FK Sloboda: Omladinski pogon

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16309
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Beduin » 05 avg 2019, 13:36

adnantuzla je napisao/la: jel gledao neko pionire i kadete,ja cuo od pojedinih roditelja 2003 da ce se borit za titulu a 2 boda u 3 kola imaju?
Pa naravno da ce roditelji hvaliti svoju djecu, nece valjda reci da nemaju pojma i da ce ispasti :urnebes:

Tigre, ti meni vuces na nekog lokalnog menadzera po svemu tvom napisanom do sad.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 05 avg 2019, 14:19

3 penala su bila,prvi je odbranio ali je ponovljen pa je opet odbranio,kasnije dosudjen jos jedan taj je primio,pa nije Oliver Kahn :mrgreen: .To je onaj momak koji je u finalu kupa sve uprskao pa nakon toga i nije bilo realno da ga vode kao prvotimca ali po meni sve ostalo je bilo dobro od njega,sada se opet pokazao.Mehic je potencijal ali veliki propuh u glavi

Mah kakvi kadeti,po meni taj period za mlade igrace je najvazniji,juniori su jos 1 stepenica do prvog tima a tu ako se pokazes vec te ubacuju u taj tempo lagano...Malo se kod nas tom uzrastu daje paznja,msm na trenere koji obilato uzimaju od raznih menadzera.Meni je smijesno da dijete/momcic od 15/16 godina ima menadzera u tom uzrastu ali valjda doslo drugacije doba.

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 05 avg 2019, 23:38

Beduin je napisao/la:
adnantuzla je napisao/la: jel gledao neko pionire i kadete,ja cuo od pojedinih roditelja 2003 da ce se borit za titulu a 2 boda u 3 kola imaju?
Pa naravno da ce roditelji hvaliti svoju djecu, nece valjda reci da nemaju pojma i da ce ispasti :urnebes:

Tigre, ti meni vuces na nekog lokalnog menadzera po svemu tvom napisanom do sad.
prvo kadeti ne mogu ispast informisi se malo a kao drugo da si citao postove procito bi da sam neutralan i da nikog ne hvalim osim onog ko je zasluzio :kafa: :kafa:

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 05 avg 2019, 23:46

Suljo20002 je napisao/la:3 penala su bila,prvi je odbranio ali je ponovljen pa je opet odbranio,kasnije dosudjen jos jedan taj je primio,pa nije Oliver Kahn :mrgreen: .To je onaj momak koji je u finalu kupa sve uprskao pa nakon toga i nije bilo realno da ga vode kao prvotimca ali po meni sve ostalo je bilo dobro od njega,sada se opet pokazao.Mehic je potencijal ali veliki propuh u glavi

Mah kakvi kadeti,po meni taj period za mlade igrace je najvazniji,juniori su jos 1 stepenica do prvog tima a tu ako se pokazes vec te ubacuju u taj tempo lagano...Malo se kod nas tom uzrastu daje paznja,msm na trenere koji obilato uzimaju od raznih menadzera.Meni je smijesno da dijete/momcic od 15/16 godina ima menadzera u tom uzrastu ali valjda doslo drugacije doba.
Mehic je golman koji brani neke nestvarne stvari a prima banalne kao npr.Protiv Sarajeva gol sa 35 m kad smo 2:3 izgubili.Propuhali ga kablovi zato mu je propuh u glavi.

Slobodaszasvavremena
Postovi: 33
Pridružen/a: 07 jun 2019, 11:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Slobodaszasvavremena » 05 avg 2019, 23:57

[quote=
Zadnja izmjena: Slobodaszasvavremena, dana/u 06 avg 2019, 00:25, ukupno mijenjano 2 puta.

Slobodaszasvavremena
Postovi: 33
Pridružen/a: 07 jun 2019, 11:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Slobodaszasvavremena » 06 avg 2019, 00:12

