NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 23 feb 2018, 07:15

Znaci ovdje na temi zavladalo totalno stanje k'o na Percinom i DJ-ovom FB profilu.. 'ljeba i igara i mogu li kako prije oktobra izbori da zaokruzimo krolja :roll:

Dovidjena i prijatno

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 feb 2018, 09:23

amarc je napisao/la:Znaci ovdje na temi zavladalo totalno stanje k'o na Percinom i DJ-ovom FB profilu.. 'ljeba i igara i mogu li kako prije oktobra izbori da zaokruzimo krolja :roll:

Dovidjena i prijatno
Nisi objektivan.
Ako uplacuju doprinose, ako su plate redovne, ako je prema PU uplacen zaostatak od 160.000, reprogram blizu potpisa, klub ide u pravom smjeru, zasto da se mj pitamo kako on unosi pare?
Zasto da i dalje kritikujemo?
Za reprogram trebamo svaki dan da govorimo, jer nam donosi mnogo toga, a i opstanak Celika.
Ako nesto dobro rade, dobiti ce pohvalu, ako ne rade dobro dobiti ce kritiku. A ne samo kritika samo zato sto nisu izabrani ljudi koje smo mi zeljeli, sad je tako, i gotovo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

amel989
Postovi: 570
Pridružen/a: 17 jan 2018, 08:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amel989 » 23 feb 2018, 10:43

Koliko znam turci su otvorili doo firmu. Tako da svaka uplata moze ici preko te firme, s novac upumpava preko pozajmica. Isto tako, koliko znam, moguce je preko notarskog ureda da vrsi trasfere novca, tj. preko racuna notara.

Sto se tice tih uplata iz inostranstva to je najmanji problem kod nas i sve ide legalno bez ikakvih problema

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 23 feb 2018, 16:55

Joj, kako bi nam dobro došao brateeeee...






Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 feb 2018, 17:00

BlaBlaTron je napisao/la:Joj, kako bi nam dobro došao brateeeee...





Iskreno, prema svim informacijama trebao bi doci do LZO.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 feb 2018, 17:02

Kod nas bi ljudi da se pitaju za sve i da im neko polaze racune al sa tudjim parama ..Logika ja sam platio kartu 4 6 il 8 maraka i hocu sve ko u Manchester Unitedu .-Stvarno neki nisu svjesni ni u kakvoj drzavi zive ni u kakvom je stanju Celik da je sve sto imo osto mu limeni pehar vredan 20 maraka.
PRISHNBREAK ma to ljudi ne vide nista ,eto bolje je blo prije 4 mjeseca bez feninga ,niko te ne jbe ni 2 % i ostali ti samo da places i khurcu sviras nit ko slusa nit te ko vidi nit podrzaje ..Dobro je Ciro Blazevic reko ulica ne moze vodit klub nit se sta pitat .....Svi ce te dobit email polahko sve ce vam ljudi objasnit i opravdat se kako dolazi novac ,kako se placa ,odakle mu novac. kako registruje igrace ,preko kojih racuna ..Sve ce vam stic na email ,vase j samo platite kartu i za sve se pitate....Odoh jbte stigo mi email sve mi ljudi polozili racun hahhahahhahahh

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 23 feb 2018, 17:25

Logika je da sam mu predao upravljacka prava od 70% a on se obavezao ulozit preko milion, i kako cemo znat jel ulozio ili nije ajd reci ili da mu vjerujem na kraju bilo koju cifru da pukne.
**** te ovo isto izbori bice sve daj glas prosli izbori, ko te ****, jos te ubjeduju stas ti trazit pusi ku.. ac plati namete i mrsss.
Nije ni cudo sto smo u ku... cu. Ja naroda i govana

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 23 feb 2018, 17:47

aeroms33 je napisao/la:Logika je da sam mu predao upravljacka prava od 70% a on se obavezao ulozit preko milion, i kako cemo znat jel ulozio ili nije ajd reci ili da mu vjerujem na kraju bilo koju cifru da pukne.
[Sheep mode on]

Kad si tako pametan, što ti nisi uložio keš hehe.

[Sheep mode off]
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 feb 2018, 18:20

