NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 20 jan 2018, 16:17

Convicts1988 je napisao/la:
U ćemu je onda problem ako se ne povede na pripreme igrače koji nisu ni za otići po loptu kada izadje u aut !? U ćemu je problem ostaviti te igrače u Zenici, bez obzira što oni imaju te ugovore neke koji se spominju i koje su im drugi sredili na prepad i prijetnje ? Treba iskreno reći o ćemu se radi, pritisak sa strane, prijetnje kao i svih ovih godina iza nas. To je jedina istina . Ja bih to opisao u 3 riječi, "ulica vodi klub" :bih:
Hagy brate, ak si gledao Igman jučer, eto odmah kod njih imaš minimum 2 mlada koja su duplo bolji od ovih naših cirkusanata, ne moramo dalje ići.
Sve znam, ali da je u mojo moci ja bi to davno rascistio, od rata na ovamo, cetvrt vijeka jedan od Adilovica je u Celiku. Ja bi prije i Hadzikadunica ostavio (19 god) a kamoli neke poput tih iz Igmana. Ja se nadam da sadasnji menadjer nije corav i da ce ga se prvom prilikom rijesiti. To bi bilo jedno od jacih pojacanja.
Naravno, reprogram je najjace pojacanje za nas.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 20 jan 2018, 16:21

@bati, svaka cast NGG-u, valjalo je Celik iscupati iz ralja sda, Sad cemo vidjeti dalje kako i sta.

Mrzi me pricat o politici, ali reprogram svakako...

Volio bih da su se vratili i Mahir Karic i Jusic (sad ceme napasti @zamorano i vjerovatno jos mnogi :D ) kao i Anel Dedic koji igra negdje u Albaniji, tacnije KF Teuta Durrës. Ali sta bi , Boze moj, valjda cemo ostati u ligi....

Ako djenis beganovic ode u gosk nayebali smo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sto se tice sekijevih najbolje je da pojacaju Rudar Z :D
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jan 2018, 16:21

CONWICTIS slazem se u potpunosti sa tobom ostavit u Zenici ih i zauvkjek prekrizit iz svih kombinacija ,a to za ulicu ja cisto sumnjam da ce njima komandovat Perce i slicni ljudi sa njhovim parama.Lahko je bilo komandovat sa gradskim parama i krast ih i ulazit u talove sa svima i igrace poturat i uzimmat procente ...Koji je sad Percin igrac sto daolazzi ,mozda je pokuso pa sre razocaro i odmah posvadjo i sve mu fuj odjednom jer nema mu igraca ..Vidjecemo zajedno ce mo ih pljuvat obecavam ti al ih ne treba sad ni pljuvat ni nista i pustih nek rade ,et rijeseni su vecina dugova prema igracima i radnj zajednici i svi priv+caju da se uveliko radi na reprogramu i da se zavrsava sto je potrebno .Treba se pocet navikakvat i na ovo i hajd ,mi ce mo opet imat Celik .nmze nam stadion odnijet i ime promijenit i bboju i grb ,samo sad imamo gazdu

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jan 2018, 16:28

GAVRAN ma NGG kapa do poda i veliki respekt u to nema price i ideja je bila odlicna i ja sam bio za t i mislim da je za zivjela i da su svi iskreni bili da bi uspjelo ...E sad dodjemo do politike ko sto ti kazes da ne volis i jbga ne daju i hajd...Al meni krivo kad kazes da nmze to proc nije sto ne valja nego sto ne daju ...SAMO SI SA NOVCEM MOGO SVE ODBIJAT I JBAVAT FUDU ,I VRSIT VECI PRITISAK I SA MASOM LJUDI ..BEZ NOVCA BEZ LJUDI MOZES SAMO SVIRAT KHURCU I UGASIT KLUB...cak bi ja i NGG reko hvala im jer su nam i ovo omogucili i njima spomenik ja bi digo ispred stadiona .jer si opet doso na korak da spasis i dignes klub i sve je pocelo idejom NGG ..oni ne trebaju se smatrat ni porazenim ni bilo cemu ,casni posteni i hvala im za sve jer nam je i ovaj statut omogucio ulazak investitora jer su i to predvidjeli ....Zamisli sad stari statut da je bio kako bi neko uso u klub kad su bili oni

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 20 jan 2018, 17:05

Paolooo, paoloo, paolooo.. :clap:

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 20 jan 2018, 17:14

Ma zezam se, naumpao mi onaj Paulo sto je igrao, covjek razvaljivao, citav stadion kad dobije loptu za njega navija, tako ce sad i sa ovim zvjezdama

