Stadion Tušanj

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 22 feb 2015, 12:09

Možda ipak krene izgradnja Istoka, nema se više kud sa jezerima.Jedino da dođu do Skvera. Uvijek su pred Izbore nešto krupno (g)radili.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 22 feb 2015, 12:36

Postoje ljudi koji su nudili da naprave istok istina upola manji nekih tri i po milje ali sa svim potrebnim i vec planiranim.iako bi bila manja receno je da nebi estetski ugrozavala izgled stadiona..ponuda jeodbijena iz razloga kako je obrazlozeno odstupanja od projekta..sto je prica za malu djecu.para za pvojekat se nema..to je svima jasno a iskreno kakva je mentalitet i liga nama veci od 15milja i netreba...ovako cemo cekat stadion jos 20 god.pa nemaju para ni sjever da zavrse...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Chinaglia » 22 feb 2015, 12:46

moje lično mišljenje je da bih više volio da ostanemo na dvije tribine, nego da imamo sve četiri, a da se odustane od prvobitnog projekta!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 22 feb 2015, 12:59

Postujem.medjutim kada god se prica o euro takmicenjima mi ih nemozemo igrati u tuzli.kako stvari stoje samo za sjever treba pola miliona.zapad zajedno sa prilazom kapijom vc.komplet ta strana nezadovoljava ni minumim.renoviranje asfaltiranja rekonstrukcija zapada...za obje nam treba milion i po....nemogu ni to obezbjediti a da prate projekat...ali hajde vidicemo sta nosi sutra..ovo sto iznosim rjeci su mujkanovica i njegov odgovor azmiru na pitanje za koliko bi se otprilikemogle srediti ove dvije tribine da se igra evropa..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 feb 2015, 13:08

Realno situacija je ovakva:

1. Mi nismo jos niti blizu Evropi, mozda budemo ali trenutno nismo
2. Tribine su prazne
3. Poplave su bile u maju tako da je bezobrazno traziti da se pravi nesto trenutno. Svi su dobili restrikcije sto se tice bugeta ove godine.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la fukaratz » 22 feb 2015, 13:33

znaci ovako milimetar je falilo da grad bankrotira prosle godine nakon prosvjeda i poplava to slobodno pitajte bilo koga iz struktura vlasti (para za stadion se nema a kod privatnika slaba zainteresovanost), drugo mi smo od Europe udaljeni svjetlosnu godinu i borit cemo se za opstanak, trece i kad stanemo na noge ko nam moze garantovati da cemo brzo izboriti Europu (primjer Olimpic zadnje 3 godine imaju predobru ekipu i financijski su premocni a ne mogu medju prva 4), cetvrto trebamo srediti stvari u omladinsom pogonu koji i dalje funkcionise odvojeno od prvog tima (primjer Azmir prosle godine otpusti trenere (necu nabrajati svi znamo ko su) koji su uzimali pare od djece, nakon par dana Azmir dolazi na Tusanj a ista delegacija vodi treninge i frajeru pao mrak na oci). ti ljudi i dan danas treniraju u omladinskom pogonu......... hrpa stvari da se poslozi a ljudi o Europi razmisljaju
Sloboda Tuzla

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la emirzlaTu » 22 feb 2015, 13:52

Na posljednjoj skupstini,zamjenik Faraonov za sport V.L. je reko da traze investitore za istok,koji bi imo prostore ispod tribine i da mu se da na koristenje.E sad dokle je to i da li se istinski trazi investitor ili je mrtvo slovo na papiru...vidit cemo.
Zlatan Nalić sin tuzlanski

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la sloboda72 » 22 feb 2015, 17:05

Nije naše da se ravnamo po Olimpicu.To je Klub bez tradicuje i navijača.O Evropi moramo razmišljati , ako to radi NK Široki moramo i mi. Nećemo praviti" Istok" kad se plasiramo u Evropu.Zapadna Tribina otvorena je 1957 i ona je u ruševnom stanju.Ona je 2004 samo presvučena sa 2 cm. maltera , da se ne vide rupe i dotrajalost. Ipak UEFA ni tada to nije prihvatila pa smo morali u Ugljevik.Pitanje koliko je" Zapad" siguran za bezbjednost gledalaca.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Skver » 22 feb 2015, 18:01

