NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

LikcenicaZe
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 jan 2019, 14:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LikcenicaZe » 17 jan 2019, 23:58

ASD je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:


Evo gol tko nije vidio..
Ko su ova dvojica (asistent i strijelac)? :bow:
Asistent vardo, strijelac Gabriel

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ASD » 18 jan 2019, 00:10

Vardo mi djeluje da ima kuveta u njemu. Ne vjerujem da moze nesto previse pomoci Celiku u ovoj situaciji ali mislim da bi dobro bilo kada bi se s njim potpisao malo duzi ugovor i poslalo ga se negdje na posudbu. Neka sredina federalne lige.

LikcenicaZe
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 jan 2019, 14:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LikcenicaZe » 18 jan 2019, 00:17

ASD je napisao/la:Vardo mi djeluje da ima kuveta u njemu. Ne vjerujem da moze nesto previse pomoci Celiku u ovoj situaciji ali mislim da bi dobro bilo kada bi se s njim potpisao malo duzi ugovor i poslalo ga se negdje na posudbu. Neka sredina federalne lige.
Mislim da bi mu se trebala dati sansa na proljeće sad, ima momak kvalitet sigurno da pokaze nesto vise, za razliku npr od mehica vardo je svemirski brod za njega.. Moje misljenje :thumbup:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 jan 2019, 00:49

Koliko je Gabrijel brz, tek sad sam vidio.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 18 jan 2019, 01:06

Gabriel Batistuta
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 jan 2019, 09:49

prisonbreak je napisao/la:Koliko je Gabrijel brz, tek sad sam vidio.
Meni je dobar bio odmah, ima brzinu, ima tehniku. Po dodiru lopte mozes vidjeti kakav je ko.

Onaj crnac u spicu sto je bio, nema on veze sa fudbalom, gladi loptu isto jaja.. ovaj turcin iz reala, tu i tamo nista specijalno.. Koreanac Choi mi je isto dobar, trci probija po strani, sto je dobro za nasu ligu, u odbranu se snalazi isto. Ko zvrk je. :D sad to je sve jedna utakmica, vidjet cemo jos.

U nasoj ligi samo treba 90 minuta trcati i jak tempo, svaku utakmicu ces dobiti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 18 jan 2019, 10:22

Moras ti bolan imati jaku odbranu, ako ces ti imati propuha nazad, dzabe ti sve ostalo. Ornek pravi istu gresku i u prvom kolu protiv Krupe se oslanjao na adilovica i karamatica i jbg dzabe nadigrali smo Krupu treba li je tamo dobiti a izgubili kad ti je zadnja linija tanka, oko vrhovca se lomilo hocemol ga necemol ga, onda je protiv Zelje otcepilo hvala Bogu, Vrhovac stavio Krpica u mali dzep, Karamatic bljesnuo, zao mi je sto je otisao. Kasnije je potpisao i maletic ispocetka solidan, kasnije rupa ziva. Tu nam najvise skripi i tu cemo imati problema najvise.

Naravno i spic, pise neki momak o Dilaveru, Dilaver nezadovoljan ovo ono, gora situacija nego prije, ali cekaj ba jarane, sta si ti pokazao??? Dao si Krupi 2 gola i nista vise i kad prica reko bi covjek yebo Lawandoskog :D . Daj Boze da taj Gabrijel bude nesto. Dedic nesto bolji, ali nije to ni 15 % koliko Dedic moze, Vardi dati sansu definitivno, kakva posudba u 1.federalnu.

Valjda ce se sloziti kockice pred mec sa Tuzlacima, tj. dupli mec sa Tuzlacima, prvo Sloboda pa Tuzla City.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 18 jan 2019, 13:02

Kakvi smo ne bi me iznenadilo da ovaj crnac sto valja ode u skhupi a ovaj sto ne valja ostane nama
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 18 jan 2019, 13:49

