FK Sloboda: Omladinski pogon

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Mamoze123
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 jul 2018, 15:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Mamoze123 » 04 nov 2018, 14:03

Pioniri:Tuzla City-Sloboda 1-1

Kadeti:Tuzla City-Sloboda 1-1

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 04 nov 2018, 15:23

Mamoze123 je napisao/la:Pioniri:Tuzla City-Sloboda 1-1

Kadeti:Tuzla City-Sloboda 1-1
Sramota.Od 12 ekipa u kadetskoj ligi mi smo na 9 mjestu.Samo su GOŠK , Tuzla City i Čelik iiza nas.

Mamoze123
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 jul 2018, 15:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Mamoze123 » 04 nov 2018, 16:35

Sta se dešava sa kadetima?

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 04 nov 2018, 17:57

Mamoze123 je napisao/la:Sta se dešava sa kadetima?
Treba pitati Mikicu trenera.Eno na FB slike poslije danasnje takmice negdje uz roštilj.Bas se nasikirao zbog poraza i kompletnog stanja koji je on napravio u kadetima.Igraju nesposobni a rastjerani su talentirani.Samo nek roditelji plaćaju treneru.A ko yebe Slobodu.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 04 nov 2018, 18:58

Treba raditi na omasovljavanju skole fudbala, treba vratiti drugu ekipu kadeta i treba ojacati drugu ekipu pionira.
Druga ekipa pionira je pri dnu kvalitetne lige TK.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la sviunapad1010 » 04 nov 2018, 19:00

ASD je napisao/la:Treba raditi na omasovljavanju skole fudbala, treba vratiti drugu ekipu kadeta i treba ojacati drugu ekipu pionira.
Druga ekipa pionira je pri dnu kvalitetne lige TK.
Mislim da prvo tamo nekom treba yebat sve po spisku pa onda krenuti dalje.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 04 nov 2018, 19:23

sviunapad1010 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Treba raditi na omasovljavanju skole fudbala, treba vratiti drugu ekipu kadeta i treba ojacati drugu ekipu pionira.
Druga ekipa pionira je pri dnu kvalitetne lige TK.
Mislim da prvo tamo nekom treba yebat sve po spisku pa onda krenuti dalje.
Vracanje omladinskog pogona pod kontrolu kluba i smjene svih trenera koji su radili protiv kluba, a za omladinski pogon se podrazumijevaju.
Objektivno, sad kad neka selekcija zavrsi na recimo sestom mjestu, nece niko rijeci reci, ustvari, reci ce dobro je, to je samo prije par godina bio los rezultat, bojim se da se ne ode Celikovim stopama.

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 04 nov 2018, 20:19

ASD je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Treba raditi na omasovljavanju skole fudbala, treba vratiti drugu ekipu kadeta i treba ojacati drugu ekipu pionira.
Druga ekipa pionira je pri dnu kvalitetne lige TK.
Mislim da prvo tamo nekom treba yebat sve po spisku pa onda krenuti dalje.
Vracanje omladinskog pogona pod kontrolu kluba i smjene svih trenera koji su radili protiv kluba, a za omladinski pogon se podrazumijevaju.
Objektivno, sad kad neka selekcija zavrsi na recimo sestom mjestu, nece niko rijeci reci, ustvari, reci ce dobro je, to je samo prije par godina bio los rezultat, bojim se da se ne ode Celikovim stopama.
Druže.Nije samo smjena trenera koji su radili protiv kluba nego i krivicna prijava za uzimanje mita i drugog oblika koristi.Pa kada neko završi u zatvoru mnogi će se zapitati da li će nakon toga preuzeti neki od omladinskih pogona.Ovako, oni nemaju nikakvu odgovornost.
A siguran sam da ako se nesto ne desi za mjesec dana mi cemo sa omladinskom pogonom biti gori od Čelika.
Zadnja izmjena: Teretana, dana/u 05 nov 2018, 10:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 04 nov 2018, 20:34

Teretana je napisao/la:
Druže.Nije samo smjena trenera koji su radili protiv kluba nego i krivicna prijava za uzimanje mita i drugog oblika koristi.Pa kada neko završi u zatvoru mnogi će se zapitati da li će nakon toga preuzeti neki od omladinskih pogona.Ovako, oni nemaju nikakvu odgovornost.Pa u kadetima igraju djeca kojima roditelji rade u Afganistanu, imaju spedicije,imaju elitne kafice u gradu, kućni su prijatelji sa Senadom ili Sićom ili im Denim određuje ko će igrati i ko će nositi kapitensku traku itd.
A siguran sam da ako se nesto ne desi za mjesec dana mi cemo sa omladinskom pogonom biti gori od Čelika.
Pa dobro, toga ima, vjerujem, ali je to jako tesko dokazati.
Ono sto je lako dokazati su rezultati, a oni sigurno dolaze nakon takvih radnji.
Ovi kadeti Slobode garantujem nisu medju 10 u BiH, ali eto sistem ih drzi, a nekad ne tako davno, prije samo 5 godina Sloboda je imala dva tima koji bi bili medju 10.

