FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 feb 2019, 19:03

Nece ovo nista promjeniti, Salkic ce igrati negdje kao i Piric. Na kvalitetu nismo ni dobili ni izgubili, dosao cetvrti stoper.

Ne treba gajiti lazne nade jer i da smo doveli zar neko misli da bi zavrsili ispred Hercegovaca i mafijasa Osima? Boriti se pa sta bude, sigurno je prednost Slobode ispred dosta ostalih ekipa harmonija u timu i uigranost. Pored toga trener koji zna motivisati ekipu.

Opstanak nece doci u pitanje i onda se ceka Jasmin da uradi nesto u maju. Ako ima obraza. Isplatiti ove, uloziti u jos neke dobre igrace i onda na ljeto napasti vrh sa Nalicem. Srediti upravu i pojacati finansijski. Svakako se igraci dovode na ljeto i sklapa postena ekipa za nesto vise, sada je ovo potencijalno samo bezveze trosenje novca. A i pored toga sto nema novih igraca treba vjerovati i u ove jer se bore posteno za dres i pozitivno su iznenadili sve. Nisu nista losiji od tudjih.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 feb 2019, 19:28

Ljut senco na Nalu. Kad nije mogao Mirel kurku ces dobiti i druge :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 14 feb 2019, 21:30

Tesko cemo mi sta napraviti ove sezone pored mafijaša Hercegovaca i Sarajlija,završiti sezonu medju prvih 6 i dosta

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mahic » 14 feb 2019, 21:38

problem je sto Sloboda realno nema kvalitet za prva tri mjesta sa ovom ekipom, Nalic je izvukao maksimum od ovih momaka, i nastavit ce da izvlaci, ali u tome i jeste problem, sto nisu dovedena kvalitetna pojacanja kako bi se napala prva tri mjesta. ne vjerujem da ce se Nalic dugo zadrzati u Slobodi kad se uvjeri (a vec polako to vidi) da uprava/predsjednik/grad nema ambicija napredovati iz godine u godinu, boriti se za neko mjesto koje vodi u Evropu.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 14 feb 2019, 22:03

Sve mi ovdje znamo, ali isto tako znamo da glavonju treba otjerati i dovesti drugog (ide to uskoro). Znamo i da nemamo para i da je sve u zadnjih dvije godine radjeno da ne ispadnemo i da se finansisjki konsolidujemo sto je većinom i postignuto. Imamo ekipu kakvu imamo, Nala je procijenio da mali nije dovoljno dobar za stopersku liniju i napravila se brzinska rotacija. Jednu stvar ne mogu da shvatim, zasto svi sebi uzimamo glavonju za izgovor da ne dodjemo na stadion, da svako ne da neki prilog da do oktobra i stogodisnjice ne pravimo pozitivnu atmosferu. Time nista ne mozemo izgubiti, mozemo uzivati, a i privuci kojeg sponzora sa takvom atmosferom. Jeb.o vas faraon, glavonja, sisoja i ko vec ne.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 14 feb 2019, 22:07

Ne vezano za sport,da ne kudimo samo,bravo presjedniče za ovaj potez oko našeg sugrađanina Zubčevića...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 14 feb 2019, 23:13

HPCompaq je napisao/la:Ne vezano za sport,da ne kudimo samo,bravo presjedniče za ovaj potez oko našeg sugrađanina Zubčevića...
Tako je samo pohvala za ovaj potez

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 15 feb 2019, 14:17

Senadu pohvale za ovaj potez :clap:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 15 feb 2019, 15:57

Sutra ce sigurno biti lijepa posjeta na utakmici protiv Tuzle,samo da nista ne pada

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 15 feb 2019, 16:41

Eto potpisase ovu trojicu,ovaj Topuzovic je mlad momak 22 godine mozda kontaju uz Nalica da se izdigne da ga prodaju mozda u buducnosti. ..Hajde da kazem vrijedi rizikovati moze se isplatiti.
Ova druga dvojica potpuno nepotrebno pogotovo brat Alispahicev...
Ali ne vrijedi se nervirati nista trenutno promjeniti nemozemo.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 feb 2019, 17:13

Selam za pravu raju. Vidimo se naredni mjesec uz fuka da se istracamo.

Hvala Nali sto je barem obznanio cilj ove sezone - opstanak. Skinuo je pritisak sa igraca, navijacima dao do znanja sta da ocekuju do kraja sezone, a svaki bolji rezultat bice uspjeh. Dokaz za to su i ovi dolasci/odlasci, na papiru daleko slabije ulazimo u sezonu. Sa druge strane prvih 12-13 igraca bi trebalo jos vise pokazati u nastavku jer su i dalje svi na okupu i zajedno odradili i ove pripreme, i sve to dok ne krenu povrede i kartoni. Onda nek nam je Bog na pomoci.
A trebao je bundoglavi iskoristiti priliku u ovoj sezoni gdje se itekako imalo sansi za gornji dio tabele. Al boli ga tuki za tim.

