NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 14 avg 2018, 15:20

prisonbreak je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Evo Karahmet potpisao, ali nece nastupiti sutra..

Ima jos i ovo:
Još nije poznato kada će klub zvanično pojačati i Adnan Zahirović, kako SportSport.ba saznaje, ljudi u Čeliku ne žele da potpisuju ugovor dok ne budu imali novac spreman za ovog defanzivnog veznjaka, uvjeti su dogovoreni, a realizacija se očekuje do kraja ove sedmice, čime bi se zaključio prelazni rok, budući da je neizvjestan dolazak stranih igrača na Bilino Polje.
Svidja mi se dio da nece dok ne budu nobac imali, ne svidja mi se dio neizvjestan dolazak stranaca, da opet ne hebu nesto oko reprograma, i ako imam neki info da se planira brzo uplatiti prva rata.
Nema tu brzo/sporo, rok za prve dvije uplate je 20. august. Ako se tad nesto zajebe, nema vise smisla se natezat oko kluba.

Bez reprograma necemo dobit nikada licencu za EU takmicenja tako da postojanje kluba u ovakvom formatu nema smisla.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 14 avg 2018, 15:23

flash84 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Evo Karahmet potpisao, ali nece nastupiti sutra..

Ima jos i ovo:
Još nije poznato kada će klub zvanično pojačati i Adnan Zahirović, kako SportSport.ba saznaje, ljudi u Čeliku ne žele da potpisuju ugovor dok ne budu imali novac spreman za ovog defanzivnog veznjaka, uvjeti su dogovoreni, a realizacija se očekuje do kraja ove sedmice, čime bi se zaključio prelazni rok, budući da je neizvjestan dolazak stranih igrača na Bilino Polje.
Svidja mi se dio da nece dok ne budu nobac imali, ne svidja mi se dio neizvjestan dolazak stranaca, da opet ne hebu nesto oko reprograma, i ako imam neki info da se planira brzo uplatiti prva rata.
Nema tu brzo/sporo, rok za prve dvije uplate je 20. august. Ako se tad nesto zajebe, nema vise smisla se natezat oko kluba.

Bez reprograma necemo dobit nikada licencu za EU takmicenja tako da postojanje kluba u ovakvom formatu nema smisla.
Kad su vec potpisali, i sve ispunili, ostalo samo placanje rata, bilo bi kobno i glupo da se ne ispuni.
A to brzo sam bas mislio do 20 augusta da se uplati, pred nama je, mislim da nece doci do toga da se ne uplati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 14 avg 2018, 15:48

Vazno je da smo dosli do zadnjih rokova. Nema vise dzuma i tih fazona, vec se mora uplatit.

Nego ko je ovaj s fotografije pored Karahmeta? Da nam nije to umjetnik sto pise objave na FB?

P.S

Nije Ismar vec ovaj drugi.

BlaBlaTron
Postovi: 694
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 14 avg 2018, 16:43

flash84 je napisao/la:Vazno je da smo dosli do zadnjih rokova. Nema vise dzuma i tih fazona, vec se mora uplatit.

Nego ko je ovaj s fotografije pored Karahmeta? Da nam nije to umjetnik sto pise objave na FB?

P.S

Nije Ismar vec ovaj drugi.
Možda mu je menadžer.

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 avg 2018, 16:58



I nasu zadnju utakmicu u Bijeljini sudio je Mateo Musa i svirao penal za Radnik za 1-0..po meni nije bio penal
Zanimljivo da je 8 puta sudio premijer ligu, i da je opet nakon prosle godine dobio priliku da sudi isti meč izmedju Čelika i Radnika u Bijeljini.
Od tih 8 dvije sudio Čeliku i oba poraza. Ovo mu je treca da sudi nama.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 avg 2018, 17:03



Senad Karahmet
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 14 avg 2018, 17:44

Samo da se nadovezem za ovaj ulaz za zene. Neko kaze treba ih pustati besplatno. Eh, ne treba. Nek placaju kao i mi. Ako im je tesko placat, nek ostanu kuci, nek potkuhavaju hljeb, nek pitu razvijaju :-D

BlaBlaTron
Postovi: 694
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 14 avg 2018, 17:47

FliX je napisao/la:Samo da se nadovezem za ovaj ulaz za zene. Neko kaze treba ih pustati besplatno. Eh, ne treba. Nek placaju kao i mi. Ako im je tesko placat, nek ostanu kuci, nek potkuhavaju hljeb, nek pitu razvijaju :-D
Tako je, a znaju plakati kao nisu jednake u društvu i tako. Pa eto sine, plati kao i ja osmicu i sjedi na novine i gledaj :D

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lampard8 » 14 avg 2018, 18:51

Idemo u goste prvoj ekipi s kojom imamo bolji medusobni omjer.

Imam neki cudan filing da bi 3 bobe mogli donijeti.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 14 avg 2018, 19:46

Lampard8 je napisao/la:Idemo u goste prvoj ekipi s kojom imamo bolji medusobni omjer.

