NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 19 jul 2018, 12:16

Golubica je napisao/la:
flash84 je napisao/la: Pa mater mu **** ko je zakrcmio u klub i napravio 1,5 milion duga za svog mandata? Al ba jedete **** nije normalno. Eto preovladali ste i na ovom forumu sa svojim glupim komentarima. Nastavite da pisete i da pravite cirkus od teme i od svega u gradu.

Kao Mujezinovic je krao a Fudo donosio pare? Bolan neka vrati Fudo ono sto je zglajzao za svog mandata i eto glavnica za poreza.

Al eto Mujezinovic, Sabic, Sarajlic, Satorovic, Skrgo su lopovi a ovaj Fudson je majka tereza. Napucao je sebi za mandata budzet na preko 2 miliona a osvojio je karinu s Celikom. Za vrijeme NGG-a uletio je 300 000 km i ocekivao da se ide na ligu prvaka.

Supak, smrad, licemjer kao i sva SDA **** je taj tvoj Fudo.

Jesu li se ikad ponudili uslovi ikome drugom kao ovom trucinu? Pitas li se ikada za to? Jel se ikada javno ponudilo zemljiste na Kamberu, stadion, preuzimanje poreskog duga, otpis dugova JP nekom drugom investitoru?

Je li grad ikada javno izasao s garancijama i sa pozivom za investiranje uz osiguravanje nabedenih uslova? Jest al u kurcu. Jednostavno nekom semom neki ljudi mogu dobiti jedne uslove a drugi neke desete.

Zavlacio je s reprogramom kao i sada sve dok mu ne bude odgovaralo da politicki poentira. Ista kuja kao i svi dojucerasnji mu ahbabi iz stranke. Nije mu smetalo da pravi projekcije budzeta uz minus od 1.5 milion km a sad se kao posluje domacinski. Nabijem ga na tuki kao i sve one koji mi jebu mozak o njegovoj sposobnosti.
Ako neznaš bez uvreda, onda se meni nemoj ni obračati. Sam si sebe diskvalifikovao i ne želim više sa tobom voditi diskusiju niti bilo kime ko vrijeđa, ali to opet govori o tebi, ali ču ti ipak odgovoriti. Nikoga ne branim ko god je najdraži klub doveo u ovu situaciju , pa ni dotičnog aktuelnog gradonačelnika. Samo sam rekao da mi je drago za ovaj potez uslovne privatizacije kluba, ako si me shvatio, jer se neče naše pare krčmiti i očito po svemu do sada viđenom u ovoj našoj lijepoj državi narodni novac služio je za svašta samo ne za ono što bi trebalo. Dolaskom investitora kakav je takav je, taj period je prošao i nema više pristupa klubu raznim interesđijama. Uloži svoje pa izvoli zarađuj. Ja koliko znam svako je mogao investirati i nije tačno da je samo turčinu ponuđeno. Vrati film. Kako če grad izdavati bolan bilo kakve garancije za udruženje građana i poziv za investiranje u isto. Ko tebi brani da odeš npr. u OKK Čelik i kažeš ljudi evo ja hoču da investiram u ovo udruženje građana 2 miliona. Ljudi bi te u zlato okovali. Koliko znam na osnovu NGG-ovog statuta omogučeno je investiranje i to godinu dana prije nego što se turčin pojavio.

ima kod nas i slovo ć

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 jul 2018, 12:22

Kaze covjek u postu:"naprijed Aydine i Fudo, pa makar se i ugasili". I onda pogresno shvacen.

"Je li ti to mene kume zajebavas? Neces spek i rakiju, a hoces zecetinu, a kao nisi musliman"(ovo je citat iz jednog filma, da ne bude uvrijedjenih, al poenta je tu)
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Golubica
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 mar 2018, 20:12

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golubica » 19 jul 2018, 12:27

Pasha je napisao/la:Kaze covjek u postu:"naprijed Aydine i Fudo, pa makar se i ugasili". I onda pogresno shvacen.

"Je li ti to mene kume zajebavas? Neces spek i rakiju, a hoces zecetinu, a kao nisi musliman"(ovo je citat iz jednog filma, da ne bude uvrijedjenih, al poenta je tu)
Jok, ti si druga strana, ona gubitnička.
S. B. B. -1891 g. Znaš, Bošnjače, nije davno bilo, Sveg’ mi svijeta, nema 15 ljeta, Kad u našoj Bosni ponosnoj I junačkoj zemlji Hercegovoj, Od Trebinja do brodskih vrata Nije bilo Srba ni Hrvata, A danas se kroz svoje hire Oba stranca ko u svome šire.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 jul 2018, 12:32

Koja je to gubitnicka strana?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jul 2018, 12:39

Pasha je napisao/la:Koja je to gubitnicka strana?
Zar to sada neko zna? :mrgreen:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 19 jul 2018, 12:44

Covjek tvrdi da sam ja "gubitnicka strana". Ocito da on zna.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jul 2018, 13:07

Zeničani će sutra nakon treninga krenuti put Banja Luke, gdje će u karantinu dočekati prvi meč u novoj sezoni. Kada je u pitanju igrački kadar, šef struke Adnan Örnek neće moći računati na defanzivca Vedrana Vrhovca.

