrošiti, lobirati kod političara da se usvoji zakon o sportu, da se zna ko šta radi, da imamo cilj i viziju, a sad imaš situaciju da smo ugruhali 1.5M para NAS poreskih obvznika u nešto što se zove "Prva faza izgradnje istočne tribine" a iz čega raste šaš i žbunje a ti niti imaš koga da pitaš šta se uradilo, koliko je šta koštalo i zašto i čemu to sve ili kad će biti završeno i imaš obraza reći "Nema ko da zamijeni ovog ili onog, neće niko da pomogne i da nam da pare da vratimo dug koji smo btw sami napravili i za koji ne moramo nikome polagati račune jer nas ne kupuju titule, SLoboda je srce ovog grada i slične supidarije....... :crazy:
Cekaj ba kakve sad veze ima Senad sa gradnjom Tusnja? Pa sta sve nece izmisliti i napisati samo da se lose prica, nevjerovatno
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 avg 2018, 21:08

tuzlak1987 je napisao/la:Nadam se da ce oni forumasi koji su govorili kada je Alic otisao da on ne bi slagao ili otisao da je sve uredu sada isto reci da je posten covjek pa ne bi ni sada lagao. :kafa:

costacurta08
Postovi: 501
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 16 avg 2018, 21:16

bhpremierliga12 je napisao/la:
costacurta08 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:slika
Pazi ovo, samo jedan citat iz intervjua:
"“Stanje koje smo zatekli je bilo strašno. Moralo se krenuti od igrača, dugova, koji je iznosio oko osam miliona. Trebalo je to sanirati" i onda u nastavku teksta kaže:
"...... ja 10 godina poznajem situaciju u klubu. bavim se finansijama i znam šta su finansije. U tome sam ekspert." :crazy:
Pa dobro majku mu gdje su pare?!! DAJTE TAJ IZVJEŠTAJ!! Pokreni krivčne prijave protiv odgovornihe, kspertu! Svi vi ste učestvovali u tome. To što si ti posuđivao kad je bilo najteže čisto sumnjam da ti nije vraćeno :(
Tuzla se vazda qrchi da je prva u svemu i najbolji od svih, zašto ne bi bili prvi u BiH i po pitanju kvalitete u sportu?
Nije tako davno bilo kad smo guzove derali Ciboni u Mejdanu. Imamo potencijala, imamo djecu, ali imamo i š u p k e koje boli ona stvar za sportom. Vama to nije jasno ili šta?
Što to ne bi bili brend barem na kantonu a ne da nas mrze gdje god da dodjemo, al ako se neko pita "Što nas mrze?" dovoljno je da posjeti npr ovaj forum i pročita što pojedinci pljuju po svemu što je dalje od Slatine i B. Malte.
A funkcija predsjednika kluba je jedna odgovorna pozicija kojoj se treba posvetiti da bi se bilo uspješno u poslu. Ne može se biti predsjednik više klubova odjednom, voditi firmu, jednostavno ne ide. Ako si predsjednik FK moraš lobirati kod privrednika, političara, ambasada, kurava, prosjaka itd ali prije svega MORAŠ urediti stanje u klubu, moraš stvoriti uslove da ti vjeruju ljudi, da znaju kome daju svoje pare, za što će se ti novci utrošiti, lobirati kod političara da se usvoji zakon o sportu, da se zna ko šta radi, da imamo cilj i viziju, a sad imaš situaciju da smo ugruhali 1.5M para NAS poreskih obvznika u nešto što se zove "Prva faza izgradnje istočne tribine" a iz čega raste šaš i žbunje a ti niti imaš koga da pitaš šta se uradilo, koliko je šta koštalo i zašto i čemu to sve ili kad će biti završeno i imaš obraza reći "Nema ko da zamijeni ovog ili onog, neće niko da pomogne i da nam da pare da vratimo dug koji smo btw sami napravili i za koji ne moramo nikome polagati račune jer nas ne kupuju titule, SLoboda je srce ovog grada i slične supidarije....... :crazy:
Cekaj ba kakve sad veze ima Senad sa gradnjom Tusnja? Pa sta sve nece izmisliti i napisati samo da se lose prica, nevjerovatno
Ovo me već počinje da frustrira, čitaš li ti komentare il samo po šablonu pišeš?!
Pitaš me kakve veze ima predsjednik FK Sloboda sa gradnjom stadiona za kojeg i vlasnik kaže da pripada Slobodi a i on sam se izjasnio da osim što je gradski Tušanj je i Slobodin?
Da se podsjetimo:
predsjednik Slobode Senad Mujaknović u izjavama za medije kaže kako je Sloboda prava adresa na koju se trebaju obratiti čelnici Sloge kako bi se postigao eventualni dogovor o korištenju terena na Tušnju. “Cilj mi je da se što manje priča na tu temu. Ovdje je stav jasan. Ljudi su pobrkali lončiće, stadion Tušanj je stadion FK Sloboda. Nemojte da neko drugi priča čiji je stadion nama koji to znamo. Pravo vlasništva je jedna stvar, posjed je nešto sasvim drugo. Mi smo ovdje u posjedu od 1957 godine. Ukoliko nam želite ući na teren ulazite nam u posjed, to se zove ometanje posjeda. |