Imam neki cudan filing da bi 3 bobe mogli donijeti.
Najgore što par igrača ne igra,ima finih zamjena al neće bit klupe
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 14 avg 2018, 19:49

Jedna od stavki na dnevnom redu jučerašnjeg sastanka bila je i reprogram duga Nogometnog kluba Čelik. Tokom sastanka gradonačelnik je rekao da je sredstvima koja su u budžetu planirana za reprogram duga NK Čelik morao platiti kaznu Javnom preduzeću Grijanje na osnovu Rješenja koje je izdalo Konkurencijsko vijeće a zbog uvođenja nezakonitog paušala za grijanje. Unatoč tome, rekao je i da postoje sredstva za uplatu prve rate duga za deblokadu Čelika. Naša odluka da ne podržimo rebalans stoga ni na koji način ne uslovljava otplatu Čelikovog duga, kako je to bilo u javnosti predstavljeno.

Pazi sad ovo! Neka proda imanje, uplate ne smiju biti dovedene u pitanje.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 14 avg 2018, 19:54

flash84 je napisao/la:Vazno je da smo dosli do zadnjih rokova. Nema vise dzuma i tih fazona, vec se mora uplatit.

Nego ko je ovaj s fotografije pored Karahmeta? Da nam nije to umjetnik sto pise objave na FB?

P.S

Nije Ismar vec ovaj drugi.
Kako nema vise dzuma. Ima jos jedna dzuma prije 20-og, dzuma svih dzuma.

Avatar
flash84
Postovi: 1056
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 14 avg 2018, 19:59

KenoRob je napisao/la:
flash84 je napisao/la:Vazno je da smo dosli do zadnjih rokova. Nema vise dzuma i tih fazona, vec se mora uplatit.

Nego ko je ovaj s fotografije pored Karahmeta? Da nam nije to umjetnik sto pise objave na FB?

P.S

Nije Ismar vec ovaj drugi.
Kako nema vise dzuma. Ima jos jedna dzuma prije 20-og, dzuma svih dzuma.
Ma dobro jos samo ta :mrgreen: Koja je bila prva-zadnja dzuma? Jel ono u februaru, poslije dzume prvi puta potpisan reprogram? :mrgreen:

Vala dobro je da se blizi i taj datum da ne moram vise citat "insajderske".

BlaBlaTron
Postovi: 694
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 14 avg 2018, 20:03

Bude prenos na MojaTV sutra?

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 14 avg 2018, 20:05

BlaBlaTron je napisao/la:Bude prenos na MojaTV sutra?
Da, mi smo na MTV

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 avg 2018, 20:21

Karahmet dobro nam dosao i opet super je svidja mi se ugovor na 2 godine ,vidjet ce koliko ce nam i hocel bit od koristi .
Fali nam 5 igraca al imamo mi opet solidn zamjene Dilaver Jurina.vraca se Dedic ima Grahovac ima Miletic i opet se fin tim moze sklopit .Ocekujem borbu i da ne prime odmah u prvih 10 minuta ,bod bi nam valjo zbog publike da odrzimo ono .Daje bar 5 bodova u ove 3 utakmice sad .
Sto se tivce reprogram ma on je ljudi gotov samo ovo oni igraju izmedju sebe a nama trgaju zivce i po obicaju upatit ce 20 augusta tamo oko pola 3 kad bude istico rok i onda naravno slikanje faljenje objave na fb itd .Za reprogrma ja ne brinem samo i mene nervira sto se ceka sve u zadnjoj sekundi al jbga oni igraju igre ..

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 14 avg 2018, 20:35

Svaka cast igracima na pobjedi, nakon sto je izasao raspored utakmica rekao sam da bi nam 4 boda bila puna kapa, a ovo sto je napravljeno sa 6 bodova je za svaku pohvalu !
Pobjede nad zeljom i zrinjskim i poraz od sirokog samo pokazuju kako su male razlike u igrackim kadrovima, tj da najveci udio igra sam sistem i zalaganje igraca. Pocetak prvenstva obecava, i mislim da opstanak ne bi trebao doci u pitanje.
Reprogram rjesiti pa u iducim sezonama napasti evropu.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 14 avg 2018, 23:14

Na slikama Nikolic i Vrhovac otpitovali sa ekipom.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BlaBlaTron
Postovi: 694
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 14 avg 2018, 23:15

BatistutA19 je napisao/la:Karahmet dobro nam dosao i opet super je svidja mi se ugovor na 2 godine ,vidjet ce koliko ce nam i hocel bit od koristi .
Fali nam 5 igraca al imamo mi opet solidn zamjene Dilaver Jurina.vraca se Dedic ima Grahovac ima Miletic i opet se fin tim moze sklopit .Ocekujem borbu i da ne prime odmah u prvih 10 minuta ,bod bi nam valjo zbog publike da odrzimo ono .Daje bar 5 bodova u ove 3 utakmice sad .
Sto se tivce reprogram ma on je ljudi gotov samo ovo oni igraju izmedju sebe a nama trgaju zivce i po obicaju upatit ce 20 augusta tamo oko pola 3 kad bude istico rok i onda naravno slikanje faljenje objave na fb itd .Za reprogrma ja ne brinem samo i mene nervira sto se ceka sve u zadnjoj sekundi al jbga oni igraju igre ..
PRva stvar koju sam pomislio prije utakmice sutra je samo da ne primimo gol u prvih 10 minuta, majke mi...ako ne primimo sve je moguće pa i tri bobe.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 14 avg 2018, 23:20

slika

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.