aeroms33 je napisao/la:Logika je da sam mu predao upravljacka prava od 70% a on se obavezao ulozit preko milion, i kako cemo znat jel ulozio ili nije ajd reci ili da mu vjerujem na kraju bilo koju cifru da pukne.
**** te ovo isto izbori bice sve daj glas prosli izbori, ko te ****, jos te ubjeduju stas ti trazit pusi ku.. ac plati namete i mrsss.
Nije ni cudo sto smo u ku... cu. Ja naroda i govana
Sta bi ti majketi da ti das 12 maraka mjesecno a neko na hiljade i da se on tebi il meni i pravda i polaze racune svakih 7 dana. Nije tvoj klub da je od tebe uzeo da se tebi pravda il meni ,uzeo je gradski klub.Ok trazit nesto na kraju sezne i ja to cekam hocel reprogram bit i hocel se ostat u ligi i kako ce uc u sezonu iducu i onda podvuc crtu al neki bi svakih 3 dana trazili izvjestaje o novcu o racunima .transakcijama nekim.registraciji igraca.Ne mozes ti te sve znat i bil se ti nekom pravdo za svoj novac svakih 7 dana neko nesto trazi. Logika je da mi skontamo u kakvoj mi drzavi zivimo i kakv smo dali Celik u kakvom stanju nekom..Ni smo mi dali Real Madrid nego smo dali truhli bolesni raspadnuti klub u velikim dugovima Celik ..Ako bude sta od Celika dobro i jest ako ne bude svakako ne bi ni bilo .Svi ste toga svjesni.Ostalo je sviranje khurcu i meni i tebi i svima.Ja se nadam da ce bit dobro,sad za sad sam zadovoljan.pitaj malo i igrace jel im bolje il gore ..Malo sabura i reanosti treba za sve i ovi sto traze ,puno traze a i ovi sto mastaju napad na titulu iduce sezone puno mastaju..Znaci neka sredina

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 23 feb 2018, 18:28

BatistutA19 je napisao/la:
aeroms33 je napisao/la:Logika je da sam mu predao upravljacka prava od 70% a on se obavezao ulozit preko milion, i kako cemo znat jel ulozio ili nije ajd reci ili da mu vjerujem na kraju bilo koju cifru da pukne.
**** te ovo isto izbori bice sve daj glas prosli izbori, ko te ****, jos te ubjeduju stas ti trazit pusi ku.. ac plati namete i mrsss.
Nije ni cudo sto smo u ku... cu. Ja naroda i govana
Sta bi ti majketi da ti das 12 maraka mjesecno a neko na hiljade i da se on tebi il meni i pravda i polaze racune svakih 7 dana. Nije tvoj klub da je od tebe uzeo da se tebi pravda il meni ,uzeo je gradski klub.Ok trazit nesto na kraju sezne i ja to cekam hocel reprogram bit i hocel se ostat u ligi i kako ce uc u sezonu iducu i onda podvuc crtu al neki bi svakih 3 dana trazili izvjestaje o novcu o racunima .transakcijama nekim.registraciji igraca.Ne mozes ti te sve znat i bil se ti nekom pravdo za svoj novac svakih 7 dana neko nesto trazi. Logika je da mi skontamo u kakvoj mi drzavi zivimo i kakv smo dali Celik u kakvom stanju nekom..Ni smo mi dali Real Madrid nego smo dali truhli bolesni raspadnuti klub u velikim dugovima Celik ..Ako bude sta od Celika dobro i jest ako ne bude svakako ne bi ni bilo .Svi ste toga svjesni.Ostalo je sviranje khurcu i meni i tebi i svima.Ja se nadam da ce bit dobro,sad za sad sam zadovoljan.pitaj malo i igrace jel im bolje il gore ..Malo sabura i reanosti treba za sve i ovi sto traze ,puno traze a i ovi sto mastaju napad na titulu iduce sezone puno mastaju..Znaci neka sredina
Ma ljudi lagano neki kospice, neko kokice pa na tekmu i bez srkleta :D samo opusteno :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 feb 2018, 18:50

Bronson je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
aeroms33 je napisao/la:Logika je da sam mu predao upravljacka prava od 70% a on se obavezao ulozit preko milion, i kako cemo znat jel ulozio ili nije ajd reci ili da mu vjerujem na kraju bilo koju cifru da pukne.
**** te ovo isto izbori bice sve daj glas prosli izbori, ko te ****, jos te ubjeduju stas ti trazit pusi ku.. ac plati namete i mrsss.
Nije ni cudo sto smo u ku... cu. Ja naroda i govana
Sta bi ti majketi da ti das 12 maraka mjesecno a neko na hiljade i da se on tebi il meni i pravda i polaze racune svakih 7 dana. Nije tvoj klub da je od tebe uzeo da se tebi pravda il meni ,uzeo je gradski klub.Ok trazit nesto na kraju sezne i ja to cekam hocel reprogram bit i hocel se ostat u ligi i kako ce uc u sezonu iducu i onda podvuc crtu al neki bi svakih 3 dana trazili izvjestaje o novcu o racunima .transakcijama nekim.registraciji igraca.Ne mozes ti te sve znat i bil se ti nekom pravdo za svoj novac svakih 7 dana neko nesto trazi. Logika je da mi skontamo u kakvoj mi drzavi zivimo i kakv smo dali Celik u kakvom stanju nekom..Ni smo mi dali Real Madrid nego smo dali truhli bolesni raspadnuti klub u velikim dugovima Celik ..Ako bude sta od Celika dobro i jest ako ne bude svakako ne bi ni bilo .Svi ste toga svjesni.Ostalo je sviranje khurcu i meni i tebi i svima.Ja se nadam da ce bit dobro,sad za sad sam zadovoljan.pitaj malo i igrace jel im bolje il gore ..Malo sabura i reanosti treba za sve i ovi sto traze ,puno traze a i ovi sto mastaju napad na titulu iduce sezone puno mastaju..Znaci neka sredina
Ma ljudi lagano neki kospice, neko kokice pa na tekmu i bez srkleta :D samo opusteno :kafa:
Ma bas tako kikiriki kospice ko ima dobre zube ilagano a ko nema nesto mekse neki rolat i slicno i tako ..Ma mi bi sve realno a ne mozemo nista osim pametovat i nismo svjesni realnih mogucnosti ..Dobro Ivica Osim reko mi ugramo sa Belgijom nasa raja ma jbo Belgiju a ne kontaju kakava je to drzava ,igras sa Norvezanima jbo njih oni skijas i a niko ne misli da je to mozda jedna od najbogatojih drzava al et mi smo sila a oni skijasi e tako i ovo mi bi bez marke sve i da se sve pitamo za tudji novac i to svakih 7 dana ,Moglo bi se malo odmorit sad ce kosarka

