FK Sloboda: Omladinski pogon

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Zodiac » 14 jan 2015, 15:38

-Škola fudbala
-Pioniri
-Kadeti
-Juniori
-Treneri

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 16 jan 2015, 15:17

Zodiac je napisao/la:-Škola fudbala
-Pioniri
-Kadeti
-Juniori
-Treneri
Treneri: Skola fudbala : Samir Kuduzovic, Vedran Kovacevic , Damir Đulic
Takmicari : Samir Kuduzovic , Vedran Kovacevic, Damir Đulic, Nermin Hasic, Izet Kunosic, Nedim Omerovic, Ahmet Spahic.
Trener golmana u OP : Mirza Hadžic

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 16 jan 2015, 15:26

Mlađi pioniri ( gen. 2002 ) ucestvovali su na turniru u Austriji ( Graz ) i osvojili 3 mjesto . Iz 6 utakmica izvukli su 3 pobjede, 2 poraza , i 1 remi.
1. Sloboda - Wiener Neustadt 0-1
2. Sloboda - Grosendorf 1-4
3. Stadlau - Sloboda 1-2
4. Sturm - Sloboda 0-0
5. Sloboda - Sturm Madchen 4-0
6. Horn - Sloboda 1-5
Momci su u klub donjeli 2 garniture dresova dobivene od Samira Muratovica koji zivi i radi u Grazu.
Trener : Samir Kuduzovic

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 16 jan 2015, 15:31

Skola Fudbala ( gen.2003) je na turniru u Austriji ( Linz ) zauzela 1. mjesto. Djecaci su predvođeni trenerom Vedranom Kovacevicem impresionirali sve ljubitelje fudbala u Linzu. U polufinalu su savladali SV Ulm rezultatom 2-0 , dok su u finalnom mecu bili bolji od Fc Kufstein rezultatom 1-0 .

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 16 jan 2015, 15:36

Mlađi pioniri ( gen.2002) predvođeni trenerom Samirom Kuduzovicem ucestvovace na prestiznom turniru u Becu, koji ce se odrzati u Maju ove godine. Turnir ce se igrati po propozicijama i pravilima velikog fudbala. Neke od ekipa koje ce uzeti ucesce na ovom turniru su : Sturm Graz, SV Ulm, TSG Hofenheim, SV Austria Wien , SV Rapid Wien, Fc Wiener Neustadt itd ...

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la sloboda72 » 24 jan 2015, 16:27

Ko će voditi Juniore i Kadete?Ko će biti Šef Omladinskog pogona?
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Zodiac » 24 jan 2015, 16:31

Ja bih volio vidjeti Rizaha Meskovica u radu s djecom :thumbup: .

Avatar
beka23
Postovi: 1643
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la beka23 » 24 jan 2015, 16:33

Denis Karić vodi juniore.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skver » 24 jan 2015, 17:11

Zodiac je napisao/la:Ja bih volio vidjeti Rizaha Meskovica u radu s djecom :thumbup: .
Rizi Meskovicu je jos prije ponudjeno da bude direktor omladinskog pogona.....odbio je.
🔴⚫️

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la sloboda72 » 24 jan 2015, 17:20

beka23 je napisao/la:Denis Karić vodi juniore.
Hvala.Karić je odličan u radu sa Omladincima.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la sloboda72 » 24 jan 2015, 17:30

Skver je napisao/la:
Zodiac je napisao/la:Ja bih volio vidjeti Rizaha Meskovica u radu s djecom :thumbup: .
Rizi Meskovicu je jos prije ponudjeno da bude direktor omladinskog pogona.....odbio je.
Nije lako sa ovim doajenima Slobode.Bitno je da je ponuđen."Mačak" je veliko ime ali samo je Sloboda velika sa velikim V.Treba ga i dalje nutkati pa neka on kaže gdje sebe vidi.On je naš "Kajzer Franc", ima evropsko ime.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skver » 24 jan 2015, 17:38

sloboda72 je napisao/la: Nije lako sa ovim doajenima Slobode.Bitno je da je ponuđen."Mačak" je veliko ime ali samo je Sloboda velika sa velikim V.Treba ga i dalje nutkati pa neka on kaže gdje sebe vidi.On je naš "Kajzer Franc", ima evropsko ime.
Mozda bi sada i volio dobiti to mjesto, tada kada mu je ponudjeno kaze nije mu bila jasna situacija u klubu.....Valjda mu je sad puno jasnije poslije svega sta je Azmir uradio i sta radi.
🔴⚫️

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la staragarda » 26 feb 2015, 00:03