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 20 jan 2018, 17:20

aeroms33 je napisao/la:Ma zezam se, naumpao mi onaj Paulo sto je igrao, covjek razvaljivao, citav stadion kad dobije loptu za njega navija, tako ce sad i sa ovim zvjezdama

Sjećam se njega ,Joao Paolo mensčini, prvi put u životu sam vidio uživo da neko da gol u našoj ligi preko 30 metara.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 20 jan 2018, 17:26

Zašto se sikirate oko neceg što nije vaše :lol: Sta ves briga hoce li biti u klubu Adilovici i Duvnjaci i slicni,niti ih placam niti me briga hoce li biti u klubu,ko placa klub nek misli o tome ;) Socio model je samo zaživio na prvoj utakmici protiv Zrinjskog,ostalo je sve bilo u rangu prijašnjih godina...Pišem za teren,igrace,navijace...NGG je uradio mnogo,maximum,al dalje se nije moglo jer feninga klub nije imao! Ovi kako sad rade,i kako se ponasaju duplo je bolje vec prošle godine u ovo doba ;) Samo uzmite gdje se pripreme obavljaju ove godine a gdje su prošle godine se obavile ;) I da,jedva cekam prvo kolo da podrzim ovakav Čelik!
::::SAMO ČELIK::::

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 20 jan 2018, 17:54

zamorano je napisao/la: Ovi kako sad rade,i kako se ponasaju duplo je bolje vec prošle godine u ovo doba ;) Samo uzmite gdje se pripreme obavljaju ove godine a gdje su prošle godine se obavile ;) I da,jedva cekam prvo kolo da podrzim ovakav Čelik!
Pa da je duplo bolje ne bih rekao, ali ocekujem da ce biti. ;) Prosle godine (pola sezone) smo imali najjaci marketing u ovoj saban ligi,gdje su momci sve radili za djaba. Nova web stranica,svaki dan se azurirale drustvene mreze,plakati vrhunski,grafika,najave,puno informacija...
Al aj imaju pripreme u antaliji. :D

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jan 2018, 18:26

ULTRAS slazem se za marketing jak bio al samo to bilo jako i nista vise posle Zrinjskog i na kraju svaka cast za opstanak ..Kazes radili dzaba al ne treba da se radi dzaba jbte nece niko dzaba radit vjecno a onako bi svi dzaba radili i treneri i igraci i uprava jer ne bi bilo feninga i dokle bi to trajalo ...Ja se nadam da ce krenut Celik ka gore i jos reprogram tad c vjerovat jos vise u sve i da nije suplja sve prica kako neko mozda i zeli da bude i da moze rec et jeste glupi mi to stalno govorili ..je kod nas je u sbvemu najveci usipijeh radovat se necijem neuspijehu ..Primjer smo bi uvjek bili mi se radujem kad Zeljo izgubi u ewropi a ne kontamo da ce ljudi dobit novce al et nama bitno da su izgubili a tako i ovo sve .NEKIMA CE BIT USPJEH AKO OVO NE USPIJE

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 20 jan 2018, 18:26

"Jučer sam u Novom Sadu sporazumno raskinuo ugovor s Vojvodinom, tako da sam i zvanično slobodan igrač. Što se tiče mog novog kluba, imam dosta poziva. U narednih nekoliko dana ću vjerovatno potpisati ugovor s nekim klubom”, rekao je Bureković za ****.ba, te je dodao:

“Da li će to biti Čelik ili neki inostrani klub, to još ne znam. S ljudima iz Čelika sam u kontaktu, ali nisam još ništa odlučio. Mama mi je nedavno preselila, tako da mi još treba malo vremena da to prebrodim i odlučim gdje nastavljam karijeru”.

Bureković je u dresu Čelika pružao sjajne partije, te je ranije privukao pažnju mnogih klubova iz vrha bosanskohercegovačkog fudbala, međutim ističe da u našoj državi može igrati samo za tim sa Bilinog polja.

“Što se tiče BiH, to sam i ranije mnogo puta rekao, mogu igrati samo za Čelik”, istakao je 22-godišnji lijevi bek.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 20 jan 2018, 18:41

hagy je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Mnoge stvari će se same reći ako u autobusu za Antaliju budu balvani, Duvnjak, T.Adilović i H.Adilović. Pametnom će biti dosta da zaključi da se nismo mrdnuli s mrtve tačke glede kokošara oko kluba i sitnih duša koji još uvijek vedre i oblače u Čeliku kao i prije, naravno na njegovu štetu .
Adilovice cemo gledati sve dok ne budu stariji od 21 god, nazalost :( Nije niko doveden ispod 21 god, a ekipa mora u zapisniku na utakmici imati par igraca koji su mladji od 21 god. :?
Imamo mi puno boljih U21 igraca (sabanovic, mehic, popovic, hadzikadunic, durakovic), pa i ovi sto dolaze su oko 21 godine

