Stadion Tušanj

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la MMA075 » 17 dec 2020, 10:45

sviunapad1010 je napisao/la:
13 dec 2020, 15:18
Teren na Tušnju je sramota. To je prva stvar koju treba riješiti na stadionu. Jbs tribine a teren kaljuža. Znači grad i pritisnuti azmira 50-50 ako hoce da igraju na Tušnju ili ih eliminisati, jer teren ne može izdržati svake sedmice utakmicu plus i treninge.
Tribine ništa ne treba za sada, eventualno završiti sjever i renovirati zapad i kraj priče. Teren se mora praviti ovo je sramota za Tuzlu.
Sramota za klub, grad, drzavu, ligu, sve.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sariel1987 » 17 dec 2020, 11:15

slazem se. konacno je vrijeme da se teren obnovi, ali i nadje firma za njegovo odrzavanje...
dzaba i novi teren ako se nece pravilno odrzavati. ne znam iskreno ko bi to u tz mogao raditi.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 17 dec 2020, 18:52

U teren zgradonacelnik neda nase pare pa makar ce igralo na sljaci.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Slobodas » 02 feb 2021, 09:43

slika
slika
slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 04 feb 2021, 22:51

Slobodas je napisao/la:
02 feb 2021, 09:43
slika
slika
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sviuodbranu » 05 feb 2021, 09:55

Marseille prodaje Velodrom a nas Jasko papak uhvatio se sirotinje i talova i javnih ustanova, gradjani piju pisaku a ahbab mu Aid voza bijesna auta novcem gradjana. Skele stoje na zgradama od kako sam u srednju isao, sve u centru grada. Cije su skele i ko kupi kajmaka...
I kada neko kaze nisu isti.
Ne zna se ko je gori zeleni ili crveni ovo je bruka i sramota. Ako ima na ovom dunjaluku pravde koliko i mrva jedna neko ce jednom odgovarati za sav ovaj kriminal i zulum u nasoj Bosni.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 06 feb 2021, 19:08

Sviuodbranu je napisao/la:
05 feb 2021, 09:55
Marseille prodaje Velodrom a nas Jasko papak uhvatio se sirotinje i talova i javnih ustanova, gradjani piju pisaku a ahbab mu Aid voza bijesna auta novcem gradjana. Skele stoje na zgradama od kako sam u srednju isao, sve u centru grada. Cije su skele i ko kupi kajmaka...
I kada neko kaze nisu isti.
Ne zna se ko je gori zeleni ili crveni ovo je bruka i sramota. Ako ima na ovom dunjaluku pravde koliko i mrva jedna neko ce jednom odgovarati za sav ovaj kriminal i zulum u nasoj Bosni.
Sve je manje onih koji ostaju ovdje i misle svojom glavom. Mnogi nasi sugradjani navijaju-podrzavaju ovu kliku koja nas je srozala gotov do dna.
Mi zaprdjivanje nama i nasem gradu podrzavamo godinama i to je to. Kada bi dosao neko kao u Banja Luci, neko novi i hrabar vidjeli bi desetine miliona koje su zavrsile u privatnim rukama. Lopatom su kupili i kupe.
Za deset kila armature neko bi zavrsio u zatvoru, a za sipove o one radove niko ne odgovara, a sve je to placeno poduplano od nasih para. Ko ce ih tuziti kada sviraju u isti rog i donose jednoglasne odluke na GV. Neki koji se malo usprotive i budu kao suzdrzani nemaju muda ni ko' kliker.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sviuodbranu » 06 feb 2021, 19:16

