NK Čelik Zenica

sve5
Kontakt:

PostPostao/la sve5 » 21 jan 2018, 19:50

Realno ova pojačanja (ako fakat jesu, a ne vidim razlog da nas OPET lažu) su nešto nerealno za ovu ligu za opstanak. Sve što valja, a da je slobodno iz naše lige smo doveli i još uz to ove strance koji bi po referencama trebali biti u stanju da prekucaju cijelu ligu. O ovoj smijesnoj ligi za opstanak da ne pricamo.
Uz to, ako je istina, da ne daju grobarima da prismrde klubu onda je ovo daleko iznad svih realnih ocekivanja.

Pogotovo nakon cirkusa sa ugovorom, pregovorima i raspravama...

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 20:04

Bronson WroteColon
BatistutA19 WroteColonBRONSON I PASHA vi opet isto meni postavljate to pitanje koji sam bio za taj model ..Nisam ja reko da je zazivio i ja sam najvise volio da je zazivio i naravno da je se mogu sprovest da je bilo iskrene namjere al nije ....AAL ZATO PITAM JEL SE RACUNALO BAS NA OVU SITUACIJU KAD OSTANES BEZ NOVCA ,BLOKIRAN NA SVIM LINIJAMA.I BEZ PODRSKE LJUDI STA CES ..KAKO TAD DOCC DO CILJA,lahko je mastat al haj sprovedi u djelo to sve sa ovakvim majmunima i lopovima na vlasti ,,et ratovo si sa Fudom godinu uso u politiku i stta si dobio jednu veliku samarcinu na kraju da se osvijestis .....A vi meni opet istu pricu pricate ko da ja ne znam i ko da nisam znao da u ovoj jbenoj drzavi sa ovakvim lopovima nece nikad proc i da ce te namjerno blokirat i natjerat na ovo ...Al slazem se da nije bitna vise tema to .treba samo pozelit ovima srecu i nama sa njima uz novi sistem

Mastaj ti sad o svom "Sociusu" koliko hoces, gdje smo tu smo, gotovo je, oni su tu i oni diktiraju tempo, da li ce totalno stati ili ubrzati sve je do njih, mi mozemo samo da blejimo ...

I nemoj molim te da mi repliciras, nego produzi dalje u laganom galopu bez dizanja prasine, jer sve sto napises oci para ...[/qMoram replicirat kratko ,ma realno je da mi mozemo opcenito svi blejat za sve

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 21 jan 2018, 20:13

Koji je maksimalan broj stranaca u ekipi, odnosno u prvih 11 i u rosteru od 25 igraca u nasoj ligi. Ima li to određeno ili može kako ko hoće.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 20:13

Nista ovo nema ni kad idu ni ko ide sutra u Antaliju .....Ako necete neke rasprave onda se drzite teme NK CELIK ZENICA sa ovim sistemom i kako ovo povboljsat ,kako opstat u ligu ,,kako punit stadion i ne treba vise nikakva tema i rasrave unazad sta je bilo sta je moglo bit i sta je trebalo bit. Pravite sastav,taktike,kako pobjedjivat kako opstat u ligi .kako da vratimo sjaj i punog Bilinog polja da bide opet veliko grotlo za sve gostujuc timove ..Nema vise nazad moramo samo napred ic ,ja et necu spominjat al nemojte ni vi ..Skim li ce mo igrat u Turskoj jel iko ista nacuo .liga je ubrzo ja hocu 1 kolo 10 000 na stadionu

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 20:15

Zmaj88 WroteColonKoji je maksimalan broj stranaca u ekipi, odnosno u prvih 11 i u rosteru od 25 igraca u nasoj ligi. Ima li to određeno ili može kako ko hoće.

Ne moze kako hoce cini mi se 5 stranaca je dozvoljeno al i to su htjeli skratit ,a za prvih 11 ja stvarno n znam .Nek neko odgovori ko zna sigurno

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 21 jan 2018, 20:18

Zmaj88 WroteColonKoji je maksimalan broj stranaca u ekipi, odnosno u prvih 11 i u rosteru od 25 igraca u nasoj ligi. Ima li to određeno ili može kako ko hoće.

Sada 7, od iduce sezone 4.
HOĆEMO REPROGRAM!

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 20:33

BRONSON a koliko ih moze igrat u prvih 11 .ja mislio 5 stranaca dozvoljeno

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 21 jan 2018, 20:42

Ipak u zapisniku za jednu tekmu moze biti prijavljeno 6 stranaca, a od naredne sezone taj broj je smanjen na 4.
HOĆEMO REPROGRAM!

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jan 2018, 22:47

I Adilovici idu u Turaku, jedna radosna :)
HOĆEMO REPROGRAM !!!

sve5
Kontakt:

PostPostao/la sve5 » 21 jan 2018, 22:49

prisonbreak WroteColonI Adilovici idu u Turaku, jedna radosna :)

Oba?

:oops: :oops:

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 21 jan 2018, 22:55

sve5 WroteColon
prisonbreak WroteColonI Adilovici idu u Turaku, jedna radosna :)

Oba?

:oops: :oops:

Nisu provjerene info. al 99 % ide cuponja. Onaj sto ne zna hodati. Ak bude tako ja onda stvarno ne znam sta da mislim dalje.
HOĆEMO REPROGRAM !!!

