FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Rimes87
Kontakt:

PostPostao/la Rimes87 » 14 okt 2018, 23:18

Penaltiky WroteColonsvršavamo jer niko nije krao, što je prvi put otkad pratim Slobodu

Zalosno, ali istinito.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

slobodaTZ
Kontakt:

PostPostao/la slobodaTZ » 15 okt 2018, 01:12

Da li iko cita sta ovde pise, izvjestaj je za period, gdje ne pise pocetno stanje, koje je mozda -300k a mozda i +300k, tako da iz ovog se vidi samo poslovanje u 9mj, gdje se ne zna kako se krenulo u tih 9mj, sto povlaci da se ne zna ni trenutno stanje i ne treba da se zna. Stvarno ne kontam, zasto imate potrebu da se finansije objave javno, sa takvim stvarima klub gubi prevagu u bilo kakvim pregovorima i sa igracima i sa sponzorima.

@ultra, ovo nije procurilo, ovo je pusteno sa namjerom u javnost, samo jos ne znamo i ne vidimo end goal...

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 okt 2018, 04:23

xeksor WroteColon
Beduin WroteColon
xeksor WroteColonZalosno je sto petorica maloumnika komntarisu u superlativu. Sto likuje fingiranom izvjestaju, pa beduin ako prodas igraca za 350 000 jer je neko uslajbucio 100 000, ako dobijes 1 milion od grada i dr.a ti svojom sposobnosću ne uneses ni 100 000 u klub onda je to zalosno. 270 000 pozamnica a nemas takstativno ko je pzajmio i kako je zalosno. Ko se iko razumije finansijski izvestaj sto vas par naloumnika ne onda se vidi da je ovo smjesno izalosno, osim par stavki o vraćanju tuzbi sve je uopsteno i fingirano kako bi vi likovali.

Ja kao "maloumnik" kazem da ne bih mogao voditi Slobodu kao sto je Senad jer o ocito da i nije tako lahko kao sto ti "mr. fakultet" mislis. Ali zamisli tebe kao predsjednika Slobode, a dokazani lazov. I jos nepismen.
Valjalo je preuzeti klub u onakvoj situaciji, pa docesti Celu koji ce isforsirati Todorovica, pa naci musteriju za njega i uzeti skoro 900k KM + bonus, a onda ti jazavac dodjes i kazes kako je lahko voditi klub s tolikim parama. Nije bilo tih para kad je preuzeo klub bolan.

nije 900 već 700 jel je neko proviziju od transvera uslajbucio u džep, jesam i lažov i nepismen al nisam maloumnik a bas tako kazes valjalo je preuzet klub od para od evrope i prodaje krpića plus pare od grada. Eto koliko znas. Pljuvaćeš ti njega u Januaru moj Beduin

Ti sto vise pises, sve vise lupas, bez koristenja mozdanih vijuga. Krpica je prodao ko?
Tebi i slicnim znalcima je najmanje bitno da je covjek imao slifa za prodati igraca, da je imao veze, sto upucuje da su se i ostali igraci mogli prodati u dogledno vrijeme, nebitno je sto klub ostavlja u plusu... njegov jezik je druga stvar u tu je usrao neke stvari, kao sto je trebao kazniti i Karica zbog onog ispada, ali Boze moj. I Azmir je bio kaznjen i suspendovan, ali eto...
I opet kazem, ni ja nisam bio za Senada kad je dolazio, ali me pozitivno iznenadio, a pogotovo nakon onog seljobera Azmira.

Nego, jesil kupio VIP kartu za koncert Jale brate i Korelija?
Volim tebe, vise od sebe.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 11:58

Eto koliko si intiligentan kad ne citas ne kontas sta pisem a pogotovo za prodaju krpića. Drugo igraca nije prodo senad već menadzer koji je uslajbucio skoro 200 000, treće kad je AH doso i kad sam ga ja među rijetkim prozivao ti mu se nisi iz guzice izvlacio . Kontradiktoran si godinama. A ti i par ti ahbaba nikad nećete skontat pricu o VIP. U stvari ja sam lazov i nepismen i to se da ispravit al.
P.S. Ko su ti da dvojica. Da si reko za nesto pametnije pa da kupim al ovim koji prodaju ovo pod pjesmu kao sto si ti je puno. Pljuvaćes ti Beduin i ovog u Divizija majici.

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 15 okt 2018, 12:28

Ima li neko odgovor na pitanje zasto se predcednik Senad slikao u navijackoj majici drugog kluba?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 15 okt 2018, 13:05

Probisvjet WroteColonIma li neko odgovor na pitanje zasto se predcednik Senad slikao u navijackoj majici drugog kluba?