solinas je napisao/la:Postujem.medjutim kada god se prica o euro takmicenjima mi ih nemozemo igrati u tuzli.kako stvari stoje samo za sjever treba pola miliona.zapad zajedno sa prilazom kapijom vc.komplet ta strana nezadovoljava ni minumim.renoviranje asfaltiranja rekonstrukcija zapada...za obje nam treba milion i po....nemogu ni to obezbjediti a da prate projekat...ali hajde vidicemo sta nosi sutra..ovo sto iznosim rjeci su mujkanovica i njegov odgovor azmiru na pitanje za koliko bi se otprilikemogle srediti ove dvije tribine da se igra evropa..
Zapadna tribina je neuslovna za nase standarde a pogotovo za UEFA standarede i bio bi potpuni promasaj renovirati je, to bi bilo "drzi vodu, dok majstori odu"....tom delegatu sto je odgovorio Azmiru treba objasniti da to nije korida na Grmecu (jbt. vise ciganluk i seljakljuk i namjestanja poslova dajdzicima i amidzicima).Ta tribina je jednostavno dotrajala i vise nije sigurna za nas....treba napraviti novu zbog nasih sigurnosnih razloga a ne UEFA sigurnosnih razloga. Ono bi renoviralo tribinu :guz:
🔴⚫️

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Gorki » 22 feb 2015, 18:25

Što se tiče općenito stadiona tu je potreban totalni remont,počevši od kapije i samog prilaza stadiona pa nadalje da se ne nabraja.Pitanje je samo ako planira/mo u Europu za dvije godine,gdje ćemo igrati ako ovako ostane u Tuzli sigurno ne :bih:
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la merak » 22 feb 2015, 20:13

Gorki je napisao/la:Što se tiče općenito stadiona tu je potreban totalni remont,počevši od kapije i samog prilaza stadiona pa nadalje da se ne nabraja.Pitanje je samo ako planira/mo u Europu za dvije godine,gdje ćemo igrati ako ovako ostane u Tuzli sigurno ne :bih:
U Simin Hanu :lol:
samo Sloboda

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Skver » 22 feb 2015, 20:17

Daleko smo mi od Evrope, kad vidis ko sve sjedi u skupstini kluba, u vladajucim strukturama, covjek ulaze svoj novac i jos bi da ga yebu u zdrav mozak. I ko da posluje sa takvima, kad ti isti samo gledaju kako sebe da nadolme , a ti trebas da napravis nesto. Daj boze da ona sjeverna tribina ne postane spomenik pogresnog urbanistickog plana graditelja i vizionara. Jedino moguce rjesenje da se zavrsi stadion je privatizacija istog ili davanje koncesije na npr. 50 godina Slobodi pod uvjetom da se taj stadion ne moze nikome prodati, posto je u vlasnistvu grada, kao i privatizacija kluba,jer niko nije lud da ulaze u tudje. Mi necemo moci igrati ni PL(pogotovo kad se smanji liga na 12 klubova), jer ce UEFA postaviti standarde za dobijanje licence, a pogotovo evropska takmicenja ako do toga dodje ako ne budemo imali stadion koji zadovoljava sve kriterije.Mi vec uveliko kasnimo i jos smo zaduzeni do grla.
🔴⚫️

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la fukaratz » 22 feb 2015, 22:32

sloboda72 je napisao/la:Nije naše da se ravnamo po Olimpicu.To je Klub bez tradicuje i navijača.O Evropi moramo razmišljati , ako to radi NK Široki moramo i mi. Nećemo praviti" Istok" kad se plasiramo u Evropu.Zapadna Tribina otvorena je 1957 i ona je u ruševnom stanju.Ona je 2004 samo presvučena sa 2 cm. maltera , da se ne vide rupe i dotrajalost. Ipak UEFA ni tada to nije prihvatila pa smo morali u Ugljevik.Pitanje koliko je" Zapad" siguran za bezbjednost gledalaca.
pa eto mi za razliku od Olimpica imamo navijace ali i 4 miliona duga, neuslovan stadion, katastrofalan omladinski pogon (mislim da je najgori od rata pa na ovamo i tu mislim na juniore i kadete), omladinski pogod koji je odvojen od kluba, menandjere koji nam djecu kupe, sponzore koje mozes na prste jedne ruke nabrojati, parkinga ispred stadiona ni na vidiku,....... kurko ce Azmir davati sve pare nemoj biti lud, ako se za godinu- dvije niko ne ukljuci Europu komotno zaboravi :!:
Sloboda Tuzla

adnan123
Postovi: 17
Pridružen/a: 19 feb 2015, 17:49
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la adnan123 » 22 feb 2015, 23:43

Polako jedno po jedno.prvo opstanak pa onda stadion pa tek onda europa..kako rece azmi tek smo propuzali

