FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

ultrasstyle_tz
x 9
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 nov 2019, 19:12

niko da povadi ucinak ostalih u-21 igraca u ligi na tim ofanzivnim pozicijama.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

NjonjoVam
x 16
Kontakt:

Post Postao/la NjonjoVam » 03 nov 2019, 19:25

ultrasstyle_tz je napisao/la:
03 nov 2019, 19:12
niko da povadi ucinak ostalih u-21 igraca u ligi na tim ofanzivnim pozicijama.
Kakav je njegov učinak ofanzivno??Dao Vitezu u kupl :plac: jenoj tekmi 2 gola pored stopera koji hodaju?ILi sto je ukrao Prsi gol protiv Sarajeva?
zasto ga nema u repki kad je tako dobar??Nepotizam ce nas dobro yebati...Joj igrača i vanago pa nije dao gol u pripremnim tekmama-u 3 ciklusa priprema...
Zadnja izmjena: NjonjoVam, dana/u 03 nov 2019, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.
DRŽAVA TUZLA!!

MMA075
x 42
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 03 nov 2019, 19:27

Sta cu vadit ucinak pa vidim ja na terenu ko zna igrati lopte, nemam nista protiv njega da hoce sutra u werder preci, ali nemas ga za sta pohvalit, nista ne zna, eto dobar je u defanzivi, neka igra lijevog beka :D

zlajci
Kontakt:

Post Postao/la zlajci » 03 nov 2019, 21:43

Poslije ovakve utakmice najvise treba da raduje sto se pokazao karakter i 2 puta se vracalo.
Nije da se prvi put ove sezone stizao rezultat (Siroki 2 puta kuci, Zeljo 2 puta u gostima, Radnika smo stigli na 2-2, Sarajevo kuci),ali ovaj je mozda najbitnije.
Definitivno slabija strana ekipe je odbrana i to nam je svima jasno jos od onog cirkusa u junu. Igracima se zaista nema sta zamjeriti jer sta smo kriza vam terena prosli zadnja 4 mjeseca dobro su normalni na terenu.

Bekic nekome moze biti simpatičan, a nekome manje simpatičan, ali je cinjenica da je klasa za ovu ligu. Abidu Mujagicu bi Livancic npr mogao do Nove godine centrirati onakve lopte, a ovaj ne bi znao sta s njom.

Da ova jesen ne ostane u sivim oblacima su se pobrinuli Prses, Hodzic, Maksimovic, a Bekric dokazuje da je profesionalac od glave do pete.
tuzlanska Sloboda

ovisnik
x 10
Kontakt:

Post Postao/la ovisnik » 03 nov 2019, 22:25

U komentarima kao igrač koji je opravdao očekivanja u ovoj polusezoni se zaboravlja Almir Bekić, a momak je odigrao gotovo sve utakmice perfektno, mene je iznenadio borbenošću i htjenjem, znanje je za nivo ove lige uvijek imao, dobar i naprijed I nazad, uz Pršu, Jusića i Bekrića i Hodžića zaslužan za ovo malo bodova što smo osvojili.

MMA075
x 42
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 03 nov 2019, 22:40

ovisnik je napisao/la:
03 nov 2019, 22:25
U komentarima kao igrač koji je opravdao očekivanja u ovoj polusezoni se zaboravlja Almir Bekić, a momak je odigrao gotovo sve utakmice perfektno, mene je iznenadio borbenošću i htjenjem, znanje je za nivo ove lige uvijek imao, dobar i naprijed I nazad, uz Pršu, Jusića i Bekrića i Hodžića zaslužan za ovo malo bodova što smo osvojili.
Jeste upravu si jedan od najboljih sigurno ma da nisam ocekivao dobro bi bilo kad bi zadrzali oba Bekica.

- I volio bi kad bi Milenko probao sa Al.Bekicem i Mujagicem po krilima bili bi puno brzi i jaci ofanzivno.

ovisnik
x 10
Kontakt:

Post Postao/la ovisnik » 03 nov 2019, 22:55

Mujagić ima slabu završnicu ali je brz i prodoran, nebi bilo loše probati ga umjesto Livančića, sa Beganovićem bi se mogao dobro nadopunjavati na desnoj strani, na lijevoj Perica na beka, a Almir na lijevog vanjskog, time bi dobili na prodornosti, realno ovo nije loša ekipa, uz sigurnijeg golmana, jednog stopera i visokog napadača, mogla bi ravnopravno igrati sa svima u ligi, uz normalno stanje u klubu i redovne plate.