Bogami ono sto sam cuo danas vezano za omladinski pogon je tuga,jad i cemer...od prica da Sakib Malkocevic vedri i oblaci u tom omladinskom pogonu i da se za sve pita pa samim tim i glumi glavnog baju to toga da je Husic sve to rastjerao a ovi se mrtvi hladni vratili i nastavili radit....djeca se u mraku presvlace,oprema kojaim se daje zavrsava kod trenera koji ovu valjda nose kuci,sta li,jbm li ga :? :? ...uglavnom katastrofa teska a mi ozbiljne evropske price mozemo pricat samo preko proizvodnje i prodaje igraca..ovako ako se nastavi ova djeca nece ni za prvi tim nikad zaigrat
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Batva » 26 feb 2015, 10:29

Logicno da ce Sok biti uticajan u Omladinskom pogonu sve dok vodi mladi pogon nase reprezentacije i tako poziva ponekog iz Slobodine omladine, cini mi se 4 momka da ce zvati za naredno okupljanje.

Lahko cemo mi sa Omladinskim pogonom kada stanemo na noge i postanemo ozbiljan i uredjen klub sa jasnim ciljevima i zahtjevima. Ne mozemo sve preko noci, tako da i Evropa se jos ne nazire, ja cisto sumnjam da ce to biti 2017. jer mi to onda izgleda vjestacki i nazor. Nesto poput Modricinog osvajanja prvenstva pa se nesto kasnije pogubise ko Hadzira u zitu. **** sezonu u Evropi, ako ces vec naredne godine strepiti za opstanak. Ja radije volim vidjeti stabilan klub na sredini tabele koji ce laganim koracima mrsiti racune timovima ispred i polahko grabiti ka vrhu, a svoju avliju cistiti od svake prljavstine i bakcila.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Skver » 26 feb 2015, 11:40

staragarda je napisao/la:Bogami ono sto sam cuo danas vezano za omladinski pogon je tuga,jad i cemer...od prica da Sakib Malkocevic vedri i oblaci u tom omladinskom pogonu i da se za sve pita pa samim tim i glumi glavnog baju to toga da je Husic sve to rastjerao a ovi se mrtvi hladni vratili i nastavili radit....djeca se u mraku presvlace,oprema kojaim se daje zavrsava kod trenera koji ovu valjda nose kuci,sta li,jbm li ga :? :? ...uglavnom katastrofa teska a mi ozbiljne evropske price mozemo pricat samo preko proizvodnje i prodaje igraca..ovako ako se nastavi ova djeca nece ni za prvi tim nikad zaigrat
Ne znam zasto te cudi, ljudi imaju zasebnu firmu Sloboda 1919, koja je "legalna" i "legalnim" putem napravljena, ako se ne varam ta Sloboda 1919 je clan SD Sloboda...meni oni dodju isto ko' Sicina skola...isti kujac samo drugo pakovanje. Jedini nacin da se to sve dovede u red je privatizacija.....Azmir rece na skupstini da je htio da privatizira klub da je to mogao uraditi, pa nek uradi to, to je nemonovnost, ovako je svacije i nicije.......sutra da se proda neki igrac za neke velike pare, svi ce skociti i reci da je to pripada Slobodi, a zaboli njih ona stvar ko ovo sve finansira.

P.S. @Batva, necemo mi moci lako sa njima, ljudi su registrovani (Sloboda 1919, omladinski pogon) i dio su SD Sloboda, oni su firma sa svojim racunom, preko cijeg racuna mislim da radi i Azmir (ako nam nisu odblokirali racun).....to mi dodje kao ucjena, mozes koristiti nas racun ali se ne mjesaj u nas posao.
🔴⚫️

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 feb 2015, 12:10

ma mnoge stvari su stale oko kluba i ne rade se ni blizu na pravi nacin...

a o tome smo pricali vec da Sloboda 1919 postoji kao poseban klub, sa svojim racunom i kao clan SD Sloboda...sutra ako hoce mogu oformiti i prvi tim samo ako nadju dovoljno ljudi u tz da ih podrzava
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la fukaratz » 26 feb 2015, 12:33

