NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 22 feb 2018, 14:19

Nije valjda u nedelju tekma dolje? aaa Ja dogovorio u Čapljini sastanak u subotu reko taman da mi se sve poklopi :(
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 22 feb 2018, 14:27

samocelik je napisao/la:Nije valjda u nedelju tekma dolje? aaa Ja dogovorio u Čapljini sastanak u subotu reko taman da mi se sve poklopi :(
Jeste u nedelju u pola 3 , citav vikend ces u hercegovini provest :crazy:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 22 feb 2018, 14:33

ZenickiLC je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Nije valjda u nedelju tekma dolje? aaa Ja dogovorio u Čapljini sastanak u subotu reko taman da mi se sve poklopi :(
Jeste u nedelju u pola 3 , citav vikend ces u hercegovini provest :crazy:
Ima Žuje šta be libo ona stvar :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 feb 2018, 14:39

Jel se vratio onaj drugi turcin imal iko informaciju hocel i on bit u konbinaciji za gabelu?

juvetorino
Postovi: 69
Pridružen/a: 16 jul 2016, 10:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la juvetorino » 22 feb 2018, 17:14

Šta je sa uplatnicama,jel još neko hodao po bankama i vidio Celikov grb

Avatar
Viper
Postovi: 3817
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Viper » 22 feb 2018, 17:20

Stativa88 je napisao/la:Jel se vratio onaj drugi turcin imal iko informaciju hocel i on bit u konbinaciji za gabelu?
U Zenici je, trebao bi biti.
SAMO ČELIK !

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 18:27

Danas sam "vidio" reprogram, sa Memisem na kafi. :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 feb 2018, 18:40

OffTopic

Još jedna borba i nizu u našem gradu. Ovaj put, srednjoškolci se bore i traže obnovu zatvorenog bazena u industrijskoj.



Podršku s pružili i igrači NK Čelik.
#SviZaBaZEn

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 22 feb 2018, 19:40


RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 feb 2018, 21:17

Čelik će protiv Goška nastupiti bez Ratka Dujkovića i Enesa Akguna, koji nisu riješili papirologiju, a oni bi trebali da budu u kombinaciji za utakmicu protiv Mladosti u srijedu na Bilinom polju.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 feb 2018, 21:24

Danas nista novo osim sto nam Bjelica sudi Gabeli .Nadamo se tradiciji i da je necemo prekinit bod odlican bi bio a pobjeda ravna opstanku .Samo da ne izgubimo al i to ak se desi nedaj boze nije katastrofa,ostaje jos 12 utakmica .Tako koji god rezultat bio nije gotovo nista nizakog.
SAMOCELIK pa bolan 7 dana se vec zna da je utakmica u Nedelju a ti planiro u Subotu,al hajd snaci ces se ti dogovorit ces ti susret u Nedelju i nadamo se to ce donijet srecu bar da ne izgubimo,,
BRONSON i sta gaze gospodin Memisevic na kafi za reprogram il se zjbavas za kafu ..
Imal Fudinih da nam neku iz prve ruke informacije kazu.Stativa se usutio i onaj Auto gol .Gost suti dosuse vecina ga na blok stavila.Prishonbreak suti a ovi NGG i slicni citaju i sute

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 21:29

BatistutA19 je napisao/la:Danas nista novo osim sto nam Bjelica sudi Gabeli .Nadamo se tradiciji i da je necemo prekinit bod odlican bi bio a pobjeda ravna opstanku .Samo da ne izgubimo al i to ak se desi nedaj boze nije katastrofa,ostaje jos 12 utakmica .Tako koji god rezultat bio nije gotovo nista nizakog.
SAMOCELIK pa bolan 7 dana se vec zna da je utakmica u Nedelju a ti planiro u Subotu,al hajd snaci ces se ti dogovorit ces ti susret u Nedelju i nadamo se to ce donijet srecu bar da ne izgubimo,,
BRONSON i sta gaze gospodin Memisevic na kafi za reprogram il se zjbavas za kafu ..
Imal Fudinih da nam neku iz prve ruke informacije kazu.Stativa se usutio i onaj Auto gol .Gost suti dosuse vecina ga na blok stavila.Prishonbreak suti a ovi NGG i slicni citaju i sute
Zalio reprogram kafom, sta treba vise, sad jos bageri i nekoliko crnaca sto ce jos doci.
Bit ce Celik opet sampion, kaze vec slijedece sezone. :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 22 feb 2018, 21:38

amel989 je napisao/la:Tako je Bati, slazem se s tobom.

