FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 09:52

I Pirica je lopovcina odveo dzaba zato smo mi bili glupi i potpisali ugovor u kojem igrac sam sebi uplacuje doprinose. Kakve su to pizdarije? Napravi ugovor i husaric moze da ti dudla.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 12 jun 2019, 09:56

Skver WroteColon
Beduin WroteColonSkver druze - sta ovo popustili pred navalom Husare?

Ovaj napadac iz Olimpika bi mogao biti dobar pogodak. Sjetimo se Krpica i njegovog trnovitog puta.

Iskreno, razocarao sam se kad sam danas vidio onog smrada kako drzi dres Slobode na predstavljanju svog igraca. Nemam zaista rijeci da opisem kako se osjecam. Ako iza tog stoji Ademir Smajlovic izgleda da je grohno pravo i da je pravi promasaj sto su ga doveli ako je on sklopio pakt sa onim, ne znam vise kako da ga nazovem.

Mozda idu linijom kraceg otpora, Husara im moze dosta pomoci oko dovodjenja igraca i oni to prihvate. Laksi i brzi nacin, jer se tim mora sklopiti, a para, vremena i znanja nema.
Sa druge strane, ni Husara nam nista ne moze ako su dugorocni ugovori i redovne plate i doprinosi. Husari je bitno da mu igrac igra, na osnovu toga ga moze dalje trampiti. Sve je opet do nas, najvecim dijelom, jelde?

Ono sto neko napisa kako je ovo veoma talentovan tim, mladi i perspektivni igraci, dosta toga dolazi iz nase skole, bla bla bla, sjetimo se kako talentovan tim smo imali kad smo ispadali. A mnogi ti igraci su kasnije napravili fine karijere i igrali bitnije uloge u drugim klubovima. To smo mi.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 12 jun 2019, 10:44

Husic je odličan igrač :thumbup:
Makar nas neće karati u dresu nekog drugog kluba.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 12 jun 2019, 10:49

Niko ne dolazi ispod dvije godine, sto je ekstra. Opet to je mac s dvije ostrice, ako bude sranje od igraca onda ga ti valja placat 2 godine haha, ali pohvale za ugovore ako nista drugo.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 11:13

Dodig je isto solidan igrac, tacno gdje nam treba. 2 godine potpis

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 11:18

Serete oko Husarica ko da su svi ovi igraci njegovi a ne samo Husic koji je korektan i D.Hodzic nase djete.

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 12 jun 2019, 11:19

MakabiTuzla WroteColonDodig je isto solidan igrac, tacno gdje nam treba. 2 godine potpis

Pa lik godinu nije utakmice odigrao, prije toga treća Hrvatska
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 11:22

Penaltiky WroteColon
MakabiTuzla WroteColonDodig je isto solidan igrac, tacno gdje nam treba. 2 godine potpis

Pa lik godinu nije utakmice odigrao, prije toga treća Hrvatska

U pravu si, pomiješao sam. Sada pregledao TM, izgleda joj jedan za šišu

saltcrew
Kontakt:

PostPostao/la saltcrew » 12 jun 2019, 11:33

Gusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 12 jun 2019, 11:43

saltcrew WroteColonGusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu

I sta sto su Husarini igrači, na stranu sto su prosječnog kvaliteta?
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

RollingPaper
Kontakt:

PostPostao/la RollingPaper » 12 jun 2019, 11:51

Ma ne mogu Husaru ko čovjeka nit ću ikad, al svi menadžeri su vnago samo se postavi kako treba. Dobrim ugovorima ti ne može Raiola ništa a kamoli Husara. Ispoštuj sve stavke uredno i daj procenat menadžeru kod eventualnog transfera međutim ono što najviše bode oči svima je - da li se uprava tali sa Srebreničkim macanom?

