FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2019, 20:02

Beduin je napisao/la:Ma kakvih 3000 druze dragi. Po meni je bilo skoro 2000 ljudi, maksimalno.
Bez obzira znaci prodali smo po tvojoj procjeni 1600 sezonskih ulaznica?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 sep 2019, 20:07

Danas nije bilo vise 2000,nazalost takav smo narod (ne samo u Tuzli)ne znam sta treba da bude 5,6 milja,liga prvaka.....
A utice na posjetu i ovo stanje oko kluba.Na sve se mozes koncentrisati osim fudbala,ljudima je pun ku rac svake polusezone muka ziva.
Moraju se uraditi radikalne promjene u klubu,yebo ovo
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2019, 20:12

sviunapad1010 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ma kakvih 3000 druze dragi. Po meni je bilo skoro 2000 ljudi, maksimalno.
Bez obzira znaci prodali smo po tvojoj procjeni 1600 sezonskih ulaznica?
Ne znam, ali ne treba da te iznenadjuju ti redni brojevi jer nije prvi put da uzmes kartu kasnije a broj manji od necijeg ko je uzeo dosta prije tebe.
Mozda je i kod Mide bio odredjeni broj karata, mozda jos negdje. Uglavnom, posjeta solidna naspram satnice i dana odigravanja.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2019, 20:24

Beduin je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ma kakvih 3000 druze dragi. Po meni je bilo skoro 2000 ljudi, maksimalno.
Bez obzira znaci prodali smo po tvojoj procjeni 1600 sezonskih ulaznica?
Ne znam, ali ne treba da te iznenadjuju ti redni brojevi jer nije prvi put da uzmes kartu kasnije a broj manji od necijeg ko je uzeo dosta prije tebe.
Mozda je i kod Mide bio odredjeni broj karata, mozda jos negdje. Uglavnom, posjeta solidna naspram satnice i dana odigravanja.
Volio bih da je tako kako tvrdiš ali nisam bas siguran da je tako 100%. Posjeta je super danas po meni. Hvala bogu idu 3 gostujuće utakmice da se ne patim ovo gledati. Do zimske pauze 9 kola od čega igramo samo 3 domaće utakmice i to sa sarajevom, zeljom i slogom. Raspad sistema nam slijedi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

desperados
Postovi: 1081
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 25 sep 2019, 20:31

Mislim da nema veze taj broj, ima blokova koji idu unazad. Ocekujem sljedeci puta jos manju posjetu, poslije treceg gola jedan dio ljudi je izasao, preko kurca je vise ovo i gledat. Mogli se bolje odigrati, ali nas je i sudija zezao, to je moj dojam. Ne razumijem sto je Uzelac danas na tribini, a u prvih 11 Ivetic koji zadnje dvije nije igrao, ocajan je bio danas.

Avatar
hondas
Postovi: 1111
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 25 sep 2019, 20:51

Izmjene su lose odradjene.Buljica uvodi na desno krilo umjesto da ide na lijevog beka a Bekic na lijevo krilo.Osmanovic meda ne moze laznut sve mi vise lici na Smajica.Zasto Hodzica nije uveo.Asim dosta dobro odigrao,borio se trazio loptu proigravao samo da je zavrsnica bila bolja ali to je neiskustvo,uglavnom bice sve bolji i zasluzuje podrsku i sa tribina.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2019, 20:56

Mizda Hodzic nece da produzi ugovor pa ga lagano udaljavaju? Ne znam, samo konstatujem.

TZHC <3
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 25 sep 2019, 22:17

Bojazljivo smo usli u mec, spremni za izgubiti i bukvalno je sve bilo jasno nakon 5 minuta. Sam govor tijela Prsesa kod penala i odbijanca kojeg je pokušao ukrotiti kao da mu je aligator uletio u noge je dokaz manja samopouzdanja sa kojim smo usli u utakmicu. S time da cu ipak stati u zastitu igracima, previse se stvari desavalo van travnjaka da bi bili koncentrirani na zeleni teren. Imajuci i u vidu onaj period netreniranja te brutalan raspored koji nas ocekuje je znak za uzbunu. Strucni stab mora naci nacun pripremiti utakmicu za Zenicu gdje nikako ne bi smjeli izgubiti.