075
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 15 feb 2019, 17:31

Manijakdolopate je napisao/la:U čemu je fazon puštanja Salkića, momak za kojeg nije placana stanarina, koji je iz Lukavca, znaci samo troskovi plate koja je solidna.
A dovedes nekog anonimusa koji će također biti zamjenska opcija a koji sigurno nece igrati za 600-700 KM, plus stan i obaveze koje imate prema njemu.
Slakic je iz Devetaka mislim, momcic o sebi pri sebi ali ima problem sto mu je konkurencija "neunistivi" Sale. on i Pirija su imali mnogo toga pokazati medjutim otjerani su nakon obavljenih priprema sto doboljno govori u kakvom je rasulu klub :thumbdown: plus dodas "pojacanja" iz Sesveta i Mesinog buraza i shvatimo koje su nam ambicije :kafa: sad jedino molit Boga dragog da nas povrede i kartoni zaobidju ovih 14 kola i da Nala ne ode :zviz:
Sloboda Tuzla

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 feb 2019, 17:47

fukaratz je napisao/la:
Manijakdolopate je napisao/la:U čemu je fazon puštanja Salkića, momak za kojeg nije placana stanarina, koji je iz Lukavca, znaci samo troskovi plate koja je solidna.
A dovedes nekog anonimusa koji će također biti zamjenska opcija a koji sigurno nece igrati za 600-700 KM, plus stan i obaveze koje imate prema njemu.
Slakic je iz Devetaka mislim, momcic o sebi pri sebi ali ima problem sto mu je konkurencija "neunistivi" Sale. on i Pirija su imali mnogo toga pokazati medjutim otjerani su nakon obavljenih priprema sto doboljno govori u kakvom je rasulu klub :thumbdown: plus dodas "pojacanja" iz Sesveta i Mesinog buraza i shvatimo koje su nam ambicije :kafa: sad jedino molit Boga dragog da nas povrede i kartoni zaobidju ovih 14 kola i da Nala ne ode :zviz:
Ja sto sam ga u nekoliko utakmica gledao na pripremama, pogotovo protiv Buducnosti bio je skroz nesiguran, gori i od Saleta čak. Medjutim kao 4. štoper i ne treba nam nista bolje, ali eto ovaj Dodig je nadam se bolji do Saleta pa da ga napokon gurne na to mjesto četvrtog štopera da ne igra u drugom dijelu. Ovo za Pirica me skroz iznenadilo, a jos me vise iznenadilo sto je potpisao za Banovice u 2. federalnoj ligi, tako da su tu sigurno neki privatni problemi.
Para ocito da za sada nema, zasto to niko ne zna, mozda se cuvaju za ljeto, mozda ce i na ljeto ista situacija biti, ali steta ako nista zbog Nalica da mu zelje nisu ispunjene i dovedena 3 provjerena igraca, medjutim imaju oni nesto sigurno u planu, pogotovo Nalic ne bi sebi to dozvolio da radi bez ikakvog plana. Vjerujem u ovu ekipu, dobro je pa nema kupa jer ce i ovih preostalih utakmica u prvenstvu biti previse za ovaj sastav i ovih 13 igraca sto konkurisu. Prosli su pripreme zajedno sa Nalicem, atmosfera u ekipi na vrhuncu i sigurno da borbe nece izostati.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 15 feb 2019, 18:51

ma nama nijedno dijete iz OP ne valja na stoperu ali Sale i Karlos su uvijek tu. pa da Saletu i progledas kroz prste ali Karlos, momak je sve osim fudbalera :!: kako god bundoglav sad moze iznajmiti stan u onoj kartonjari u Slavinovicima jos trojici :bih:
Sloboda Tuzla

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 feb 2019, 20:32

pozdrav svjema :D
treba bit realan
dok svi spominjete bozju pomoc, znas koliko je sati :lol: :crazy:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 feb 2019, 20:38

slabo zabijamo pa ko vele daj jos jednog stopera :lol:

p.s ovo nije kukanje ovo je zajebancija na vlastiti racun. opaska autora posta

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 feb 2019, 20:48

upalili se robovi ko sto gledam, gori ja. bolje da ne izgubimo :lol:
haj zivjeli

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 15 feb 2019, 20:53

Sariel1987 je napisao/la:upalili se robovi ko sto gledam, gori ja. bolje da ne izgubimo :lol:
haj zivjeli
Treba sutra na pače kod Nurije prije utakmice :kafa:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 15 feb 2019, 20:55

sace pitat dje je nurija :lol: :thumbup:
kod tome je bolja meza :D

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 16 feb 2019, 00:21

Kako li ce nas zenicani ugostit burno je bilo zadnji put na tusnju :njanjanja:
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.