Juniori dva dobra golmana
Zadnja linija mali kovacevic brz jak ali ofanzivno slabije kvalitete dok je beganovic ofanzivnije bolji ali defanziva mu steka
Stoperi music visok dosta ali treba mu mase mnogo previse je mrsav prosle sezone je igrao par utakmica za juniore ove treba da iznese to
Imaju jos begovic dizdarevic i pasic
Bit ce tu borba na stoperskim pozicijama sva trojica su 2002 godiste , dizdarevic je iz toska dosao prosle sezone pasic ove iz radnickog a Begovic je slobodino dijete
U veznoj liniji imaju dosta rjesenja paleznica kavazovic koji je kapiten mali omerovic hukic divkovic saletovic
Mislim da ce igrati ponajvise paleznica kavazovic omerovic i hukic , ima dosta kvalitete u veznom redu pogotovo Paleznica koji odskace od generacije i Hukic koji je povremeni reprezentativac
Sto se tice krila mislim da su i na toj poziciji top osigurani tu je prvotimac muratovic i osmic koji mogu pokriti takodje i bekovske pozicije , mnogo kvalitetni igraci koji donose prevagu, moze se reci komotno i najbolji igraci ove generacije
Drugog muratovica koji je iz zvijezde stigao osmica iz malesica piragica iz bratsva sve su to novi igraci koji su stigli
Od spiceva imaju kadric i alic bit ce tu borba za prvu poziciju kadric je prosle sezone vecinu utakmica igrao dok je alic u kadetima zabio 5-6 golova
Predvodjeni sefom spahicem mogu dobar rezultat napraviti ove sezone
Zadnja izmjena: Slobodaszasvavremena, dana/u 23 apr 2023, 21:40, ukupno mijenjano 1 put.

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 11 avg 2019, 08:39

Pioniri:Velez-Sloboda 2:2
Kadeti:=:= 2:4
Juniori:Siroki Brijeg-Sloboda 3:0

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 15 avg 2019, 22:41

Pioniri i Kadeti igraju protiv Željezničara u subotu.
Juniori protiv Veleža u nedelju.
BUJRUM PODRZITE MOMKE FORUMASI!!!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skojevska » 19 avg 2019, 14:29

Dobili Veleza 2:0 u 3. kolu.

I pored toliko lose uredjenog OP-a uvjek smo u vrhu lige, kakvo je onda sranje u ostalim klubovima po BiH.

- Ja ne znam kako se vise drze tako dobro pored toga sto nam je TC i Sarajevo uzelo pola omladinaca.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 19 avg 2019, 15:34

Skojevska je napisao/la:Dobili Veleza 2:0 u 3. kolu.

I pored toliko lose uredjenog OP-a uvjek smo u vrhu lige, kakvo je onda sranje u ostalim klubovima po BiH.

- Ja ne znam kako se vise drze tako dobro pored toga sto nam je TC i Sarajevo uzelo pola omladinaca.
U TC idu ovi lošiji, što ne mogu igrati.
U juniorima Sarajeva igra Ermin Kadrić, u kadetima igra Dzenit Hajdarević plus Aldin Mešić iz Bambija, plus Numanović iz Colibrija iz Živinica.
U pionirima igra Ensar Mešić. To je već malo problem jer su to oni najtalentovaniji.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skojevska » 19 avg 2019, 15:37

ASD je napisao/la:
Skojevska je napisao/la:Dobili Veleza 2:0 u 3. kolu.

I pored toliko lose uredjenog OP-a uvjek smo u vrhu lige, kakvo je onda sranje u ostalim klubovima po BiH.

- Ja ne znam kako se vise drze tako dobro pored toga sto nam je TC i Sarajevo uzelo pola omladinaca.
U TC idu ovi lošiji, što ne mogu igrati.
U juniorima Sarajeva igra Ermin Kadrić, u kadetima igra Dzenit Hajdarević plus Aldin Mešić iz Bambija, plus Numanović iz Colibrija iz Živinica.
U pionirima igra Ensar Mešić. To je već malo problem jer su to oni najtalentovaniji.
Ma sve je to ok i neka ide svako gdje ima bolje uslove kao npr. u TC gdje djeca ne placaju clanarinu i opremu.
Ali kod nas je OP leglo kriminala i opet se drzi u vrhu bh nogometa, pa kakva je onda situacija u ostalim klubovima, Celik npr. ispao iz PL.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 20 avg 2019, 08:45

Potencira se puno ta prica da nam u TC krade djecu a ustvari odlaze oni koji ne igraju kod nas,nemaju kvaliteta.