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 11:52

Pa nista, uvaljuje nam sto nigdje drugo uvalit ne moze, likove koji ne igraju i po godinu dana, povrijedjene likove, i tako to...mozda i proigraju kod nas. Jebte momak dobar a pola golova dao fakat iz penala u olimpiku u federalci, a znamo svi sta i kako je u federalci, bar pretpostavljamo jelde :roll:
Doduse sad je svaki ugovor na 2 godine, tako su i prosli put govorili, pa ono njonjo ako proigra saznamo da je na 1+1 i tako u krug. Razigra se i ode dalje- sluzimo likovima da se vrate na terene i u formu, plus i ne zaradimo nista PRAVO alanfordovski.
mislim daj da se zajebavamo i ja sam za to, al ne ovako vazda na nas racun :lol: :facepalm:

Plus sto smo s njim ono zavrsili jelte :lol:
Kae nece ovi da cuju za Husaru :lol: da je manga tu mu skidam kapu :facepalm: :lolno:

saltcrew
Kontakt:

PostPostao/la saltcrew » 12 jun 2019, 11:54

Madal WroteColon
saltcrew WroteColonGusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu

Pa i sam vidiš kakve ti igrače dovodi bas one sto niko neće čovjek će nas samo u propast odvest
kažem vam ovu sezonu neka nam je Bog na pomoći
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

saltcrew
Kontakt:

PostPostao/la saltcrew » 12 jun 2019, 11:56

Sariel1987 WroteColonPa nista, uvaljuje nam sto nigdje drugo uvalit ne moze, likove koji ne igraju i po godinu dana, povrijedjene likove, i tako to...mozda i proigraju kod nas. Jebte momak dobar a pola golova dao fakat iz penala u olimpiku u federalci, a znamo svi sta i kako je u federalci, bar pretpostavljamo jelde :roll:
Doduse sad je svaki ugovor na 2 godine, tako su i prosli put govorili, pa ono njonjo ako proigra saznamo da je na 1+1 i tako u krug. Razigra se i ode dalje- sluzimo likovima da se vrate na terene i u formu, plus i ne zaradimo nista PRAVO alanfordovski.
mislim daj da se zajebavamo i ja sam za to, al ne ovako vazda na nas racun :lol: :facepalm:

Plus sto smo s njim ono zavrsili jelte :lol:
Kae nece ovi da cuju za Husaru :lol: da je manga tu mu skidam kapu :facepalm: :lolno:

Eto čovjek je dovoljno rekao
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 11:56

vrijeme ce pokazati ko je bio u pravu.
ko i svaki put. :salut:

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 12 jun 2019, 11:57

saltcrew WroteColon
Madal WroteColon

Pa i sam vidiš kakve ti igrače dovodi bas one sto niko neće čovjek će nas samo u propast odvest
kažem vam ovu sezonu neka nam je Bog na pomoći

Pa nemamo para, hoce li ti doći prosječan igrač kojem je menadžer Husara ili neko drugi, ne vidim razliku. U suštini nisu ovi odroni teški, fini igrači i ako ih se spremi kako treba moguće je da sklopimo solidnu ekipu pa čak i prodati uskoro nekog od ovih mladjih.
Meni lično Husic bolji napadač od Vidovića.

SAVEZ NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:00

A sto nemamo para?
Onda dodjemo do poze 69 u kojoj se kaze ko nas finansira i ko odlucuje pravila igre.
Aonda dodjemo do toga fale sponzori, i navijaci koji nece da podrze opet dupla poza 69, orgija jebte.

drug nemoj se ljutit to sto je tebi bolji licno, nama nista ne znaci u slobodnom padu kluba. a u padu smo.
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 12 jun 2019, 12:00, ukupno mijenjano 1 put.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 12 jun 2019, 12:00

Osmanovic nije Husarin, i manite se komentare navijaca Veleza velikih postenjacina.

Madal
Kontakt:

PostPostao/la Madal » 12 jun 2019, 12:01

Sariel1987 WroteColonA sto nemamo para?

Trebao nas Abramovič preuzeti ali ne dade se. Jbg valjda bude još zainteresovan za Slobodu kada se otvori mjesto predsjednika UO.

SAVEZ NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:01

ma care prosla su vremena kad se moglo rec manite se, necu da se manem nicega sto smatram da nije ok.
samo argumentovano, bujrum...

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: bhpremierliga12, fukaroni i 14 gostiju.