NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 13 mar 2018, 11:15

11 sati reprograma nema.
Petak dodje dzuma prodje.

Zenicagas Gasi se Celik.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

tale07
Kontakt:

PostPostao/la tale07 » 13 mar 2018, 11:43

Ja vise vjerujem u ispadanje, nego u reprogram! Da li sam ja presimista ili realista :think:

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 13 mar 2018, 11:56

Pa zašto se ne oglasi naša navijačka grupa ? Zašto se šuti ? Zašto se ne najavi skup pred opštinom i zašto ne odemo tamo tražiti odgovor za reprogram ? Brojka je tu nebitna( Batistuta će odmah da se zaveže za tu brojku, isprogramiran), al mislim svakako da nas ne bi bilo malo .. Ne kontam ja nas, svega mi ..
Z e n i c a

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 13 mar 2018, 12:00

Convicts1988 WroteColonPa zašto se ne oglasi naša navijačka grupa ? Zašto se šuti ? Zašto se ne najavi skup pred opštinom i zašto ne odemo tamo tražiti odgovor za reprogram ? Brojka je tu nebitna( Batistuta će odmah da se zaveže za tu brojku, isprogramiran), al mislim svakako da nas ne bi bilo malo .. Ne kontam ja nas, svega mi ..

Lakse ovdje piskarat reprogram nego organizovat proteste koda nekog boli racku sta se ovdje pise...a koliko vidim vecini i odgovara sve ovo samo da bi mogli piskarat kako su bili upravu

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 14:51

Convicts1988 WroteColonPa zašto se ne oglasi naša navijačka grupa ? Zašto se šuti ? Zašto se ne najavi skup pred opštinom i zašto ne odemo tamo tražiti odgovor za reprogram ? Brojka je tu nebitna( Batistuta će odmah da se zaveže za tu brojku, isprogramiran), al mislim svakako da nas ne bi bilo malo .. Ne kontam ja nas, svega mi ..

Naravno da je bitna brojka itekako ,nije isto kad se skupi 50 100 200 ljudi nego 5000.jer ce te samo poklopit mala sacica ljudi trazi to i to.pa ces vidjet komentara po fb ,sta ovi sad hoce dalo im sve opet traze.doveli im invetitora,dovel igrace.isli u Antaliju, 164 000 dali pa sta vise hoce a nema ih na stadionu 500 kad je utakmica ...Mozes ti meni objasnit al objasni ti babincu 100% kojih ima vise neg Robijasa nazalost i slicnim babincima ..Slazem se ja treba trazit sve to ,al zasto ne bi neko npr kontaktio onog DINU novinara da lijepo i on malo to ispita da kontaktira pa da objavi ..Treba tebi tu neka podrska i medija da to neko lijepo isprati ,pa ti se mozes okupit i da ti to niko ne objavi i najgore sto se ti ne mozes okupit pred opcinom kako ti mislis .nego se ti moras najavit ak ces ic ,ko organizuje proteste ,koji povod ..Onako samo mozes krivicnu prijavu dobit za remetenje javnog reda i mira ..Mozes ti meni sad opet nesto rec al tako je prjatelju u ovoj nasoj jbenoj drzavi ..Nego 5 oktobra biraj politicara koji voli Celik ako ga ima a ne da nam sve seljaci biraju ,penzioneri ,nacionalistri i stranacki ljudi koji zive na drzavnim jaslama i jbe se njih i za Celik i za sve.njima je bitno 5 saktova ,200 metara asfalta i 4 bandere da se stavi

Convicts1988
Kontakt:

