FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la joksimovic » 17 avg 2018, 22:30

Sve za tebe Tare care!
Gdje ste moji TUZLACI???
Mnogo vam hvala ,gospodine Sinane Sinanovicu!
Bog nam Vas pozivio , jos hiljadu godina!

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 17 avg 2018, 22:35

Mene samo zanima jel neko Dzidicu **** mater, znam da nije bilo mjesto za toga ali prilika svakako jeste

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 17 avg 2018, 22:36

Nema veze bio je ko je bio.
Djela a ne rijeci!
Bodaslo do bagro :salut:

Nije ni vrijeme ni mjesto care Tare u prvom planu ;)

Avatar
zlajci
Postovi: 2595
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 17 avg 2018, 23:12

Fin ambijent i opušteno.
Uživao dok su klinci igrali, a na Đidinu i Glavaševu njušku čovjek ne može ostati dugo nijem te kako nije vrijeme i mjesto lagano se isfurao dok nisam šta lanuo.
Bili naši i fudbaleri Lokomotive Miričine organizirano na tekmi. Thumb up za Miričinu.

Nažalost, nikog od uprave Slobode nije bilo.
tuzlanska Sloboda

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 17 avg 2018, 23:14

zlajci je napisao/la:Fin ambijent i opušteno.
Uživao dok su klinci igrali, a na Đidinu i Glavaševu njušku čovjek ne može ostati dugo nijem te kako nije vrijeme i mjesto lagano se isfurao dok nisam šta lanuo.
Bili naši i fudbaleri Lokomotive Miričine organizirano na tekmi. Thumb up za Miričinu.

Nažalost, nikog od uprave Slobode nije bilo.
Mislim da ti nisi dobro to vidio. Veliki je broj članova uprave, moralo je barem tri, četri člana biti
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 17 avg 2018, 23:17

Kako niko. Bio je SD i to je dio uprave ne?Bar sportskog segmenta :mrgreen:
No povod odigravanja ne daje prostora za prozivanja, samo mi je zao praznih mjesta..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 17 avg 2018, 23:31

:( Sta da ti kazem druze.
To je to od raje sto prati. Dosta zagrizenih je vani. Ove nove generacije nista ne prate.
I tako. :(

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11401
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2018, 23:32

Ima ljudi koji su kupili desetine ulaznica, ali nisu otišli. Nemojte baš tako. Moglo je bolje, ali i ovo je bolje nego da se nije ništa organizovalo. Najbitnije je da je on bolje. :bih:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 17 avg 2018, 23:35

Slazem se i hvala im sto su kupili karte al nasa sramota brte onako poluprazan mejdan. I necu vise na ovu temu da ne smaram.

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 18 avg 2018, 09:14

Aerials je napisao/la:Ima ljudi koji su kupili desetine ulaznica, ali nisu otišli. Nemojte baš tako. Moglo je bolje, ali i ovo je bolje nego da se nije ništa organizovalo. Najbitnije je da je on bolje. :bih:
Upravo tako. Ja sam dao pare za tri ulaznice a ulaznice nisam ni uzeo. Imao sam jos ranije planirane obaveze na dan dogadjaja i nisam mogao doci.

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 18 avg 2018, 09:32

Hajde Naliću donesi nam tri boda iz Širokog mogu se dobiti dole,nismo pobijedili u gostima dugo vremena,mozda je vrijeme

Daktilograf
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Daktilograf » 18 avg 2018, 09:45

Za ovu priliku, i Dzidi i Glavašu treba zahvaliti sto su došli. Nije malo prevaliti put od Zenice ili Bugojna do Tuzle. Fino je opet popunjen Mejdan bio.
Pominjete upravu, a gdje su fukare?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 18 avg 2018, 10:15

Mi smo na poslu u RJ skupili po par KM i mislim da je uzeto osam ulaznica.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
zlajci
Postovi: 2595
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 18 avg 2018, 10:32

Daktilograf je napisao/la:, a gdje su fukare?
Slazem se u potpunosti
tuzlanska Sloboda

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 18 avg 2018, 12:17

Daktilograf je napisao/la:Za ovu priliku, i Dzidi i Glavašu treba zahvaliti sto su došli. Nije malo prevaliti put od Zenice ili Bugojna do Tuzle. Fino je opet popunjen Mejdan bio.
Pominjete upravu, a gdje su fukare?
:clap: :clap:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 18 avg 2018, 12:21

Zlatan Nalić vrlo brzo pobrao je simpatije navijača tuzlanske Slobode. Nakon nesretnog poraza u debiju protiv Sarajeva, ovaj stručnjak uspio je dići ekipu te u razmaku od četiri dana ubilježiti dvije ligaške pobjede, od toga jednu u gradskom derbiju protiv Tuzla Cityja, a potom je na Tušnju pala i neugodna Krupa. Navijači Slobode sada lakše dišu, sretni su zbog toga što se “Crveno-crne” nalaze na pobjedničkom kolosijeku, ali barem kod trenera za potpuni dojam nakon dvije sedmice rada sa ekipom remeti poraz na debiju.