Coravom je dzaba pokazivat...Da ga istina pogodi u glavu on ne bi znao sta je to.
Ovaj pokusaj izvjestaja printan u wordu pun je kontradiktornosti ali ne da mi se objasnjavat neupucenom puku.
Sasvim nesto drugo je da je ovo ipak lijepa gesta jer s obzirom da nikada nista ni ovako nismo imali.
Kae menadzer mi potpisali nesmijemo iznositi transfer. ....
Sigurno je nazvao Senad predsjednika Salzburga i rekao mu"ljudino spremam finansijski izvjestaj pa da znas samo ja cu objaviti"...
To je jedan primjer ali nastavimo li ka ozbiljnim temama ode ova tema u ku rac...
Jesam li ja preletio preko ovog izvjestaja ili....
Gdje je ulaz tih 270 000 pozajmica i kome (napismeno )...I sta bi sa duga AIK -u....
Ili je to bio manevar da se zavrne para.
KK Sloboda-ugasena
FK Sloboda-pred gasenjem
RK Sloboda-druga liga
KK Jedinstvo-druga liga
ZOK Tuzla-visestruki prvak drzave-ugasen
Kaze,Tuzla grad sporta...Jasmine pe.deru

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 okt 2018, 13:15

[quote="xeksor"]Eto koliko si intiligentan kad ne citas ne kontas sta pisem a pogotovo za prodaju krpića. Drugo igraca nije prodo senad već menadzer koji je uslajbucio skoro 200 000, treće kad je AH doso i kad sam ga ja među rijetkim prozivao ti mu se nisi iz guzice izvlacio . Kontradiktoran si godinama. A ti i par ti ahbaba nikad nećete skontat pricu o VIP. U stvari ja sam lazov i nepismen i to se da ispraviti.
P.S. Ko su ti da dvojica. Da si reko za nesto pametnije pa da kupim al ovim koji prodaju ovo kao sto si ti je puno. Pljuvaćes ti Beduin i ovog u Divizija majici.[/quote

Ti si poznat po inteligenciji, jazavac jedan. Kako ces sutra djetetu zadacu provjeriti kad habera nemas.

Beduin kontradiktoran? Beduin je samo realan i ne laze, onaj ko radi za dobrobit Slobode ima moju podrsku, pa makar i sebi zavrnuo koji dinar. Sutra ako se okrene protov voljenog kluba ima moj hejt i pljuvanje, pa tako i Azmir.A da sam se uvlacio Azmiru, bas me zanima kad to uspjede slagati. Nepresusan si izvor lazi. Ko Kalco iz Ivkove Slave uvjerio si sam sebe da imas VIP ulaznicu. :urnebes:

Ono sto sam uvijek govorio za Azmira jeste da gdje god je sjedio davao je fin baksis konobarima, bio uljudan, jer su mi to govorili ljudi iz prve ruke. Ono sramocenje kluba u medijima i kako on ima iPhone sam ismijavao jos tad, imali smo rezultate i imao je moju podrsku, logicno. Sve ostalo je historija, kao i sa Senadom. Pisaj ih, bivsi su i sad je bitno ko ce doci.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 15 okt 2018, 13:24

Zamolit cu vas bez vrijednjana u diskusiji. Hvala!

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 13:32

E moj druze. Nema goreg brukanja slikat se u majici navijacke skupine gradskog rivala ciji je predsjdnik covjek kojeg je Senad pljuvao i prozivao i postavit dva puta za direktora sportskog loknicastog denisa koji je svojim viber porukama navuku finansijsku policiju u klub.
Ti se bavis mojom VIP ulaznicom a podrzavas ovog sto nas je tako pinizio da nam se navijacka skupna z dubokog potoka smije. Svaki klub i navijacka skupina na dunjaluku bi ga isutala iz kluba i dat mu zabranu da preko FB prati slobodu. Eto gotivi ga i dalje

TzBulevar87
Kontakt:

PostPostao/la TzBulevar87 » 15 okt 2018, 13:46

xeksor WroteColonE moj druze. Nema goreg brukanja slikat se u majici navijacke skupine gradskog rivala ciji je predsjdnik covjek kojeg je Senad pljuvao i prozivao i postavit dva puta za direktora sportskog loknicastog denisa koji je svojim viber porukama navuku finansijsku policiju u klub.
Ti se bavis mojom VIP ulaznicom a podrzavas ovog sto nas je tako pinizio da nam se navijacka skupna z dubokog potoka smije. Svaki klub i navijacka skupina na dunjaluku bi ga isutala iz kluba i dat mu zabranu da preko FB prati slobodu. Eto gotivi ga i dalje

Ooo sexoree, sta ima? :bih:
075

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 13:48

Nista. Odo na sugavicu , dobio sam VIP ulaznicu :) :)

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 okt 2018, 13:54

Super, zasto ga onda ti ne izudaras, ne odes na stadion i ne reknes mu u lice?

