FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 15 maj 2019, 16:48

Penaltiky WroteColon
Skver WroteColonBar znam da klub ponovo vode pametni i posteni ljudi i vjerujem da ce mo sigurno imati puno bolji tim jer sigurno nece biti nikakvog ugradjivanja u dovodjenje igraca a i sigurno ce mo imati kvalitetnije igrace, ocekujem pomoc i starih sportskih prijatelja sa kojima je nekada Sloboda imala jako dobre odnose, a radi se o klubovima van BiH.

Nakon 30 godina.

I nakon 30 godina Slobodu gotive ljudi koji su jos u fudbalu na ovim prostorima.....

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 17:35

Veoma smjesno. Bivsa uprava na celu sa Mujkanovicem, karicem itd, a kome ste toliko velikodusno klicali a posebno pametolog i rezimski navijac Tuzlak1987, koji j nakon transvera Todorovića pisao po forumima sa ostalim drugovima kako je Sloboda dobila 500 000 eura, kako do godine za Smajića dobiti cak i Vise ,kako su ocistili dugove i sloboda je klub be dugova, kliko je gradskoj upravi koja je postavila najboljeg predsjedika UO kluba itd, a nakon sto je objavljena prica koliko je sloboda dobila na ruke ili na racun OP Sloboda isti je samo promjenio pricu, od nekih 300 000 eura koliko je Sloboda ditektno dobila na racun odmah je preko 120 000 eura vraceno mempromu, vraceno senadu i na Tuzbe Karica i ostalih clanova UO. Dok su realni dugovi prema sudskim presudama itd stavljani pod tepih, tako i dug prema Aiku koji je rezmski predjsjednik UO i saopstio da je izmiren a evo ljudi trazise 40 000 eura, Gospoda od stare uprave su samo vracali svoje dugove i dugove prema igracima sa kojim su dogovorili procente. Sto Alić i Senad nisu pola para vratili Barakovicu 100 000 a 100 000 sebi. Covjek oprosti dug slobodi dok su ostali iz stare uprave izasli sa pozitivnom nulom. Vracali su sebi i podobnim igracima dugove od striktno nasih para i zaslugama nekih drugig , namirili su sebe a ostale njima nebitne ljude stavili pod tepih. I sad ostaje pitanje odakle novoj upravi 100000 za barkovića 80 000 za AIK kao i za druge dugove koje je nesposobna rezimska uprava ostavila ovim za vratom . A ovi rezimski navijaci cim nesto lose ovi urade pljuvace ih i napadat.

Skojevska
Kontakt:

PostPostao/la Skojevska » 15 maj 2019, 17:44

Sta ti znaci rezimski navijac?

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 17:54

Skojevska WroteColonSta ti znaci rezimski navijac?

pitaj drugove svoje. Dobro ti znas sta znaci . To znaci da je sve dobro dok je predjednik skupštine ovaj, dok se pita broj jedan i dok se ne komentarisu na stotine poteza ljudi koji su operisani od sporta da odlucuju o necemu i da se brani svaki makar sitan potez onih koji trenutno vode grad i upropostavaju sport. Takodje da ne bude sad da ja podrzavam ove druge al ovi drugi na kantonalnom nivou su jos gori i njih sport neinetresuje nid pod razno.

Gifron
Kontakt:

PostPostao/la Gifron » 15 maj 2019, 17:57

Navijac bez VIP sezonske
Jedan grad, jedna ljubav!

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 15 maj 2019, 17:58

Gifron WroteColon

Navijac bez VIP sezonske

:urnebes: :urnebes:
Samo Sloboda!

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:03

pa normalno rezimski navijaci nemaju vip ulaznica, oni dolaze u loze bez icega i gledaju u nebo jer se tu moraju pojaviti zbog dragog vodje. A vidi se po komentarima oronulih degenerika koji za svog zivota ne znaju nabroja u 100 godisnjici postojanja kluba 11 igraca slobode koji su igrali za as klub. Vip Vas boli jer je Mario uradio najbolju stvar za sve nas koji nisu podnosili proslu upravu da nisu uspjeli prodat ni jednu VIP ulaznicu pa cak i moju a boli Va da je godinu prije onaj tamo vama rezimlijama omrazeni predsjednik sam kupio 10 komada

Skojevska
Kontakt:

PostPostao/la Skojevska » 15 maj 2019, 18:11

Gifron WroteColon

Navijac bez VIP sezonske

:lol: :lol: :lol:

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 18:12

Poserem mu se na svaku koju je kupio.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 15 maj 2019, 18:13

Trebo bi Seksor odgovoriti na koje antibot pitanje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:19

Brcanskamalta WroteColonPoserem mu se na svaku koju je kupio.

