FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: Aerials,TaRgEt_

Kakav rezultat očekujete u duelu sa Borcem?

Anketa je završila: 07 dec 2019, 09:32.

Pobjeda
2
7%
Remi
7
23%
Poraz
21
70%

Ukupno glasova: 30

Skver
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 14 dec 2019, 14:37

Treba vidjeti sa sir Smailom Karicem, on je trenerski guru za ove diletante sto se spminju....i sto su bili zadnje dvije sezone u Slobodi, od kontroliranog fudbala do doktora za fizicku kulturu, sport i razonodu. Kad pomislis da ide na bolje, vidis da moze i gore.....

Skojevska
Kontakt:

Post Postao/la Skojevska » 14 dec 2019, 15:01

Ma Slavku treba, plati koliko traži osigurat će opstanak.

Skver
Kontakt:

Post Postao/la Skver » 14 dec 2019, 15:17

Sta koji racku ovi rade zajedno sa sportskim direktorom, prave igrace za sarajevske i hercegovacke timove. Ne mogu potpisati Hodzica a mogu ostaviti Salihovica i ostale krampe.....Jos samo da nadju nekog domaceg strucnjaka i put federalne lige je osiguran.

WestSideTz
Kontakt:

Post Postao/la WestSideTz » 14 dec 2019, 15:18

Opet ista prica sa mladim igracima, ne vjerujem ...

Madal
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 14 dec 2019, 16:30

Milenka sam podržavao i prizeljkivao da ostane, ali kad je vec otišao i kad se sabere sta je uradio - nema nijedne pobjede u ipak teškoj situaciji i teškom rasporedu.

Sad je prvi pravi test za UO. Ako dodje Grado bojim se da nas vodi u federalnu, jer ova situacija uopšte nije za nekog neiskusnog trenera za kojeg se u suštini ne zna kojeg je kvaliteta. Ali pred nama je :salut:
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2019, 16:33

Ovi nasi ne mogu ponuditi najboljem mladom igracu u ekipi top5 platu u ekipi i kada kapa od grada 1 milion KM. A kada su prelazni rokovi neki levati, nespremni igraci, neznalice kao Salihovic i Smajic zavrse sa ugovorima pristojnim, a nekada nam uzmu i po 50-100 hiljada maraka.
Nije tu da nemas vec se talis. Kako to nema para? Daj prosjecnom forumasu 1 mil KM bez svih ostalih sredstava i stastaviti ce ekipu dostojnu prvih 6 u PL BIH.

Probisvjet
Kontakt:

Post Postao/la Probisvjet » 14 dec 2019, 18:33

Mozda Mileko nije dobro i poducavao IDEJOM igrace?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

klma1
Kontakt:

Post Postao/la klma1 » 14 dec 2019, 19:09

znači ništa od Evrope.A, kako to?
фк слобода тузла

NjonjoVam
Kontakt:

Post Postao/la NjonjoVam » 14 dec 2019, 19:17

Madal je napisao/la:
14 dec 2019, 16:30
Milenka sam podržavao i prizeljkivao da ostane, ali kad je vec otišao i kad se sabere sta je uradio - nema nijedne pobjede u ipak teškoj situaciji i teškom rasporedu.

Sad je prvi pravi test za UO. Ako dodje Grado bojim se da nas vodi u federalnu, jer ova situacija uopšte nije za nekog neiskusnog trenera za kojeg se u suštini ne zna kojeg je kvaliteta. Ali pred nama je :salut:
makar imamo pjesmu za drugu ligu :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Probisvjet
Kontakt:

Post Postao/la Probisvjet » 14 dec 2019, 19:29

NjonjoVam je napisao/la:
14 dec 2019, 19:17
Madal je napisao/la:

Ja jbt. Mozda bude i 9000 kada se budemo vracali i historiju pisali.
Jel' malo cetiri... kuknjava :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Kontakt:

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 dec 2019, 21:00

Probisvjet je napisao/la:
14 dec 2019, 19:29
NjonjoVam je napisao/la:
14 dec 2019, 19:17
Madal je napisao/la:

Ja jbt. Mozda bude i 9000 kada se budemo vracali i historiju pisali.
Jel' malo cetiri... kuknjava :urnebes:
Načekati ćemo se da bude tih 9 hiljada ili ti tisuća, ako i dočekamo. Cvajta je sve bliže.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

ultrasstyle_tz
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 14 dec 2019, 22:15

ne postoji interes drustvene zajednice i to je to. Priprema se teren za gasenje

ponudjeni su marketinski sponzorski paketi, ali tuzlanske firme slabo reaguju. Firme sa strane i nekako.

ponudjena su i ova skupstinska mjesta i upravljacka prava , ali opet 1000 mjesecno je previse za nase biznismene, jednostavno ne smatraju da Sloboda vrijedi i 50 mjesecno, pa i to slabo ide.

pricalo se i sa investitorima, Madjarima i jos nekim , ali 6 miliona duga bez marke imovine nikome nije interesantno.