PostPostao/la Convicts1988 » 13 mar 2018, 17:02

Ćutimo onda :shh: :shh: :shh: Sve je ok .
Z e n i c a

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 13 mar 2018, 17:43

Ma bati suplju prosipa

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 17:52

CONWICTIS drug ne znam iskreno vise sta bi napiso ,sve bi volio ko svi ovdje opstanak i reprogram naravno ..Kako doc do toga ne znam ni ja vise sam ..Istina da samo pametujemo svi opcenito slovima svugdje a na terenu nista ne uradimo ,,Tako je sve do sad bilo i sa NGG kad je bio ,sve ideje odlicno a kad treba realizirat neam nas nigdje nit ima novca ,nit te politika podrzava nit ima ljudi.Valljda ce se nac neko pametan da sve ovo rijesi al ja sam se pomirio sa ispadanjem a u gasenje kluba ne vjerujem ,i ak se i ovo raspadne nas nema 10 godina nigdje

BlaBlaTron
Kontakt:

PostPostao/la BlaBlaTron » 13 mar 2018, 18:13

slika

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 18:22

Nazalost od ove slike je ostalo 300 iskrenih navijca

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 13 mar 2018, 18:34

BatistutA19 WroteColonNazalost od ove slike je ostalo 300 iskrenih navijca

Koliko je to u procentima ?
!

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 13 mar 2018, 18:34

BatistutA19 WroteColonNazalost od ove slike je ostalo 300 iskrenih navijca

Nije istina.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

jeretik
Kontakt:

PostPostao/la jeretik » 13 mar 2018, 18:39

Ostali su navijaci. Samo su svi razjedinjeni kao sto je u posljednih godinu i po sve razjedinjeno i zavadjeno u gradu.

Bronson
Kontakt:

PostPostao/la Bronson » 13 mar 2018, 19:12

MrHc WroteColon11 sati reprograma nema.
Petak dodje dzuma prodje.

Zenicagas Gasi se Celik.

Ima li nafake u Slobodi :D
Ima li tamo jos uvijek talenata :hmmmmm:
Samo Čelik!

zenickicelik
Kontakt:

PostPostao/la zenickicelik » 13 mar 2018, 19:23

a najjači su mi ovi forumski pametnjakovići koji samo znaju tipkat po ovom **** forumu i to rade već 3 godine. Grupa nije razjedinjena, grupa je ostala ista sve ove godine borbe. Istina, probali su mnogi da je razjedine, najviše na ovakve načine preko interneta tipkajući i pametujući, valjajući razne gluposti, a kad stanu pred tu "razjedinjenu" ekipu ušute.

Pitanje za ove pametnajkoviće, dežurne tipkatore koji najčešće spominju "razjedinjene" Robijaše, koje je zadnje gostovanje koje ste odradili? Šta si ti kao osoba i induvidua uradio da bi reprogram bio usvojen? Šta si žrtvovao za to osim vremena provedenog na ovom forumu? Uh, jer ja jesam puno toga. Od para, živaca, vremena, kazni, suza, palih ispita, propuštenih ispita, svađa po kući, s starom, s curom, KRVI, da KRVI. Dva moja ponajbolja druga su ranjena boreći se za statut i reprogram, da ranjena lave ba, od metka i noža onda raznih tuča po gradu s kojekakvim narkomanima i kriminalcima. Jel' na tebe možda pucano? Jesul' tebi možda metci letali iznad glave? Jesi se ti osvrto dok hodaš s curom po gradu očekujući da će svaki trenutak izletit neki klošari pa eto ti opet belaja i tuče s njima, a ti normalna sasvim osoba ne pada ti na pamet hodat s nožem ili nekim oružjem po gradu, a oni svaki ponaosob minimalno dva imaju.

Šta si ti uradio da imaš pravo spomenuti trenutnu ekipu robijaša, istu onu ekipu koja se 4 godine bori, hodaa po kojekakvim vukojebinama, koja je prošla sve ovo, koja ne pamti kad je se sretna vračala s nekog gostovanja? One momke koji idu u Gabelu u struhnutom kombiju na -15 dok ti tipkaš iz svog kreveta umotan u jorgan? Kako vas ba nije stid? Da smo imali sve vrijeme pravu podršku da ste sve vrijeme podržavali ovo jezgro, a ne sakrivali se po istoku i zapadu i pametovali po forumu možda bi nešto i bilo drugačije.

