FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 25 jul 2019, 12:56

Madal je napisao/la:Da nas sudije masakriraju nije teorija zavjere već činjenica i ponavlja se iz sezone u sezonu. Prošle godine su nas zakinuli za, da ne pretjerujem, minimalno 5 bodova. I to je objektivno gledano, a ne subjektivno. Sto se sudija i suđenja tice uvijek pokušavam biti koliko je moguće objektivan ali da ga ****, i kad tako gledaš situaciju, opet nas sudije masakriraju.
Tako da nije ni čudo što je ovaj izbor sudije sumnjiv. Pretpostavljam, Hrvat iz Hercegovine da sudi Širokom u Tuzli?
9 bodova su nam direktno uzeli prosle sezone.
Ali igrati svoju igru ba kada ti igras nema sudije da te povali .
A Siroki nas karindja redovno i dole i u Tuzli pa sudija nije izgovor nikakav.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 13:01

5 bodova i nije lose :D ma masakriraju svakoga, pratio si proslu sezonu, a i sve prethodne, vidio si kakve greske i "greske" prave sudije, za anale ove plemenite igre. Zato uvijek kazem da su oni mozda i najveze zlo naseg fudbala, jer da masakriraju 2 kluba u sezoni onda bi to odlicno bilo, sve ostale tekme bi bile fer odradjene, bez sjeckanja igre i glupih kartoniranja, nepostojecih ofsajda i slicnoga pa bi svakako kvalitet fudbala bio na jednoj vecoj razini. Ali to nije slucaj pa zato svako kolo timovi budu desetkovati zbog kartona, cisti golovi ponisteni zbog kojekakvih ofsajda ili faulova u napadu i obratno, a igra toliko isjeckana da ne mozes odigrati neki napad ili neku pas igru.

Onaj sudija na tekmi Velez-Mladost mi je bio fantastican, pustao musku igru i nije svirao svaki kontakt igraca, pustao prednost i kartone sveo na minimum.
Za razliku od te tekme, onaj linijski sudija na strani Zapadne tribine Tusnja, lik nije mogao u 2.poluvremenu da prati niti jedan kontranapad Slobode, kasnio po nekoliko metara i nije vidio ofsajde Mujagica u par navrata ili Livancica/Beganovica cini mi se nekoga od njih. Ja sam sjedio na A tribini i ti ofsajdi nije da su bili mali druze, Mujagic pogotovo, mi plakali od smijeha da linijski sudija stigne u liniju kad Mujagic vec uzeo loptu i ulijece u sesnaesterac.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 jul 2019, 13:02

U Sirokom ocito nesto ne stima, nisu se Bog zna poojacali,trener otkaz dobio nakon prve utakmice, sad ako ih ne yebemo necemo nikad.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 jul 2019, 13:32

Ovaj sudija je prosle godine imao par katastofalnih gresaka.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 25 jul 2019, 13:44

Naravno da je sumnjivo kad im postwvljaju sudiju hercrgovca.izgubili prvu kod kuce trener pobjego u laganom slobodnom padu su.
Treba im pomoc. E sad ih tohnut.sad il nikad.

Avatar
Madal
Postovi: 3602
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 25 jul 2019, 13:50

Beduin je napisao/la:5 bodova i nije lose :D ma masakriraju svakoga, pratio si proslu sezonu, a i sve prethodne, vidio si kakve greske i "greske" prave sudije, za anale ove plemenite igre. Zato uvijek kazem da su oni mozda i najveze zlo naseg fudbala, jer da masakriraju 2 kluba u sezoni onda bi to odlicno bilo, sve ostale tekme bi bile fer odradjene, bez sjeckanja igre i glupih kartoniranja, nepostojecih ofsajda i slicnoga pa bi svakako kvalitet fudbala bio na jednoj vecoj razini. Ali to nije slucaj pa zato svako kolo timovi budu desetkovati zbog kartona, cisti golovi ponisteni zbog kojekakvih ofsajda ili faulova u napadu i obratno, a igra toliko isjeckana da ne mozes odigrati neki napad ili neku pas igru.