MrSpok
Kontakt:

PostPostao/la MrSpok » 21 jan 2018, 23:00

"Klub ide stazama stabilizacije i napretka".Ma privatna prcija nepismenog polusvijeta.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 21 jan 2018, 23:54

imali ste godinu dana sva vasa borba su bila sopstenja cisto sviranje kurcu.jbo vas Adilovic ko da mi bitan on sad e kad bi igro u prvih 11 pored ovih igraca aa to je zabrinjavajuce a iso ne iso svedno mi kad svakako ima ugovor od Satorovica...Vise me zanima kako ce mo sezonu pocet i kad ce reprogram nego Adilovic
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 22 jan 2018, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

Titilikce14oldschool
Kontakt:

PostPostao/la Titilikce14oldschool » 21 jan 2018, 23:55

Ma nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 22 jan 2018, 00:06

Titilikce14oldschool WroteColonMa nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...

Ma jednog Hadzikadunica otjerase koji sigurno bar nesto zna, ostavljaju tatine sinove, kako je to bolno. Al sve to moramo istrpiti radi prijasnji vremena. Nadam se da ce se ovi stranci moci registrovat, a i ako ne mognu ja mislim da imamo bolju ekipu od Goska. Finu ekipicu mi je slozila Sloboda sa Rustemovicem i Bekicem plus dobar trener. Radnik mi je oslabljen, Borac takodjer, oni bi vrlo lahko mogli boriti se za opstanak.

Cak, i bez stranaca ja mislim da bi se mogli potuci za svima iz lige za opstanak.

-------Markovic---
Livancic-Pandza-Durakovic(Kadric)-Bevab
---Mehic(Kadric)--Sisic
Jurina-Salcininovic-Djelmic------>(Andjusic)
-------Nikolic------

Edit: i sa stranicma smo najtanji na stoperskim pozicijama skroz, i lijevi bek, gdje ce vjerovatno doci Burek.
HOĆEMO REPROGRAM !!!

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 00:17

Papaz u Tošku
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Titilikce14oldschool
Kontakt:

PostPostao/la Titilikce14oldschool » 22 jan 2018, 00:30

prisonbreak WroteColon
Titilikce14oldschool WroteColonMa nekako mi i logično da ce ga povesti,ugovor na 4 godine,zaštićen kao polarni medvjed,nek prodje bar pripreme nebil se ko zajebao pa ga pozvao i predstavio kao pojačanje...

Ma jednog Hadzikadunica otjerase koji sigurno bar nesto zna, ostavljaju tatine sinove, kako je to bolno. Al sve to moramo istrpiti radi prijasnji vremena. Nadam se da ce se ovi stranci moci registrovat, a i ako ne mognu ja mislim da imamo bolju ekipu od Goska. Finu ekipicu mi je slozila Sloboda sa Rustemovicem i Bekicem plus dobar trener. Radnik mi je oslabljen, Borac takodjer, oni bi vrlo lahko mogli boriti se za opstanak.

Cak, i bez stranaca ja mislim da bi se mogli potuci za svima iz lige za opstanak.

-------Markovic---
---Mehic(Kadric)--Sisic
-------Nikolic------

Edit: i sa stranicma smo najtanji na stoperskim pozicijama skroz, i lijevi bek, gdje ce vjerovatno doci Burek.

U pravu si za Borac,nekako svi njih smatraju sigurnim a mi smo ih dobili sa onom "ekipom",sada su već loši gotovo kao i mi u prvom djelu...

salebl
Kontakt:

PostPostao/la salebl » 22 jan 2018, 08:42

Titilikce14oldschool WroteColon
prisonbreak WroteColon

-------Markovic---
---Mehic(Kadric)--Sisic
-------Nikolic------

U pravu si za Borac,nekako svi njih smatraju sigurnim a mi smo ih dobili sa onom "ekipom",sada su već loši gotovo kao i mi u prvom djelu...

Izvinjavam se na upadu, ali mislim da je samo Vitez gori od nas trenutno. Kod nas u Borcu je otjerano sve sto je valjalo, a o ovim "pojacanjima" ne bih stvarno. Boricemo se za opstanak itekako, cak mislim da smo najblizi ispadanju trenutno.

Inace, drago mi je sto ce se Celik opet uspjeti iscupati. Tu vise nema dileme. Vidjecemo za pocetak kako ce Musa uklopiti sve ove igrace, mada ne vjerujem da ce tu biti nekih problema.

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 22 jan 2018, 09:28

Koja sramota za grad i ovo malo čaršije da ova dva klena zajedno s klenom Duvnjakom moraju ići na pripreme, i moraju da budu u Čeliku. Lik ne zna hodat, al je devetka Čelika, mlada nada BH fudbala. Ako je bilo imalo pozitive glede ovog segmenta,sad je sve jasno s ovim potezom. Poserem se na bezmudo rukovodstvo i na sve propale trenere u Čeliku.
Z E N I C A

L_blancos
Kontakt:

PostPostao/la L_blancos » 22 jan 2018, 09:40

Treba raskinuti ugovor i isplatiti odštetu od par stotina hiljada KM, samo da bi carsija bila zadovoljna.

Nije ovo birtija, igrači su pod ugovorom i logicno da ćeš ih tretirati kao takve. Da imaju kvalitet, ne bih se bunio i da igraju. A ovako, tu su dok ne prodje ugovor i to je to. Oni su sada najmanji problem pored reprograma.
Nadam se da se ovi stranci neće morati registrovati kao dostavljači u Velmi da bi mogli igrati za nas.

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.