FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 20 okt 2019, 00:45

slusalica je napisao/la:E jesmo transparentni
Negdje drugo se ljudi ibrete oko netransparentnosti finansijskog poslovanja , mi ne znamo je li nas igrac napustio :tokralju:
Sanjam da dobijem na euromillioneru jack pot da od Slobode Astanu napravim :kafa:
Sta je cudno, svaki uo dosad dodje i instalira svog trenera koji "saradjuje" sa svojim managerima, koji imaju svoje igrace. A oni koji nisu u toj grupi, idu na otpis, pa nas tuze, pa se borimo za licencu, ispucaju se pare pa se nema platit, pa rezultati krenu dole, pa dadnu ostavku, pa dodju drugi i opet hajmo jovo na novo.

Isto pjesma bez kraja, bio jedan pas i ujeo kuhara, kuhar uzme noz, raspori ga skroz. Dosli drugi psi, napravili spomenik, na tom spomeniku pisalo, bio jedan pas i ujeo kuhara, kuhar uzme noz, raspori ga skroz. Dsoli drugi psi, sahranili ga, napravili spomenik, na tom spomeniku...


Cekam/o svi da neko prekine ovaj infinite loop (rjecnik nasih trenutnih upravitelja).

costacurta08
Postovi: 512
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 20 okt 2019, 09:28

slobodaTZ je napisao/la:
slusalica je napisao/la:E jesmo transparentni
Negdje drugo se ljudi ibrete oko netransparentnosti finansijskog poslovanja , mi ne znamo je li nas igrac napustio :tokralju:
Sanjam da dobijem na euromillioneru jack pot da od Slobode Astanu napravim :kafa:
Sta je cudno, svaki uo dosad dodje i instalira svog trenera koji "saradjuje" sa svojim managerima, koji imaju svoje igrace. A oni koji nisu u toj grupi, idu na otpis, pa nas tuze, pa se borimo za licencu, ispucaju se pare pa se nema platit, pa rezultati krenu dole, pa dadnu ostavku, pa dodju drugi i opet hajmo jovo na novo.

Isto pjesma bez kraja, bio jedan pas i ujeo kuhara, kuhar uzme noz, raspori ga skroz. Dosli drugi psi, napravili spomenik, na tom spomeniku pisalo, bio jedan pas i ujeo kuhara, kuhar uzme noz, raspori ga skroz. Dsoli drugi psi, sahranili ga, napravili spomenik, na tom spomeniku...


Cekam/o svi da neko prekine ovaj infinite loop (rjecnik nasih trenutnih upravitelja).
:thumbup:
Zato što je Sloboda "klub svih nas".
Promijeni strukturu, da se zna ko kosi ko vodu nosi i vidjećeš hoće li wanabe menadžeri promoliti nos kroz kapiju stadiona a kamoli u klub.
Pozitvno me iznenadilo to što su ukinuli članarine ali bilo je tih nekih pozitivnih priča kod skoro svih uprava, ali onda se odjednon princ pretvori u žabu tako da nemam povjerenja ni u ove "sinove".
Sad i njima trebamo ukazati povjerenje.... o jbte led. I tako prolaze dani i godine, mi se radujemo neuspjehu Azmira, ljutimo se na sudije i sindikat fudbalera, na seljake iz podrinja i Banovića i očekujemo nekog Hari Potera koji će nam riješiti dug 5.4M....7M..... ili je 6.5M..... ček malo, pa mi ni danas dan ne znamo koliko smo dužni ali imamo najnoviji tim pravnika koji će nam tu dilemu riješiti :crazy:
Nije više Huawei aktuelan već Coc-Cola i "Bingo grupacija"(šta god to značilo). Koće dovesti Kolu? Hukin mali? Pa on je komercijalista obični jbte i koga to kola uopšte spinzorira u BiH? Samo su čekali Jasmina u UO pa da nam budu sponzori, a Bingo grupacija je neki imaginarni pojam, kao Bosansko-Njemačko osiguranje ili Američki univerzitet.....
Živim za dan kad će se sve ovo privatizovati, jer 'ebeš i ovu upravu i sve buduće i sve predhodne dok god je HQ u ulici ZAVNOBiHa 11.
Ne da mi se elaborirati zašto, ali uguglajte i probajte potražiti u svijetu koliko ima klubova sa ovakom strukturom a da su uspiješni i da uopšte funkcionišu.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 20 okt 2019, 09:37

Sretno ekipi danas
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 okt 2019, 10:03

costacurta08 je napisao/la:
slobodaTZ je napisao/la:
slusalica je napisao/la:E jesmo transparentni
Negdje drugo se ljudi ibrete oko netransparentnosti finansijskog poslovanja , mi ne znamo je li nas igrac napustio :tokralju:
Sanjam da dobijem na euromillioneru jack pot da od Slobode Astanu napravim :kafa:
Sta je cudno, svaki uo dosad dodje i instalira svog trenera koji "saradjuje" sa svojim managerima, koji imaju svoje igrace. A oni koji nisu u toj grupi, idu na otpis, pa nas tuze, pa se borimo za licencu, ispucaju se pare pa se nema platit, pa rezultati krenu dole, pa dadnu ostavku, pa dodju drugi i opet hajmo jovo na novo.

