FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:00

sviunapad1010 WroteColonXeksore piši brnjozi molbu da se vrati. Koliko vidim na taj mlin vodu tjeraš.
Uglavnom ima svako da piše sta misli ali brata xseksora ne bi za ozbiljno shvatala ni djeca koja razmjenjuju slicice.

Vjeruj tvoji nebulozni komentari su mi toliko bitni sav se najezih, a ako te interesuje pisat ću mu kad aktivira pozajmnicu nakon promjene statuta.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 okt 2018, 17:01

xeksor WroteColonNiko ne govori da je dobro ostaviti dug klubu, al kazem bitno je vratit pozajmnicu a ostavit klub bez dinara , aj da kazemo na pozitivnoj nuli, bit je u tome sto on i njegova uprava svojoj zaslugom nisu unjeli dinara u klub svog, pitanje je da li su i spozorstva svojih firmi plaćali. i AH je po njegovoj racunici unjeo za ne pune 3 godine 3 miliona u pozajmnici i rekao da nikad neče dinara trazit dok se klub ne privatizuje, osim njega i nekih 400000 grada nije imo nikaku pomoć ovaj je za nepune dvije godine skrsio skoro 4 miliona tuđih para , nista nije postigao . AH je vraćao dugove svojim novcima ovaj je vraćao tuđim-koje su mu povjerene. Kad je klub bio na izdisaju pojavio se AH i nigde nije bilo ni senada ni alića i ovolikih gradskih para. kad je kako takouspio uvest klub u pl bih i izborit evropu i ostavio klubu pare od evrope i neke nerjesene dugove pojavio se ovaj sa ovolikim bidzetom i prihodima, potrosio pare na većinom opravdane stvari al nije on doprinjeo tome.
Samo jedno pitanje zasto grad , mislim pjesnik sa bilborda kad ga je AH zamolio da prati klub koliko on prati svojim novcima nije stao i podrzao to iako je bila manja cifra nego st je senadu dao. Nemoj mi govorit da to nije politika i njegov lični ego sto ga nije podrzao na izborima i nemoj da milis da i AH podrzavam sto je u ovoj partiji isto je uso u politiku.

I gdje je taj papir gdje pise da nece traziti 3 miliona? On je dobio od Slobode vise nego Sloboda od njega. On je na Slobodi stvorio ime, postao je popularan i svako ga zna u citavom TK ali i Bosni. On je sada legitiman politicar koji ima hiljade glasova i koji moze postati bitan u politickim igrama, a bez Slobode to ne bi bio. Uz to nas je napustio pred izbore i nismo imali ni novca za funkcionisanje ni ideja za upravu.
On ta 3 miliona sada moze koristiti kao poziciju u pregovorima jer ima svoj novi klub, a i usao je u nekretnine.

A sta je to Senad nama toliko lose uradio? Rezultati nisu bili dobri ali nije ni krao. Nije nas ni napustio iznenada.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 15 okt 2018, 17:07

xeksor WroteColon
sviunapad1010 WroteColonXeksore piši brnjozi molbu da se vrati. Koliko vidim na taj mlin vodu tjeraš.
Uglavnom ima svako da piše sta misli ali brata xseksora ne bi za ozbiljno shvatala ni djeca koja razmjenjuju slicice.

Vjeruj tvoji nebulozni komentari su mi toliko bitni sav se najezih, a ako te interesuje pisat ću mu kad aktivira pozajmnicu nakon promjene statuta.

