NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 16 avg 2018, 00:43

ZenickiLC je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Ima li onih crnaca, hoce li potpisati za Celik??
Hoce
Otkud sada to da ce doci zar to sve nije propalo?

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 00:48

kinder_jaje je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:
Konzerva je napisao/la:Ima li onih crnaca, hoce li potpisati za Celik??
Hoce
Otkud sada to da ce doci zar to sve nije propalo?
Nije propalo, doci ce :opaopa:
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 16 avg 2018, 01:14

Cestitam ekipi, diže se, gradi!
Međutim, danas zamjerka ostalim što su podbacili prema naprijed. Radnik se na momente nudio. Babala, Deda, Jurina ispod nivoa.
Ruzic, Mehic i Grahovac prekucali, bravo momcine!!!
Protiv Zelje se igrao fudbal, vcrs se previse bjezalo od toga, ali kad se sve uzme u obzir treba imat razumijevanja!
Daj Zvijezdu da se igramo
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 16 avg 2018, 08:00

UltrasZenica je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Meni je svakako ljepši dnevni termin, nisu ni Englezi budale, nek bude fin dan i ljepota, nadam se uživanju u Čelikovoj tekmi nakon dugo godina.
Jbg zato su svabe,spanci i talijani budale.. :lol:
Sve u poređenju s Englezima i njihovim tekmama je smiješno.

Helem, i da se radi do 17h može se stići na tekmu, samo nek vam neko ranije kupi kartu.
Čelik Zenica 1945

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 16 avg 2018, 11:11

Nimla_RZ je napisao/la:
UltrasZenica je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Meni je svakako ljepši dnevni termin, nisu ni Englezi budale, nek bude fin dan i ljepota, nadam se uživanju u Čelikovoj tekmi nakon dugo godina.
Jbg zato su svabe,spanci i talijani budale.. :lol:
Sve u poređenju s Englezima i njihovim tekmama je smiješno.

Helem, i da se radi do 17h može se stići na tekmu, samo nek vam neko ranije kupi kartu.
Dobro jest da su im tekme "lude" (sto svak svakog moze naguzit :D) ali opet u evropi zadnjih godina i ne ostvaruju neke sjajne rezultate. Sto se tice dnevnog termina ja sam vise isao na termine oko dva,mada ovi oko pet su sasvim ok.

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 16 avg 2018, 11:31

Mi bi trebali da dobijemo sve domace tekme a na gostovanju je svaki bod zlatan. Od početka sezone meni je Babala najlošiji uz Dujkovića, nit se bori nit išta konkretno doprinosi, ja bih njega mijenjao...

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 16 avg 2018, 11:47

Ja ocekujem zahu da nam on pokrpi to mjesto gdje je babala i valjao bi,onaj se fajvan sakriva iza igraca simulira valja se udara se gubi lopte nije on los hahha samo nek ne igra vise
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13619
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 avg 2018, 11:55

U subotu Čelik na Bilinom polju dočekuje ekipu Zvijezde 09

„Ako želimo da potvrdimo pobjedu protiv Zrinjskog i ovaj bod u Bijeljini, jednostavno moramo osvojiti tri boda u narednoj utakmici jer sve ostalo će pasti u vodu. Zvijezda 09 je dobra ekipa, ima dosta iskusnih igrača koji igraju Premijer ligu, a koji su ih pojačali ovog ljeta. Oni jučer nisu igrali utakmicu, zbog toga što Zrinjski igra u Evropi, tako da su odmorniji od nas. Neće biti lako, naš pristup mora biti kao u posljednje dvije utakmice, jedino tako možemo doći do tri boda. Igramo na našem stadionu, pred našim navijačima, gdje je paklena atmosfera i moramo dati sve od sebe da pobijedimo“, nada se Ružić.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 12:55

U subotu trener moze racunati na sve igrace, osim Karahmeta.
Imamo odmorne Jamaka, Livaju, Salcinovica, pa i Nikolica i Dilavera.
Bevab, Grahovac i Sisic ce biti na velikom iskusenju :D u 5-6 dana 3 utakmice po 90 minuta, al Sisica bi ostavio na klupi, upariti Jamaka i Grahovca.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 16 avg 2018, 13:15