Uh jesi si ti promjenio da nisi pojeo kaku hapicu , bas listam tvoje postove ovdje zadnjih par godina, srao si se ti al na neke druge pa covjece mene si napadao i srao se kad sam ga napadao, eto i ti si sad rezimski navijac, gori si od od ove trojice bundoglava : Pen, TZ, Skoj. ta se tebi izdesavalo ne mogu da vjerujem da si se promjenio zadnji mjesec isto ko onaj Maramor sto je spavo skoro kod njega, slika profilna itd, odjednom se djete promjeni hahahahah. Koji ste vi tromoralni trolovi , nevjerovatno. 2015 prodato 676 sezonskih i 15 vip ( Ja nisam kupio taad :) ) 2019 40 sezonskih.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 15 maj 2019, 18:23

Kleli su se i Krajišnici u Fikreta nekad davno...

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:24

EEEEEE nsu se kleli krajišnici već Kladušani, a i danas je tamo fikret babo i broj 1

Gifron
Kontakt:

PostPostao/la Gifron » 15 maj 2019, 18:27

xeksor WroteColon2019 40 sezonskih.

Jesi siguran u taj broj? Jer lik koji je to objavio je napisao da je Tuzla City prodao 65

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:31

Pa tako se prica da je prodato, a taj lik sto je objavio izgleda nema pojma da TC ne prodaje ulaznice a kamo sezonske, al ne bitno nek je prodato i 100 a 2015 skoro 7 puta vise
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 15 maj 2019, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 15 maj 2019, 18:32

xeksor WroteColonEEEEEE nsu se kleli krajišnici već Kladušani, a i danas je tamo fikret babo i broj 1

Čitava Krajina se klela u njega, ko mi u Azmira, i okrenu se izda nas.

Ja čuo da smo prodali 6500 sezonskih?

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 18:32

xeksor WroteColon

Uh jesi si ti promjenio da nisi pojeo kaku hapicu , bas listam tvoje postove ovdje zadnjih par godina, srao si se ti al na neke druge pa covjece mene si napadao i srao se kad sam ga napadao, eto i ti si sad rezimski navijac, gori si od od ove trojice bundoglava : Pen, TZ, Skoj. ta se tebi izdesavalo ne mogu da vjerujem da si se promjenio zadnji mjesec isto ko onaj Maramor sto je spavo skoro kod njega, slika profilna itd, odjednom se djete promjeni hahahahah. Koji ste vi tromoralni trolovi , nevjerovatno. 2015 prodato 676 sezonskih i 15 vip ( Ja nisam kupio taad :) ) 2019 40 sezonskih.

Ja ti jucer ili prekucer objasni neke stvari oko toga a ti opet.
Svaka cast za sve ali daleko mu kuca.Sam je izabrao Slogu i sretno mu bilo.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

Junije Palmotic

xeksor
Kontakt:

PostPostao/la xeksor » 15 maj 2019, 18:34

Brcanskamalta WroteColon
xeksor WroteColon

Ja ti jucer ili prekucer objasni neke stvari oko toga a ti opet.
Svaka cast za sve ali daleko mu kuca.Sam je izabrao Slogu i sretno mu bilo.

Ma do prije par mjeseci kad je on uveliko sa slogom igrao u premijer ligi nisi tako pricao. Al to je tvoje bezveze se i mjesam.

Brcanskamalta
Kontakt:

PostPostao/la Brcanskamalta » 15 maj 2019, 18:38

Onda ne znam koji ti forum pratis.
Uvjek sam branio njegov rad u Slobodi jer vecinom tako mora drugacije tada nije moglo...On je usrao kod mene kasnije glupim izjavama i forsiranjem Sloge ispred Slobode pogotovo nebulozama o stadionu od 50 mil i onda se uvalio na Tusanj...Nije od rijeci i to je to.
Stjepan Tomasevic

Junije Palmotic

Gifron
Kontakt:

PostPostao/la Gifron » 15 maj 2019, 18:43

xeksor WroteColonPa tako se prica da je prodato, a taj lik sto je objavio izgleda nema pojma da TC ne prodaje ulaznice a kamo sezonske, al ne bitno nek je prodato i 100 a 2015 skoro 7 puta vise

Kupio sam je 2015, kupio sam i 2018. Jer nije bitna uprava, bitno je klub podrzati. Al' upravo to govorim, lazi poput te sto si upravo spomenuo, i 100 drugih unose nemir i raskol medju nama navijacima.
Nijedan predsjednik u zadnjih 15 godina nije uradio vise dobrog za ovaj klub, nego loseg. Svaka uprava je nesto usrala, zajebala, upropastila.
Azmir je bio na dobrom putu, ali trenutak kada je odlucio otici, ugovori koji su se tada pojavili (Dzidic, Karic) i ostali repovi koji su ostali iza njega su to sve upropastili. I Senad je imao dobrih poteza, ali opet vise losih.
Vidit cemo kako ce se Kozlic snaci. Za sada se sa ovim vracanjem dugova i rjesavanjem problema za licencu nazire njihova volja, ali za navijace ce biti bitniji segment kod sastavljanja ekipe za novu sezonu i eventualne prodaje Beganovica i Muminovica.

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.