grad ce i ove godine dati milion iz budzeta, sto je objektivno i previse, obzirom da se grad kreditno zaduzuje da bi gradio kanalizaciju, vodosnabdijevanje i ceste po rubnim mjesnim zajednicama. bolje je sredstav usmjeriti tu kad nikom Sloboda ocigledno ne treba.

veliki je to problem sad, ljudi su probali sve. Ponudili korektne i konkretne pakete za sve. Hoces biti sponzor, hoces biti partner, hoces biti clan ali ljudi nisu zainteresovani izgleda ni za sta.

ne znam sta se drugo moze ocekivati, nemaju ljudi carobni stapic da nekog natjeraju da dadne pare , nisu ih davali ni kad smo prvi sa Azmirom bili.

i apsolutno ih se ne moze kriviti ako trose u skladu sa onim sto imaju. Navodno vise od pola para od opstine ode na reprogram i ostale razno razne dugove. Ovo sto ostane ne moze biti ni za sta.

ili naci nekog novog politicki podobnog Azmira ili da ovi ljudi neko cudo izvedu pa privuku dovoljan broj firmi, inace crno nam se pise.

Sloboda je postala ozbiljan teret svima, i grad, i uprava i svi samo gledaju kako da je se rijese. Otvoreni su za sve, i za clanstvo i za investitora i bilo koji model koji ce im skinuti Slobodu sa grbace, ali prema informacijama koje ja imam raspolozenje je nikakvo.

svi samo cekaju ko ce biti taj koji ce zakucati ekser u Slobodu i polako se teren priprema. Apatija je vec tu i kurcobolja
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

ovisnik
Kontakt:

Post Postao/la ovisnik » 14 dec 2019, 22:46

ultrasstyle_tz je napisao/la:
14 dec 2019, 22:15
ne postoji interes drustvene zajednice i to je to. Priprema se teren za gasenje

ponudjeni su marketinski sponzorski paketi, ali tuzlanske firme slabo reaguju. Firme sa strane i nekako.

ponudjena su i ova skupstinska mjesta i upravljacka prava , ali opet 1000 mjesecno je previse za nase biznismene, jednostavno ne smatraju da Sloboda vrijedi i 50 mjesecno, pa i to slabo ide.

pricalo se i sa investitorima, Madjarima i jos nekim , ali 6 miliona duga bez marke imovine nikome nije interesantno.

grad ce i ove godine dati milion iz budzeta, sto je objektivno i previse, obzirom da se grad kreditno zaduzuje da bi gradio kanalizaciju, vodosnabdijevanje i ceste po rubnim mjesnim zajednicama. bolje je sredstav usmjeriti tu kad nikom Sloboda ocigledno ne treba.

veliki je to problem sad, ljudi su probali sve. Ponudili korektne i konkretne pakete za sve. Hoces biti sponzor, hoces biti partner, hoces biti clan ali ljudi nisu zainteresovani izgleda ni za sta.

ne znam sta se drugo moze ocekivati, nemaju ljudi carobni stapic da nekog natjeraju da dadne pare , nisu ih davali ni kad smo prvi sa Azmirom bili.

i apsolutno ih se ne moze kriviti ako trose u skladu sa onim sto imaju. Navodno vise od pola para od opstine ode na reprogram i ostale razno razne dugove. Ovo sto ostane ne moze biti ni za sta.

ili naci nekog novog politicki podobnog Azmira ili da ovi ljudi neko cudo izvedu pa privuku dovoljan broj firmi, inace crno nam se pise.

Sloboda je postala ozbiljan teret svima, i grad, i uprava i svi samo gledaju kako da je se rijese. Otvoreni su za sve, i za clanstvo i za investitora i bilo koji model koji ce im skinuti Slobodu sa grbace, ali prema informacijama koje ja imam raspolozenje je nikakvo.

svi samo cekaju ko ce biti taj koji ce zakucati ekser u Slobodu i polako se teren priprema. Apatija je vec tu i kurcobolja
Svaka je na mjestu, nažalost vrlo mali broj ljudi je stvarno spreman pomoći Slobodi, deklarativno da, novčano ne, uz ogroman trud i izražen idealizam ljudi oko Šećera mlađeg, obaveze i repovi iz prošlosti su prevelik teret. Bez novca ozbiljnog kluba nema, tako da je Slobodi za 100 godina, nažalost bliži nestanak, odnosno model OKK - spajanje sa Proleterom Slavinovići ili nekim drugim niželigašem, nego put ozdravljenja.

ultrasstyle_tz
Kontakt:

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 14 dec 2019, 22:54

najgore je sto i da odes u taj model gasenja-spajanja ili cega vec, obzirom na interesovanje lokalne zajednice najvise sto mozes je da obezbijedis dovoljno novca da se boris za 6. ili 7. mjesto cak i sa milionom od grada.