Samo zamisli situaciju u novembru predizborni skup u Zenici Nezavisnog Bloka. Izadje Fudo pred Bosanku sa Sepicem, a Celik pred izdisajem ili vec ugasen, nema nista od reprograma... pogotovo sljedeci izbori ce biti neizvjesniji nego ikad, tako da ce svaki glas biti bitan, a posebno glasovi iz Zenice koja ima puno birackog tijela

Jedino sto mu ide u prilog je spas Celika, ne zato sto ga voli, vec sto je to njegov interes
Tako je, ako ne ispostuje reprogram, naredne izbore cemo za gradonacelnika svi glasat za onog malog iz Gladovica, Naidina. Barem covjek nek se bori za podsticaje, traktori, plastenici, izgradnja puta po vukoje'binama. Tamo gdje ima vec put stavljaj jedan preko drugog. Zaboravio sam rasvjete po istim vukoje'binama tamo gdje vec ima, mjenjaj stavljaj LED rasvjetu. :cool:

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 feb 2018, 21:50

Bati nema nekih posebni desavanja, a oko reprograma i ovih stvari mi se neda raspravljat mjesec smo pisali na tu temu ovi iznose najcrnije scenarije ovdje bas imam osjecaj kad nema crni vijesti ovi ovdje ih pojedinci smisle pa napisu. Vidjecemo u Gabeli kako ce odigrat ja vjerujem u dobar rezultat dole ova ekipa posjeduje kvalitet koji jos nije pokazala evo sad citam idu u karantin dole u Mostar sutra bez ovog turcina sto sam pitao za njega opet problemi oko papira bas sto ovi momci pisu marketing je losija strana kluba pa onda ostavljaju prostor ovim crnjacima da smisljaju svoje verzije propasti kluba al eto svako ima svoje misljenje i dobro je da ih ima i takvi da smo svi siti ne bi ni to valjalo jer mozda i mi nismo ispravni

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 22 feb 2018, 21:58

Ma ja nesto nisam posebno zadovoljan onom igrom sa Vitezom. U Galeli izgubiti necemo, jer nekako djelujemo stabilno, ali nismo nesto specijalno ni naprijed. Valjda se uigramo.. Sve u svemu mislim da ce biti manje od tri gola :-D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 feb 2018, 22:00

Momci ne zele lose Celiku, vec samo su razocarani u pojedine ljude i to je to. ( u vezi scenarija)

Kada govorimo o reprogramu, momak koji je napisao da je vidio uplatnice, i kojeg ste napali vrlo vjerovatno, cak i sigurno je govorio istinu. Reprogram ce biti ne radi nas, nego radi registracije novi igraca koji su nam potrebni.
Bronson vam je sve rekao, ocekuju se crnje. :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 22 feb 2018, 22:03

prisonbreak je napisao/la:Momci ne zele lose Celiku, vec samo su razocarani u pojedine ljude i to je to. ( u vezi scenarija)

Kada govorimo o reprogramu, momak koji je napisao da je vidio uplatnice, i kojeg ste napali vrlo vjerovatno, cak i sigurno je govorio istinu. Reprogram ce biti ne radi nas, nego radi registracije novi igraca koji su nam potrebni.
Bronson vam je sve rekao, ocekuju se crnje. :urnebes:
Ne vjeruju oni meni, oni vjeruju stativi, a kad se obistini sto napisah hmmm, samo polako i opusteno.

Izmirit cu ja ove zaracene strane, sve za Celik :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 22 feb 2018, 22:14

Jel kod fenana nema sponzora na dresu iz ideoloskih ili tehnickih razloga?
Pravda za flash-a!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 feb 2018, 22:15

BRONSON e jesi mi odg hahhaha bolje da nisma ni pito :)
STATIVA ma nemas sta se rasparavljat pito sam tebe imas tia kakvih informacija u vezi reprogram ,svi smo vidjeli papair i da je novac uplacen e sad sta treba za taj konacni udarac i pokretanje dokle se sa tim dosloi kad bi moglobit ozvaniceno sta koci i slicno ..
Drago mi je sto idu malo ranije i te neke mini pripreme ,valjda necemo izgubit al ispast necemo.Ma kakva bolan propst kluba nece se niko igrat sa tim samo ce bit uvjek pitanje kako ce funkcionisat koji sistem.Uglavnom onaj zamisljeni sistem ne moze i nece nikad proc vise .prvi ga ja vise ne bi podrzo nikad ,nije sto ne valja nego sto ne moze i nedaju..Nismo prema napred nista ,fali dobar napadac al jbga valjda ce krenit i to ..
FLIX ma bolan imo si -7 bodova.i sad ocekivat neku ljepotu sa novim timom od 9 igraca za mjesec dana ne bi ni Gvardiola uigro to i dodas jos 1 utakmicai teske noge,imperativ pobjeda.pritisak navijaca i jak ambijent i mnogi igrali prvi put i sad ocekivat neku ljepotu u igri je nerealno ..bItna 3 bda a realno smo trebali dat bar 2 gola.Dok se malo uigraju bice to bolje puno .Recimo onaj Cellik odlicnu tehniku ima al kako ce on tehniku pokazat na losem terenu vidjece mo.Ispast necemo ne sekiraj se :)

convict35
Postovi: 360
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 22 feb 2018, 22:21

To za uplatnice 100% istina ali opet ponavljam neznam jel reprogram ili tekuci doprinosi mslza januar nisam skuzio datum.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.