Juniori su pobjedili Veleza 2:0
Kadeti Zeljeznicara 3:0
Pioniri remizirali sa Zeljom 0:0

Doca31
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 avg 2019, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Doca31 » 25 avg 2019, 21:58

Juniori pobjedili Zvijezdu 09 u gostima 0-1,dobar posao radi Spaha...

adnantuzla
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 nov 2018, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la adnantuzla » 25 avg 2019, 23:36

radi **** dobar posao,jadnije ekipe nisam u zivotu vidio ako su to momci sto su protiv Veleža igrali,Spahin cilj i cilj OP treba da bude izbacivanje 1 ili 2 igraca u prvi tim a ne krhanje lopte po batvi i okolnim naseljima i njegov licni interes,ne znam kako uopste onakvom igrom i imaju 3/4 pobjede u ligi vidjet cemo kad dodje zeljo,sarajevo i zrinjski,siroki necu da spominjem tam su vec primili 3 komada.

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 26 avg 2019, 00:26

Pioniri 1-1 protiv TC
Kadeti pobjedili 1-0 TC

Doca31
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 avg 2019, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Doca31 » 26 avg 2019, 11:12

adnantuzla je napisao/la:radi **** dobar posao,jadnije ekipe nisam u zivotu vidio ako su to momci sto su protiv Veleža igrali,Spahin cilj i cilj OP treba da bude izbacivanje 1 ili 2 igraca u prvi tim a ne krhanje lopte po batvi i okolnim naseljima i njegov licni interes,ne znam kako uopste onakvom igrom i imaju 3/4 pobjede u ligi vidjet cemo kad dodje zeljo,sarajevo i zrinjski,siroki necu da spominjem tam su vec primili 3 komada.

Ne može vama niko ugodit...

Avatar
Beduin
Postovi: 16309
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Beduin » 26 avg 2019, 13:28

Doca31 je napisao/la:
adnantuzla je napisao/la:radi **** dobar posao,jadnije ekipe nisam u zivotu vidio ako su to momci sto su protiv Veleža igrali,Spahin cilj i cilj OP treba da bude izbacivanje 1 ili 2 igraca u prvi tim a ne krhanje lopte po batvi i okolnim naseljima i njegov licni interes,ne znam kako uopste onakvom igrom i imaju 3/4 pobjede u ligi vidjet cemo kad dodje zeljo,sarajevo i zrinjski,siroki necu da spominjem tam su vec primili 3 komada.

Ne može vama niko ugodit...
Dobro sam ja rek'o, ovo je Husara glavom i bradom. DaBogda uvijek Spaha ovakve rezultate pravio a vi ga pljuvali jer ne igraju vasi antitalenti.

Cuj cilj izbacivanje 1 ili 2 igraca za seniore. Pa zar nije onda ostvaren cilj, eto Muratovica i Devedzica u ekipi, prije njih Hodzici, Maksimovic koji je strasan evo sezone, Beganovic... koji qurac vise hocete, da samo vasi menadzerski igraci igraju? Ahaa, ali kurko.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Doca31
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 avg 2019, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Doca31 » 26 avg 2019, 14:07

Beduin je napisao/la:
Doca31 je napisao/la:
adnantuzla je napisao/la:radi **** dobar posao,jadnije ekipe nisam u zivotu vidio ako su to momci sto su protiv Veleža igrali,Spahin cilj i cilj OP treba da bude izbacivanje 1 ili 2 igraca u prvi tim a ne krhanje lopte po batvi i okolnim naseljima i njegov licni interes,ne znam kako uopste onakvom igrom i imaju 3/4 pobjede u ligi vidjet cemo kad dodje zeljo,sarajevo i zrinjski,siroki necu da spominjem tam su vec primili 3 komada.

Ne može vama niko ugodit...
Dobro sam ja rek'o, ovo je Husara glavom i bradom. DaBogda uvijek Spaha ovakve rezultate pravio a vi ga pljuvali jer ne igraju vasi antitalenti.

Cuj cilj izbacivanje 1 ili 2 igraca za seniore. Pa zar nije onda ostvaren cilj, eto Muratovica i Devedzica u ekipi, prije njih Hodzici, Maksimovic koji je strasan evo sezone, Beganovic... koji qurac vise hocete, da samo vasi menadzerski igraci igraju? Ahaa, ali kurko.

Momci imaju 9 bodova u 4 utakmice,pobjedi se ne gleda u zube,ali kako god dobri su momci...

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 01 sep 2019, 21:44

Juniori savladali Slaviju na Tusnju sa 2:1

Avatar
Skojevska
Postovi: 2461
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skojevska » 01 sep 2019, 21:50

Suljo20002 je napisao/la:Juniori savladali Slaviju na Tusnju sa 2:1
Pa dobri su.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.