Mladi stoper još nije potpisao ugovor s Čelikom, iako s crno-crvenima trenira već 10 dana. Navodno je zapelo oko papira, odnosno naknade za treniranje koju Čelik mora platiti Vitezu. Budući da još nije registrovan, Vrhovac nema pravo nastupa protiv Krupe, tako da se njegov debi u crno-crvenom dresu može očekivati protiv Željezničara na Bilinom polju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 19 jul 2018, 13:25

Ne možemo dati naknadu za treniranje Vrhovca,kako bi za Rodina dali?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 19 jul 2018, 13:28

slika

Stvarno ovo je smijesno, neko se u paintu zaje.baje. Neka raspisu konkurs na volonterskoj osnovi, mislim da bi nas se par skupilo i vodilo to vrhunski.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 19 jul 2018, 13:45

Sta je sa platama ? Jesul skupili 40 hiljada sto moraju platit do petka...o reprogramu da i ne pricam :tokralju: :tokralju:
!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 19 jul 2018, 13:59

Gledam ovu anketu, pa kaze:
1) Napraviti jedan od jačih klubova na prostorima ex-Yu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , mozda cemo biti jedan od jacih klubova u kantonu i regiji (dio srednjobosanskog kantona) , ali i to veliko pitanje
2) Stabilan klub koji će u svakoj sezoni da se bori za titule i Europu ZA OPSTANAK SE HOCE BORITI CIM JE TUZLA CITY velikan za Čelik, to rece sam Ornek, ja to nebi izjavio kad bi mi pistolj prislonio uz slijepocnicu
3) Klub koji će se orjentisati na proizvodnju i prodaju mladih igrača, ali bez večih uspjeha – KOME PRODATI ( Vitezu, Mladost DK, Travniku....)
4) Klub koji će mu služiti za kladioničarske mućke
5) Tu je da pomaže Fudinu političku opciju
Ja sam odgovorio pod 5) mada i 4) je dosta tacno

Sta, ne mozemo Vitezu platiti za Vrhovca, pojjak nam je nas Abramovich :lol: :lol: :lol: :lol:

Sto bi reko Oliver Mandic " Smejem se a plakao bi"
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 19 jul 2018, 14:08

Ma opušteno prijatelji, sutra je petak, džuma, a zna se šta je petkom poslije džume.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 19 jul 2018, 14:29

Marsal je napisao/la:Ma opušteno prijatelji, sutra je petak, džuma, a zna se šta je petkom poslije džume.
Sergija :rol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 19 jul 2018, 14:58

rob do bagro je napisao/la: Sergija :rol:
:thumbup:

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 19 jul 2018, 15:15

Hehe.

Ja ipak mislim da ili potpisuje Jovičić ili se potpisuje reprogram.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 19 jul 2018, 20:11

Marsal je napisao/la:Hehe.

Ja ipak mislim da ili potpisuje Jovičić ili se potpisuje reprogram.
A bageri? :hmmmmm:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 19 jul 2018, 20:19

Ni danas nista novo ,najzalosnije sto vi samo laprdate u prazno a nikakve koristi nema ni Celik nit vi ista mozete promijenit i ko god kaze neke realne stvari vi ga svrstavate u neke Fudine pizzde materne.Imali su klub navijaci godinu dan nit imaju snage ,nit imaju podrssku ,nit mogu nac novac ,nit mogu sta politicarim i ad imas ovog investitora kakv je takav je .Odel on GRAD NECE POMAGAT CELIKU NAVIJACI NE MOGU VODIT KLUB NEMAJU NOVCA ..nE ZNAM KAKVO VI RIJESENJE VIDITE REALNO,,nekim vm treba crtat sta je realno u ovom momentu...
Razmisljal iko od vas sta ako ode investitor sutra, nek mi neko odgovori na koji nacin ce Celik igrat bilo koju liguod kojeg novca ,bas bi volio da mi objasni neko osim da bude prica trebo ovo trebo ono da je ovo bilo da je ono bilo.....

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 19 jul 2018, 20:27

Neki Hajrovic zadnji vezni je na probi u Čeliku 1990godiste igra u 2.Svicarskoj ligi
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 19 jul 2018, 21:08

jedandevetcetripet je napisao/la:Neki Hajrovic zadnji vezni je na probi u Čeliku 1990godiste igra u 2.Svicarskoj ligi
u 5 ligi u svic igrao :D pusti medije
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 19 jul 2018, 21:19

jedandevetcetripet je napisao/la:Neki Hajrovic zadnji vezni je na probi u Čeliku 1990godiste igra u 2.Svicarskoj ligi
Nesto cisto sumnjam, pa kod nas najbolji igraci lige sanjaju drugu ligu svice.
Sarajevo ode na fiorentinu, a mi jos uvijek pricamo kako smo 1972. Igrali sa fiorentinom :S

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.