Probisvjet je napisao/la:
06 feb 2021, 19:08
Sviuodbranu je napisao/la:
05 feb 2021, 09:55
Marseille prodaje Velodrom a nas Jasko papak uhvatio se sirotinje i talova i javnih ustanova, gradjani piju pisaku a ahbab mu Aid voza bijesna auta novcem gradjana. Skele stoje na zgradama od kako sam u srednju isao, sve u centru grada. Cije su skele i ko kupi kajmaka...
I kada neko kaze nisu isti.
Ne zna se ko je gori zeleni ili crveni ovo je bruka i sramota. Ako ima na ovom dunjaluku pravde koliko i mrva jedna neko ce jednom odgovarati za sav ovaj kriminal i zulum u nasoj Bosni.
Sve je manje onih koji ostaju ovdje i misle svojom glavom. Mnogi nasi sugradjani navijaju-podrzavaju ovu kliku koja nas je srozala gotov do dna.
Mi zaprdjivanje nama i nasem gradu podrzavamo godinama i to je to. Kada bi dosao neko kao u Banja Luci, neko novi i hrabar vidjeli bi desetine miliona koje su zavrsile u privatnim rukama. Lopatom su kupili i kupe.
Za deset kila armature neko bi zavrsio u zatvoru, a za sipove o one radove niko ne odgovara, a sve je to placeno poduplano od nasih para. Ko ce ih tuziti kada sviraju u isti rog i donose jednoglasne odluke na GV. Neki koji se malo usprotive i budu kao suzdrzani nemaju muda ni ko' kliker.
Kod nas ima milion stranaka, glasovi se razvodnjavaju na milion dijelova i onda vladaju koalicijom, dogovorom. Sve je napravljeno da ide njima u korist.
Treba svesti u BiH broj stranki na max 5 i to je to. Ovako svi prave sranje a niko nije odgovoran.
Jasmin vlada sa 20-tak posto podrske gradjana, to nigdje nema.
A i sami smo krivi, bolje srat na kafama i pusit sisu.
Kakva god mu bila protuteza, njega je dosta.
Gledaj kaze protukanditata za koga glasat, pa nemaju momci ili djevojke niti sanse, sistem je savrseno napravljen za vladajuce...
Imamo vise registrovanih glasaca nego punoljetnih gradjana sa BiH pasosem. The End.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sariel1987 » 08 feb 2021, 08:26

zali boze betona, sjelo bi mi kubika od bar tri sipa :urnebes: :crazy:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 10 feb 2021, 18:02

Sariel1987 je napisao/la:
08 feb 2021, 08:26
zali boze betona, sjelo bi mi kubika od bar tri sipa :urnebes: :crazy:
Mogu li ti sipovi pomoci ako ih MALI bude prodavao? Jbg nekako ih izroviti. :rol: :rol: Haj žž
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sariel1987 » 11 feb 2021, 09:27

Probisvjet je napisao/la:
10 feb 2021, 18:02
Sariel1987 je napisao/la:
08 feb 2021, 08:26
zali boze betona, sjelo bi mi kubika od bar tri sipa :urnebes: :crazy:
Mogu li ti sipovi pomoci ako ih MALI bude prodavao? Jbg nekako ih izroviti. :rol: :rol: Haj žž
moze ba u kompletu, samo prenjet i valja izbusit rupe koliko su isli u zemlju 10 ili 15 m? :urnebes:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 11 feb 2021, 19:05

Sariel1987 je napisao/la:
11 feb 2021, 09:27
Probisvjet je napisao/la:
10 feb 2021, 18:02
Sariel1987 je napisao/la:
08 feb 2021, 08:26
zali boze betona, sjelo bi mi kubika od bar tri sipa :urnebes: :crazy:
Mogu li ti sipovi pomoci ako ih MALI bude prodavao? Jbg nekako ih izroviti. :rol: :rol: Haj žž
moze ba u kompletu, samo prenjet i valja izbusit rupe koliko su isli u zemlju 10 ili 15 m? :urnebes:
Ma kakvih 10, 15 m. To je lafina. Dabogda 2, 3 m. taman mi te visine treba.
I meni bi tebalo cetiri za nastresnicu. Moram da vidim ko ce ih izvaditi i ko ima trokolicu da ih preveze na destinaciju mjesta raznja. :mrgreen: :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sariel1987 » 12 feb 2021, 08:09

ma nema sanse, minimum 10, prije 15 m dubine.
nego mi to lagano rijesimo jednom opkladom u eto gajbu pive? moze? :mrgreen:
da i ovi sipovi donesu nesto dobro :rol:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 12 feb 2021, 10:30