BatistutA19 je napisao/la: Neko pise sto u evropu ne izadje ,ovdje mozes dovest najbolje igrace na papiru i ne otic u evropu kad niko nikad ne oskace i ko ce rizikovat zasto. ..Tuzla neki pisali za titulu ce se borit a vidimo djesu .Ovdje samo moze se postic rezultat postepeno a to brzinski evropa titula nema od tog nista.Mozda ce upravo ovako radit trazit neke strance mladje ,i domace neke slicne i uz neko ciljano pojacanje dok se bar dugovi ne saniiraju i nece kupovat gotove neke top igrace ..Nije ni to lose kad bi iskren bio a za nesto vise za jedno 3 sezone ...Vidjecemo nista mi ne gubimo sa ovim investitorom, mi smo izgubili davno sve a sad samo rizikujemo kockamo se.
Sa 5-6 igrača tipa Jamaka, mi bi glat bili među prve 4 ekipe lige koja je inače zakuratc sama po sebi. Široki je prosječna ekipa, tako da se oni bez problema mogu preskočiti, Jedino Sarajevo i Zrinjski što trenutno malo odskaču, Željo je tu 3. po kvaliteti... U ovakvoj ligi ne imati ambicije za Evropu sa bilo kakvim investitorom ravno je gubljenju vremena. Tuzla City to ne može preko noći, niti Mladost, Zvijezda 09, Olimpic, oni to ne mogu, mi možemo, jer imamo yebeni "pedigre", euforiju, energiju koja bi pogurala svakog kvalitetnog igrača... ovi klubovi na guranje to nemaju, i zato njima treba vremena da to postignu. Da imamo igrače kao Tuzla City bili bi među prvih 5 ekipa sasvim sigurno. Kad su na Bilinom bili dobri igrači a da Čelik nije igrao dobro? Sa nekim smo prosječnim polovnjacima znali biti dobri, bolji nego neki drugi klub sa daleko boljim igračima. Zašto? Pa imamo yebene navijače koji dobrog igrača znaju sa kolektivnom energijom natjerati da igra još bolje, ali, nažalost, i prosječnog igrača ubiti u pojam da igra ispodporsječno od svojih mogućnosti. Zato mi nije jasno što investitor to nije skontao, malo više da uloži više i brže bi mu se vratilo sasvim sigurno. Ili sam ja možda nestrpljiv, možda sljedeće godine... kad Vardo i Baban propupaju... :)

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 jan 2019, 14:02

Meni je drago sto se dovode i ulaze u mlade igrace, tako da doci ce i ti igraci na svoje. To je jedini ispravan put. Jbga ima dosta stvari jos koje ne stimaju, nadam se da ce bolje biti i to. Ima ljudi pomaka, ovo je ja mislim jedini prelazni rok za nismo prvih 11 mijenjali. Kad se sjetim prije svaki prijelazni rok sve rotiraj pa opet uigravaj. Nas je kostalo sto klupe nismo imali i zato je igra pala. Iskoci nam jedan igrac iz prve postave, nema ga ko zamijeniti.

Najduze cemo ostati na pripremama, valjda dobro se spreme i uigraju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 18 jan 2019, 15:03

Ponovo da kažem žao mi je Ružića.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

LikcenicaZe
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 jan 2019, 14:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LikcenicaZe » 18 jan 2019, 15:08

Hocel bit sutra stream kakav?

almir2018
Postovi: 2229
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 18 jan 2019, 15:45

sehic96 je napisao/la:Ponovo da kažem žao mi je Ružića.
Sta ti ja rekoh jucer za njega :D

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 18 jan 2019, 15:54

almir2018 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Ponovo da kažem žao mi je Ružića.
Sta ti ja rekoh jucer za njega :D
Lagano suspendovat i Ruzica, a pogotovo ovog Bevaba

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 18 jan 2019, 16:16

nickiZe88 je napisao/la:
almir2018 je napisao/la:
sehic96 je napisao/la:Ponovo da kažem žao mi je Ružića.
Sta ti ja rekoh jucer za njega :D
Lagano suspendovat i Ruzica, a pogotovo ovog Bevaba
Haha a zašto? Zato što nije dobio svoje pare?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 18 jan 2019, 16:27

Zna li neko tačne podatke, koliko para duga prema njemu je u pitanju? Ako je samo jedna plata, onda ga treba suspendovati, a ako je vise plata u pitanju, onda čovjek ima pravo. Prije osude ili sažaljenja prema nekon igraču treba vidjeti je li opravdano bilo cime ovo kašnjenje, ako su im ljudi iz kluba rekli da ce sve biti isplaceno i da imaju problema zbog neceg, onda su opet s razlogom suspendovani, ali ako ih prave budalama i ni ne izvinu se, onda mi ih je zao. Jbg. i meni je Ruža djelovao kao čestiti čovjek, hajd sad znaj sta se tu zbiva.
Zadnja izmjena: limvolikce1945, dana/u 18 jan 2019, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 jan 2019, 16:28