Vezano jos za danas, ne treba zanemariti da je Zrinjski mnogo kvalitetniji, ali ne mogu se oteti u tisku da su i oni odigrali ispodprosjecno, a tricu uvalise.
tuzlanska Sloboda

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 25 sep 2019, 22:20

Btw posjeta je top za radni dan u 16 sati
tuzlanska Sloboda

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 sep 2019, 22:26

zlajci je napisao/la:Bojazljivo smo usli u mec, spremni za izgubiti i bukvalno je sve bilo jasno nakon 5 minuta. Sam govor tijela Prsesa kod penala i odbijanca kojeg je pokušao ukrotiti kao da mu je aligator uletio u noge je dokaz manja samopouzdanja sa kojim smo usli u utakmicu. S time da cu ipak stati u zastitu igracima, previse se stvari desavalo van travnjaka da bi bili koncentrirani na zeleni teren. Imajuci i u vidu onaj period netreniranja te brutalan raspored koji nas ocekuje je znak za uzbunu. Strucni stab mora naci nacun pripremiti utakmicu za Zenicu gdje nikako ne bi smjeli izgubiti.

Vezano jos za danas, ne treba zanemariti da je Zrinjski mnogo kvalitetniji, ali ne mogu se oteti u tisku da su i oni odigrali ispodprosjecno, a tricu uvalise.
Oni su odigrali koliko je bilo potrebno. Danas su nas dobili sa pola snage.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 25 sep 2019, 22:37

Da, nazalost.
tuzlanska Sloboda

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 25 sep 2019, 22:40

Gdje je nestao mali Omerovic? Bio bi bolji od Ristica i Livancica danas.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 25 sep 2019, 23:12

Nadam se da ce ovog Mileta otjerati vec veceras, makar zbog ovih debilnih izjava ako nista. Danas 1 na 1 Mujagica, to promasis i normalno da ce kazna doci, ali kakvo sudjenje, koja katastrofa. Normalno ne bi mi nista uradili i da je sudjenje bilo normalno, ali ono je katastrofa, pa cak se u onoj situaciji igraci Zrinjskog spremaju za korner i svi na stadionu vidjeli da je korner, samo sudija sudi gol-aut.

U sljedecoj utakmici zapoceti sa Muratovicem na krilu, pa bolje je bio za 30 minuta nego Livancic u ovih 10 kola. Bas se vidi da mu vise odgovara pozicija krila, sto i igra ja msm u juniorima.

Jedino sto sam zamjerao ovoj upravi su nekakve neobjasnjive rotacije, kao sto je i danas slucaj bio. Znaci ljudi igraju sa 3 stopera, plus Kunic, Rustemovic, znaci 5 igraca po skoro 2 metra, a u nas samo Jusic preko 1.90. Pa i debil bi vidio da moras imati jos jednog visokog stopera, da ne moze Perica sa 1.70 cuvati Jakovljevica i Kunica, ali eto jednu utakmicu si na tribinama, sljedecu u pocetnoj.

Protiv Celika se vaditi kako znamo i umijemo, definitivno 2 kluba koja su u najvecim sranjima zadnjih mjesec dana i ne zna se kome bi vise bodovi pasali. Nadam se da ce i ta plata biti da i Amera kurcobolja prestane i da pocne igrati.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Bosnausrcu9
Postovi: 2044
Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Bosnausrcu9 » 25 sep 2019, 23:25

Skver je napisao/la:Igraci su dobili dio potrazivanja, samo danas su ih malo kurcici bolili za tekmom.....nije sve do uprave, ljudi sezaista bore da izvuku Slobodu iz vagano, samo to teze ide poslije Bundice.....
:clap: svaka cast na upisu. bundica nas je zavio u crno.

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 25 sep 2019, 23:28

Skver je napisao/la:Prica po gradu kruzi, Sloboda se gasi vec dva mjeseca....neke fuzije, najnoviji klubovi. Ko ca ba dati para za klub koji se "gasi" u svim ovim okolnostima. Zna se se i od koga dolaze price i sve opstrukcije. Niti ce klub biti ugasen niti bilo kakva fuzija. Ima i rijesenja, pred nama je, vidjecemo.
@Probisvjet, sta ti je Koza uradio? Cojk bolan ni kriv ni duzan, samo sto su duzni igracima za njegova mandata, nece covjek lihvarske pozajmice, transa kasni zbog bivse uprave, grad ce pomoci Slobodi, izbori su tu....do nekog trajnijeg rjesenja :D a to je zakon o sportu. Budimo malo pozitivni, danas igra Sloboda.
SVKI KOMENTAR JE SUVISAN I SVAKA CAST NA KOMENTARU --- DRUGARSKI POZDRAV ZA SKVERA :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 25 sep 2019, 23:30

bhpremierliga12 je napisao/la:Nadam se da ce ovog Mileta otjerati vec veceras, makar zbog ovih debilnih izjava ako nista. Danas 1 na 1 Mujagica, to promasis i normalno da ce kazna doci, ali kakvo sudjenje, koja katastrofa. Normalno ne bi mi nista uradili i da je sudjenje bilo normalno, ali ono je katastrofa, pa cak se u onoj situaciji igraci Zrinjskog spremaju za korner i svi na stadionu vidjeli da je korner, samo sudija sudi gol-aut.