staragarda je napisao/la:Bogami ono sto sam cuo danas vezano za omladinski pogon je tuga,jad i cemer...od prica da Sakib Malkocevic vedri i oblaci u tom omladinskom pogonu i da se za sve pita pa samim tim i glumi glavnog baju to toga da je Husic sve to rastjerao a ovi se mrtvi hladni vratili i nastavili radit....djeca se u mraku presvlace,oprema kojaim se daje zavrsava kod trenera koji ovu valjda nose kuci,sta li,jbm li ga :? :? ...uglavnom katastrofa teska a mi ozbiljne evropske price mozemo pricat samo preko proizvodnje i prodaje igraca..ovako ako se nastavi ova djeca nece ni za prvi tim nikad zaigrat
hehehe o ovome sam ja pricao neki dan samo na temi Stadion Tusanj kad su ljudi spominjali Europu :lol: Azmir ih poizbacivao a gospoda se nakon par dana vratila na posao, i Azmir reko da gavise ne zanima omladinski pogon, da rade sta hoce a on se prihvatio posla u prvom timu :D ranije svake godine uzimali titule u juniorskoj i kadetskoj kategoriji a vidi ovih delegata sad, 5 mjesto plafon :urnebes:
Sloboda Tuzla

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Batva » 26 feb 2015, 15:39

Pa dobro, Meske je dobro iskoristio mandat u klubu i momenat smusenosti, sad mu sin Vedran, koji i nije bio nikakav fudbaler, sad glumi trenera i na platnom je spisku nizasta.

Ako sam u pravu, FK Sloboda dobije samo mali dio para u vidu nadoknade za treniranje igraca, u slucaju da omladinac ostvari transfer prije potpisa sa prvim timom. Opet, Omladinski pogon se takmici u Premijer ligi pod nazivom FK Sloboda, pa onda i to zbunjuje... ono, bas je nidje veze sve ovo, jedino mi pada na pamet da kada se odblokira racun FK Slobode onda mozda da se vrati i Omladinski pogon i ukine sufix 1919, ili da u protivnom se odbaci to udruzenje koje i jeste i nije Slobodino, u slucaju da stvaraju probleme oko ukidanja te brojke 1919...
Barem trenutno imamo odlican odnos i podrsku grada i gradonacelnika, pa bi se moglo koristiti to maksimalno gdje treba njihova podrska, i oko koristenja stadiona Omladinskog pogona i ostalog...
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la sloboda72 » 26 feb 2015, 20:01

Sve je ovo recidiv pokušaja gašenja FK Sloboda i formiranja OFK Sloboda. I nakon januarske Skupštine na službenoj stranici SD ostala su dva fudbalska kluba.Nema vijesti da je potpisan reprogam duga čime bi račun FK Slobode bio automatski deblokiran.Skupština FK Slobode koja je ujedno i Skupština OP Sloboda mora odlukom ugasiti ovaj fiktivni Klub i obavijestiti Ministarstvo Upravei pravosuđa Kantona.Tako će omladinski pogon biti i de jure integralni dio Kluba.
De facto omladinski pogon i jeste integralni dio FK Sloboda.Ujedno će biti ugašen dosadašnji račun OP. FK Sloboda može otvoriti pod-račun za svoj omladinski pogon.Svi treneri i rukovodilac omladinskog pogona moraju zasnovati radni odnos sa FK Sloboda . Za svoj rad odgovarati UO Kluba i Predsjedniku i Direktoru Kluba.Sve mimo ovog je nered i haos.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la merak » 26 feb 2015, 20:09

sloboda72 je napisao/la:Sve je ovo recidiv pokušaja gašenja FK Sloboda i formiranja OFK Sloboda. I nakon januarske Skupštine na službenoj stranici SD ostala su dva fudbalska kluba.Nema vijesti da je potpisan reprogam duga čime bi račun FK Slobode bio automatski deblokiran.Skupština FK Slobode koja je ujedno i Skupština OP Sloboda mora odlukom ugasiti ovaj fiktivni Klub i obavijestiti Ministarstvo Upravei pravosuđa Kantona.Tako će omladinski pogon biti i de jure integralni dio Kluba.
De facto omladinski pogon i jeste integralni dio FK Sloboda.Ujedno će biti ugašen dosadašnji račun OP. FK Sloboda može otvoriti pod-račun za svoj omladinski pogon.Svi treneri i rukovodilac omladinskog pogona moraju zasnovati radni odnos sa FK Sloboda . Za svoj rad odgovarati UO Kluba i Predsjedniku i Direktoru Kluba.Sve mimo ovog je nered i haos.
Ovo bi se do naredne skupstine trebalo utanaciti kao iduca velika tacka nakon statuta u januaru. Bilo bi previse da se i za ovo vrbovalo u januaru.
U skorije vrijeme ocekujem potpis reprograma a samim tim i oslobadja se racun FK Slobode nakon cega nece biti potrebe za racunom omladinskog pogona.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
samo Sloboda

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.