“Očekivao sam da ću pobijedti Sarajeva u prvoj utakmici, a tu smo imali mali pah. Moje su ambicije jasne, želim pobijediti u svakoj utakmici i zbog toga sam i došao. Uspjeli smo u dvije utakmice, a ambicije su uvijek uzeti tri boda i odraditi posao na najvećem mogućem nivou”, rekao je Zlatan Nalić u intervju za “****”.

U Tuzli nisu navikli da se u utakmice ulazi sa ambicijom da se pobjeđuje. Na gostovanju bi igrači veoma često utakmicu izgubili još u autobusu, već na Šićkom…

“Pokušavam da prenesem svoj pobjednički mentalitet na grupu. Osjetim da sam uspio da prenesem dosta moje energije i na treninzima, a mislim da sam uspio da to prenesem i na utakmicama samim mojim angažmanom na utakmici i učestvovanju u igri mog tima. Čujem u gradu, kada me neko potapše po ramenu i kaže da sada idemo rasterećeno u Široki Brijeg. Ko misli da može ići u Široki Brijeg rasterećeno, može slobodno ostati u Tuzli kući. U Široki Brijeg kao i u svim drugim utakmicama idemo po tri boda”, jasan je Nalić.

Šta se to promijenilo u Slobodi za 15 dana. Šta je novo (evropsko) što ste donijeli ekipi?

“Ne znam šta je za njih novo, jer ne znam kako je bilo prije. Ovo je sada moj Zlatan Nalić identitet, ali kako je prije bilo ne znam. To trebate da pitate igrače šta je novo. Imam dobar tim oko sebe, iskrene saradnike: Bucu, Gradu i Ribića koji žive za Slobodu. Imamo ekipu koja na terenu igra iskreno, stručni štab koji radi iskreno i Upravu kluba, koja otkako sam ja ovdje vodi to sve zaista iskreno tako da nije slučajno da smo ostvarili te pobjede”, govori strateg Slobode.

Ekipa od vašeg dolaska barem jednom u sedmici trenira dva puta na dan?

“Možda će se dešavati i češće od jednog sedmično. To je sada kada imamo ciklus gušćeg rasporeda. Trenirati se može 24 sata ako znaš šta radiš”.

Potom smo ponovo govorili o Širokom Brijegu.

“To je utakmica sa prvom ekipom na tabeli, koja je efikasna. Osim najviše bodova, dali su najviše golova, a primili najmanje. No, i mi smo primili malo golova. I Krupa je došla sa sličnim referancama u Tuzli, ali su se neslavno vratili kući”.

Znate li da Sloboda nikada nije pobijedila na Pecari?

“Nemam pojma i ne razmišljam o tome. Ovo je neka druga Sloboda”.

Povrede i kartoni vam prave problem za ovu utakmicu…

“To mi je najveći problem. Desetkovani smo. Pola ekipe nam je van stroja. Husejinović, Musić i Smajić su povrijeđeni, a suspendovani Hadžanović i Vidović. Odluku o sastavu ću donijeti na treningu u nedjelju navečer”.

Neki su vam uoči dolaska našli manu kako ne poznajete ligu. Da li je zaista važno da trener poznaje ligu i okruženje kada dolazi u neku državu da radi?

“Zauzet sam sa mojom ekipom i to mi je najvažnije, a Premijer ligu znam dovoljno da znam šta me čeka”, zaključio je u razgovoru za “****” Zlatan Nalić.

Podrška navijača

Fudbaleri tuzlanske Slobode u utakmicama sa Tuzla Cityjem i Krupom imali su veliku podršku navijača, što se dopalo strategu “Crveno-crnih”.

“Mislim da su navijači prepoznali iskrenost u ekipi, koja se na terenu bori. Nadam se da će i u ostalim utakmicama u velikom broju dolaziti na Tušanj i davati podršku ekipi”, kazao je.
Konacno imamo trenera koji ne daje izjave idemo rastereceno pa i bod je dobar i slicno kao Slavko, Milenko, Vlado i slicno i to mi se bas svidja!
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Gifron
Postovi: 4135
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 18 avg 2018, 14:28

Uh, bez trojice startera i Saida protiv Sirokog. Livancic ce sigurno poceti.
Vjerovatno Vuklis, Ignjat, Vasiljevic, Beganovic, Pero, Civic, Alispahic, Baraban, Livancic i Zukic. I garant ce odluciti izmedju Prsesa, Pirica i Maksimovica za jos jedno mjesto u veznom redu.
Jedan grad, jedna ljubav!

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 18 avg 2018, 15:42

Pecara je za nas neosvojiva tvrđava. Tradicija je tu da se rusi. 1:3
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2018, 15:49

Treba otici na 3 boda pametno ali i ako bude 1 bod onda nece biti lose, biti ce pozitivno vrlo. Mada ja realno ne vjerujem u 3 boda i 1 bod ali ako ih Radnik moze uzeti onda mozemo i mi na neki fazon.
Ne treba golmanu sjesti u krilo i cekati da ga primis, pa osvojili bodove ili ne treba imati neki plan da zabijemo gol.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 avg 2018, 16:07

Penaltiky je napisao/la:Mi smo na poslu u RJ skupili po par KM i mislim da je uzeto osam ulaznica.
Bilo je dosta svijeta koji su kupili ulaznice a nisu dosli. Tako da su svi dosli koji su kupili bilo bi puno

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.