Gdje su i sta rade...

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 30 jan 2015, 12:52

nesvrstani je napisao/la:omer joldic...
Nisam siguran ali mislim da obavlja funkciju u Želji neku. Da l' predpionire il nekoga trenira, bila je priča takva :)
Zadnja izmjena: Benjo_AFC86, dana/u 30 jan 2015, 18:27, ukupno mijenjano 1 put.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la JoseMourinho » 30 jan 2015, 14:43

Benjo_AFC86 je napisao/la:
nesvrstani je napisao/la:omer joldic...
Nisam siguran ali mislim da obavlja funkciju u Želji neku. Da l' predpionire il nekoga trenira, bila je priča takva :lolno:
Jest trener je u želji kojeg tacno uzrasta ne znam al tu je ;)

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Probisvjet » 31 jan 2015, 13:26

Gdje je Fucko i sta radi? :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2614
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la TzBulevar87 » 31 jan 2015, 13:27

Probisvjet je napisao/la:Gdje je Fucko i sta radi? :mrgreen:
Oplaka :lol:
075

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Zodiac » 31 jan 2015, 13:27

Duva lopte :mrgreen:

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Coraco » 31 jan 2015, 13:50

Mene zanima gdje je i šta radi Smajil Karić ? Ali ozbiljno, jel trenira koji tim :D

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 31 jan 2015, 15:51

i mene to isto zanima, dobar je Smajli ko covjek..kakve su okolnosti bile i koliko ne zna, radio je maksimalno koliko moze

na stranu sve kritike i sve sto sam/smo ga pljuvali , i cinjenica da ne zna, ja mu nikad necu zaboraviti sto je preuzeo tim kad niko nije htio i odredio solidno tu sezonu do kraja sa balavcima u sastavu
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la NKMramor » 31 jan 2015, 16:00

Probisvjet je napisao/la:Gdje je Fucko i sta radi? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Skojevski
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 jun 2013, 16:17
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Skojevski » 31 jan 2015, 19:19

Sta je sad Ervina Jusufovica jel jos u Olimpiku ako jest kako mu ne dojadi bit rezerva ?

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la intercontinental » 02 feb 2015, 15:57

Skojevski je napisao/la:Sta je sad Ervina Jusufovica jel jos u Olimpiku ako jest kako mu ne dojadi bit rezerva ?
U Olimpicu je još uvijek.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 feb 2015, 18:44

Probisvjet je napisao/la:Gdje je Fucko i sta radi? :mrgreen:

Car nema dalje :)..oplakah majkemi.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la NKMramor » 02 feb 2015, 19:20

SaltCityAttack je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Gdje je Fucko i sta radi? :mrgreen:

Car nema dalje :)..oplakah majkemi.
Ja sam doslovno pao na pod od smijeha kad sam vidio ovaj post. Probisvjet car oca mi. :lol:

Gdje je trenutno Tino Divković? :?:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la intercontinental » 02 feb 2015, 19:22

NKMramor je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Gdje je Fucko i sta radi? :mrgreen:

Car nema dalje :)..oplakah majkemi.
Ja sam doslovno pao na pod od smijeha kad sam vidio ovaj post. Probisvjet car oca mi. :lol:

Gdje je trenutno Tino Divković? :?:
Tino je trenutno u Češkoj,brani u nekom drugoligašu.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Suljo20002 » 03 feb 2015, 08:07

Tino Divkovic je trenutno u Ceskoj i brani za Banik Most , neko mjestasce blizu Plzena.
Gdje je sad Grado ? Samir Kuduzovic ? :D

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Biban25 » 06 feb 2015, 13:39

Gradu viđam u gradu, gdje su Dragoslav Kostic, Mirko Mihic i Mostahinic?

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la sloboda72 » 06 feb 2015, 22:50

Biban25 je napisao/la:Gradu viđam u gradu, gdje su Dragoslav Kostic, Mirko Mihic i Mostahinic?
DRAGOSLAV KOSTIĆ JE U ŠAPCU , RADI TRENERSKI POSAO. MIHIĆ RADI SA OMLADINOM U BEOGRADSKOM RADNIČKOM.
Ja volim FK Tuzla City

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la Biban25 » 07 feb 2015, 10:28