Gazija88ze
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 jan 2018, 01:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Gazija88ze » 23 feb 2018, 19:16

"Kada je u pitanju utakmica protiv Viteza, osim što će se igrati pod reflektorima, veoma važna vijest za sve one kojima su crno-crveni u srcu da će novi, rekonstruisani Čelik u subotu nastupiti u najjačem sastavu.
Zeničani su registrovali sve nogometaše, te su stigli i potrebni certifikati za njih."

"Čelik će protiv Goška nastupiti bez Ratka Dujkovića i Enesa Akguna, koji nisu riješili papirologiju, a oni bi trebali da budu u kombinaciji za utakmicu protiv Mladosti u srijedu na Bilinom polju."

STA JE SAD OVO???

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 23 feb 2018, 19:55

**** vas vaše informacije
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 feb 2018, 23:28

BICE CELIK OPET SHAMPION HHAHAHHAHA

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 feb 2018, 14:28

Šta je ovo zatišje,kakve su prognoze za sutra,hočel bit Robijaša kolko?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 24 feb 2018, 16:20

Sutra se mora dobiti, u najgorem slucaju remi !

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 24 feb 2018, 16:25

RZ88Adnan je napisao/la:Šta je ovo zatišje,kakve su prognoze za sutra,hočel bit Robijaša kolko?
Zatisje pred buru.Optimistican sam ocekujem 3 boda,nije ni bod los samo da ne izgubimo.Opet hercegovacka murija sere oko dolaska robova,to vise nije iznenadujuce iso sam 4 puta u mostar nijednom nisam dosao uvjek vrate.Nadam se da cemo ih zaobic ko i u banja luci pa uci u gabelu.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 feb 2018, 16:38

Vitez gotovo vjerovatno i zao mi ga al eto sta je tu je ,mislim nece se izvuc i nadat se da ce vise nama pomoc nego Gabeli i da ce im otkinit koji bod a mi ih moramo pobjedit u obe utakmice u ligi za opstanak ..Sutra ne bi trebali izgubit bar da odrzimo ovo -4 boda a pobjeda bi bila predobra.Sto se tice Robije i putovanja ko god ide kapa do poda i veliki respekt prema tim momcima nemam sta rec vise.Nije kriva samo murija ,tu je po meni savez kriv to treba se poostrit kriterij znaci klub je duzan obezbijedit svaku gostjuc skupinu normalan dolazak na stadion i normalan boravak na stadion i normalan odlzak sas tadiona ..To ako nije klub u stanju nema on sta igrat u Premijer ligi i to treba kaznjavat klubove a koja navijacka skupina pravi probleme kaznit navjacku skupinu npr nema ti gostovanja 5 utakmica.. Al to kakav nam je savez znamo tako da to tesko ocekivat i onda kad mi neko kaze hoce sve posteno cisto na terenu makar isspali iz lige.Odmah ti je ovo neregularnost ..Ispast necemo kupit ce mo mi par utakmica ko i prosle sezone nesekiraj te se

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 24 feb 2018, 17:26

Ma nema ba uopste sumnje da cemo ostati u ligi pa tek ide liga za opstanak, svima je preci Celik od Gabele hebo ga Gabela, dobiti na domacem terenu sve, u gostima kupiti jednu dvije ili tri j eto opstanka, logicno.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 feb 2018, 17:40

BlaBlaTron je napisao/la:Ma nema ba uopste sumnje da cemo ostati u ligi pa tek ide liga za opstanak, svima je preci Celik od Gabele hebo ga Gabela, dobiti na domacem terenu sve, u gostima kupiti jednu dvije ili tri j eto opstanka, logicno.
HAHAHHHAHAH ne pisi tako napast ce te ovi iz NGG hahahhahhaha i ovi sto hoce sve cisto posteno..to odmah bi ti kupio hahhaahahah

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.