NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 17 feb 2018, 19:49

Istok je bio skroz pun, pa u prvim redovima do ograde su ljudi stajali, nisam onako istok pun vidio od repke, i to one vece tekme. Vise od 6 hiljada je bilo definitivno

Reprogram
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 feb 2018, 16:13
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Reprogram » 17 feb 2018, 19:54

Svaka cast za posjetu. Svaka cast Babali. Kao sto neko rece teske noge i Vitez koji je dosao da se brani. Jedino me razocarao Fenan koji nikad nema snagu bio povrijedjen ili ne, kapitensku traku bolje dati nekome drugom.

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 17 feb 2018, 20:30

Bilo je ukupno 6-7 hiljada sigurno. Samo na istoku je bilo minimalno 3 hiljada, zapad isto toliko, jug oko hiljadu...

Vitez se branio sa 10 igraca, mislio sam da ce se nakon primljenog gola otvoriti, medjutim do 80 minute su isto igrali. Protiv ovakvog bunkera nije se moglo drugacije ni bolje. Misljenja sam da bi vise golova dali protiv neke bolje ekipe.

Kod nas najbolji Djelmic, koji nazalost nije imao podrsku od Livancica, koji je jedan od najlosijih bio. Celik isto tako drzao cijelu sredinu, nad njim bilo najvise prekrsaja. Pandza i Karamatic vrlo sigurni, Bevab isto tako. Andjusic kad je usao unio zivost u igri, ali nazalost ima potez viska...

Sve u svemu nije lose, Vitez nije imao ni jedan sut na gol. Protiv Goska cemo vidjet na cemu smo, jer ova utakmica nije nikakav pokazatelj

Avatar
avenija
Postovi: 13593
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 feb 2018, 21:12

Istok nije bio puniji 10 godina..na stadionu 6.5-7 hiljada
Babala hahaha ovo se jednom vidja u 5 godina..
Igra losa ali dovoljno za pobjedu..

Ekipa je skroz nova, prva zvanicna utakmica pa ce trebati malo da se poslozi..
Potruditi se ponoviti danasnju posjetu protiv Mladosti a uz dobar rezultat iz Gabele moguce je..

Musa mora sto prije uigrati ekipu, mislim da bi mu u srijedu dobro dosla laksa prijateljska protiv npr. Rudara da malo kombinacije sloze kakve...
Evo nas na -4 pred duel sa direktnim konkurentom.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 feb 2018, 21:14

Prvo cestitke strucnom stabu i igracima i poeban z aeuro gol Sisica,ja onakav gol na Bilinom nisam vidio u nasoj ligi ima 10 godina .Gol nije bio na jugu nece ga nikad ni vidit kakv je bio..Igra u polju ddobri sve nest okolo al direktno nije toliko jako bilo l realno bar 2.0 jer smo imali sansi u 2 poluvremenu .Vitez iso na bod a prema napred cista nula bezopasni.Od igraca ne bi nesto posebno istako nikog al lijepe su bile izmjene i Andjusic i Jurina.Celik dobro djeli lopto al treba se on jos naviviknit na nasu ligu i lose stadione ..Bice ovo fina ekipa dok se uigraju ..Ja sam opet zadovoljan .samo jos napad sa bokova da proradi..Posjeta po meni bar 6000 koliko ce ovi rec ne znam .da li bi bilo vise ranije da nisu poskupile karte il da je raniji termin ne znam ...Robijasi su duplo bolji u odnosu na jesen ,jos samo tu brojku dignit .Mozda previse baklji .al hajd jbga utakmica .al ne treba palit bezveze baklje .lijepo za oko .lijepo za kamee i selfije po fb al valja sve to platit --Sve u svemu ok i ja bi pohvalio stopere Pandzu i Karamtica ia i bokovi su mi super livancic brz mada je gresio al ol mi je a i Bevab .Markovic mi nije ko u jesen bespotrebno par puta istrcvo al valjda ce doc sebi i bit onaj stri Markovic...Sad Gabela pokusat ne izgubit a pobjeda je 90% opstanak ..Mada mislim da ce mo mi opstat u ligi ima jos 13 utakmica..Samo ic utakmicu po utakmicu

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 17 feb 2018, 21:20

Uživanje u svakom trenutku :bih: Idemo dalje :kralj: Bod kod Goška, uzeti Mladost, i 1.000 robije na Grbavici :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 17 feb 2018, 21:46