Onaj sudija na tekmi Velez-Mladost mi je bio fantastican, pustao musku igru i nije svirao svaki kontakt igraca, pustao prednost i kartone sveo na minimum.
Za razliku od te tekme, onaj linijski sudija na strani Zapadne tribine Tusnja, lik nije mogao u 2.poluvremenu da prati niti jedan kontranapad Slobode, kasnio po nekoliko metara i nije vidio ofsajde Mujagica u par navrata ili Livancica/Beganovica cini mi se nekoga od njih. Ja sam sjedio na A tribini i ti ofsajdi nije da su bili mali druze, Mujagic pogotovo, mi plakali od smijeha da linijski sudija stigne u liniju kad Mujagic vec uzeo loptu i ulijece u sesnaesterac.
Ma drug moj, dosta grešaka i jesu zbog neznanja sudija, ali recimo onaj penal nad Vidovićem na Grbavici bi i Ivica Osim svirao. Da li su oni kupili sudiju, ili je dobio instrukcije od saveza ili je možda nešto treće, ali ono neznanje ne može biti.
Kakva smo sva suđenja vidjeli protiv nas, nemoj da te čudi što već kukamo na sudiju a utakmica tek za vikend.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 25 jul 2019, 13:57

Madal je napisao/la:
Beduin je napisao/la:5 bodova i nije lose :D ma masakriraju svakoga, pratio si proslu sezonu, a i sve prethodne, vidio si kakve greske i "greske" prave sudije, za anale ove plemenite igre. Zato uvijek kazem da su oni mozda i najveze zlo naseg fudbala, jer da masakriraju 2 kluba u sezoni onda bi to odlicno bilo, sve ostale tekme bi bile fer odradjene, bez sjeckanja igre i glupih kartoniranja, nepostojecih ofsajda i slicnoga pa bi svakako kvalitet fudbala bio na jednoj vecoj razini. Ali to nije slucaj pa zato svako kolo timovi budu desetkovati zbog kartona, cisti golovi ponisteni zbog kojekakvih ofsajda ili faulova u napadu i obratno, a igra toliko isjeckana da ne mozes odigrati neki napad ili neku pas igru.

Onaj sudija na tekmi Velez-Mladost mi je bio fantastican, pustao musku igru i nije svirao svaki kontakt igraca, pustao prednost i kartone sveo na minimum.
Za razliku od te tekme, onaj linijski sudija na strani Zapadne tribine Tusnja, lik nije mogao u 2.poluvremenu da prati niti jedan kontranapad Slobode, kasnio po nekoliko metara i nije vidio ofsajde Mujagica u par navrata ili Livancica/Beganovica cini mi se nekoga od njih. Ja sam sjedio na A tribini i ti ofsajdi nije da su bili mali druze, Mujagic pogotovo, mi plakali od smijeha da linijski sudija stigne u liniju kad Mujagic vec uzeo loptu i ulijece u sesnaesterac.
Ma drug moj, dosta grešaka i jesu zbog neznanja sudija, ali recimo onaj penal nad Vidovićem na Grbavici bi i Ivica Osim svirao. Da li su oni kupili sudiju, ili je dobio instrukcije od saveza ili je možda nešto treće, ali ono neznanje ne može biti.
Kakva smo sva suđenja vidjeli protiv nas, nemoj da te čudi što već kukamo na sudiju a utakmica tek za vikend.
Sladjan Doslo na Grbavicu je poslan po zadatku od strane saveza to ti smijem glavom garantovati. Pao je sa premijerligaske liste nakon utakmice Tz Citya ne znam tacno na kojem gostovanju im je pomigao i nakon toga on je svoju epizodu zavrsio na PL a vjerovatno zato jer je tu utakmicu zavrsio sam bez tala sa ublehama iz fotelja NS BIH
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 25 jul 2019, 15:06

Sretno Todore, pravi slobodaš :salut:
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 jul 2019, 15:07

Ima li šta vezano za registraciju Francuza i Ristića? Najavljivan je stoper ali se ušutili nešto :kafa:

Sudija očekivano i biće sranje suđenje. Čudi me kako ne postaviše Šehovića ili Mujića da sude.
Ovo će stvarno biti zavala žešća, nadam se da griješim.