Imas Zrinjski, Sarajevo, Zeljo, Borac koji imaju budzete od 5 i vise miliona KM, koji su nama nedostizni. Imas Azmira i Siroki koji takodjer imaju vise nego mi, Velez je 7.klub sa vecim budzetom od par miliona.

jednostavno i da od nule krenes i da nemas dugova sa ovim interesovanjem privrede i lokalne zajednice ti si tek 8. ili 9. klub u drzavi ako bi se rezultati ostvarili srazmjerno ulozenom
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

ovisnik
Kontakt:

Post Postao/la ovisnik » 14 dec 2019, 23:31

Bez novca je teško biti konkurentan, svi klubovi koje su pobrojani imaju investitore pojedince/Sarajevo, City, Velež, Mladost/ ili iza njih stoji politika, ali za razliku od nas gdje se radi o lokalnoj zajednici, Zrinjski, Široki, Borac, pa donekle i Željezničar imaju političku podršku najjačih ličnosti tako da ih finansiraju velika javna i privatna preduzeća u entitetima. Kod nas u Tuzli samo je Bingo finansijski moćan da Slobodu učini konkurentom, ali Senadu to ne pada na pamet. Za Cestotehnik, Babilon, Deling, Menprom i druge lokalne firme koje sada pokušavaju pomoći, Sloboda je prevelik zalogaj i preskupa igračka, tako da se može očekivati dalja patnja. Izborna je godina i lokalna vlast sebi ne može dozvoliti ispadanje iz lige za 100 godina i sigurno će pružiti maksimalnu podršku za opstanak ove godine, al je pitanje da li će to pod ovim okolnostima i u konkurenciji Čelika, Zvijezde i Mladosti biti dovoljno. Za dalje, ako ne dođe do nekog iznenađujućeg obrata, gašenje je realna opcija.

Madal
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 14 dec 2019, 23:36

Ma nayebalii smo mi dobro a obzirom da se zna da je Milenko otišao jer neće biti pojačanja na zimu. Neiskusan trener i ovi igrači su put za federalnu, eventualno grčevitu borbu za opstanak koju ne znam kako ćemo mi navijaci ispratiti, treba i o svom zdravlju malo razmišljati.

Fino je ultrasstyle napisao, i da imaš nov klub sa 0KM duga nemaš keša za nesto vise. Pogotovo jer je to klub kojeg će znatno manje ljudi pratiti.
Nek nam je Bog na pomoći. Sta drugo da se kaze. Ne znam ni koliko je dobro da izborimo opstanak gdje bi nas čekalo još nekoliko godina grčevite borbe na dnu, a nekad bi sigurno i ispali. Manja je patnja odmah da ispadnemo. A opet srce kaze drugačije. Valjda ovi izmisle nesto. Mladi, poduzetni ambiciozni, kontam ako oni neće izmisliti nesto, ne znam ko ce.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

Slobodas
Kontakt:

Post Postao/la Slobodas » 14 dec 2019, 23:51

Ako ugase Slobodu za mene će prekrižiti domaći fubdal kao što su prekrižili i košarku. Hahah čuj fuzija sa Proleterom pa ljudi zadnja liga nisu ni 2. Federalna :njanjanja:

Najgore je što za ovo niko neće odgovarati , a trebali bi svaka uprava i nadzorni odbori su krivi.

Pa vi i dalje glasajte za iste ljude ! Nabijem crvenu Tuzlu na qurac !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

bhpremierliga12
Kontakt:

Post Postao/la bhpremierliga12 » 15 dec 2019, 00:21

Sve to stoji, ali ako nisu ni ponudili ugovor Hodzicu, onda sam blago receno sokiran...
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

katarakta

Post Postao/la katarakta » 15 dec 2019, 00:50

Ma Hodzica nije trebalo ni gurat bez ugovora. Loza druze, ili potpis pa igras. Ovako je nidje veze i samo na stetu kluba. S njim, odnosno njegovim menadzerom je bio problem i kod potpisa aktuelnog ugovora. Mijenjali su neke stavke pa ga je Senad odbio potpisat malo prije zvanicnog predstavljanja.
Niko, niko, samo Sloboda

sviunapad1010
Kontakt:

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 dec 2019, 01:33

Ima li i jedan menadzer s kojim nije bio problem. Nije taj Hodzin jedini. Uglavnom sve isti kalup, izbacili smo igrača puno a uzeli za par igrača neke pare. Tako je x puta klub oštećen jer uprave namjerno neće da znaju.
A ovi ako nisu imali vec neku podrsku u vidu novca i plan nisu trebali ni prihvatati se posla. Nama je spas investitor da se nađe sve drugo je zivotarenje i na granici gašenja. Kakvi sponzori na ovaj sistem nece niko dati velike pare, samo nalazak investitora po modelu sarajeva.
Mi ako na ovo sto imamo ne dovedemo 4-5 kvalitetnih igrača dzabe se bacaju pare za polusezonu jer ispadamo. Posebno ako ode Hodzic i jos par boljih igraca, a Amer ce kod strumfova ako krpic ode vani. Pored Hodžića na kraju sezone gubimo Beganovica kojem istice ugovor. To se sada produzava ako ima bar ista ozbiljnosti u klubu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.