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Coraco » 22 feb 2015, 23:51

adnan123 je napisao/la:Polako jedno po jedno.prvo opstanak pa onda stadion pa tek onda europa..kako rece azmi tek smo propuzali
Ne možeš gladne oči nahranit :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 23 feb 2015, 01:00

Skver je napisao/la:
solinas je napisao/la:Postujem.medjutim kada god se prica o euro takmicenjima mi ih nemozemo igrati u tuzli.kako stvari stoje samo za sjever treba pola miliona.zapad zajedno sa prilazom kapijom vc.komplet ta strana nezadovoljava ni minumim.renoviranje asfaltiranja rekonstrukcija zapada...za obje nam treba milion i po....nemogu ni to obezbjediti a da prate projekat...ali hajde vidicemo sta nosi sutra..ovo sto iznosim rjeci su mujkanovica i njegov odgovor azmiru na pitanje za koliko bi se otprilikemogle srediti ove dvije tribine da se igra evropa..
Zapadna tribina je neuslovna za nase standarde a pogotovo za UEFA standarede i bio bi potpuni promasaj renovirati je, to bi bilo "drzi vodu, dok majstori odu"....tom delegatu sto je odgovorio Azmiru treba objasniti da to nije korida na Grmecu (jbt. vise ciganluk i seljakljuk i namjestanja poslova dajdzicima i amidzicima).Ta tribina je jednostavno dotrajala i vise nije sigurna za nas....treba napraviti novu zbog nasih sigurnosnih razloga a ne UEFA sigurnosnih razloga. Ono bi renoviralo tribinu :guz:
niko se nije zapitao otkud odjednom mujkanovic u upravnom odboru...nemam vremena za forum,u zadnje vrijeme,niti mogu pisati dva sata,pokusavajuci da objasnim u detalje,frajer se pojavio,i poceo prosipati pricu,hajde eto evo mene,daj,poceraj,sta,koliko...ono sto mu je azmir sukno na skupstini,samo je mali dio kulminacije azmirovog nezadovoljstva....pojavis se niodakle,nemas pojma ni ocemu....ali ima to i pozadinu,svi znamo da on ima firmu,nada se da bi mogo dobiti dio kolaca i da ce bas on graditi istok,zavrsiti sjever,ili eventualno,kratkorocno,sminkati zapad...sve to zajedno je milionski posao,a to upravo njemu treba....firma mu radi,ali na guranje,nije ko prije,slabo dobija poslove ogromnog ulaganja,i pokusava sebi obezbjediti kakvu takvu injekciju..cim skonta da od toga nema nista,ode on jarane....nema on te pare koje azmiru trebaju....a moj dojam o njemu,jer ga poznajem licno,bio je ratni drug ocu,kucni prijatelj,radio sam za njega,nema on muda da udje u to sa azmirom....i ako ima sta parica,nece dati brale,nema sanse....eto krace nisam mogo jbg,halali...sve se ja sa tobom slazem....bio sam jesenac kuci dole,bio na tusnju,zapad je haos...ali eto....ljudi misle nekoga zednog preko vode...opet.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Skver » 23 feb 2015, 13:51

adnan123 je napisao/la:Polako jedno po jedno.prvo opstanak pa onda stadion pa tek onda europa..kako rece azmi tek smo propuzali
Slazem se sa tobom, samo sabura, bice i stadion do 2028. samo se treba dragom Bogu moliti, dace Bog.
🔴⚫️

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la Tuzlak04 » 23 feb 2015, 14:27

Skver je napisao/la:
adnan123 je napisao/la:Polako jedno po jedno.prvo opstanak pa onda stadion pa tek onda europa..kako rece azmi tek smo propuzali
Slazem se sa tobom, samo sabura, bice i stadion do 2028. samo se treba dragom Bogu moliti, dace Bog.
Ma ja ba !!! Šta je to za nas da sačekamo još 50 godina. Kad smo mogli ovoliko, možemo još toliko.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la NYKnicks Fan » 23 feb 2015, 14:44

Kad budemo imali unuke, mozda oni zapamte, ko zna :crazy:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la solinas » 23 feb 2015, 15:37

kriza,nema se para...prevelik zalogaj za bilo kojeg investitora...u drzavi i gradu kakvom zivimo,previse....
kad tad moracemo pristati na manji stadion..samo odlazemo neminivno,i gubimo vrijeme...ko i seljovci..
sta fali mariboru...primjer...mi sada imamo skoro pa kapacitet njihov,stim da je ono pervekcija,a ovo nase nakarada,ali hajde..nezno i neimao,isti ****
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.