6000 gledalaca vjerovatno oko 30000 km u kasu kluba...Ne znam što se pretresa svaki gledalac na ulazu,stvara se guzva pri ulazu a unese se 100 baklji na stadion!? Čemu pretresanje onda raje? NE BACAJTE BAKLJE U TEREN SELJAČINE GLUPE! Jednom za sva vremena zapamtite NE BACAJTE U TEREN KONJI! Tekma onako,pobjeda taman...Gol Babale predobar! U nedjelju ici da se ne izgubi,ne treba stavarati pritisak da se treba stici Gošk u dva kola...Robijaši s juga,zapada i istoka dobri u nekim momentima odlicni,posebno istok...Teren fantastican...Uglavnom sve kad se sabere bilo je lijepo i dobro...SAMO ČELIK
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 feb 2018, 22:05

Koliko prima istok?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 17 feb 2018, 22:17

prisonbreak je napisao/la:Koliko prima istok?
Ukupan kapacitet stadiona je 13.600 sjedecih mjesta. Mislim da istok prima oko 3.500 ljudi.

Moja procjena da je veceras bilo 7.000 ljudi. Skoro pun istok od nekih 3.000, nekih 40% popunjenog zapada (3.000) i 1.000 na jugu.

Nek uzmemo da je bilo 1.000 gledalaca koji nisu kupili kartu (djeca do 12 godina i zene), znaci zarada bi mogla biti oko 30-35.000 KM-ova (prosjek 6 KM karta). Da smo u ligi za prvaka, sa nekim prosjekom od 5.000 gledalaca, ogroman novac se moze uzeti na ulaznicama. Mislim da je to Aydin veceras vidio...

Ps. Jel se ono pjevalo na jugu “Aydin Olgun” il se meni ucinilo? :)

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 17 feb 2018, 22:33

bojamora je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:
bojamora je napisao/la:Ima li gdje prenos
tv ZETEL
Hvala
Odavno se nisam ovako nasmijao :rol: :rol: :clap: :clap: :clap:

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 17 feb 2018, 22:37

Po meni losa utakmica, vidi se da imamo kvaliteta ali isto tako vidi se neuigranost. Najvise me iznenadilo zadovoljavanje sa jednim golom. Nadam se da ce vec u Gabeli to biti puno bolje.

Onaj turcin definitivno nije normalan. Najjaci detalj, poslije babalinog gola, jeste kad frajer ponizi dvojicu ihraca, nekad s pocetka tekme. Odavno boljeg igraca Celik nije imao, a vrijeme ce pokazati. Cujem veceras da ga je Perco doveo. Jel istina?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 feb 2018, 22:47

Gazija88ze je napisao/la:Po meni losa utakmica, vidi se da imamo kvaliteta ali isto tako vidi se neuigranost. Najvise me iznenadilo zadovoljavanje sa jednim golom. Nadam se da ce vec u Gabeli to biti puno bolje.

Onaj turcin definitivno nije normalan. Najjaci detalj, poslije babalinog gola, jeste kad frajer ponizi dvojicu ihraca, nekad s pocetka tekme. Odavno boljeg igraca Celik nije imao, a vrijeme ce pokazati. Cujem veceras da ga je Perco doveo. Jel istina?
Koga je Perco doveo? Hahahahhahahahahahahahhahahahahabah
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 feb 2018, 23:07

Cuj Percho doveo ovog turcina oj majko draga hahahhaha ...hajmo povecerje i spavat bolje nego gluposti pisat .....Idrizovoc ti je zaduzen za igrace i oniko vise se ne pita za igrace ..On ce dovodit Percine igrace a ima svoje....Bitna je pobjeda veceras i idemo dalje na -4 boda Gosku i pokusat ne izgubit u Gabeli ..bice teko al se moze do boda bar

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 17 feb 2018, 23:12

Sto ovo kod Salcina nema reklame na dresu??
Jel ovo haram il je nesto drugo u pitanju?
moSa likCe

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 17 feb 2018, 23:18

jagamu je napisao/la:Sto ovo kod Salcina nema reklame na dresu??
Jel ovo haram il je nesto drugo u pitanju?
da, haram. I veliki respect Feno.
no, hajde da ne dajemo previse publiciteta ovom gestu. Stvar licnog izbora i to je to.
#samoČelik

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 17 feb 2018, 23:33

Posjeta, broj ljudi na stadionu, zadovoljavajući. Jug solidna posjeta, navijanje lose. Detalj s juga koji mi je tapeo za oko "bakljade" je kada je s jedne strane juga ma drugu, među masu neko bacio baklju. Izgleda, jos uvijek ima podjela ...

Također, nakon ubacivanja baklji u teren Asko s Edom došao pred jug i vođi rekao da se ne ubacuju baklje, al seljacima je neke stvari teško objasniti.