limvolikce1945 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la: Neko pise sto u evropu ne izadje ,ovdje mozes dovest najbolje igrace na papiru i ne otic u evropu kad niko nikad ne oskace i ko ce rizikovat zasto. ..Tuzla neki pisali za titulu ce se borit a vidimo djesu .Ovdje samo moze se postic rezultat postepeno a to brzinski evropa titula nema od tog nista.Mozda ce upravo ovako radit trazit neke strance mladje ,i domace neke slicne i uz neko ciljano pojacanje dok se bar dugovi ne saniiraju i nece kupovat gotove neke top igrace ..Nije ni to lose kad bi iskren bio a za nesto vise za jedno 3 sezone ...Vidjecemo nista mi ne gubimo sa ovim investitorom, mi smo izgubili davno sve a sad samo rizikujemo kockamo se.
Sa 5-6 igrača tipa Jamaka, mi bi glat bili među prve 4 ekipe lige koja je inače zakuratc sama po sebi. Široki je prosječna ekipa, tako da se oni bez problema mogu preskočiti, Jedino Sarajevo i Zrinjski što trenutno malo odskaču, Željo je tu 3. po kvaliteti... U ovakvoj ligi ne imati ambicije za Evropu sa bilo kakvim investitorom ravno je gubljenju vremena. Tuzla City to ne može preko noći, niti Mladost, Zvijezda 09, Olimpic, oni to ne mogu, mi možemo, jer imamo yebeni "pedigre", euforiju, energiju koja bi pogurala svakog kvalitetnog igrača... ovi klubovi na guranje to nemaju, i zato njima treba vremena da to postignu. Da imamo igrače kao Tuzla City bili bi među prvih 5 ekipa sasvim sigurno. Kad su na Bilinom bili dobri igrači a da Čelik nije igrao dobro? Sa nekim smo prosječnim polovnjacima znali biti dobri, bolji nego neki drugi klub sa daleko boljim igračima. Zašto? Pa imamo yebene navijače koji dobrog igrača znaju sa kolektivnom energijom natjerati da igra još bolje, ali, nažalost, i prosječnog igrača ubiti u pojam da igra ispodporsječno od svojih mogućnosti. Zato mi nije jasno što investitor to nije skontao, malo više da uloži više i brže bi mu se vratilo sasvim sigurno. Ili sam ja možda nestrpljiv, možda sljedeće godine... kad Vardo i Baban propupaju... :)
Prvo samo prva 3 idu u evropu nije 4 a to su trenutno SARAJEVO ZRINJSKI ZELJEZNICAR .kojim realno sa puno jacom ekipom ne mozemo nista,Sve su to igraci tipa Jamak riskantni jednosaavno potroseni igraci da im je jos zaradit malo i penzija i ko ti garantuje da ce igrat tako dobro .Odmah tu rizikujes.Ti mozes jedino neka top pojacaja mladja da bi sigurno izborio evropu al ti si igraci preskupi a iga je tako izjednacena da skoro svako svakog povijedi bez obzira na sastav..Koja ce to budala rizikovat kupovat kad ovamo ti jos samo dolaze tuzbe igraca raznih od prije 10 godina vise ..Samo uzmi Jusic Adilovic i jos neki 100 '000 varacanja tudjeg tuga i ja e znam sta narod konta ..Nema te budale da ce tek tako trosit novac.Ja se samo nadam da ce ovo radit ovako dok ne sanira dugove..amo daj boze da hoce bit iskren a ovo ostalo je sve suplja pricai nerealnost Da on ode sutra nema tih budala da e neko ulagat u Celik osim ovaki slicnih ko Aydin..Sutra nek kpropadne Celik ko ce njem vratit pare nece niko nikad a nema sta uzet jer Celk nema nista svog osim onog limenog pehara..

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 18 jan 2019, 16:31

Ali zasto daje i ove pare? Nije ni ovo što je do sad dao mala svotica pa da sad može otići tek tako bez da bar vrati i uloženo.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 18 jan 2019, 16:33

A kup obično osvoji neko iz top 3, pa 4. iz lige ide, a da sno imali jači tim ne bi ovako rano ispali ni iz kupa.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 jan 2019, 16:39

Ok za plate treba davat al oni trebaju jednom skontat da su oni nikakvi igraci i zasto njima ne bi kasnila plata i da skontaju jednom u kakvoj drzavi zive u kojoj lig igraju i ,na kakvim stadionima idii u Dinamo tamo ces imat platu redovnu i veliku l jucer ko god da je se pokazo predobro mogo je odmah u Rostok otic,,,Nasi bi sve redovno a ne vrede nista ...Kad je tekma sutra i hocel linka bit

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.