Mislis nekome je ovdje drago zbog njegove slike u Divizija majici, ili zbog zeljinog **** Denisa Karica, ili price o tuzbi igraca pa na kraju plati te tuzbe i igrace, ili gubitka Pirica, ili Husica i Krpica, ili ljubljenja dupeta i kupovine Fukara sa 5000KM pa se smijeni vodstvo Fukara i bacise se pare, ili jos masu drugih stvari? Drago nam zbog toga?
Covjece, shvati da u tom trenutku nismo mogli imati boljeg, na kraju se pokazao kao sasvim korektan prema klubu i nije ostavio iza sebe minus, nego je i smanjio taj dug kluba i hvala mu za to.
Ko god drugi dodje imat ce moju podrsku ako se bude vodio klub kako treba. A da smo imali izbora da biramo izmedju njih nekoliko, sigurno bismo birali drugog, al ko ce ti voditi ovakav klub, ovu hodajucu katastrofu i baksuzluk!? Niko.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 15:02

Beduin WroteColonSuper, zasto ga onda ti ne izudaras, ne odes na stadion i ne reknes mu u lice?

Mislis nekome je ovdje drago zbog njegove slike u Divizija majici, ili zbog zeljinog **** Denisa Karica, ili price o tuzbi igraca pa na kraju plati te tuzbe i igrace, ili gubitka Pirica, ili Husica i Krpica, ili ljubljenja dupeta i kupovine Fukara sa 5000KM pa se smijeni vodstvo Fukara i bacise se pare, ili jos masu drugih stvari? Drago nam zbog toga?
Covjece, shvati da u tom trenutku nismo mogli imati boljeg, na kraju se pokazao kao sasvim korektan prema klubu i nije ostavio iza sebe minus, nego je i smanjio taj dug kluba i hvala mu za to.
Ko god drugi dodje imat ce moju podrsku ako se bude vodio klub kako treba. A da smo imali izbora da biramo izmedju njih nekoliko, sigurno bismo birali drugog, al ko ce ti voditi ovakav klub, ovu hodajucu katastrofu i baksuzluk!? Niko.

ma nije to druze njegova sposobnost sto je blelebto a nije platio, nije to njegova sposobnost sto je grad za vrijeme AH za 3 godine izdvojio 400 000 za klub a za vrijeme senada skoro 2 miliona za nepune dvije godine. lik je tu bio marioneta da se neciji ego napuni. on svojim licnim zaslugama nije nista doprinjeo klubu osim sto je raspolagao novcem koji je dobiovao. A i ono sto su dali za klub expresno su vratili kroz pozajmnice. Doso je u klub imo je budzet veci od fk sarajevo , prosle godine se izborio za opstanak a ove eto malo bolji rezulatat , al je napustio klub sa 10 000 km u kasi kad danas legne plata. Nemam ja sta njemu govorit u lice nit sam mu davao novac nit je trosio moje. Ja kazem da je imo podrsku grada i dva transvera i jedno dva poklonjena igraca kao Pirić..... gde zrinjski uze pare a on je igraca pustio da klub ne dobije ni dinara, al eto sjeti se mojih rijeci kad se objelodani kake su igre bile da ode Pirić zbog ne uplaćenih doprinosa da ode ko sl iz kluba ili Ordagića za slobodan transfer u Norvešku. To samo mozes ti mislit da je on bio u klubu onako trosio vrijeme, novac i zapostavio firmu sto je njemu stalo do slobode. Eto sto ne ostane i dalje . Neće, nema para od sponzora do kraja sezone, nema transi grada, fbih i tek do marta. Nemoj bolan bit naivan.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 okt 2018, 16:02

Ok, koliki mu je bio budzet za ovu sezonu, ili proslu?

Wwin je dosao u klub kad je i on dosao, dakle, unosniji sponzor od pivare. Da i to ubrojimo u budzet? Mozda ne, jer je om doveo tog sponzora. Jer tvojom logikom budzet je bio ogroman zbog prodaje Darka, ali ne i zahvaljujuci onome koji ga je prodao. Nema logoke pa da j3be rak raka. Odluci se, jel tako velik budzet bio velikim dijelom zbog Senada i zasto nije.