Isto pjesma bez kraja, bio jedan pas i ujeo kuhara, kuhar uzme noz, raspori ga skroz. Dosli drugi psi, napravili spomenik, na tom spomeniku pisalo, bio jedan pas i ujeo kuhara, kuhar uzme noz, raspori ga skroz. Dsoli drugi psi, sahranili ga, napravili spomenik, na tom spomeniku...


Cekam/o svi da neko prekine ovaj infinite loop (rjecnik nasih trenutnih upravitelja).
:thumbup:
Zato što je Sloboda "klub svih nas".
Promijeni strukturu, da se zna ko kosi ko vodu nosi i vidjećeš hoće li wanabe menadžeri promoliti nos kroz kapiju stadiona a kamoli u klub.
Pozitvno me iznenadilo to što su ukinuli članarine ali bilo je tih nekih pozitivnih priča kod skoro svih uprava, ali onda se odjednon princ pretvori u žabu tako da nemam povjerenja ni u ove "sinove".
Sad i njima trebamo ukazati povjerenje.... o jbte led. I tako prolaze dani i godine, mi se radujemo neuspjehu Azmira, ljutimo se na sudije i sindikat fudbalera, na seljake iz podrinja i Banovića i očekujemo nekog Hari Potera koji će nam riješiti dug 5.4M....7M..... ili je 6.5M..... ček malo, pa mi ni danas dan ne znamo koliko smo dužni ali imamo najnoviji tim pravnika koji će nam tu dilemu riješiti :crazy:
Nije više Huawei aktuelan već Coc-Cola i "Bingo grupacija"(šta god to značilo). Koće dovesti Kolu? Hukin mali? Pa on je komercijalista obični jbte i koga to kola uopšte spinzorira u BiH? Samo su čekali Jasmina u UO pa da nam budu sponzori, a Bingo grupacija je neki imaginarni pojam, kao Bosansko-Njemačko osiguranje ili Američki univerzitet.....
Živim za dan kad će se sve ovo privatizovati, jer 'ebeš i ovu upravu i sve buduće i sve predhodne dok god je HQ u ulici ZAVNOBiHa 11.
Ne da mi se elaborirati zašto, ali uguglajte i probajte potražiti u svijetu koliko ima klubova sa ovakom strukturom a da su uspiješni i da uopšte funkcionišu.
Zato svi moramo isto pricati, jer je Sloboda svih nas. Svi moramo biti glupi i budale, vjerovati svakoj nivoj upravi. Daj je na bubanj vise i privatizuj. Jbmjku ovo je ustanova teza od Jakesa i Sokolca zajedno.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 20 okt 2019, 10:32

Martelat je tu sa nama, ima povredu pa danas nece igrati nije u konkurenciji, kao ni Jusić...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 okt 2019, 10:50

Cikorija je napisao/la:Martelat je tu sa nama, ima povredu pa danas nece igrati nije u konkurenciji, kao ni Jusić...
A Amer Bekić?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Cikorija
Postovi: 53
Pridružen/a: 23 avg 2019, 14:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Cikorija » 20 okt 2019, 10:58

wobly92 je napisao/la:
Cikorija je napisao/la:Martelat je tu sa nama, ima povredu pa danas nece igrati nije u konkurenciji, kao ni Jusić...
A Amer Bekić?
Tu je u konkurenciji je koliko ce odigrati on kao i Saša Maksimović vidjecemo...

1919tuzlak
Postovi: 150
Pridružen/a: 11 jun 2019, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 1919tuzlak » 20 okt 2019, 11:04

U badi i Nada umrla

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NYKnicks Fan » 20 okt 2019, 11:33

Mozda i iznenadimo danas i poslije 7585 godina dobijemo dole u selu :D

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 20 okt 2019, 15:09

Hocemo bodeve!!!

Gdje je Zlajci interesuje me njegovo misljenje o novom rukovodstvu. :D

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 20 okt 2019, 16:47

Kako cemo dobiti bodove sa Saletom, **** te zivote

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 20 okt 2019, 16:53

MrtvaCarsija je napisao/la:Kako cemo dobiti bodove sa Saletom, **** te zivote
Jusic povreda, ja se samo nadam da Pero opet nije zadnji vezni, qrcina od igre kada on igra tu. Za nadati se da je Pero LB, a Bekic krilo
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 20 okt 2019, 16:59

Ma dzaba meni opet kad vidim Smajica u prvoj izgubim volju gledat utakmicu.

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 20 okt 2019, 17:07

MMA075 je napisao/la:Ma dzaba meni opet kad vidim Smajica u prvoj izgubim volju gledat utakmicu.
sale, smajo i liva hahahahaha :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 okt 2019, 17:26

Gifron je napisao/la: Jusic povreda
Zar nije suspenzija zbog 3 žuta kartona?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TedBundy » 20 okt 2019, 17:29

Dragi Bekriću, bolje bi je šutnuo moj otac sa 61 godinom.

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 20 okt 2019, 17:31

wobly92 je napisao/la:
Gifron je napisao/la: Jusic povreda
Zar nije suspenzija zbog 3 žuta kartona?
Zajeb, suspenzija je

Bekricu to se ne fula
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 20 okt 2019, 17:34

Joj gola hljebe i boze.

Prvo Bekric od 35 godina profula 100% sansu, pa onda drugi najiskusniji Ivetic napravi prekrsaj iz kojeg primis gol.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Salih1984 » 20 okt 2019, 17:34

Pa ti bekricu promasuj
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 20 okt 2019, 17:34

E moj Begane

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.