Sariel1987 je napisao/la:
12 feb 2021, 08:09
ma nema sanse, minimum 10, prije 15 m dubine.
nego mi to lagano rijesimo jednom opkladom u eto gajbu pive? moze? :mrgreen:
da i ovi sipovi donesu nesto dobro :rol:
Ma dobro znam da si u pravu. Nije mi zao gajbe, ali jesete pive. :rol: :urnebes: Ma to je sve istrulo. I armatura i beton se raspao. Radilo se sa najgorim i najjeftinijim materijalom da se ustedi. Sada i da hoce ne smiju na te sipove staviti tribinu. Ponesi cekic i udari u beton pa ces vidjeti.
Zato su i odustali.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Sariel1987 » 12 feb 2021, 11:08

naravno da sam u pravu, uslov za temeljenje na šipovima je slabo nosivo tlo u gornjem dijelu i to na dubinama vecim od 6m... :mrgreen: :geek:
sama konstrukcija sipova kao i sastav materiijala armaturne mreze i betona, nakon izvrsenih ispitivanja, je takav da izdrzi nepovoljne uvjete, decenijama, tako da ovaj je skoro nov novcijat i posluzio bi svrsi :rol:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 07 mar 2021, 09:23

Izgleda gotovo igranje na kultnom stadionu Tusanj gdje se "mali" nekada igrao. Yebo on svoj lastis.
I koje PM cekaju sada? Evo ih u kantonu sto ne rade. Ma isti su oni qurac ko i SDA mufloni.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sviunapad1010 » 07 mar 2021, 09:37

Probisvjet je napisao/la:
07 mar 2021, 09:23
Izgleda gotovo igranje na kultnom stadionu Tusanj gdje se "mali" nekada igrao. Yebo on svoj lastis.
I koje PM cekaju sada? Evo ih u kantonu sto ne rade. Ma isti su oni qurac ko i SDA mufloni.
Isti qurac. Nije im prvi put da su u kantonu, a bili si i na nivou federacije u vlasti. SDP koliku podršku ima u Tuzli nikada se za to nije revanširala u dovoljnoj mjeri građanima Tuzle. Političari iz SDP što odu u Sarajevo čim izađu iz grada zaborave odakle su i samo gledaju lične interese.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 07 mar 2021, 09:53

Neka im neko kaze da ne rade sada teren jer cemo ispasti iz lige ako budemo igrali van Tusnja.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 07 mar 2021, 09:59

Travnjak stadiona Tušanj će uskoro biti renoviran što su odlične vijesti za tuzlanske premijerligaše koji godinama muku muče sa neuslovnosti tuzlanskog stadiona.

Prema projektu vrijednom oko 900.000 KM Tušanj bi dobio travnjak poput onog na stadionu Grbavica, domu FK Željezničar iz Sarajeva. Budući da ispod istočne tribine stadiona Tušanj ide veliki cjevovod grijanja, plan je da se uvede i grijanje ispod terena.

Radovi su planirani za ljeto, a dotad bi Tuzla City i Sloboda, timovi koji svoje domaće utakmice igraju na stadionu Tušanj, svoje protivnike dočekivali na stadionu u Banovićima.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Probisvjet » 07 mar 2021, 10:02

tuzlak1987 je napisao/la:
07 mar 2021, 09:53
Neka im neko kaze da ne rade sada teren jer cemo ispasti iz lige ako budemo igrali van Tusnja.
Ja sam gledao Slobodu u Banovicima kada se se pravili reflektori. Igrali smo dobro tamo.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.