FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 15 sep 2019, 09:49

Bez Al. Bekica u Doboju kod Kaknja
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 sep 2019, 10:10

Kurevica i Kozu zajedno sa upravom teba prekriziti. Opet lazu.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 sep 2019, 10:28

Gifron je napisao/la:Bez Al. Bekica u Doboju kod Kaknja
Igrati ce Buljić lijevog beka.
Zna li neko sta je sa Amerom dugo vec ova povreda se vuče.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 15 sep 2019, 10:40

Probisvjet je napisao/la:Kurevica i Kozu zajedno sa upravom teba prekriziti. Opet lazu.
Nema od toga nista.Ne maknu to niko.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2019, 11:13

Volio bih vidjeti Al. Bekica na lijevom krilu, a Ivetica na beku zbog defanzivnih obaveza. Ovako bespotrebno trosimo Bekrica na lijvom krilu ili laznoj 9.
Abid desno krilo, ili on i Bekic da se mijenjaju. Livancic jednostavno ne moze pruziti mnogo ovom timu, u napadu trci ali bez nekog znacaja, dok u odbrani ne postoji.
Hodzic je odlican sa klupe da ulazi, unese trku, prejak u duelima, zna i predriblati, samo je ocito da ga ponese nakon uspjesnog prodora pa bi onda forsirao u nedogled. Ali moglo bi se od njega imati hajra i u buducnosti, samo ako ce produziti ugovor, jer u protivnom ne vidim svrhu njegovog forsiranja.

Pitao sam se sta cekaju sa produzenjem ugovora Hodzicu, Beganovicu, Prsesu, Maksimovicu, ali onda vidis da momci ne dobijaju platu mjesecima i kako onda ovi levati da sjednu sa igracem i nagovore ga na produzenje. Ili vec sutra da isplate igrace kompletnu i zasucu rukave da se ovo vise ne ponavlja, ili da odmah otkaz dadnu pa gdje puklo da puklo.

I mnogi smo se ovdje ogrijesili na Almira Bekica i odlaska u Sarajevo, kao i Ahmetovica, ali je istina dosta drugacija, ni ja je nisam znao do skora. Trebamo daleko vise postovati Almira, a toliko smo srali po njemu. A sve zbog Azmira koji je i tad ispao smrad, a da nismo ni znali, njegov seljacki, pogani jezik i arogancija ih je i otjerala.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

desperados
Postovi: 1080
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 15 sep 2019, 11:36

Je li tacan podatak za ugovor Hodzicu na TM? Sjecam se kad je trebao potpisati da je Senad odbio jer je menadzer stavio 2 godine a Senad trazio 4?

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2019, 12:43

Cuj 2500 na Tusnju sinoc. Meni je izgledalo malo vise, obzirom da je i D tribina sa Lesinarima bila fino ispunjena.

Vise Lesine, nego Fukara, j3bem ti fudbal u Tuzli. Mene stid vidjeti ono.

EDIT: izgleda je ipak Savez prepravio na 3000 ljudi. Mada nista posebno i 3000.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

fukare987
Postovi: 334
Pridružen/a: 24 nov 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukare987 » 15 sep 2019, 13:21

Beduin je napisao/la:Cuj 2500 na Tusnju sinoc. Meni je izgledalo malo vise, obzirom da je i D tribina sa Lesinarima bila fino ispunjena.

Vise Lesine, nego Fukara, j3bem ti fudbal u Tuzli. Mene stid vidjeti ono.

EDIT: izgleda je ipak Savez prepravio na 3000 ljudi. Mada nista posebno i 3000.
zapad pun osim prva 3-4 reda, lesinara lijep broj, sjever katastrofa, 3500-4000 sigurno, zanima me koliko je ukupno prodano ulaznica

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2019, 13:29

A tribina je bila slabija ovaj put pa mi je zato 3000 najrealnije. Pod hitno trebaju promijeniti cijenu na Sjeveru na 3KM, tako ce i kop biti puniji, a dolazi i kisno vrijeme pa ce vise ljudi ici na Sjever.

Ovo UG mora odmah zahtjevati od Uprave, vec od naredne utakmice. A radi se i na placanju mjesta u Skupstini (svaki clan mjesecno da placa svoje mjesto), nije velika cifra ali eto prilike da se donose pare klubu na mjesecnom nivou i da onaj ko hoce da podigne ruku i odlucuje u klubu onda i placa to. Tako ce biti i direktni donatori kluba. :D
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

crvenocrnitz
Postovi: 852
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 15 sep 2019, 14:43

