FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 16 sep 2019, 12:47

Mladost nikad lošija od kako je ušla u PL, nadam se da nećemo izgubiti. Sve pod uslovom da isplate igrače više. Kada bi uzeli makar bod čekamo Zrinjski na Tusnju da vidimo jesmo li za sta ozbiljnije ove sezone.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 16 sep 2019, 13:13

Od ulaznica su im odmah danas mogli isplatiti po +/- 1000KM dok ne zavrse sa gradom ili kime vec do kraja sedmice. U protivnom neka igraci odu i razj3bi vec jednom sve.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 16 sep 2019, 13:21

Beduin je napisao/la:Od ulaznica su im odmah danas mogli isplatiti po +/- 1000KM dok ne zavrse sa gradom ili kime vec do kraja sedmice. U protivnom neka igraci odu i razj3bi vec jednom sve.
Normalno da su trebali isplatiti odmah i to poslije utakmice. Brandaliku i Kozi yebem nanu naninu.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 16 sep 2019, 13:40

Mozda su lovu od karata usmjerili prema OKK, ne bi me nista iznenadilo kad su u pitanju ovi hostapleri na celu sa ovim panjem Kemom. ovu dvojicu inzenjera ne racunam, ono su stvarno zalutali u ovaj sport.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 16 sep 2019, 14:37

Zaista, od ulaznica se skupila fina para, gdje je novac....
Svi sute niko nista da pokrene(uprava grad i td)da se jednom za sva vremena rjesi stanje u klubu...
Corav vidi da ne ide ovako.
Igracima svaka cast i hvala za partiju protiv Borca.
Ali neka im je i na dusu, znaci kada hoce moze...
Svako svoju politiku vodi...Luda kuca.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 16 sep 2019, 15:50

**** li im majku do sada su trebali nesto im novca dati,sta cekaj vise

Avatar
zlajci
Postovi: 2599
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 16 sep 2019, 16:47

Sviuodbranu je napisao/la:Zaista, od ulaznica se skupila fina para, gdje je novac....
Svi sute niko nista da pokrene(uprava grad i td)da se jednom za sva vremena rjesi stanje u klubu...
Corav vidi da ne ide ovako.
Igracima svaka cast i hvala za partiju protiv Borca.
Ali neka im je i na dusu, znaci kada hoce moze...
Svako svoju politiku vodi...Luda kuca.
Zelis da kazes da igraci nesto nisu htjeli u dosadasnji odigranim kolima. Pa prema svim analizama su daleko iznad ocekivanja. U 8 kola zabilježili 2 poraza protiv dvije vodece ekipe. Nemoj bezze pisati
tuzlanska Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 sep 2019, 17:01

Madal je napisao/la:Mladost nikad lošija od kako je ušla u PL, nadam se da nećemo izgubiti. Sve pod uslovom da isplate igrače više. Kada bi uzeli makar bod čekamo Zrinjski na Tusnju da vidimo jesmo li za sta ozbiljnije ove sezone.
Nisu ni tako loši. Podbacili su protiv Radnika u gostima. Ja sam ih gledao protiv Zrinjskog, super su odigrali i da im se golman ne povrijedi, a u tom trenutku više nisu imali izmjena, nikad ne bi izgubili. Opasni su prema naprijed, onaj Crnički zajeban, nazad standardno jaki. Ali, ako sve bude potaman, moze se igrat dole, a mogla bi se i prva gostujuća trica donijet :D
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 sep 2019, 17:12

Našim igračima se ne može ništa zamjeriti. Najviše su podbacili protiv Veleža (0:0) i protiv Zvijezde 09, ali su to dobili...
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Skojevska
Postovi: 2454
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 16 sep 2019, 17:17

Ako im ne isplate sve do zadnje marke neka ni ne idu na utakmicu kupa, sasvim opravdano, dosta je zajebancije.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 sep 2019, 17:22

Za utakmicu osmog kola BHT Premijer lige BiH između FK Sloboda Tuzla i FK Borac Banja Luka prodato je ukupno 1. 360 karata, a ukupna zarada iznosila je 6. 800 KM. Sama organizacija utakmice koja uključuje Sector Securty, MUP, vatrogasni jedinica, SHMP i obaveze prema PUFBiH iznose oko 6.500 KM, saopćeno je iz tuzlanskog premijerligaša.
Niko, niko, samo Sloboda