Nemam namjeru dalje ulaziti u ove suvisle rasprave,
Sory moderacijo. :shifty:
P.S
I moj post se nije odnosio na Senada već na Mensura i njegov intervju u kom veliča svoju ekonomsku ekspertizu i priča o poznavanju prilika u klubu u poslednjih 10 godina a istovremeno se čudi dugu od 8M. Onda ja navedoh primjes Istoka i šipova i kako ekspertu da ne naumpadne da se pozove neko na odgovornost ali džaba to sve viopet ko maksimi po frontu. Duha duha!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 avg 2018, 21:47

@kostakurta. Evo tebe za predsjednika. Hajde nadji mi neki klub na svijetu gdje predsjednik pored toga ne radi jos jedan posao.
Niko, niko, samo Sloboda

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 16 avg 2018, 21:56

Sve je ovo Alić lijepo rekao, normalno da će ga braniti kad je cim su legle pare od Todrovića prvoje njemu pozajmnicu vratio. Danas cujem stvar koju je Nalić uradio gdje me je pozitivno iznenadio. Pred utakmcu protiv TC je Senad usao u svlacionicu dok su se graci zagrijavali i povisenim tonom ga pitao sto Salihović nije u pocetnom sastavu. Ovaj mu se obratio ako ćes ti sastavljat prvih 11 posle utakmice dajem otkaz i sazivam vanredan press. Ovaj se pokupio i izasao. Sve je ovo JLZ.

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 16 avg 2018, 22:01

Lijepi naš doktor,do 1000 nastupa ako Bog da.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 avg 2018, 22:06

xeksor je napisao/la:
Sve je ovo Alić lijepo rekao, normalno da će ga braniti kad je cim su legle pare od Todrovića prvoje njemu pozajmnicu vratio. Danas cujem stvar koju je Nalić uradio gdje me je pozitivno iznenadio. Pred utakmcu protiv TC je Senad usao u svlacionicu dok su se graci zagrijavali i povisenim tonom ga pitao sto Salihović nije u pocetnom sastavu. Ovaj mu se obratio ako ćes ti sastavljat prvih 11 posle utakmice dajem otkaz i sazivam vanredan press. Ovaj se pokupio i izasao. Sve je ovo JLZ.
ko je to cuo, fizioterapeut ili cistacica :kafa:

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 16 avg 2018, 22:08

Denis Karić:)

Avatar
fukara87
Postovi: 5634
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 16 avg 2018, 22:13

Šta ima doktori fudbala, prognozeri najbolji, sveznalice, treneri, menađeri, novinari mozel se šta pisati a da nije negativno ovdje ? Moze al kad se majmuni budu linjali :)

1. Libo me ona stvar ko ce biti predsjednik Slobode ako ima rezultata bice i navijaca i svi zadovoljni :)
2. Navijaci previse poceli srati ko foke, previse se raspituje gdje su pare od Todorovica a veze nemate da se to ne uplacuje tek tako, ima tu procedura kad i do kad se treba uplatit te pare. Dakle mozemo samo nagadjati do sutra jer niko ne zna tacnu ifno, ovdje je sve rekla kazala :)
3. Previse negative oko kluba, previse interesdjija oko kluba a vrlo dobro znamo ko su i sta su ...
4. Dugo nisam vidio bolju atmosferu u klubu i realno igrace koji su spremni da ginu za klub...
5. Zlatko Nalic veliko pojacanje za klub i osvjezenje za ligu, mnogi navijaci su se vratili na tribinu licno zbog njega :)
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 avg 2018, 22:13

Ne mozes vjerovat kakve sve nebuloze pisu ljudi ovdje. Senad ga i doveo i ima lik apsolutnu Slobodu. Ljudi ja vas pozdravljam do nekih boljih vremena :salut:
Niko, niko, samo Sloboda

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 16 avg 2018, 22:16

Uprava napolje!!!