U sljedecoj utakmici zapoceti sa Muratovicem na krilu, pa bolje je bio za 30 minuta nego Livancic u ovih 10 kola. Bas se vidi da mu vise odgovara pozicija krila, sto i igra ja msm u juniorima.

Jedino sto sam zamjerao ovoj upravi su nekakve neobjasnjive rotacije, kao sto je i danas slucaj bio. Znaci ljudi igraju sa 3 stopera, plus Kunic, Rustemovic, znaci 5 igraca po skoro 2 metra, a u nas samo Jusic preko 1.90. Pa i debil bi vidio da moras imati jos jednog visokog stopera, da ne moze Perica sa 1.70 cuvati Jakovljevica i Kunica, ali eto jednu utakmicu si na tribinama, sljedecu u pocetnoj.

Protiv Celika se vaditi kako znamo i umijemo, definitivno 2 kluba koja su u najvecim sranjima zadnjih mjesec dana i ne zna se kome bi vise bodovi pasali. Nadam se da ce i ta plata biti da i Amera kurcobolja prestane i da pocne igrati.
Valjda se Uzelac povrijedio na zagrijavanju pa je Perica silom prilika morao uletiti pred sami pocetak. Manje zlo od Salihovica. Ili mozda i nije. :)
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2019, 23:46

Ristic, Osmanovic, Buljic i Rastoka su klasične tarabe i to je zestok promasaj bivseg nam SD. Borba ce bit zajebana, treba se skupit do zime i probat sto vise bodova osvojit, inace nam se crno pise
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 25 sep 2019, 23:53

zlajci je napisao/la:Bojazljivo smo usli u mec, spremni za izgubiti i bukvalno je sve bilo jasno nakon 5 minuta. Sam govor tijela Prsesa kod penala i odbijanca kojeg je pokušao ukrotiti kao da mu je aligator uletio u noge je dokaz manja samopouzdanja sa kojim smo usli u utakmicu. S time da cu ipak stati u zastitu igracima, previse se stvari desavalo van travnjaka da bi bili koncentrirani na zeleni teren. Imajuci i u vidu onaj period netreniranja te brutalan raspored koji nas ocekuje je znak za uzbunu. Strucni stab mora naci nacun pripremiti utakmicu za Zenicu gdje nikako ne bi smjeli izgubiti.

Vezano jos za danas, ne treba zanemariti da je Zrinjski mnogo kvalitetniji, ali ne mogu se oteti u tisku da su i oni odigrali ispodprosjecno, a tricu uvalise.
Mislim i da ih je Vukas iznenadio sa formacijom od 3 stopera, znao je da smo niski losi na prekidima 3 stopera od preko 1,90, znali su gdje smo losi i to iskoristili maksimalno.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2019, 23:54

katarakta je napisao/la:Ristic, Osmanovic, Buljic i Rastoka su klasične tarabe i to je zestok promasaj bivseg nam SD. Borba ce bit zajebana, treba se skupit do zime i probat sto vise bodova osvojit, inace nam se crno pise
De mi reci molim te samo jel ovdje bitno ko je ili Sloboda? Borba ce biti zajebana ali je ocito sta nas je kostalo u kalendarskoj 2019.
I igraci isto ako je nesto neka kazu sta je tacno. A ne okolisati, a sam kreiras tu situaciju kada krenes od sebe strajkom, pa onda i navlacenjem negative. Price gasimo se, ispadamo itd. je sve ono sto odgovara bivsim predsjednicima za njihovu propagandu, a sami kumuju ovoj situaciji. Al hajd dobro..

Grad moze ovo izvuci odobravanjem dodatnog novca do januara jer su i sami krivi sto se novac potrosio u proljece na 8-9 bodova, ne sjecam se.

Ovo danas do igraca cisto. Fino neka kazu sta su to nehumani uslovi, sta im se to radi da ne mogu potrcati. Njima nije ni tesko od maja biti u drugom klubu, a ostalima ostaje Sloboda na brigu.

Ne znam kako neko moze da pusi te price o ugrozenosti igraca kada smo prosle sezone imali neke price kako im se prijeti, kako imaju problema, snimali se ispred kamere sa trenerom, junaci, heroji. Na kraju 5-6 u maju navalilo da ide u Slogu. :rol:

Od proljeca moze biti samo bolje. Tada se lakse dise, zna Mujkara sto je izvlacio opstanak na proljece dvije godine. A onda na ljeto prazna banka.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 25 sep 2019, 23:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 25 sep 2019, 23:57

Malo bjelog luka za ove sto im je tito sve kriv :D

slika

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.