Madal
x 14
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 03 nov 2019, 23:03

ovisnik je napisao/la:
03 nov 2019, 22:55
Mujagić ima slabu završnicu ali je brz i prodoran, nebi bilo loše probati ga umjesto Livančića, sa Beganovićem bi se mogao dobro nadopunjavati na desnoj strani, na lijevoj Perica na beka, a Almir na lijevog vanjskog, time bi dobili na prodornosti, realno ovo nije loša ekipa, uz sigurnijeg golmana, jednog stopera i visokog napadača, mogla bi ravnopravno igrati sa svima u ligi, uz normalno stanje u klubu i redovne plate.
Uz ta 3 igrača igrali bi za Europu da je normalno stanje u klubu. Pa mi zasluženo dobijemo Borac na Tušnju nakon 2 sedmice netreniranja igrača, a eno ih u vrhu za Europu se bore. Eto Milenko je zatekao katastrofu u svlačionici kako fizički tako i psihički, igrači jedan po jedan traže da idu, a svi su bez plate već neko vrijeme i ne izgubimo od prvaka a i trenutno prvoplasirane ekipe na Tušnju i izvučemo remi u Mostaru protiv Veleža koji je proigrao u zadnje vrijeme i to nijedni nas nisu nadigrali.
Mislim ovo je nevjerovatno kako nismo debelo ispod zone opstanka i to potvrdjuje kako je kvalitetna ekipa i zato ne strepim za opstanak uopšte. Opet ostaje žal jer smo skupili dobar tim i da smo normalno funkcionisali uz normalnog trenera i 2 pojačanja na zimu tukli bi se za Europu. Ali yebiga, to je naša standardna priča gdje nam dlaka fali do te Europe.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

zlajci
Kontakt:

Post Postao/la zlajci » 04 nov 2019, 11:26

ovisnik je napisao/la:
03 nov 2019, 22:25
Slazem se za Almira Bekica i nekako sam ga propustio u sinocnjem upisu.
tuzlanska Sloboda

MMA075
x 42
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 04 nov 2019, 11:30

Nama je Prses prebitan igrac, ne bi nikako volio da sad ode, tesko je naci slican tip igraca kod nas.

desperados
x 6
Kontakt:

Post Postao/la desperados » 04 nov 2019, 12:03

Siguran sam da Prses a i vecina ostalih nece ici. Poslozit ce se neke stvari na polusezoni sigurno a u izjavama i igraci polazu nadu u to. Hodzicu pod hitno ugovor na 3 godine minimlano.

Cudno mi je bilo kad je Milenko stavio Peru na krilo a Bekica na beka protiv pitara, ocekivao sam obrnuto ali vjerovatno ima razlog za to. Volio bih vidjeti obrnuto, Almir je strasan u prodoru prema naprijed, zna povuci loptu i predriblati. Steta za ekipu, nije losa nimalo ali stvari u i oko kluba su nas doveli gdje jesmo. Uz par pojacanja i kompletne pripreme siguran sam da mozemo bljesnuti na proljece.
FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

bhpremierliga12
x 43
Kontakt:

Post Postao/la bhpremierliga12 » 04 nov 2019, 12:51

desperados je napisao/la:
04 nov 2019, 12:03
Siguran sam da Prses a i vecina ostalih nece ici. Poslozit ce se neke stvari na polusezoni sigurno a u izjavama i igraci polazu nadu u to. Hodzicu pod hitno ugovor na 3 godine minimlano.

Cudno mi je bilo kad je Milenko stavio Peru na krilo a Bekica na beka protiv pitara, ocekivao sam obrnuto ali vjerovatno ima razlog za to. Volio bih vidjeti obrnuto, Almir je strasan u prodoru prema naprijed, zna povuci loptu i predriblati. Steta za ekipu, nije losa nimalo ali stvari u i oko kluba su nas doveli gdje jesmo. Uz par pojacanja i kompletne pripreme siguran sam da mozemo bljesnuti na proljece.
To je zato jer je Ivetic pomagao i Bekicu, onda pomagao i u sredini, vracao se i na zadnjeg veznog. Bio je kao neki univerzalac na terenu, igrao sve, samo da se sto vise zatvorimo.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

slusalica
x 6
Kontakt:

Post Postao/la slusalica » 04 nov 2019, 12:53

Do 31.12.2019.godine će se izmiriti sve obaveze. Sve do feninga zadnjeg. Idu bolji dani, od nove godine ćemo pratiti korak.
Neki dan sam bio sa članovima novog UO , koji je de facto počeo sa radom , uskoro će i formalno.
Iznenadio me entuzijazam momaka i urađeno za ovih par sedmica.

Kao što neko reće , biti će krivičnih prijava, biti će tužbi (konačno FK Sloboda na strani tužitelja). Po mom mišljenju, najveći poduhvat će biti vratiti raju na tribine. Idemo raditi...
lingafo

Sviuodbranu
x 140
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 04 nov 2019, 14:30

slusalica je napisao/la:
04 nov 2019, 12:53
Do 31.12.2019.godine će se izmiriti sve obaveze. Sve do feninga zadnjeg. Idu bolji dani, od nove godine ćemo pratiti korak.
Neki dan sam bio sa članovima novog UO , koji je de facto počeo sa radom , uskoro će i formalno.
Iznenadio me entuzijazam momaka i urađeno za ovih par sedmica.

