FK Sloboda: Omladinski pogon

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 04 jul 2018, 14:28

Hitman22 je napisao/la:To je vrlo teško uraditi jer se na konkurs može javiti neko sa boljim CV a nije jaran i nije u talu.

Spahic se vraca u OP.Prica se da je Smajić prema njemu poceo da se odnosi prljavo.Zvanicno je ovo
https://sportsport.ba/fudbal/spahic-nap ... ore/282085

Gdje ce Mikica?

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la 75000 » 22 jul 2018, 14:13

Pioniri: Zrinjski - Sloboda 0:3
Kadeti: Zrinjski - Sloboda 2:2

Kad juniori igraju?

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 24 jul 2018, 21:22

Juniori pocinju sezonu utakmicom u Travniku.Igraju ligu neovisno od seniorske ekipe.Novi sistem takmičenja.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la 75000 » 25 jul 2018, 18:42

Teretana je napisao/la:Juniori pocinju sezonu utakmicom u Travniku.Igraju ligu neovisno od seniorske ekipe.Novi sistem takmičenja.
Kad pocinju i kakav je sad sistem?

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 25 jul 2018, 21:59

75000 je napisao/la:
Teretana je napisao/la:Juniori pocinju sezonu utakmicom u Travniku.Igraju ligu neovisno od seniorske ekipe.Novi sistem takmičenja.
Kad pocinju i kakav je sad sistem?
Kako sam cuo liga pocinje za vikend.Ima 14 klubova.Igra se po bod sistemu.Posljednja dva ispadaju.Juniori nce vise biti vezani za seniorsku ekipu odnosno u slučaju da seniori ispadaju,juniori nece po automatizmu seliti u nizu rang nego (kao sto je bilo prije).Prvi na tabeli ide prema LP u ovoj kategoriji.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la NKMramor » 25 jul 2018, 23:59

Teretana je napisao/la:
75000 je napisao/la:
Teretana je napisao/la:Juniori pocinju sezonu utakmicom u Travniku.Igraju ligu neovisno od seniorske ekipe.Novi sistem takmičenja.
Kad pocinju i kakav je sad sistem?
Kako sam cuo liga pocinje za vikend.Ima 14 klubova.Igra se po bod sistemu.Posljednja dva ispadaju.Juniori nce vise biti vezani za seniorsku ekipu odnosno u slučaju da seniori ispadaju,juniori nece po automatizmu seliti u nizu rang nego (kao sto je bilo prije).Prvi na tabeli ide prema LP u ovoj kategoriji.
Takav sistem je evo već drugu godinu zaredom. Ništa novo. :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 29 jul 2018, 21:21

Pioniri FK Sloboda- Zvijezda09 1-1
Kadeti FK Sloboda- Zvijezda09 1-1

Kadeti ocajni.Gosti puno bolji sa dosta prilika.Da nam sudija nije poklonio nepostojeci penal i da nije dao crveni karton igracu Zvijezde bio bi debakl.

Avatar
Beduin
Postovi: 16122
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Beduin » 30 jul 2018, 16:14

Ne mozes vazda imati dobre generacije igraca. Mi smo nekoliko odlicnih mladica dali prvom timu ili ce se uskoro prikljuciti.
Ne ulaze se dovoljno da bi se dovodili talenti sa cijelog TK i sire, ovako je ovo i vise nego odlicno. U ovoj sezoni me najvise zanimaju juniori (po pitanju OP), jednim dijelom i zbog Smajica, jer ga u skorijoj buducnosti vidim kao glavnog trenera Slobode, a nadam se i uspjesnog.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 30 jul 2018, 19:02

Beduin je napisao/la:Ne mozes vazda imati dobre generacije igraca. Mi smo nekoliko odlicnih mladica dali prvom timu ili ce se uskoro prikljuciti.
Ne ulaze se dovoljno da bi se dovodili talenti sa cijelog TK i sire, ovako je ovo i vise nego odlicno. U ovoj sezoni me najvise zanimaju juniori (po pitanju OP), jednim dijelom i zbog Smajica, jer ga u skorijoj buducnosti vidim kao glavnog trenera Slobode, a nadam se i uspjesnog.
Mozda si mislio na Spahica , a ne na Smajica.Sto se tice OP moze se svasta cuti i vidjeti na tribinama na pomocnom stadionu.Ako je samo pola onoga istina onda je dobro sto jos uvijek egzistira omladinski pogon.Kad roditelji glasno govore ko placa da mu dijete igra.Ko s kim pije i jede po kafanama.Ciji otac ima viska para ili radi u afganistanu ili ima firmu.Dugo cemo mi cekati da iz naseg pogona izadje jos neki Todorović.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la ASD » 30 jul 2018, 19:07

Teretana je napisao/la:Pioniri FK Sloboda- Zvijezda09 1-1
Kadeti FK Sloboda- Zvijezda09 1-1

Kadeti ocajni.Gosti puno bolji sa dosta prilika.Da nam sudija nije poklonio nepostojeci penal i da nije dao crveni karton igracu Zvijezde bio bi debakl.
Gledao sam kadete Zvijezde 09 prosle sezone, dosta ih je sa strane, neki od njih su i reprezentativci.
Imaju i akademiju koja se zove Savo Milosevic.
Svakako se ocekuje da im selekcije budu u gornjem dijelu tabele,