Kod juniora ima dobre djece 2000-tog godista, 2001-a godista su vec slabija, prosle godine tanki bili u kadetima.

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 05 nov 2018, 09:37

ccc
Zadnja izmjena: adnantuzla, dana/u 01 avg 2019, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.

Mamoze123
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 jul 2018, 15:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Mamoze123 » 05 nov 2018, 11:15

Ima puno talentirane djece samo su u sjeni

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 05 nov 2018, 21:41

A zasto se jednostavno ne pomirit s cinjenicom da nam nadolazece generacije nisu kvalitetne onoliko koliko su bile predhodne.Ne kazem ja da su oni odron medjutim u svakoj toj ekipi (juniori,kadeti,pioniri) imas po 3 4 kvalitetna igrača a ostalo su igraci koji su limitirani.Porblem je i do skole fudbala,ne mozes ti u takmicarima uciti elementarne stvari koje su davno trebale biti naucene.Price o mitu i tim stvarima okacite macku o rep,takve stvari sto se tice takmicara su svedene na minimum i opet kazem skola fudbala je i tu problem.Takodjer neko rece treba raditi na dolasku djece s kantona,ima ih kvalitetnih sigurno je ali fudbalski toliko ne skolovani tako da dodjemo na istu poziciju.Nalic prati pomno sav op i za njegovo vrijeme pruzila se sansa solidnom broju igraca iz op (juniori,kadeti) u prijateljskim duelima i to momcima koji zaista zaslužuju i dobro su se i pokazali.Stvarno nije lijepo kad o djeci cujem neke uvrede i lose komentare.Tvrdim da u svakoj takmicarskoj generaciji ima 2 3 igraca koja ce u buducnosti biti u konkurenciji za prvi tim sto je valjda i cilj op,imati igrace iz vlastite skole.Kad vec spominjete kadete toliko kvalitetom zaslužuju biti medju prvih 6 ali kako da mi sad znamo sta se desava toj djeci u glavama itd..Juniori vode protiv čelika 5 - 3 i onda za par minuta prime 2 gola od tog Celika kojeg spominjete vec.Njih vodi spaha znaci nije do trenera jer ne moze on od govana pitu praviti.Problem s manjkom kvalitetne djece na fudbalskom planu ima citava drazava a ne samo sloboda.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 05 nov 2018, 23:03

Suljo20002 je napisao/la:A zasto se jednostavno ne pomirit s cinjenicom da nam nadolazece generacije nisu kvalitetne onoliko koliko su bile predhodne.Ne kazem ja da su oni odron medjutim u svakoj toj ekipi (juniori,kadeti,pioniri) imas po 3 4 kvalitetna igrača a ostalo su igraci koji su limitirani.Porblem je i do skole fudbala,ne mozes ti u takmicarima uciti elementarne stvari koje su davno trebale biti naucene.Price o mitu i tim stvarima okacite macku o rep,takve stvari sto se tice takmicara su svedene na minimum i opet kazem skola fudbala je i tu problem.Takodjer neko rece treba raditi na dolasku djece s kantona,ima ih kvalitetnih sigurno je ali fudbalski toliko ne skolovani tako da dodjemo na istu poziciju.Nalic prati pomno sav op i za njegovo vrijeme pruzila se sansa solidnom broju igraca iz op (juniori,kadeti) u prijateljskim duelima i to momcima koji zaista zaslužuju i dobro su se i pokazali.Stvarno nije lijepo kad o djeci cujem neke uvrede i lose komentare.Tvrdim da u svakoj takmicarskoj generaciji ima 2 3 igraca koja ce u buducnosti biti u konkurenciji za prvi tim sto je valjda i cilj op,imati igrace iz vlastite skole.Kad vec spominjete kadete toliko kvalitetom zaslužuju biti medju prvih 6 ali kako da mi sad znamo sta se desava toj djeci u glavama itd..Juniori vode protiv čelika 5 - 3 i onda za par minuta prime 2 gola od tog Celika kojeg spominjete vec.Njih vodi spaha znaci nije do trenera jer ne moze on od govana pitu praviti.Problem s manjkom kvalitetne djece na fudbalskom planu ima citava drazava a ne samo sloboda.
Iz generacije 2002? jako tesko, 2003.generacija mi se cini kao malo bolja, mada je najbolji otisao u Sarajevo.
Po meni se i u juniorima osjeti razlika izmedju generacija 2000 i 2001, 2000 je puno bolja, cak iako je jedan od boljih otisao u Zrinjski.