Hvala @sloboda72, najbolje se sjecam sezone 1987/88 u kojoj smo odlicno igrali jer nisam propustio nijedan mec na Tusnju, uvijek na stajanju spram linije sesnaesterca prema sjeveru. Te sezone smo stvarno mogli makar do Kupa UEFA sa onom ekipom i igrom. na donjem linku mozete pogledati i rezultate

http://www.rsssf.com/tablesj/joegcup88.html

U 7 kolu odmah poslije pobjede u Skoplju dosla CZ u goste, naravno pun stadion, na pocetku meca Sloboda rastura i Mihic postize gol prema sjeveru i odmah delirij na tribinama, pomocni sudija koji je tacno ispred mene pokazuje na centar a igraci Zvezde protestuju zbog navodnog ofsajda. Poslije minutu i po dolazi glavni sudija i kaze pomocnom da je bio ofsajd :twisted: :lol: . Nigdje veze, dzaba prigovori, citav stadion zvizdi 5 minuta, gosti su taj mec morali dobiti. Ista sezona, mec protiv Pristine a mi jos uvijek u igri za najmanje kup UEFA, Pristina poslednja na tabeli i trebaju im bodovi, oni poveli a mi izjednacili ako se dobro sjecam golom glavom sa 16 lobovao njihovog golmana isto prema sjeveru.

Sezona ranije kad smo ostali u ligi pobjedom protiv Veleza, nekad u Martu ili Aprilu dolazi nam Sutjeska, nocna utakmica. Kako smo se raspucali taj mec, zavrsilo je 7:0 za nas sto je bilo odlicno jer smo imali ocajnu gol razliku prije tog meca. Oprostite ako sam pogrijesio temu, zamolio bih moderatora da prebaci post na odgovarajucu temu ako mu nije mjesto ovdje.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la sloboda72 » 07 feb 2015, 12:23

Biban25 je napisao/la:Hvala @sloboda72, najbolje se sjecam sezone 1987/88 u kojoj smo odlicno igrali jer nisam propustio nijedan mec na Tusnju, uvijek na stajanju spram linije sesnaesterca prema sjeveru. Te sezone smo stvarno mogli makar do Kupa UEFA sa onom ekipom i igrom. na donjem linku mozete pogledati i rezultate

http://www.rsssf.com/tablesj/joegcup88.html

U 7 kolu odmah poslije pobjede u Skoplju dosla CZ u goste, naravno pun stadion, na pocetku meca Sloboda rastura i Mihic postize gol prema sjeveru i odmah delirij na tribinama, pomocni sudija koji je tacno ispred mene pokazuje na centar a igraci Zvezde protestuju zbog navodnog ofsajda. Poslije minutu i po dolazi glavni sudija i kaze pomocnom da je bio ofsajd :twisted: :lol: . Nigdje veze, dzaba prigovori, citav stadion zvizdi 5 minuta, gosti su taj mec morali dobiti. Ista sezona, mec protiv Pristine a mi jos uvijek u igri za najmanje kup UEFA, Pristina poslednja na tabeli i trebaju im bodovi, oni poveli a mi izjednacili ako se dobro sjecam golom glavom sa 16 lobovao njihovog golmana isto prema sjeveru.

Sezona ranije kad smo ostali u ligi pobjedom protiv Veleza, nekad u Martu ili Aprilu dolazi nam Sutjeska, nocna utakmica. Kako smo se raspucali taj mec, zavrsilo je 7:0 za nas sto je bilo odlicno jer smo imali ocajnu gol razliku prije tog meca. Oprostite ako sam pogrijesio temu, zamolio bih moderatora da prebaci post na odgovarajucu temu ako mu nije mjesto ovdje.

Te 1987/88 vratio se u Slobodu Đorđe Gerum, naš "Švabo"iz Pančeva. Nažalost po završetku sezone ponovo je napustio Slobodu. Pričalo se da su mu iza leđa radili i upropastili drugo mjesto nakon jesenjeg dijela lige. Priština je u toj sezoni ispala iz lige . Ta utakmica je završena 1-1. Sloboda povela 1-0, Miljanović a na 1-1minut kasnije poravnao Šalja.Mislim da mu je ime Kujtim.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la merak » 10 feb 2015, 16:35

Iz dosade rekoh da pogledam gdje igra Velimir Vidic, igra u hrvatskoj u NK Vinogradar.

Zna li neko sta je sa onim pionirom Edisom Smajicem sto je prije nekoliko godina otisao u Partizan da trenira vazio je za jednog od najperspektivnijeg ?
samo Sloboda

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Gdje su i sta rade...

Post Postao/la klasik » 10 feb 2015, 16:38

merak je napisao/la:Iz dosade rekoh da pogledam gdje igra Velimir Vidic, igra u hrvatskoj u NK Vinogradar.

Zna li neko sta je sa onim pionirom Edisom Smajicem sto je prije nekoliko godina otisao u Partizan da trenira vazio je za jednog od najperspektivnijeg ?
Smajic je kod nas, mislim u kadetima, nisam siguran al mislim da je i njemu Husara manager.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.