FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 22 maj 2016, 08:50

Thranduil je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ne mozemo mi Arezinu nikako uzeti od Zrinjskog, niti bi on volio iz Zrinjskog u Slobodu nakon ove sezone. A i Kouadio je njihov..

A Afrikanci i Juznoamerikanci su kocka, sve macak u vreci. Nekad mozes dobiti dobrog igraca, a nekada teskog mutu :)
Kako sam vidio na transfermarketu, istekao mu je ugovor pa sad. Kuadio su nagađanja još uvijek nisam vidio da je to zvanično. Koliko puta je bilo da se potroši tinta iz olovke i ne potpiše :mrgreen:
Treba uzimati direktno iz njihovih liga a ne ove iz vražije matere kao Sarajevo i onda su veće šanse da nećeš pokupiti škart. Oni su našli jedina dva brazilca koja ne znaju šutnuti loptu na svijetu :D
Inače je svaki igrač mačak u u vreći jer dolazi u drugu sredinu u drugi sistem, ne snađe se svako u svakom klubu, to vrijedi i za ova velika imena i zvijezde a kamoli za ove amatere s balkana
Arežina je potpisao sa Zrinjskim do ljeta 2018 godine...Onaj podatak o datumu isteka ugovora na transfetmarktu je pogrešan...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FoSte95 » 22 maj 2016, 13:38

Suska li se sta u Tuzli o pojacanjima za LE?
Morate barem 2-3 bolja igraca dovesti, jer tanki ste mi bez Zebe :(
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
adnan27
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 mar 2015, 18:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la adnan27 » 22 maj 2016, 15:13

FoSte95 je napisao/la:Suska li se sta u Tuzli o pojacanjima za LE?
Morate barem 2-3 bolja igraca dovesti, jer tanki ste mi bez Zebe :(
doce 9 igraca tri stranca i 6 domacih

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Beduin » 22 maj 2016, 16:11

Ma ne svidja mi se ni dovodjenje 8-9 igraca svake sezone. Razumijem da trenutno moramo dovesti jace igrace, igramo i Evropu, liga se skracuje, mi moramo biti sve jaci i jaci, ali trebamo napokon i kostur tima stvoriti na kojeg ces racunati u narednim sezonama i onda postepeno raditi update tima, nekoga prodati, nekoga dovesti i pojacati konkurenciju. Nadam se da cemo u narednim sezonama promijeniti tu praksu kolektivnih otkaza i dolazaka.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FoSte95 » 22 maj 2016, 16:17

adnan27 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Suska li se sta u Tuzli o pojacanjima za LE?
Morate barem 2-3 bolja igraca dovesti, jer tanki ste mi bez Zebe :(
doce 9 igraca tri stranca i 6 domacih
Pa fino, obecavajuce za pocetak, sreca je sto evropske utakmice pocinju za malo jace od mjesec dana pa ce se brzo imena saznati :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 22 maj 2016, 16:19

Thranduil je napisao/la: Zašto Južnoamerikanci? Zato što su najbolji igrači ove igre, tehnički prejaki i brzi, takv nam trebaju naprijed i isplati se malo više istrest keša jer će donijet rezultat a i dobro se prodaju.
Zašto Afrikanci? Zato što su fizički nenad*ebivi igrači a to nam treba na zadnjem veznom i barem jedan stoper + (kao i za Južnoamerikance) bilo bi lakše ukolpiti po dvojicu, da imaju da se druže :mrgreen:
evo kaze Azmir da ce doci tri stranca upravo na pozicijama gdje si ti napisao
mora da si znao za ovo :mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 22 maj 2016, 16:24

Azmir najavio dovodjenje tri stranca, igraci koji prave razliku, te jos sest igraca, ukupno ce doci devet igraca, dok ce sest igraca napustit' klub.. znaci, tri nova igraca koji prave razliku + Zeba, Veseli, Ordagic, to je sest igraca koji prave razliku jebt.. bas ono sto nam je neophodno, kvalitet i kvantitet :tokralju:

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Beduin » 22 maj 2016, 16:30

Ne mogu docekati da vidim ko odlazi iz kluba, ako vec ide 6 igraca.
- Prses, Krpic, Salihovic, Haurdic, Todorovic i 1 od golmana. Ovako bih volio, a siguran sam da ce Govedaricu na kraju pustiti. :(
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 22 maj 2016, 16:33

Beduin je napisao/la:Ne mogu docekati da vidim ko odlazi iz kluba, ako vec ide 6 igraca.
- Prses, Krpic, Salihovic, Haurdic, Todorovic i 1 od golmana. Ovako bih volio, a siguran sam da ce Govedaricu na kraju pustiti. :(
Prije da ce Ahmetovic :hmmmmm:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la pinoglavi » 22 maj 2016, 16:35

Beduin je napisao/la:Ma ne svidja mi se ni dovodjenje 8-9 igraca svake sezone. Razumijem da trenutno moramo dovesti jace igrace, igramo i Evropu, liga se skracuje, mi moramo biti sve jaci i jaci, ali trebamo napokon i kostur tima stvoriti na kojeg ces racunati u narednim sezonama i onda postepeno raditi update tima, nekoga prodati, nekoga dovesti i pojacati konkurenciju. Nadam se da cemo u narednim sezonama promijeniti tu praksu kolektivnih otkaza i dolazaka.
Na papiru to tako izgleda, ali ako se zahvališ ovim lošijim, ostaviš kostur tima i dovedeš jaču konkurenciju, jesmo promijenili pola tima ali može biti samo nabolje.
Ako ćemo dovoditi igrače iz naše lige koje većina spominje a to su Zec i ekipa, kakve ćemo tek tražiti kao strance :cool:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Coraco » 22 maj 2016, 16:37

Beduin je napisao/la:Ma ne svidja mi se ni dovodjenje 8-9 igraca svake sezone. Razumijem da trenutno moramo dovesti jace igrace, igramo i Evropu, liga se skracuje, mi moramo biti sve jaci i jaci, ali trebamo napokon i kostur tima stvoriti na kojeg ces racunati u narednim sezonama i onda postepeno raditi update tima, nekoga prodati, nekoga dovesti i pojacati konkurenciju. Nadam se da cemo u narednim sezonama promijeniti tu praksu kolektivnih otkaza i dolazaka.
Pa valjda će ostati kostur od npr. Efendić, Mehmedagić, Kostić, Ivetić, Stjepanović, Zeba, Sarić, Ordagić, Veseli, Ahmet
tj. skoro pa cijeli prvi tim, pošto smo Kenu već otpisali.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 22 maj 2016, 16:40

mislim da bi Merzic mogao biti otpisan, jer je najavljen stranac u veznom redu, pri cemu bi Stjepanovic mogao na klupu, jer bas i nema logike u ekipi drzat' tri takva igraca

uglavnom, nadam se da Govedarica ostaje

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Beduin » 22 maj 2016, 16:50

pinoglavi je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ma ne svidja mi se ni dovodjenje 8-9 igraca svake sezone. Razumijem da trenutno moramo dovesti jace igrace, igramo i Evropu, liga se skracuje, mi moramo biti sve jaci i jaci, ali trebamo napokon i kostur tima stvoriti na kojeg ces racunati u narednim sezonama i onda postepeno raditi update tima, nekoga prodati, nekoga dovesti i pojacati konkurenciju. Nadam se da cemo u narednim sezonama promijeniti tu praksu kolektivnih otkaza i dolazaka.
Na papiru to tako izgleda, ali ako se zahvališ ovim lošijim, ostaviš kostur tima i dovedeš jaču konkurenciju, jesmo promijenili pola tima ali može biti samo nabolje.
Ako ćemo dovoditi igrače iz naše lige koje većina spominje a to su Zec i ekipa, kakve ćemo tek tražiti kao strance :cool:
Coraco je napisao/la: Pa valjda će ostati kostur od npr. Efendić, Mehmedagić, Kostić, Ivetić, Stjepanović, Zeba, Sarić, Ordagić, Veseli, Ahmet
tj. skoro pa cijeli prvi tim, pošto smo Kenu već otpisali.
Dobro, sad sam i ja vidio na videu da kaze odlazi 6. Ali u biti je previse svake godine dovoditi toliko igraca, samo je bitno ubosti sa kvalitetnim pojacanjima. Trenutno smo jos u toj fazi stvaranja JAKOG tima za buduce sezone pa i razumijem sve ovo. Ali ce sigurno biti zanimljiv prelazni rok i drago mi je da je Uprava shvatila da nema u nasoj ligi toliko kvalitetnih igraca da bi sa njima mogao napraviti neki iskorak van nasih granica. I ovo sto se proda najcesce flopne i ne pokaze ni trun kvalitete u jacim ligama. Na kraju i kad se vrate u nasu ligu samo su jos gori, evo najsvjeziji primjer su Stevanovic, Tomic, Zahirovic, Zolotic cak nije ni dobio sansu da se vrati u formu, i jos nekolicina takvih igraca.