Ono sto Slobodi treba je masovnost, nije dovoljno samo dovoditi igrace iz drugih mjesta, to se i sad radi, ima ih sigurno od 5 do 10 i u kadetima i juniorima koji nisu iz Tuzle.
Ono sto se treba raditi je, omasoviti omladinski pogon.
Povecati broj selekcija sa 5 na bar 7-8, Zeljo i Sarajevo ih imaju preko 20.
Jedna selekcija pretpionira je nedovoljna, zbog toga se desava da u kadetima pola igraca doslo iz Bambija, Kluba 7 i ostalih privatnih skoli fudbala.

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 05 nov 2018, 23:54

Najgore od svega je sto je glavni cilj op naseg uzeti clanarina od djecaka.Uredu je da se upisuju djeca skole fudbala ali kasnije se stvara kvantitet,imas djecu koja su tu tek onako.Valjda bi od pionira pa prema gore napraviti selekcije djecaka koji su potrebni tjt ostalim koji imaju kakav takav kvalitet od po 23 igraca a ostalim se zahvaliti i preporuciti nesto drugo pa na kraju krajeva ne mogu svi biti fudbaleri.Htio sam samo reci da ni brojnosti nije prevelik problem ali ako postoji kvaliteta za rad.Da jr nas op kako treba pa da odradi neke kampove po ovom regionu tk i malo sire probrati ono sto valja uz vec postojece igrace i tako svake godine.Ali eto pusti snovi,sve je to toliko neuredjeno,Bogu hvala pa imaju taj teren makar jer cak i s nekim osnovnim rekvizitima za trening cekaju milostinju od prvog tima...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Sariel1987 » 06 nov 2018, 12:06

u startu je rad los i tu je kraj price.

Mamoze123
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 jul 2018, 15:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Mamoze123 » 12 nov 2018, 17:24

Pioniri:Sloboda vs Krupa 4-1
Kadeti:Sloboda vs Krupa 1-0

Pioniri ocitali bukvicu gostima
Kadeti,jedva pobjedili gosti imali dosta sansi

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 12 nov 2018, 23:04

Ne znam kakvi su pioniri Krupe, ali kadeti im nisu nimalo losi, imaju par bas dobrih igraca.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2454
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skojevska » 15 dec 2018, 13:41

Sta je sa malog Omerovica kakav je, jel napreduje?
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Hitman22 » 30 dec 2018, 14:16

Šta je to sa OP, nekad smo barem uzrastu 15-18 godina imali talenata u izobilju?!
One sezone kad smo ispali OP je bio u vrhu
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

mirza24
Postovi: 628
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la mirza24 » 05 jan 2019, 16:33

ASD je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Treba raditi na omasovljavanju skole fudbala, treba vratiti drugu ekipu kadeta i treba ojacati drugu ekipu pionira.
Druga ekipa pionira je pri dnu kvalitetne lige TK.
Mislim da prvo tamo nekom treba yebat sve po spisku pa onda krenuti dalje.
Vracanje omladinskog pogona pod kontrolu kluba i smjene svih trenera koji su radili protiv kluba, a za omladinski pogon se podrazumijevaju.
Objektivno, sad kad neka selekcija zavrsi na recimo sestom mjestu, nece niko rijeci reci, ustvari, reci ce dobro je, to je samo prije par godina bio los rezultat, bojim se da se ne ode Celikovim stopama.
TAKO JE DRUG slazem se sto si napisao samo bih dodao da ovi sad treneri u omladinskom pogonu su bas unistili sve sa neznanjem i guranjem djece bogatih , poznatih i neznam kako da ih nazovem zato je u zadnjoj godini dosta mladih igraca kadeta i juniora napustilo Slobodu radi takvoga ponasanja i vrijedjanja djece koja nisu iz Tuzle pa cak se nekoliko puta desilo da djeci koji nisu iz TZ nestane novac ,telefon itd . Sve ovo je tuzno i zalosno i zao mi je moje Slobode jer sad se moze ispasti iz juniorske lige a kako djeca odlaze u Slogu Simin Han , Zrinjski , Sarajevo ... bojim se da smo mi uskoro najveci kandidati za ispadanje iz juniorske premijer lige a ulazi Simin Han u juniorsku premijer ligu i tamo djeca neplacaju 40 maraka mjesecni a ni opremu 250 KM . Pod hitno sve ovo rastjerati u omladinskom pogonu i dovesti nove trenere i osloboditi djecu svih placanja TO JEDINI SPAS ZA OMLADINSKI POGON NASE SLOBODE

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.