Kao što neko reće , biti će krivičnih prijava, biti će tužbi (konačno FK Sloboda na strani tužitelja). Po mom mišljenju, najveći poduhvat će biti vratiti raju na tribine. Idemo raditi...
Raju na tribine vracaju samo rezultati.
Sutra da neko do podne isplati sva dugovanja kluba,do feninga protiv Zelje nece biti vise od 4000,to je tako.
Trofeji, evropa, pobjede to dovodi narod na stadion.
Koliko god trenutno smijesno zvuci, gledajuci tabelu, nas bi vezane tri pobjede bacile prema vrhu i s obzirom da igramo na proljece 2 ili tri vezano na Tusnju itekako imamo sansu za neki rezultat.
Plan, nesto para par pojacanja i realno, mu da do poda.
Igracima neko mora objasniti da porazima i slabim igrama, strajkom nista se ne rjesava.
Igraj pobjedjuj i onda cista obraza imas pravo na prigovor (ionako smo uvjek vecinom na njihovoj strani).
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Prvi predsjednik R BiH ,Alija Izetbegovic

Madal
x 14
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 04 nov 2019, 14:39

Pa dobro nije uopšte losa posjeta s obzirom na sve okolnosti u klubu. 3.3k po utakmici ako je vjerovati procjenama saveza. Mislim naravno da im nije vjerovati jer su mutavi i ne znaju ni to procijeniti ali eto makar je okvirna brojka.
Sasvim solidno čak i odlično za ovakvu sezonu.

Amir je na onom pressu malo govorio o drugim stvarima, a to je da neka raja izbjegava Tusanj jer ne želi da sluša psovke cijelu utakmicu i ostale stvari koje je naveo. Evo ja prvi znam par ljudi koji izbjegavaju Tusanj radi toga.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Sariel1987
x 29
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 04 nov 2019, 14:49

druze nema kod nas stadiona da nema psovki.
uostalom nista novo za vecinu stadiona i publike nismo japanci i nikad necemo ni biti, ako je to razlog sto ne dolaze ne moraju ni doci.
da ima pojedinaca koji bas pretjeraju ima, al to nije primarni razlog.
sveukupna atmosfera u i oko kluba uspjesi i rezultati su ti koji dobrim dijelom diktiraju posjetu. kao i mentalitet odlazaka na tekme da se ne lazemo.

Sviuodbranu
x 140
Kontakt:

Post Postao/la Sviuodbranu » 04 nov 2019, 14:50

Madal je napisao/la:
04 nov 2019, 14:39
Pa dobro nije uopšte losa posjeta s obzirom na sve okolnosti u klubu. 3.3k po utakmici ako je vjerovati procjenama saveza. Mislim naravno da im nije vjerovati jer su mutavi i ne znaju ni to procijeniti ali eto makar je okvirna brojka.
Sasvim solidno čak i odlično za ovakvu sezonu.

Amir je na onom pressu malo govorio o drugim stvarima, a to je da neka raja izbjegava Tusanj jer ne želi da sluša psovke cijelu utakmicu i ostale stvari koje je naveo. Evo ja prvi znam par ljudi koji izbjegavaju Tusanj radi toga.
Ma mi imamo odlicnu posjetu bolan, Sarajevo toliko trofeja dupla kruna i dodje ih 3000 milje jbt. Odlicno je ovo.
Garantujem da uzmemo jedan trofej, dvije sezone zaredom evropa i da smanjimo ove negativnosti u samom klubu imali bi 4,ili 4.5 prosjek do 5000...Tuzla je crveno crna i to ni sve pare svijeta kamioni i dolari nece promjeniti.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Prvi predsjednik R BiH ,Alija Izetbegovic

MMA075
x 42
Kontakt:

Post Postao/la MMA075 » 04 nov 2019, 14:51

Eto u engleskoj nema psovki :D

Sariel1987
x 29
Kontakt:

Post Postao/la Sariel1987 » 04 nov 2019, 14:52

MMA075 je napisao/la:
04 nov 2019, 14:51
Eto u engleskoj nema psovki :D
upravo :lol:

desperados
x 6
Kontakt:

Post Postao/la desperados » 04 nov 2019, 14:52

Gdje je mutevelija Dzidic da proziva Celik, kaze trener tek dan pred utakmicu za Zeljom isplacen dio plate za avgust. Bitno je Slobodu prozvati za sto god, **** mu nanu onaj koji ga napucka. Smrad obicni.
FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.