Bagra - neko je napisao kako je pricao sa Krpicem i on mu rekao da sigurno odlazi tako da pretpostavljam da ce Ahmetovica ostaviti radi konkurencije novom napadacu koji dodje, a i sumnjam da Ahmetovic moze naci neki jak angazman trenutno, ponudis mu skracenje plate i cao. :)
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Thranduil
Postovi: 1345
Pridružen/a: 16 feb 2014, 19:21
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Thranduil » 22 maj 2016, 17:48

Chinaglia je napisao/la:
Thranduil je napisao/la: Zašto Južnoamerikanci? Zato što su najbolji igrači ove igre, tehnički prejaki i brzi, takv nam trebaju naprijed i isplati se malo više istrest keša jer će donijet rezultat a i dobro se prodaju.
Zašto Afrikanci? Zato što su fizički nenad*ebivi igrači a to nam treba na zadnjem veznom i barem jedan stoper + (kao i za Južnoamerikance) bilo bi lakše ukolpiti po dvojicu, da imaju da se druže :mrgreen:
evo kaze Azmir da ce doci tri stranca upravo na pozicijama gdje si ti napisao
mora da si znao za ovo :mrgreen:
Ja njemu kažem 4 on izgleda čuo 3 :urnebes:
Ma ja mislim da bi sa sastavom koji sam postavio mi došli do trećeg pretkola osim ako ne bi u drugom naišli na nekakvu silnu ekipu i da bi bili glavni favoriti za titulu prvaka a mogli bi napasti i kup jer bi imali skoro dvije respektabilne ekipe.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2016, 00:39

hocemol malo aktivirat ovu temu :kafa:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la staragarda » 11 dec 2016, 00:49

Chinaglia je napisao/la:hocemol malo aktivirat ovu temu :kafa:
Bit će ovo i više nego aktivna tema ove zime :D
OUT :
Zeba
Karic
Dzidic
Govedarica
Hasanovic
Piric
Mehidic
Bobic
nastavite niz :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2016, 00:55

dze si staragarda hejteru :kafa:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la staragarda » 11 dec 2016, 00:57

Chinaglia je napisao/la:dze si staragarda hejteru :kafa:
Tu sam, što hejteru :? :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2016, 01:04

ma 'nako, uvijek je gust citat tvoje komentare pune hejta :opaopa:
ocekujem da ispusnis obecanje i budes aktivan na ovoj temi :kafa:

pljuvanje Senada & co je dozvoljeno i na ovoj temi :mrgreen:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la staragarda » 11 dec 2016, 01:27

Chinaglia je napisao/la:ma 'nako, uvijek je gust citat tvoje komentare pune hejta :opaopa:
ocekujem da ispusnis obecanje i budes aktivan na ovoj temi :kafa:

pljuvanje Senada & co je dozvoljeno i na ovoj temi :mrgreen:
Nisam ja ništa obećao a Senada ću pljuvat kao i svakog ko ne misli dobro Slobodi.... Imam legitimno pravo na to....Od svih ovih vojnika, spasioca i odbora sam veći Slobodas al milion posto....to sto sam ja prošao sa Slobodom oni svi da se saberu možda bi bili u egalu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.