Krpica nije on prodao? Znaci i ovdje nije Senadova zasluga ni 1%, ali u Juventusu je sposobna Uprava jer je isposlovala s njegovim menadzerom prodaju. Opet nelogicno i presubjektivno.
Pirica nije htio Azmir prodati i tu je ukenjao skoro odradjen transfer, a onda jos vise zasro Senad i Uprava pa izgubili onakvo blago.
U biti sve su to ista gov.na i sarlatani.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 16:15

wwin godisnje daje oko 30 000 km, pivara je bila nesto manja , od šprodaje darka klub je doboo oko 700 000 km kad se odbije provizija, darka nije prodao senad nego njegov menadzer, njegova igra itd. ON BI NJEGA prodo i za manje para samo da se proda i vrate dugovi prije svega Aliću. Prosle godine je od grada dobio skoro 900 000 km a ove skoro isto toliko. Znas koliki je to novac za nase uslove kad ti kao predsjeniku neko da toliki novac, imo je srece sto su mu ostali novci od evrope i sto je prodo krpića, ove godine je prodo todoroviuća i opet grad dao velike pare. I NEMOJ poredit Juventusovu upravu i Slobodinu jer u ovoj godini je sve otjerao i sve je većinom sam radio i odlucivao. Ako ne znas clanovi uprave u Italiji su vlasnici i suvlasnici koji unose svoj novac u klub a uprava u Slobodi trose 70 -80 % drzavni novac koji dobiju od drzave i srećom prodaje.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 15 okt 2018, 16:36

Cuj imo je srece sto je prodo Darka, a ranije Krpica. Umjesto da se pohvali napokon prodaja igraca, mi trazimo izgovor u sreci da ismijemo neku dobru stvar. Nemam ja vise sta s tobom pricat kad je tebi losa stvar vracanje pozajmice nakon prodaje igraca. Znaci bolje je ostaviti pozajmicu otvorenu u vidu duga klubu. Svaka cast na rezonu.

infected
Kontakt:

PostPostao/la infected » 15 okt 2018, 16:50

Senco favorit za menadzera godine na balkanu :D
Imamo li procenat od narednog transfera Todora?
mosa zlatu mosa bodaslo

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 16:50

Niko ne govori da je dobro ostaviti dug klubu, al kazem bitno je vratit pozajmnicu a ostavit klub bez dinara , aj da kazemo na pozitivnoj nuli, bit je u tome sto on i njegova uprava svojoj zaslugom nisu unjeli dinara u klub svog, pitanje je da li su i spozorstva svojih firmi plaćali. I AH je po njegovoj racunici unjeo za ne pune 3 godine 3 miliona u pozajmnici i rekao da nikad neče dinara trazit dok se klub ne privatizuje, osim njega i nekih 400000 grada nije imo nikaku pomoć ovaj je za nepune dvije godine skrsio skoro 4 miliona tuđih para , nista nije postigao . AH je vraćao dugove svojim novcima ovaj je vraćao tuđim-koje su mu povjerene. Kad je klub bio na izdisaju pojavio se AH i nigde nije bilo ni senada ni alića i ovolikih gradskih para. kad je kako tako uspio uvest klub u pl bih i izborit evropu i ostavio klubu pare od evrope i neke nerjesene dugove, pojavio se ovaj sa ovolikim budzetom i prihodima, potrosio pare na većinom opravdane stvari al nije on doprinjeo tome.
Samo jedno pitanje zasto grad , mislim pjesnik sa bilborda kad ga je AH zamolio da prati klub koliko on prati svojim novcima nije stao i podrzao to iako je bila manja cifra nego sto je senadu dao. Nemoj mi govorit da to nije politika i njegov lični ego što ga nije podrzao na izborima i nemoj da milis da i AH podrzavam sto je u ovoj partiji isto je uso u politiku.
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 15 okt 2018, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.

Aerials
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la Aerials » 15 okt 2018, 16:54

infected WroteColonSenco favorit za menadzera godine na balkanu :D
Imamo li procenat od narednog transfera Todora?

10%.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 15 okt 2018, 16:57

Xeksore piši brnjozi molbu da se vrati. Koliko vidim na taj mlin vodu tjeraš.
Uglavnom ima svako da piše sta misli ali brata xseksora ne bi za ozbiljno shvatala ni djeca koja razmjenjuju slicice.

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.