Sretno Todoroviću :thumbup:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 25 jul 2019, 19:07

Nego vidite li vi sta radi Govedarica ove sezone, a kod nad klupu covjek grijao

Avatar
DamirT
Postovi: 13953
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 jul 2019, 19:16

MrtvaCarsija je napisao/la:Nego vidite li vi sta radi Govedarica ove sezone, a kod nad klupu covjek grijao
Kad je kod nas dosao,na pocetku se odmah povrijedio ja mislim,mada je strasan igrac,cudi me da nije napravio vecu karijeru
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 25 jul 2019, 19:17

DamirT je napisao/la:
MrtvaCarsija je napisao/la:Nego vidite li vi sta radi Govedarica ove sezone, a kod nad klupu covjek grijao
Kad je kod nas dosao,na pocetku se odmah povrijedio ja mislim,mada je strasan igrac,cudi me da nije napravio vecu karijeru
Ma kod nas ga je Husref unistio, jednostavno mu nije davao priliku nikakvu

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 25 jul 2019, 19:21

MrtvaCarsija je napisao/la:
DamirT je napisao/la:
MrtvaCarsija je napisao/la:Nego vidite li vi sta radi Govedarica ove sezone, a kod nad klupu covjek grijao
Kad je kod nas dosao,na pocetku se odmah povrijedio ja mislim,mada je strasan igrac,cudi me da nije napravio vecu karijeru
Ma kod nas ga je Husref unistio, jednostavno mu nije davao priliku nikakvu
Husref debil, (otjero je i Pericu), jednostavno nije za mladih igrača.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 25 jul 2019, 20:07

Govedaric je 50% kriv sto smo izgubili titulu ne znam sto kmecite toliko zbog njega.
samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37560
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 jul 2019, 20:10

Husref je njega i forsirao, samo sto je ovaj fuserio u to vrijeme. Mada je uvijek bio dobar dribler ali tada nije imao zavrsni potez pa je ostajao nedorecen.

Avatar
DamirT
Postovi: 13953
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 25 jul 2019, 20:35

merak je napisao/la:Govedaric je 50% kriv sto smo izgubili titulu ne znam sto kmecite toliko zbog njega.
Mislis da bi je osvojili da smo Drinu pobijedili?I da smo sve pobijedili,zadnju utakmicu u sezoni smo igrali u Mostaru,tu bi savez odradio nesto ako bi rezultat isao na nasu stranu
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 20:37

Pisat ga, bio i otisao od nas i vozdra. Meni zao Gojkovica da nismo mogli dovesti, rahat bi bili na svim pozicijama. Samo Rastoku da smo nekako otjerali na vrijeme, ono je u startu bacen dinar na igraca.

Nego, ako je neko gledao tekmu SB-Celik, pa kad dadose gol komentator govori nesto o povratku na svoj dio terena igraca Celika i kako SB moze odmah izvesti loptu i napasti, nisam skontao o cemu prica?
I ovo kad je igrac povrijedjen i udje ljekarska ekipa, pruze prvu pomoc i igrac ostane u terenu, nesto novo na nasim terenima? J3bite me ako sam ja u koraku sa 2019. godinom i fudbalskim pravilima. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 25 jul 2019, 20:45

Beduin je napisao/la:Pisat ga, bio i otisao od nas i vozdra. Meni zao Gojkovica da nismo mogli dovesti, rahat bi bili na svim pozicijama. Samo Rastoku da smo nekako otjerali na vrijeme, ono je u startu bacen dinar na igraca.