Piši brate demokratija je sad ja to napisao. Imas na to pravo samo piši.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:09

tuzlak1987 WroteColon
xeksor WroteColonNiko ne govori da je dobro ostaviti dug klubu, al kazem bitno je vratit pozajmnicu a ostavit klub bez dinara , aj da kazemo na pozitivnoj nuli, bit je u tome sto on i njegova uprava svojoj zaslugom nisu unjeli dinara u klub svog, pitanje je da li su i spozorstva svojih firmi plaćali. i AH je po njegovoj racunici unjeo za ne pune 3 godine 3 miliona u pozajmnici i rekao da nikad neče dinara trazit dok se klub ne privatizuje, osim njega i nekih 400000 grada nije imo nikaku pomoć ovaj je za nepune dvije godine skrsio skoro 4 miliona tuđih para , nista nije postigao . AH je vraćao dugove svojim novcima ovaj je vraćao tuđim-koje su mu povjerene. Kad je klub bio na izdisaju pojavio se AH i nigde nije bilo ni senada ni alića i ovolikih gradskih para. kad je kako takouspio uvest klub u pl bih i izborit evropu i ostavio klubu pare od evrope i neke nerjesene dugove pojavio se ovaj sa ovolikim bidzetom i prihodima, potrosio pare na većinom opravdane stvari al nije on doprinjeo tome.
Samo jedno pitanje zasto grad , mislim pjesnik sa bilborda kad ga je AH zamolio da prati klub koliko on prati svojim novcima nije stao i podrzao to iako je bila manja cifra nego st je senadu dao. Nemoj mi govorit da to nije politika i njegov lični ego sto ga nije podrzao na izborima i nemoj da milis da i AH podrzavam sto je u ovoj partiji isto je uso u politiku.

I gdje je taj papir gdje pise da nece traziti 3 miliona? On je dobio od Slobode vise nego Sloboda od njega. On je na Slobodi stvorio ime, postao je popularan i svako ga zna u citavom TK ali i Bosni. On je sada legitiman politicar koji ima hiljade glasova i koji moze postati bitan u politickim igrama, a bez Slobode to ne bi bio. Uz to nas je napustio pred izbore i nismo imali ni novca za funkcionisanje ni ideja za upravu.
On ta 3 miliona sada moze koristiti kao poziciju u pregovorima jer ima svoj novi klub, a i usao je u nekretnine.

A sta je to Senad nama toliko lose uradio? Rezultati nisu bili dobri ali nije ni krao. Nije nas ni napustio iznenada.

Gdje su bili senco,Alić i ini ljubitelji slobode kad smo se skoro ugasili. A ako te interesuje slobodno pitaj Ibrića da je dao izjavu , notarski ovjerenu da mu FK Sloboda na pozajmnice duguje 2 miliona ...... nesto manje od tri i da isti novac od kluba neće potraživat dok se klub ne privatizujei što je i istina jel to za dvije godine ni jednom nije potraživao.Al ne bitan je on , bitno mi je ovo što ni jednom za dvije godine Senad nije doveo pitanje AH pozajmnicu, što je nije osporio. Ama ja nisam rekao da je on nista loše uradio ja sam rekao samo da nije ništa uradio osim što je tuđe prihode pretvorio u rashode.
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 15 okt 2018, 17:12, ukupno mijenjano 1 put.

infected
Kontakt:

PostPostao/la infected » 15 okt 2018, 17:11

jedni druge uvjerili da je senco posten, bio iz ljubavi prema klubu a azmir krao ko lud i preko slobode se ubacio u politiku, jer inace jedino je tako mogao :rol: :rol: :rol: :rol:
mosa zlatu mosa bodaslo

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 okt 2018, 17:15

E pa ja mislim da mu te pozajmice nisu potpisali i da se ne vode kao validne. On je to pokusao nabrzaka progurati ali one nikada nisu ispitane i samo su na rekla-kazala. A recimo ako postoje onda ga se moze kriviti za to sto mi nikada necemo vise naci investitora jer ce on to potrazivati od investitora koji bi odustao od Slobode u toj situaciji. Znaci da mu ne zamjerimo to sto nam je zatvorio vrata privatizacije za sva vremena?