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 16 sep 2019, 17:41

zlajci je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:Zaista, od ulaznica se skupila fina para, gdje je novac....
Svi sute niko nista da pokrene(uprava grad i td)da se jednom za sva vremena rjesi stanje u klubu...
Corav vidi da ne ide ovako.
Igracima svaka cast i hvala za partiju protiv Borca.
Ali neka im je i na dusu, znaci kada hoce moze...
Svako svoju politiku vodi...Luda kuca.
Zelis da kazes da igraci nesto nisu htjeli u dosadasnji odigranim kolima. Pa prema svim analizama su daleko iznad ocekivanja. U 8 kola zabilježili 2 poraza protiv dvije vodece ekipe. Nemoj bezze pisati
Pa koliko su digli prasine u medijima, pomislio sam nisu jeli dva dana, nemaju motiva uopste, cak sam u jednom momentu mislio da ce pustiti Borcu bod/ove da posalju upravi poruku, eto takav dojam sam imao.
Hvala bogu dobro je zavrsilo. Ali vidicemo u Kaknju situaciju, hocel bit pare...
U normalnim uslovima imamo ekipu za tri bobe
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 16 sep 2019, 17:42

katarakta je napisao/la:Za utakmicu osmog kola BHT Premijer lige BiH između FK Sloboda Tuzla i FK Borac Banja Luka prodato je ukupno 1. 360 karata, a ukupna zarada iznosila je 6. 800 KM. Sama organizacija utakmice koja uključuje Sector Securty, MUP, vatrogasni jedinica, SHMP i obaveze prema PUFBiH iznose oko 6.500 KM, saopćeno je iz tuzlanskog premijerligaša.
Ne vjerujem u ove brojke, sta hoce reci da su prodali 1000 sezonskih?
Ne vjerujem da su prodali preko 500 clanskih, s' obzirom da je bilo oko 3000 ljudi, sta hoce reci da je 1000 zena i djece bilo, pa imamo oci jbt.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 16 sep 2019, 17:53

katarakta je napisao/la:Za utakmicu osmog kola BHT Premijer lige BiH između FK Sloboda Tuzla i FK Borac Banja Luka prodato je ukupno 1. 360 karata, a ukupna zarada iznosila je 6. 800 KM. Sama organizacija utakmice koja uključuje Sector Securty, MUP, vatrogasni jedinica, SHMP i obaveze prema PUFBiH iznose oko 6.500 KM, saopćeno je iz tuzlanskog premijerligaša.
Onda nista. Treba zamoliti igrace da zamole familiju da im da sta para da se moze igrati utakmica.
Samo lazu u brojkama.
Koje smo budale mi, dali TC za premije da pobjede nas i Siroki. Koji smo mi neprijatelji sami sebi i klubu za koji navijamo. Umjesto da prevrnemo sve naopacke mi se jedino mozemo u nemoci saliti na svoj racun.
Sve je krenulo otkako mali kojeg su zaprezna kola dokotrljala u Tuzlu ne napravi NJUO svih vremena. Sulju bi izostavio, on je kolateralna greska.
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la superior1982 » 16 sep 2019, 17:54

Slagali su u par hiljada.Ovdje u vezi prodaje karti nesto opasnoo smrdi!
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 16 sep 2019, 18:37, ukupno mijenjano 2 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2454
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 16 sep 2019, 18:16

Lažu 100%
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 sep 2019, 18:19

Ma možda lažu i zbog porezne. Na svaku prodatu ulaznicu se plaća pdv :)
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 16 sep 2019, 18:33

Lazu 100% ja imam sezonsku a kupio sam ulaznice a nisam jedini,mislim da je prodan veci broj ulaznica nego sto je bilo ljudi na stadionu .

Avatar
Gifron
Postovi: 4138
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 16 sep 2019, 18:37

Ulaznica je sigurno prodano vise. Ja se samo nadam da je ovo broj sa biletarnice Tusnja, a da ce stvarni iznos biti iskoristen za rjesavanje ovih problema
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 16 sep 2019, 18:41

hondas je napisao/la:Lazu 100% ja imam sezonsku a kupio sam ulaznice a nisam jedini,mislim da je prodan veci broj ulaznica nego sto je bilo ljudi na stadionu .
Isto sam uradio, imam clansku, a kupio sam i ulaznicu u subotu. Ma sigurno je prodano minimalno 2500 karata, a sigurno i 3000.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.