Nego, ako je neko gledao tekmu SB-Celik, pa kad dadose gol komentator govori nesto o povratku na svoj dio terena igraca Celika i kako SB moze odmah izvesti loptu i napasti, nisam skontao o cemu prica?
I ovo kad je igrac povrijedjen i udje ljekarska ekipa, pruze prvu pomoc i igrac ostane u terenu, nesto novo na nasim terenima? J3bite me ako sam ja u koraku sa 2019. godinom i fudbalskim pravilima. :urnebes:
Kad das gol, ako se svi igraci vrate na svoju polovicu i slave na svojoj polovici, nebitno gdje, ko korner zastavice, kod klupe, ali svi igraci na svojoj polovici onda protivnik moze izvesti loptu s centra i zabit prazan gol, to je oduvijek pravilo.
Eh od prosle godine ja msm ti je da kada se ukaze pomoc igrac ne mora izaci s terena, jedino ako je ozbiljna povreda glave, tada mora, a ovo udarac u misic, u koljeno, u zglob, grcevi, to nista.
Novo pravilo koje je uvedeno ove godine je kada je izmjena igrac izlazi gdje je najblize aut liniji, kao sto je slucaj bio s Bekicem protiv Radnika, umalo da dobije drugi zuti zbog toga i crveni. Izasao je na drugoj strani terena, da se ne zadrzava igra.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 20:58

bhpremierliga12 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Pisat ga, bio i otisao od nas i vozdra. Meni zao Gojkovica da nismo mogli dovesti, rahat bi bili na svim pozicijama. Samo Rastoku da smo nekako otjerali na vrijeme, ono je u startu bacen dinar na igraca.

Nego, ako je neko gledao tekmu SB-Celik, pa kad dadose gol komentator govori nesto o povratku na svoj dio terena igraca Celika i kako SB moze odmah izvesti loptu i napasti, nisam skontao o cemu prica?
I ovo kad je igrac povrijedjen i udje ljekarska ekipa, pruze prvu pomoc i igrac ostane u terenu, nesto novo na nasim terenima? J3bite me ako sam ja u koraku sa 2019. godinom i fudbalskim pravilima. :urnebes:
Kad das gol, ako se svi igraci vrate na svoju polovicu i slave na svojoj polovici, nebitno gdje, ko korner zastavice, kod klupe, ali svi igraci na svojoj polovici onda protivnik moze izvesti loptu s centra i zabit prazan gol, to je oduvijek pravilo.
Eh od prosle godine ja msm ti je da kada se ukaze pomoc igrac ne mora izaci s terena, jedino ako je ozbiljna povreda glave, tada mora, a ovo udarac u misic, u koljeno, u zglob, grcevi, to nista.
Novo pravilo koje je uvedeno ove godine je kada je izmjena igrac izlazi gdje je najblize aut liniji, kao sto je slucaj bio s Bekicem protiv Radnika, umalo da dobije drugi zuti zbog toga i crveni. Izasao je na drugoj strani terena, da se ne zadrzava igra.
Nisam ga skonto o cemu govori, kako stream trza i cujem nesto trener im govori i primice gol, u tom fazonu pa nisam skonto o cemu prica.

To za povredu i ulazak ljekarskog tima nisam znao, jel to samo kod nas, posto vidim npr. u LE i dalje igrac izadje vani pa ceka odobrenje sudije?
A i to za izmjenu nisam znao, ali sam skonto gledajuci ovih par utakmica. Halali mi na neznanju, kad zadnjih par godina jedva odgledam koju tekmu, na tv ne znam da sam ih 5 odgledo u zadnje 2 godine, radi posla. Ali zato je ovo moja godina za ljencarenje :lol:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 25 jul 2019, 21:00

Ima još jedno, kod gol auta, igrači ekipe koja izvodi gol aut mogu biti u kaznenom prostoru i primiti loptu, a igrači protivničkog tima moraju biti van. Ne znam da li je to i kod nas uvedeno, ali se vani već primjenjuje.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.