Igra u velikom grču, al vjerujem da će iz kola u kolo biti sve bolje, pogotovo kada se priblizimo i pređemo ispred Goska i/ili Slobode.

Jedan detalj nakon gola. Babala je potrčao prema klupi, kao i svi igrači, osim Celika. S obzirom da su svi igraci bili na svojoj polovici, Vitez je želio da krene s centra, ali Celik prelazi na njihovu polovicu i to onemogućava. Inace, vidi se da ima tehniku i da igra glavom.

Babala za gol :tokralju:

Sada Gosk koji je izgubio od Zrinjskog iz dva vrlo sumnjiva penala. Nadat se najboljem, pa makar i bod.

Perčo na zapadu, a Fudo i Aydin u VIPu. I da, skandiralo se Aydinu Olgunu.

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 17 feb 2018, 23:35

BatistutA19 je napisao/la:Cuj Percho doveo ovog turcina oj majko draga hahahhaha ...hajmo povecerje i spavat bolje nego gluposti pisat .....Idrizovoc ti je zaduzen za igrace i oniko vise se ne pita za igrace ..On ce dovodit Percine igrace a ima svoje....Bitna je pobjeda veceras i idemo dalje na -4 boda Gosku i pokusat ne izgubit u Gabeli ..bice teko al se moze do boda bar
Bati kazem ti da sam to cuo, navodno se Perco falio s tim i govorio kako je nezgodno sa turcinom pregovarat oko para. I meni izgleda nevjerovatno i smijesno, ali prica mi to covjek koji je licno od Perce to slusao. Ili Perco laze ili je stvarno tako

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 feb 2018, 23:48

Kakav bolan Perco i turcin ...Nece on imat nista sa igracima imas ovog Aska za igrace .Vise voli svoje gurat igrace nego tudje..Ne treba sve ni vjerovat al i da jest zaboli me ..Ima vlasnik nek odlucuje ak njemu moze Perco komandovat i slicni ,nek komanduje al ja mislim da nit mogu nit ce mu komandovat .Ako mu Perco stima ima pravo ga stavit u klub on odlucuje,nemamo mi sa tim vise nista ..Ko vise sad neke trazi sitnice i nesto mu stalno smeta i pogotovo ak bude ovak reprogram pravo iso,za mene takve osobe nisu navijaci Ceika neg obicni pametnjakovici kojima sve smeta i koji bi tudjim parama odlucivali sve a ne mogu marke dat ko i ja .E to ne moze vise ..Za Robijase brate moraju moraju i oni pazit sve .sta imas baklje u teren ubacivat pa izvesce te bolan i moze ti ko pojedincu zabanit ulazit na stadion ..Treba te i to pocet razmiisljat polahko a nije samo bacat u teren i da neko placa kazne

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 00:25

Eh ovako, posjeta kako sam i ocekivao i pisao oko 6000. Izdvojio bi par pojedinaca koji su me pozitivno iznenadili Santic, Bevab, Jurina i Andjusic. Mali Santic drzi vezni red kao 'veliki' momak, svaka mu cast, za svaku loptu gine, pravi destrktivac, po meni najbolje odigrao od svi.

Sada nesto za Celika, vidi se da momak ima kvalitet, i da zna znanje, takodjer se danas vidjelo da on ovu ligu ne razumije bas najbolje, puno komplikuje u pojedinim situacijama, visak potez pretezno i sl, al opet vidi se da momak ima jak kvalitet.
Kazete za Salcina gore da lose odigrao? Salcin je odlican, Djelmic bi mogao biti nase najjace pojacanje, dobar je a i ocekivao sam od njega ovo.
Takodjer noge su bile teske, pritisak i ostalo.

A kako vidim vi niste zapazili neku sitnicu koja e mnogo vazna, nema vise radnika Albe na terenu, prije uvijek bilo sada nema. Znaci s Albom nije potpisano, so bi za par mjeseci BP moglo dovesti u oranicu. I teren nije ni blizu kao prosle godine.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 18 feb 2018, 00:42

Pobjeda je bila imperativ i odavno na Bilinom nismo vidjeli bolji gol. Svaka čast i generalno ekipa ima potencijal, ali trenutna igra nije na nivou na kojem bi trebala biti da se može računati na opstanak. Nadam se da će u Gabeli pokazati da mogu bolje.

Inače, i dalje čekamo potpis reprograma crno na bijelo sa Poreznom upravom, jer ovaj transfer novca što je Grad proslijedio Školi nogometa to još uvijek ne podrazumijeva.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.