Avatar
fukara87
Postovi: 5634
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 16 avg 2018, 22:18

MrtvaCarsija je napisao/la:Uprava napolje!!!
:puke: :puke: :puke:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 16 avg 2018, 22:29

kakvo crno mijesanje Nalicu u posao, sta je vama ljudi. pa covjek je zabetonirao Husejinovica za klupu a krmce ima ubjedljivo najveca primanja u klubu. ako Nalic kojim slucajem digne sidro Senad je rahmetlija u svakom smislu! Nalic je Bog u svlacionici, igraci ga se istovremeno plase a i obozavaju ga, to je ono sto nam je godinama trebalo!
Sloboda Tuzla

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 avg 2018, 22:30

fukara87 je napisao/la:
MrtvaCarsija je napisao/la:Uprava napolje!!!
:puke: :puke: :puke:
:puke: :puke: :puke:

Avatar
Gifron
Postovi: 4135
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 16 avg 2018, 22:57

xeksor je napisao/la:Sve je ovo Alić lijepo rekao, normalno da će ga braniti kad je cim su legle pare od Todrovića prvoje njemu pozajmnicu vratio. Danas cujem stvar koju je Nalić uradio gdje me je pozitivno iznenadio. Pred utakmcu protiv TC je Senad usao u svlacionicu dok su se graci zagrijavali i povisenim tonom ga pitao sto Salihović nije u pocetnom sastavu. Ovaj mu se obratio ako ćes ti sastavljat prvih 11 posle utakmice dajem otkaz i sazivam vanredan press. Ovaj se pokupio i izasao. Sve je ovo JLZ.
Ti si toliko puta slagao i prevario na ovom forumu, stvarno ocekujes da te neko svati ozbiljno?
Jedan grad, jedna ljubav!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 16 avg 2018, 23:15

Jako mi je stalo do tvog imbecilnog mišljenja Kariću , cuj lobanjinog rektalnog alpiniste sto se uskopistio. Je si li bio u posjeti juče.....................

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Biban25 » 16 avg 2018, 23:18

fukara87 je napisao/la:Šta ima doktori fudbala, prognozeri najbolji, sveznalice, treneri, menađeri, novinari mozel se šta pisati a da nije negativno ovdje ? Moze al kad se majmuni budu linjali :)

1. Libo me ona stvar ko ce biti predsjednik Slobode ako ima rezultata bice i navijaca i svi zadovoljni :)
2. Navijaci previse poceli srati ko foke, previse se raspituje gdje su pare od Todorovica a veze nemate da se to ne uplacuje tek tako, ima tu procedura kad i do kad se treba uplatit te pare. Dakle mozemo samo nagadjati do sutra jer niko ne zna tacnu ifno, ovdje je sve rekla kazala :)
3. Previse negative oko kluba, previse interesdjija oko kluba a vrlo dobro znamo ko su i sta su ...
4. Dugo nisam vidio bolju atmosferu u klubu i realno igrace koji su spremni da ginu za klub...
5. Zlatko Nalic veliko pojacanje za klub i osvjezenje za ligu, mnogi navijaci su se vratili na tribinu licno zbog njega :)
123 paušalno pišeš a 5i4 si potrefio.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 17 avg 2018, 00:01

Gifron je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Sve je ovo Alić lijepo rekao, normalno da će ga braniti kad je cim su legle pare od Todrovića prvoje njemu pozajmnicu vratio. Danas cujem stvar koju je Nalić uradio gdje me je pozitivno iznenadio. Pred utakmcu protiv TC je Senad usao u svlacionicu dok su se graci zagrijavali i povisenim tonom ga pitao sto Salihović nije u pocetnom sastavu. Ovaj mu se obratio ako ćes ti sastavljat prvih 11 posle utakmice dajem otkaz i sazivam vanredan press. Ovaj se pokupio i izasao. Sve je ovo JLZ.
Ti si toliko puta slagao i prevario na ovom forumu, stvarno ocekujes da te neko svati ozbiljno?
Znaci utakmicu ranije igrali Vasiljevic i Ignjatovic, uopste Salihovica nigdje, a vecem sad protiv TC-a bilo mora da igra haha, ovo postaje previse zalosno, nekad je smijesno bilo..
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.