Jamak-Grahovac-Dedic, ne moze bolje. :D

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 16 avg 2018, 13:53

Kad već pričamo o ovim lijepim igračkim temama i kad smo riješili sve ostale stvari, da samo upitam zna li neko kako je Feno uspio da ga loža zateže samo pred gostujuće utakmice? Vjerujem da bi to zanimalo mnoge sportaše, jer je to svojevrstan fenomen.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 14:10

Imao bih pitanje za momke iz NGG-a.
Ili ako neko drugi zna, al pitanje vezano za reprogram, pa vjerovatno oni najvise poznaju.

Da li sa samim potpisom reprograma, skida se blokada racuna od strane PU, ili je potrebno isplatiti par rata kako bi dobio potvrdu?
Ja kako se sjecam, mislim da je potrebno neko vrijeme po zakonu da prodje da se dobije potvrda.
trenutno ne uspijevam nista oko toga pronaci.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

AlanF0rd
Postovi: 32
Pridružen/a: 21 jul 2018, 11:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AlanF0rd » 16 avg 2018, 14:33

Potpisivanjem reprograma zapocinjes proces skidanja blokade. Da bi se blokada skinula moras uplacivati redovno svoje obaveze i nemati dodatnih blokada prema drugim licima.
Celik ima blokade na jos jedno cca 16 do 18 presuda. Neka su javna preduzeca dok ima i kompanija gdje mislim da glavnu blokadu drze SDA kompanine ITC i Almy. Takodjer ima nekih hotela van Ze. Radne zajednice nekih usluznih djelatnika itd itd

Uglavnom cca 16 do 18 subjekata blokira jos racun za celik. Kao i cinjenica da jos nije uplacena rata reprograma od grada.

P.s. poruka za Dinu Kurbegovica kojeg recemo cijenim a znam da ovo cita. Sto ne prozivas jarana Sisica ? Jer je najgori pojedinac Celika u zadnje dvije utakmice. Nemoj Dino da i ti budes novinar dvostrukih vrijednosti. Mozda kritike mu pomognu da se spametuje. Jer ovo sto pruza na terenu je ocaj.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 14:37

TV prenos BHT1
Sudija Musić Admir – Sarajevo
Ja prvi put cujem ovo ime, da li neko zna koji je ovo sudac ?
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 16 avg 2018, 14:56

ZenickiLC je napisao/la:TV prenos BHT1
Sudija Musić Admir – Sarajevo
Ja prvi put cujem ovo ime, da li neko zna koji je ovo sudac ?
To je onaj sudija sto je bio prosle godine na svim portalima zbog meca travnik i sloga simin han ako se ne varam. Znam da je pravio neke glupe poteze. Zalili se sto je svirao svaki kontakt kao faul, domacine zakidao i davao kartone i ono sto su ga ismijavali sa tribina kada je svirao ofsajd kada je jedan igrac dodao iz auta saigracu loptu (a nemoguce biti u ofsajdu kada se dodaje iz auta).
Tad se pricalo da je nastimana utakmica bila za goste (slogu simin han) i da nije svirao za travnik ni cist penal i td.
(govorim sloga simin han jer su se tada tako zvali)
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 15:11

DeeWa je napisao/la:
ZenickiLC je napisao/la:TV prenos BHT1
Sudija Musić Admir – Sarajevo
Ja prvi put cujem ovo ime, da li neko zna koji je ovo sudac ?
To je onaj sudija sto je bio prosle godine na svim portalima zbog meca travnik i sloga simin han ako se ne varam. Znam da je pravio neke glupe poteze. Zalili se sto je svirao svaki kontakt kao faul, domacine zakidao i davao kartone i ono sto su ga ismijavali sa tribina kada je svirao ofsajd kada je jedan igrac dodao iz auta saigracu loptu (a nemoguce biti u ofsajdu kada se dodaje iz auta).
Tad se pricalo da je nastimana utakmica bila za goste (slogu simin han) i da nije svirao za travnik ni cist penal i td.
(govorim sloga simin han jer su se tada tako zvali)
Gledao sam taj klip, stvarno blamaza. Takav sudac dodje u pl, to je cisti dokaz (ne)rada nsbih. Ovakvi i njemu slicni za ove poteze trebaju bit spusteni na kantonalnu ligu.
Nadam se da ce ovdje suditi fer i posteno.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 avg 2018, 15:11