Robija nije razjedinjena, Robija je jača nego ikad, složnija nego ikad, formiralo se jezgro i jedna prelijepa priča. Fuzija starijih i mlađih, iskusnih i ludih. I zato kad hočeš da nas spomeneš, prvo ustani skini nam kapu, pridruži nam se na jugu, počni ići na gostovanja, reci svoju ideju bičeš poslušan, pokrenučeš uživo diskusiju i iznenadit češ se koliko kvalitetna zna biti i PRESTANI PISAT PO **** FORUMU !

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 20:26

PRISHONBREAK pa gdje su ti ljudi sa ove slike jbte ovdje 7000 ljudi pred istokom .kako nije istina.Zamisli da je ovih 7000 ljudi non stop protestovalo non stop govorili na stadonu hocemo reprogram .Sve bi se usvojilo na vrijeme i sve bi se sprovelo .Al ovi su ljudi nestali posle imali neku drugu viziju.il su mozda titulu sa statutom novim odmah kontali i coca cola sponzor i master card..Ova brojnost je trebala 5 godina na stadionu da bi ti ono sproveo al ko ce to cekat .hoce ljudi odmah titulu,evropu.I kazes nije istina. Ja bgm ovoliko ljudi ne vidim na stadionu ...
BAMBUS racunaj et procente tibne bi da racunam..
ZENICKI CELIK niko drug nije tebi reko svaka cast sto ides na gostovanja i ako ides ,ja svaki put napisem kapa do poda Robiji koja ide i veliki respekt ko god ide na gostovanja.Al shvati da se ne moze ic na gostovanja uvjek ,iso sam i ja prije na gostovanje al vise ne idem.Trebaju mladji preuzimat sve pa i gostovanja..Nemas se ti sta ljutit, niko il barem ja nisam reko da nije dobra Robija al brojnost je slaba pao je kop za duplo..I naravno da ima sad i te tzv Robije koji su za sve to sto pises i onih ojih nisu a isto se kletu u Celik i masu salovima i nosaju dres i pijevaju pijesme a nisu na jugu a bili su na jugu .Al ti drugacije vide Celik...Slazem se opcenito mi svi pametujemo 15 godina a nista nismo uradili ..Da je bar ovaj NGG bio prije 15 godina i ovakava ideja al ovo vise ne ispravi niko

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 13 mar 2018, 20:55

Fan shop USKORO NK CELIK ZENICA ........jbe ovdje lud zbunjenog majkemi hahhahah

jedandevetcetripet
Kontakt:

PostPostao/la jedandevetcetripet » 13 mar 2018, 20:57

zenickicelik WroteColona najjači su mi ovi forumski pametnjakovići koji samo znaju tipkat po ovom **** forumu i to rade već 3 godine. Grupa nije razjedinjena, grupa je ostala ista sve ove godine borbe. Istina, probali su mnogi da je razjedine, najviše na ovakve načine preko interneta tipkajući i pametujući, valjajući razne gluposti, a kad stanu pred tu "razjedinjenu" ekipu ušute.

Pitanje za ove pametnajkoviće, dežurne tipkatore koji najčešće spominju "razjedinjene" Robijaše, koje je zadnje gostovanje koje ste odradili? Šta si ti kao osoba i induvidua uradio da bi reprogram bio usvojen? Šta si žrtvovao za to osim vremena provedenog na ovom forumu? Uh, jer ja jesam puno toga. Od para, živaca, vremena, kazni, suza, palih ispita, propuštenih ispita, svađa po kući, s starom, s curom, KRVI, da KRVI. Dva moja ponajbolja druga su ranjena boreći se za statut i reprogram, da ranjena lave ba, od metka i noža onda raznih tuča po gradu s kojekakvim narkomanima i kriminalcima. Jel' na tebe možda pucano? Jesul' tebi možda metci letali iznad glave? Jesi se ti osvrto dok hodaš s curom po gradu očekujući da će svaki trenutak izletit neki klošari pa eto ti opet belaja i tuče s njima, a ti normalna sasvim osoba ne pada ti na pamet hodat s nožem ili nekim oružjem po gradu, a oni svaki ponaosob minimalno dva imaju.