A da Faraon igra igrice igra, ali igrao je i ovaj. U takvoj situaciji nestabilnoj i sa igracima koji su radili po tudjim direktivama Senad je dobro izvukao ovo na kraju. Jer mi nemamo ni sada, a nismo ni prije imali nekih dobrih opcija za predsjednika. Ako cemo kriviti nekog onda su to Faraon-Husic pola pola, nije Senad kriv sto su se oni igrali politike i sto je dosao u tesko vrijeme kada su ovaj jedan drugom postali dusmani.

Rimes87
Kontakt:

PostPostao/la Rimes87 » 15 okt 2018, 17:16

Nabijem na onu stvar i Senču i Hazmira. Bitnije nam je ko će doći a ne kako je ko radio.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 15 okt 2018, 17:17

Sad kad se izglasa zakon o sportu i promijeni statut Azmir Husic ce biti vecinski vlasnik Slobode. Ovog bivseg ili sadasnjek predcjednika ciji je status nepoznanica za vecinu pravih navijaca izuzimajuci ove uvlakuse, Azmir ce mu dati da docekuje celnike NK Zeljeznicara u lozi i da im donosi sta ovim zafali......naravno u dresu Zeljescara.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:17

Ustavri jest loše uradio sliko se u majici divizije i obrukao nas za sva vremena i dva puta nesposobnog Karića postavio za Sportskog direktora.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 15 okt 2018, 17:19

Skver WroteColonSad kad se izglasa zakon o sportu i promijeni statut Azmir Husic ce biti vecinski vlasnik Slobode. Ovog bivseg ili sadasnjek predcjednika ciji je status nepoznanica za vecinu pravih navijaca izuzimajuci ove uvlakuse, Azmir ce mu dati da docekuje celnike NK Zeljeznicara u lozi i da im donosi sta ovim zafali......naravno u dresu Zeljescara.

Hoce al u kurcu. S obzirom da je sam sebi posudivao teško da ce to ic tako.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 okt 2018, 17:21

Skver WroteColonSad kad se izglasa zakon o sportu i promijeni statut Azmir Husic ce biti vecinski vlasnik Slobode. Ovog bivseg ili sadasnjek predcjednika ciji je status nepoznanica za vecinu pravih navijaca izuzimajuci ove uvlakuse, Azmir ce mu dati da docekuje celnike NK Zeljeznicara u lozi i da im donosi sta ovim zafali......naravno u dresu Zeljescara.

Hajmo o tome ko gura zakone malo. Ko nam je progurao zakon za reprogram? Kazu pare se skrsile, a dobar dio para je otisao na reprogram i neka sporedna dugovanja. Jel to skrseno ili ispravno ulozeno? Progurao ga je Ilic vjerovatno u saradnji sa gradom. A zakon o sportu Gratz.
Azmir otisao, sta jel bio nestrpljiv ili igrao igrica ne znam ali se radilo nesto i za reprogram i za zakon.

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 15 okt 2018, 17:22

Senco najposteniji predsjednik poslije rata. :salut:

Kapa do poda Senade.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:23

tuzlak1987 WroteColonE pa ja mislim da mu te pozajmice nisu potpisali i da se ne vode kao validne. On je to pokusao nabrzaka progurati ali one nikada nisu ispitane i samo su na rekla-kazala. A recimo ako postoje onda ga se moze kriviti za to sto mi nikada necemo vise naci investitora jer ce on to potrazivati od investitora koji bi odustao od Slobode u toj situaciji. Znaci da mu ne zamjerimo to sto nam je zatvorio vrata privatizacije za sva vremena?

A da Faraon igra igrice igra, ali igrao je i ovaj. U takvoj situaciji nestabilnoj i sa igracima koji su radili po tudjim direktivama Senad je dobro izvukao ovo na kraju. Jer mi nemamo ni sada, a nismo ni prije imali nekih dobrih opcija za predsjednika. Ako cemo kriviti nekog onda su to Faraon-Husic pola pola, nije Senad kriv sto su se oni igrali politike i sto je dosao u tesko vrijeme kada su ovaj jedan drugom postali dusmani.

