FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Libertad87
Kontakt:

PostPostao/la Libertad87 » 12 jun 2019, 13:38

Pa pišu kako je klub u sranju jer nam on dovodi igrače, pišu kako Smajloviću treba dat otkaz zbog ovih par igrača i sl.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 13:43

Libertad87 WroteColonPa pišu kako je klub u sranju jer nam on dovodi igrače, pišu kako Smajloviću treba dat otkaz zbog ovih par igrača i sl.

ne nego nam on dovodi igrace jer nam je klub u sranju :lol:

Libertad87
Kontakt:

PostPostao/la Libertad87 » 12 jun 2019, 13:50

Sariel1987 WroteColon
Libertad87 WroteColonPa pišu kako je klub u sranju jer nam on dovodi igrače, pišu kako Smajloviću treba dat otkaz zbog ovih par igrača i sl.

ne nego nam on dovodi igrace jer nam je klub u sranju :lol:

Pa zato sam i pito jesul stvarno Husara i njegovi igrači najveći problem ? A općenito je negativna atmosfera oko kluba , nažalost ...

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 13:51

auh, fakat me smara vise objasnjavat.
ali me bas interesuje kako ce nam sve ovo prodat, kad krene nizbrdo...
sad smo u fazi kad ni husara vise nije problem :lol:

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 12 jun 2019, 14:00

ASD WroteColon
MMA075 WroteColonJel u mi ovaj pored onda menadzer?

Ovo je Šapina, on je trener prati dosta igraca i on ima neke veze s njim ali ga je Husara sto posto utrpao u Slobodu.
Čitaj komentare po fb, cestitaju mu sto ih dovodi, a on lajka.

Husara je platio da se slika sa Osmanovicem da prkosi Senadu i nista drugo

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 12 jun 2019, 14:18

SportSport.ba saznaje da bi se na prozivci Crveno-crnih koja je zakazana za subotu mogao pojaviti Adel Halilović.

Ovaj 23-godišnjak igra na poziciji desnog beka, a minule sezone nastupao je za slovenske klubove Radomlje i Goricu.

Ukoliko se potrebna papirologija završi na vrijeme Halilović će početi pripreme za Slobodom, a najkasnije bi sve trebalo biti gotovo do ponedjeljka.

Evo ga, momak imao 9 asista u 2. ligi Slovenije, pa onda na polusezoni otisao u Goricu i odigrao svaku tekmu u 1. ligi, konacno malo solidnije pojacanje, lijepo. NIJE HUSARIN!

Ovo isto znaci da nas Bega sigurno napusta, tako da cemo sigurno solidne pare dobiti :salut:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 12 jun 2019, 14:21

Amin
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 14:37

heh
sta ima s beganom?

fukaroni
Kontakt:

PostPostao/la fukaroni » 12 jun 2019, 14:46

zna li ko jeli riletov mali produzio
SLOBODA ČE UVIJEK BITI U SRCU MOM

saltcrew
Kontakt:

PostPostao/la saltcrew » 12 jun 2019, 14:48

Care imaš samo jednog desnog beka to jest beganovica,ne mora odmah značiti da ode beganovic jer ne možeš nikako imati samo jednog desnog/lijevog beka u sezoni

12 utakmica 1 gol 7 puta bio starter nije husarin sto je čudno
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 12 jun 2019, 15:03

saltcrew WroteColonCare imaš samo jednog desnog beka to jest beganovica,ne mora odmah značiti da ode beganovic jer ne možeš nikako imati samo jednog desnog/lijevog beka u sezoni

Najjace je to. Dovodi se desni bek, Beganovic ide sigurno a nikakve info nema ni od koga al je on zakljucio da ide sigurno i tako prica dalje. Evo za Azira mjesec dana jedni te isti trube da ide a nista se ne desava. Smijesno majke mi. Ako nemate prave informacije ne bombajte se.
FK Sloboda Tuzla

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 12 jun 2019, 15:09

desperados WroteColon
saltcrew WroteColonCare imaš samo jednog desnog beka to jest beganovica,ne mora odmah značiti da ode beganovic jer ne možeš nikako imati samo jednog desnog/lijevog beka u sezoni

Najjace je to. Dovodi se desni bek, Beganovic ide sigurno a nikakve info nema ni od koga al je on zakljucio da ide sigurno i tako prica dalje. Evo za Azira mjesec dana jedni te isti trube da ide a nista se ne desava. Smijesno majke mi. Ako nemate prave informacije ne bombajte se.