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jan 2018, 19:24

Ja ne znam za ove sto nesto samo misle da ce neko ovom komandovat ,pa zamislite da je va Celik 70% i da dajete vi pare bil vi dali da vam neko komanduje vasim parama.Nije vise klub gradski i pare gradske to su htjeli evo vam sve i reprogram i otpis dugova samo nam skinite s vrata Celik da mu nedajemo pare i et sad to imas i to je to i nek nam je sretno sa novim vlasnikom i treba se navikakvat i podrzavat .Nama je ionako najbitnije da Celik igra dobro i da bude vjecno jak i Celicni Celik a ko ce mu bit vlasnik svedno mi .sad i jesu svugdje vecinski vlasnici pa se niko ne buni.Samo nek ovaj ispunjava obecano .Igrace dovodi znaci ne aze i jos reprogram da mu jos vise vjerujem ..Skim li ce mo u Turskoj igrat

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 20 jan 2018, 19:47

Ja ne znam, ko ima iluziju da ce moci novima komandovati?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 jan 2018, 20:31

Imaju neki Pasha cim pisu sve isto, opet se neko vrzma oko kluba i rade neki interesi bla bla bla umisljaju se Perce da ce bit i slicni ..Ko da ce ovaj nekom dat sa svojim novccem da mu neko komanduje il da ga krade i zato i stavlja svoje ljude i ovog Idrizovica je doveo zbog igraca a ne da mu Perco nnudi igrace neke lijeve ko sto je dovodio prije i uzimo svoj dio i svi u talu bili za sve ...Pasha samo sad opstanka i reprogram a iduce sezone abd vidjet ce mo ciljeve i ambicije i igrace

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 20 jan 2018, 21:02

UltrasZenica je napisao/la:
zamorano je napisao/la: Ovi kako sad rade,i kako se ponasaju duplo je bolje vec prošle godine u ovo doba ;) Samo uzmite gdje se pripreme obavljaju ove godine a gdje su prošle godine se obavile ;) I da,jedva cekam prvo kolo da podrzim ovakav Čelik!
Pa da je duplo bolje ne bih rekao, ali ocekujem da ce biti. ;) Prosle godine (pola sezone) smo imali najjaci marketing u ovoj saban ligi,gdje su momci sve radili za djaba. Nova web stranica,svaki dan se azurirale drustvene mreze,plakati vrhunski,grafika,najave,puno informacija...
Al aj imaju pripreme u antaliji. :D
Jah eto važnija je web stranica,drustvene mreze,plakati,grafika,najave informacije :urnebes: Vec kvalitetne pripreme u sjajnim uslovima ;) Jer ako imaš sjajnu web stranicu,plakate,najave,informacije,drustvene mreze, pripreme ti i ne trebaju :urnebes:
::::SAMO ČELIK::::

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 21:18

imamo najboljeg od 21 godinu Mateja Markovića.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 jan 2018, 21:19

Pa ovaj turcin Celik bio standradan u prvoj ligi Holandije jbt, pa momak ce prepisati ovu ligu hladno, odakle da on dodje kod nas ?
Ne vjerujem da je jeftin uopste, njemu se ne isplati biti ovdje ispod 3-4 milje eura
Prosao omladinske selekcije Holandije...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 20 jan 2018, 21:31

avenija je napisao/la:Pa ovaj turcin Celik bio standradan u prvoj ligi Holandije jbt, pa momak ce prepisati ovu ligu hladno, odakle da on dodje kod nas ?
Ne vjerujem da je jeftin uopste, njemu se ne isplati biti ovdje ispod 3-4 milje eura
Prosao omladinske selekcije Holandije...
Igrao za Nijamegen 22 utakmice 9 golova i 2 asistencije sa 18-19 godina to je super
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 jan 2018, 21:35

RZ88Adnan je napisao/la:
avenija je napisao/la:Pa ovaj turcin Celik bio standradan u prvoj ligi Holandije jbt, pa momak ce prepisati ovu ligu hladno, odakle da on dodje kod nas ?
Ne vjerujem da je jeftin uopste, njemu se ne isplati biti ovdje ispod 3-4 milje eura
Prosao omladinske selekcije Holandije...
Igrao za Nijamegen 22 utakmice 9 golova i 2 asistencije sa 18-19 godina to je super
Ma gledao sam sad video, zmireci pravi odbranu psv-a budalama :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.