AlanF0rd je napisao/la:Potpisivanjem reprograma zapocinjes proces skidanja blokade. Da bi se blokada skinula moras uplacivati redovno svoje obaveze i nemati dodatnih blokada prema drugim licima.
Celik ima blokade na jos jedno cca 16 do 18 presuda. Neka su javna preduzeca dok ima i kompanija gdje mislim da glavnu blokadu drze SDA kompanine ITC i Almy. Takodjer ima nekih hotela van Ze. Radne zajednice nekih usluznih djelatnika itd itd

Uglavnom cca 16 do 18 subjekata blokira jos racun za celik. Kao i cinjenica da jos nije uplacena rata reprograma od grada.

P.s. poruka za Dinu Kurbegovica kojeg recemo cijenim a znam da ovo cita. Sto ne prozivas jarana Sisica ? Jer je najgori pojedinac Celika u zadnje dvije utakmice. Nemoj Dino da i ti budes novinar dvostrukih vrijednosti. Mozda kritike mu pomognu da se spametuje. Jer ovo sto pruza na terenu je ocaj.
Al' i sa ostalim blokadama mogu se stranci registrovati, tj. potrebna je potvrda iz PU kako bi se mogli regiatrovati.

Znaci te potvrde jos nema, pitanje je kada bi se ina mogla dobiti, jel poslije orve rate, ili odmah ili mozda poslije godinu dana.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13619
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 avg 2018, 15:12

ZenickiLC je napisao/la:TV prenos BHT1
Sudija Musić Admir – Sarajevo
Ja prvi put cujem ovo ime, da li neko zna koji je ovo sudac ?
frajer svirao ofsajd prosle godine u travniku a loptu bila bacena iz auta, ne zna pravila uopste :lol:
Vidjecemo ga, ovaj jucer u Bijeljini odlican, Mateo Musa.
Zanimljivo da ovo kolo od 6 meceva na 2 meca sudije iz Zenice.

slika
:lol:
evo tabele u 19 h u subotu, a jest nas **** siroki sa onim nabijanjem treba im to zapamtiti sada kada dodju nama
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 16 avg 2018, 15:15

prisonbreak je napisao/la:Imao bih pitanje za momke iz NGG-a.
Ili ako neko drugi zna, al pitanje vezano za reprogram, pa vjerovatno oni najvise poznaju.

Da li sa samim potpisom reprograma, skida se blokada racuna od strane PU, ili je potrebno isplatiti par rata kako bi dobio potvrdu?
Ja kako se sjecam, mislim da je potrebno neko vrijeme po zakonu da prodje da se dobije potvrda.
trenutno ne uspijevam nista oko toga pronaci.
Samim potpisom reprograma s PU bi se, u roku od par dana obrade, trebala skinuti blokada na racunu na ime duga prema PU. Ukoliko PU ne obavijesti Sud, klub bi trebao poslati urgenciju PU-i da informise Sud da je reprogram potpisan i da nalozi banci skidanje blokade.

Dakle, po potpisu reprograma s PU, jedina zapreka skidanju TE blokade moze biti spora administracija, ali pravnih prepreka nema.

Reprogram te obavezuje na redovno placanje rata zaostalog duga i uredno placanje tekucih obaveza. U slucaju kasnjenja bilo cega od to dvoje, PU moze obavijestiti Sud da ponovo banci nalozi stavljanje blokade.

Vazno je napomenut da se potpisom reprograma ne odblokira racun kluba, nego se samo skida nekoliko blokada od njih 20ak.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
avenija
Postovi: 13619
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 16 avg 2018, 15:17

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.