Šta si ti uradio da imaš pravo spomenuti trenutnu ekipu robijaša, istu onu ekipu koja se 4 godine bori, hodaa po kojekakvim vukojebinama, koja je prošla sve ovo, koja ne pamti kad je se sretna vračala s nekog gostovanja? One momke koji idu u Gabelu u struhnutom kombiju na -15 dok ti tipkaš iz svog kreveta umotan u jorgan? Kako vas ba nije stid? Da smo imali sve vrijeme pravu podršku da ste sve vrijeme podržavali ovo jezgro, a ne sakrivali se po istoku i zapadu i pametovali po forumu možda bi nešto i bilo drugačije.

Robija nije razjedinjena, Robija je jača nego ikad, složnija nego ikad, formiralo se jezgro i jedna prelijepa priča. Fuzija starijih i mlađih, iskusnih i ludih. I zato kad hočeš da nas spomeneš, prvo ustani skini nam kapu, pridruži nam se na jugu, počni ići na gostovanja, reci svoju ideju bičeš poslušan, pokrenučeš uživo diskusiju i iznenadit češ se koliko kvalitetna zna biti i PRESTANI PISAT PO **** FORUMU !

100% brate samo se pametuje po forumu
JUG JE JACI NEGO IKAD!!!

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 13 mar 2018, 21:05

BatistutA19 WroteColonPRISHONBREAK pa gdje su ti ljudi sa ove slike jbte ovdje 7000 ljudi pred istokom .kako nije istina.Zamisli da je ovih 7000 ljudi non stop protestovalo non stop govorili na stadonu hocemo reprogram .Sve bi se usvojilo na vrijeme i sve bi se sprovelo .Al ovi su ljudi nestali posle imali neku drugu viziju.il su mozda titulu sa statutom novim odmah kontali i coca cola sponzor i master card..Ova brojnost je trebala 5 godina na stadionu da bi ti ono sproveo al ko ce to cekat .hoce ljudi odmah titulu,evropu.I kazes nije istina. Ja bgm ovoliko ljudi ne vidim na stadionu ...
BAMBUS racunaj et procente tibne bi da racunam..
ZENICKI CELIK niko drug nije tebi reko svaka cast sto ides na gostovanja i ako ides ,ja svaki put napisem kapa do poda Robiji koja ide i veliki respekt ko god ide na gostovanja.Al shvati da se ne moze ic na gostovanja uvjek ,iso sam i ja prije na gostovanje al vise ne idem.Trebaju mladji preuzimat sve pa i gostovanja..Nemas se ti sta ljutit, niko il barem ja nisam reko da nije dobra Robija al brojnost je slaba pao je kop za duplo..I naravno da ima sad i te tzv Robije koji su za sve to sto pises i onih ojih nisu a isto se kletu u Celik i masu salovima i nosaju dres i pijevaju pijesme a nisu na jugu a bili su na jugu .Al ti drugacije vide Celik...Slazem se opcenito mi svi pametujemo 15 godina a nista nismo uradili ..Da je bar ovaj NGG bio prije 15 godina i ovakava ideja al ovo vise ne ispravi niko

Otkd protiv Viteza 7 000? Kako nas nema? Pokreni proteste sa razlogom, sa pricom kao sto je NGG, pa ces vidjeti da ima 7000. Nemoj pricati u suplje Bgt. De malo razmisli, mnogi su prestali citat forum radi tebe. Pa glavna si tema gdje se god okrenes i sl..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 13 mar 2018, 21:38

Nije bitna koja si liga, je*o dugove i licencu, igraj za raju i fan shop :njanjanja:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8902977136

Cijene se ubile za zenicane, a dijaspori sića :opaopa:

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.