Pa nije ti ovo tip igraca koji ce doci da bude izmjena u 8. timu BHT Premijer lige, ako je odigrao svaki mec u 1. ligi Slovenije, ukljuci malo mozak. Da smo doveli nekog iz federalne desnog beka, onda u redu, kao sto je Buljic koji ce biti izmjena Iveticu, ali dovodis igraca iz 1. lige Slovenije koji je bio standardan. Isto tako ako dovedes 2 iskusna, provjerena golmana to isto znaci da ti Azir odlazi, ili sad ili na zimu, mozes sebi zakljuciti?

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 12 jun 2019, 15:30

desperados WroteColon

Ima odlican talentovani desni bek 19 godina Slobodin igrac Bakir Karic koji je isto potpisao ugovor

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 12 jun 2019, 15:32

Druze razumijem ja to, al to je pretpostavka i ja tako samo mogu pretpostaviti da bi neko mogao ici, ali nikako tvrdit da ce sigurno tako bit. O tome se radi.
FK Sloboda Tuzla

kenotz
Kontakt:

PostPostao/la kenotz » 12 jun 2019, 15:39

Evo ja vam tvrdim da Beganovic ostaje, bar za sad nema nikakvih ponuda.Muminovic je trazio da promijeni sredinu na kraju sezone i pominju se Zrinjski i Sarajevo kao njegov sljedeci klub.Usput, Bakir Karic moze jos igrati i stopera i zadnjeg veznog, a potpisao je i Asim Muratovic, desni bek i reprezentativac BiH.Ljudi moji, ocigledno se ne dovode igraci nikakvim redom nego po preporuci ili ne znam ja cemu.Prema tome, to sto dolazi desni bek apsolutno nista ne znaci...

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 12 jun 2019, 16:09

Evo Adzem i Raguz u Celik oba Husarina, pola Zrinjskog bilo Husarino, sto njih nije izlevatio? Nije jer ljudi potpisu ugovor normalan, izmire na vrijeme i niko im nista ne moze, tako da sve je do nas. Ponavljam opet i ja sam protiv Husare jer je dokazani kriminalac, ali nema danas menadzera koji nije i koji ne gleda svoju guzicu, ali ako si pametan i ako ispunjavas uslove ne moze ti nista.

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 12 jun 2019, 16:12

bhpremierliga12 WroteColonEvo Adzem i Raguz u Celik oba Husarina, pola Zrinjskog bilo Husarino, sto njih nije izlevatio? Nije jer ljudi potpisu ugovor normalan, izmire na vrijeme i niko im nista ne moze, tako da sve je do nas. Ponavljam opet i ja sam protiv Husare jer je dokazani kriminalac, ali nema danas menadzera koji nije i koji ne gleda svoju guzicu, ali ako si pametan i ako ispunjavas uslove ne moze ti nista.

Po tebi kao Adzem dobar igrac . Da nije bilo Ignjatovica tek bio vidio sta je suplja odbrana

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 12 jun 2019, 16:22

mirza24 WroteColon
bhpremierliga12 WroteColonEvo Adzem i Raguz u Celik oba Husarina, pola Zrinjskog bilo Husarino, sto njih nije izlevatio? Nije jer ljudi potpisu ugovor normalan, izmire na vrijeme i niko im nista ne moze, tako da sve je do nas. Ponavljam opet i ja sam protiv Husare jer je dokazani kriminalac, ali nema danas menadzera koji nije i koji ne gleda svoju guzicu, ali ako si pametan i ako ispunjavas uslove ne moze ti nista.

Po tebi kao Adzem dobar igrac . Da nije bilo Ignjatovica tek bio vidio sta je suplja odbrana

Apsolutno nigdje nisam rekao da je dobar, hvala Bogu nek je otisao, kostao nas je golova koliko i Vuklis ove sezone, samo je prevelika steta sto je Aco otisao, ali eto.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 12 jun 2019, 16:39

mirza24 WroteColon

Gdje ti vidje Titati da covjek govori kako je Adzem dobr igrac :urnebes:
Ono samo neka se nesto napise, jelde :lol:
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

klma1
Kontakt:

PostPostao/la klma1 » 12 jun 2019, 16:52

koja sad menadzerska ekipa piše? Tačno treba zabraniti profesionalni fudbal u BIH sve dok se budzetske pare budu trošile. Kad bude jasan izvor finansiranja koji nije javna ustanova možemo pričati o nečemu.
фк слобода тузла

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.