costacurta08 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Svaka cast sudijama, mamu im j3bem. Bruka naseg fudbala, jednostavno recite ko da ispadne, ko da ide u Evropu i cao.
Hajmo bit realni, šta konkretno zamjeriš sudijama?
Ono je bio go kad se Lakić borio da uhvati loptu, valjda sutea pokažu u Sokolovom oku :D
Bekić je trebao crveni dobit, ako ne zbog udaranja onda znog konstantnog psovanja sudija, a nije ga dobio.
Pomoćni nije signalizirao ofsajd sve dok nije dotakao loptu igrač Borca, takvo pravilo.
Ako nisu sudili jedan ili dva njihova prekršaja nas su poštedjeli u duplo više slučajeva.
Publika im hljebara na kraju prbog poluvremena jer smo ko fol bili u izglednoj prilici a čovjek vraća loptu prema centru. Itd.
Meni je suđenje bilo sasvim ok.
Eh što se tiče ekipe. Vidi se da imamo tim za mjesto koje će nam barem donijeti Evropu. Ali po 100 puta kažem, sa Kemom, Abidom i gradskom upravom kao i sa ovim inižinjerima qrcima palcima u NJUO dabogda da i opstanak izborimo.
Niti je bi go za Borac niti je odma digao zastavicu nego poslije sviranja glavnog, sjeckao je igru i sve sitne faulove je svirao za goste oko 16m. Ne lazi bar nas koji smo bili
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 15 sep 2019, 16:14

Jesu li bile plate ?
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 15 sep 2019, 16:32

Beduin je napisao/la:Cuj 2500 na Tusnju sinoc. Meni je izgledalo malo vise, obzirom da je i D tribina sa Lesinarima bila fino ispunjena.

Vise Lesine, nego Fukara, j3bem ti fudbal u Tuzli. Mene stid vidjeti ono.

EDIT: izgleda je ipak Savez prepravio na 3000 ljudi. Mada nista posebno i 3000.
I ja kad sam vidio 2500 kad se nisam glavom od zid poceo udarati,3000 najrealnije,pogledaj sliku leseva i vidit ces da je to tu negdje,a i sto se tice navijanja u prvom pol sjever oh je “pojeo”

Ona 10-ka borca ekstra igrac,od nasih izdvojio bi Bekrica,Bekica,Francuza,Livancica i Beganovica
a i ostali su onako solidno odigrali
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

tuzla1983
Postovi: 612
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla1983 » 15 sep 2019, 16:52

;)
Slobodas je napisao/la:Jesu li bile plate ?
Plate bi trebale biti do petka.
Neki igraci su suspendovani zbog podsticanja na strajk. Jedan broj ljudi bliski klubu su takoder otkriveni kao huskaci kako bi napakostili klubu.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 sep 2019, 17:12

Nakon sinocne utakmice, sad mi je i jasno zasto Osmanovic nije vise igrao. Nevjerovatna kurcobolja, nikakva trka, nikakav pritisak na zadnju liniju. Imao je samo jedan ili 2 sprinta na stopere za 60 minuta, onda postavljanje u 16 metara nula, kada mu Livancic ubaci loptu, njihov stoper lose reagova i lopta se odbi na 5 metara, on stoji na 16 ne mrda.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

fukare987
Postovi: 334
Pridružen/a: 24 nov 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukare987 » 15 sep 2019, 17:29

generalno kad se pogleda tabela, mi nismo uopste losi, ostaje zal zbog bodova protiv veleza i/ili tuzla city s kojima bi bili u samom vrhu, stvarno steta sto uprava ne moze da prati igrace pa makar da one minimalne uslove potrebne za mir u kuci obezbijedi... jos na to sve koliki smo baksuzi ove losije ekipe sto su mijenjale trenere igraju odma s nama ( velez i sad mladost )

vidjelo se juce koliko klub znaci ljudima, barem onim 3000 fanatika sto su svaku utakmicu tu, i koliko je svima bilo drago zbog pobjede, sto rece jedan do mene na tribini, bila je sloboda i u gorim situacijama, rijesit ce se nesto, al ugasit se nece...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 15 sep 2019, 17:38

Hoće li dobiti bonuse za pobjedu i dobar rezultat, rekli su na početku da će i to biti po sistemu nagrađivanja.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 sep 2019, 17:46

wobly92 je napisao/la:Hoće li dobiti bonuse za pobjedu i dobar rezultat, rekli su na početku da će i to biti po sistemu nagrađivanja.
Kakve pare i bonuse je ko spominjao?
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2019, 19:03

tuzla1983 je napisao/la:;)
Slobodas je napisao/la:Jesu li bile plate ?
Plate bi trebale biti do petka.
Neki igraci su suspendovani zbog podsticanja na strajk. Jedan broj ljudi bliski klubu su takoder otkriveni kao huskaci kako bi napakostili klubu.
Tako i treba, odmah ih otjerati. Nece oni huskati i govoriti kad ce biti plate. Ima iz ljubavi da igraju. :urnebes:

Da su pametni odmah bi trazili raskid ugovora po zakonu jer nisu dobili nekoliko plata, nego imaju obraza pa se nadaju da ce ipak doci sunce poslije kise.

Ne znam je li istina da je cijeli strucni stab dao otkaz danas?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 15 sep 2019, 19:09

Jel to Brandaliku palo na pamet? Sigurno je Pero suspendovan haha jer nije bio u rosteru. A plate "bi trebale" bit do petka i tako govore od maja. Ja ne znam zašto sami ne odu, ovako će bit otjerani
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 15 sep 2019, 19:21

Joj petak je širok pojam i ima ga svaka sedmica u svakom mjesecu svake godine !!! Da se hoće šta pozitivno desiti uz ovakve uslove u kubu samo je vrijeme kad će i rezultat pasti. Za 100 godina da se ovo dešava sramota !
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mortus i 9 gostiju.