Druze nije on zaradio stotine miliona dolara u USA da je tako naivan da baca pare, jedini nacin kad klub nema prihode su pozajmnice, pozajmnice se daju za plate , funkcionisanje kluba i te iste pozajmnice prima sekretar kluba koji je u to vrijeme bio Ibrić, Svaka pozajmnica pa i Alićeva se sudski ili notarski obradi. Tako da nije on budala, A kakog ti investitora pominjes jes sloboda ima samo ime bez ikakave infra strukture, e da se klubu da koncesija ili budućem vlasniku na koristenje stadion na npr 50 godina pa da ima smisla pominjat investitore

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:27

tuzlak1987 WroteColon

Hajmo o tome ko gura zakone malo. Ko nam je progurao zakon za reprogram? Kazu pare se skrsile, a dobar dio para je otisao na reprogram i neka sporedna dugovanja. Jel to skrseno ili ispravno ulozeno? Progurao ga je Ilic vjerovatno u saradnji sa gradom. A zakon o sportu Gratz.
Azmir otisao, sta jel bio nestrpljiv ili igrao igrica ne znam ali se radilo nesto i za reprogram i za zakon.

Zakone nije progurao Senad već Slađo i sto je za pohvalu a za reprogram je do sad grad dao oko 300 000 sto nije ni 10% od para sto je ovaj dobio na racun kluba

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 okt 2018, 17:31

xeksor WroteColon
tuzlak1987 WroteColon

Zakone nije progurao Senad već Slađo i sto je za pohvalu a za reprogram je do sad grad dao oko 300 000 sto nije ni 10% od para sto je ovaj dobio na racun kluba

Dobio je za 2017 i 2018. jedno 1,5 mil KM. A reprogram se placa od aprila prosle godine. Znaci jedno 18 mjeseci po 30 hiljada je nekih 500 hiljada na reprogram.

Njegova greska je bila kod one stare garniture igraca koji su nam uzeli pare i prosle godine, a i ove.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 okt 2018, 17:35

Evo podatak od 30.9.2018 za reprogram u odnosu na 30.6

30.9 ---- 3,031 000 mil glavnica
30.6 ---- 3.119 000 mil glavnica

Kamata otpisana 900 hiljada.

Smanjen je dug za 3 rate. Ako nista dobro nam dodje ovo sto izbace, da mozemo kontrolisati nase da li su sta ujebali.

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:37

od grada je dobio 1700000 od krpića i todoroviča nekih 1200000, od evrope je dobio 400000, od sponzora, ulaznica i donatorske večeri nekih 400 000 i pozajmnica 270 000 sto u konačnici je oko 4 miliona

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 15 okt 2018, 17:41

xeksor WroteColonod grada je dobio 1700000 od krpića i todoroviča nekih 1200000, od evrope je dobio 400000, od sponzora, ulaznica i donatorske večeri nekih 400 000 i pozajmnica 270 000 sto u konačnici je oko 4 miliona

Bilo je bacenih para u bunar, bilo je i solidno ulozenih. Da moze dosta pametnije moze..

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 15 okt 2018, 17:43

Penaltiky WroteColon

Hoce al u kurcu. S obzirom da je sam sebi posudivao teško da ce to ic tako.

Zakon trzista, ko ponudi vise.....nece valjda praviti anketu na forumu :urnebes:

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 okt 2018, 17:54

tuzlak1987 WroteColon
xeksor WroteColonod grada je dobio 1700000 od krpića i todoroviča nekih 1200000, od evrope je dobio 400000, od sponzora, ulaznica i donatorske večeri nekih 400 000 i pozajmnica 270 000 sto u konačnici je oko 4 miliona

Bilo je bacenih para u bunar, bilo je i solidno ulozenih. Da moze dosta pametnije moze..

tu sam zaboravio i 150 000 od vlade FBiH i 50 000 od vlade TK u ovoj godini

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.