Avatar
Beduin
Postovi: 16122
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Beduin » 30 jul 2018, 21:12

Teretana je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ne mozes vazda imati dobre generacije igraca. Mi smo nekoliko odlicnih mladica dali prvom timu ili ce se uskoro prikljuciti.
Ne ulaze se dovoljno da bi se dovodili talenti sa cijelog TK i sire, ovako je ovo i vise nego odlicno. U ovoj sezoni me najvise zanimaju juniori (po pitanju OP), jednim dijelom i zbog Smajica, jer ga u skorijoj buducnosti vidim kao glavnog trenera Slobode, a nadam se i uspjesnog.
Mozda si mislio na Spahica , a ne na Smajica.Sto se tice OP moze se svasta cuti i vidjeti na tribinama na pomocnom stadionu.Ako je samo pola onoga istina onda je dobro sto jos uvijek egzistira omladinski pogon.Kad roditelji glasno govore ko placa da mu dijete igra.Ko s kim pije i jede po kafanama.Ciji otac ima viska para ili radi u afganistanu ili ima firmu.Dugo cemo mi cekati da iz naseg pogona izadje jos neki Todorović.
Hvala na opaski, na Spahica sam mislio.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Tuzlak04 » 30 jul 2018, 21:16

Teretana je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Ne mozes vazda imati dobre generacije igraca. Mi smo nekoliko odlicnih mladica dali prvom timu ili ce se uskoro prikljuciti.
Ne ulaze se dovoljno da bi se dovodili talenti sa cijelog TK i sire, ovako je ovo i vise nego odlicno. U ovoj sezoni me najvise zanimaju juniori (po pitanju OP), jednim dijelom i zbog Smajica, jer ga u skorijoj buducnosti vidim kao glavnog trenera Slobode, a nadam se i uspjesnog.
Mozda si mislio na Spahica , a ne na Smajica.Sto se tice OP moze se svasta cuti i vidjeti na tribinama na pomocnom stadionu.Ako je samo pola onoga istina onda je dobro sto jos uvijek egzistira omladinski pogon.Kad roditelji glasno govore ko placa da mu dijete igra.Ko s kim pije i jede po kafanama.Ciji otac ima viska para ili radi u afganistanu ili ima firmu.Dugo cemo mi cekati da iz naseg pogona izadje jos neki Todorović.
Nije to nista novo. Dok je tako necemo mi nikad izbaciti kako treba igraca. A Todorovic to za sad nije !!!

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Suljo20002 » 05 avg 2018, 16:48

Pioniri : FK Sarajevo - FK Sloboda Tuzla 3-0
Kadeti: FK Sarajevo - FK Sloboda Tuzla 1-1

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la 75000 » 05 avg 2018, 16:52

Cujem pojacali su juniore nekim Sicinim igracima?

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 12 avg 2018, 13:23

Pioniri FK Sloboda- Tuzla City 1-1
Kadeti FK Sloboda- Tuzla City 1-3

Bruka i sramota na Tusnju.Nasi kadeti ne bi dali ni onaj jedan gol da sudija nije svirao penal.Trener kadeta Mikica na kraju dobio prozivke zbog selektiranja igrača od kojih polovina nije sposobna da igra lopte ni za svoj skolski razred.Zalosno.

Mamoze123
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 jul 2018, 15:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Mamoze123 » 16 avg 2018, 11:25

Pioniri: Krupa-Sloboda 3-1

Kadeti: Krupa-Sloboda 1-1

Avatar
Beduin
Postovi: 16122
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Beduin » 16 avg 2018, 14:14

Sad se vec kristalise da nam nadolazece generacije ne vrijede ni po grosa. Juniori jos i nekako da mogu izbaciti par igraca, a onda ce vjerovatno stagnacija par godina dok ne dodju novi talenti ili ako koga uspijemo ubaciti onako usput sa TK.
Zato maksimalno iskoristiti ove koje smo izbacili nedavno, Maksimovic, Hodzici, Beganovic, Smajic...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Sariel1987 » 16 avg 2018, 14:16

i to ide na dusu ovoj upravi zbog rada i ulaganja u OP

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la Teretana » 18 avg 2018, 22:52

Pomocni stadion Tusanj:
Pioniri: FK Sloboda- NK Siroki Brijeg 3-1
Kadeti: FK Sloboda - NK Siroki Brijeg 0-2
Sesto kolo a kadeti nemaju pobjedu uz 4 remija i 2 poraza.Ponovo.prozivaju trenera Mikicu

Avatar
DamirT
Postovi: 13413
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda: Omladinski pogon

Post Postao/la DamirT » 18 avg 2018, 23:05

Teretana je napisao/la:Pomocni stadion Tusanj:
Pioniri: FK Sloboda- NK Siroki Brijeg 3-1
Kadeti: FK Sloboda - NK Siroki Brijeg 0-2
Sesto kolo a kadeti nemaju pobjedu uz 4 remija i 2 poraza.Ponovo.prozivaju trenera Mikicu
Znam skoro sve kadete.Bukvalno 80% njih moze trcati 2-3 minute maksimalno,a o sutanju lopte da ne govorim.Niko ne zna ni jacom nogom dobro da suta
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.