NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
redbull93
Postovi: 14401
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 feb 2019, 22:45

Ma dobro, za krov je vise onako bilo, ispalo iz mene, ali u neke dobra vremena sto da ne (Za krov sam mislio nesto Čelikovo ne sponzora, cisto sminkanje stadiona, al nebitno). Sto da ne sa agencijama, pa prije ce oni naci sponzora nego ovi nasi. Prst u uho i nek traze njima njihova provizija. Da se razumijemo samo dajem rjesenje za problem koji trenutno imamo :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
bambus
Postovi: 4265
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 18 feb 2019, 22:59

Svaka cast,uradit nesto na krovu i ulozit kes,a dao rjesenje za problem ??? **** ti zivot.Druze zasto bi placao nekom da ti nadje sponzora ako mozes otic i ponudit se covjeku sa "prigodnim poklonima" ? Nece niko,shvati da ljudi nemaju povjerenja.Izgubljeno je,obraz je isprljan.Treba vremena da se to vrati.Slali su i isli.Radi,dokazi se i imat ces rezultat.Vidjet cemo.Placaj igrace,nemoj se brukat.Nemoj da ljudi budu na ulici,da te pljuju.Da potpisujes ugovore pa ih ponistavas za 20 dana.Da najavljujes dolazak igraca a nista ne bude od toga ? Da uradis obecano ? npr. za pocetak Fan Shop ..hoces dalje da idem ili da stanem ? Da ide na bolje,vidjet cemo nadam se da ide,al kad ove stvari unormalizujes imat ces i raju i rezultate a bgm i sponzore.A to sto si ti napisao je izmisljanje tople vode i dosada u zivotu. ili ? ili ? ;) ;) ;)
!

almir2018
Postovi: 2225
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 18 feb 2019, 23:00

Amele da ti nisi doveo ovog sponzora u klub haha.
Konacno dobre vijesti danas iz kluba prvo sponzor i ono bas dobra prezentacija na pressu jest da je to sve osmislio i odradio sponzor ali lijepo je bilo bas vidjeti ovo danas i sto mi drago da ce sponzor pomagati i omladinske selekcije nadam se da ce djeca sad imati bar redovnu izhranu kada idu na gostovanja.I nadam se da ce uskoro se jos koji dogovoriti i potpisat sponzorski ugovor. Onda nam je stigao i Okoli i drago mi je sto nije opet posudba vec je stigao je potpisao na 1,5 godinu.
P. S Mislim da nismo zavrsili sa dolascima igraca.

Avatar
redbull93
Postovi: 14401
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 18 feb 2019, 23:10

bambus je napisao/la:Svaka cast,uradit nesto na krovu i ulozit kes,a dao rjesenje za problem ??? **** ti zivot.Druze zasto bi placao nekom da ti nadje sponzora ako mozes otic i ponudit se covjeku sa "prigodnim poklonima" ? Nece niko,shvati da ljudi nemaju povjerenja.Izgubljeno je,obraz je isprljan.Treba vremena da se to vrati.Slali su i isli.Radi,dokazi se i imat ces rezultat.Vidjet cemo.Placaj igrace,nemoj se brukat.Nemoj da ljudi budu na ulici,da te pljuju.Da potpisujes ugovore pa ih ponistavas za 20 dana.Da najavljujes dolazak igraca a nista ne bude od toga ? Da uradis obecano ? npr. za pocetak Fan Shop ..hoces dalje da idem ili da stanem ? Da ide na bolje,vidjet cemo nadam se da ide,al kad ove stvari unormalizujes imat ces i raju i rezultate a bgm i sponzore.A to sto si ti napisao je izmisljanje tople vode i dosada u zivotu. ili ? ili ? ;) ;) ;)
Odg sam ti za krov, nemoj biti kao oni sa prepucavanja :urnebes: uhvate se jednog i ne popustaju, a nidje veze. :lol: Trenutno vidis da nista ne mozemo marketinga sto se tice, a vjerujem da jos dugo vremena necemo bas nesto puno moci. Ne mozemo mi cekati gdje ima koji direktor da navija za Čelik i sam da se nudi. Napisao sam ti isto sta sve mozes dobiti sa agencijom, samo procitaj. Nemoj mi samo bahatosti bgt eto, tu smo svi za jedan cilj. Ima dosta stvari da se uradi, slazem se, koje uticu na marketing dosta , al isto ne mozes sjediti skrstenih ruku i cekat kad ce se ko smilovat. Ako treba 100 puta pokucaj i nek te 100 puta vrati. Ko to trenutno ima sposoban u klubu da se pozabavi oko toga? Nema niko, pusti Djugumova kucanja jbt.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 18 feb 2019, 23:28

almir2018 je napisao/la: P. S Mislim da nismo zavrsili sa dolascima igraca.
Nek nas obraduju barem sa jednim stoperom, a bez napadača vjerujem da mozemo preziviti :pray: :pray:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 18 feb 2019, 23:34

Namir je pokazao kvalitet zadnjih 7 minuta generalke,još neko na kraju kaže tooo Namire nemoj više nikad :urnebes:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 19 feb 2019, 07:34

Pitam se, je li to do prije 2 godine teklo med i mlijeko u Celiku. Sponzori i igraci mali povjerenje. Igracima redovno isplacivane plate i doprinosi? Ako jest, sto smo propali? Ako nije, onda i igraci, uprave pa i sponzori imaju prste upetljane, tj svima im odgovarale mutne radnje.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 19 feb 2019, 08:25

hagy je napisao/la:Pitam se, je li to do prije 2 godine teklo med i mlijeko u Celiku. Sponzori i igraci mali povjerenje. Igracima redovno isplacivane plate i doprinosi? Ako jest, sto smo propali? Ako nije, onda i igraci, uprave pa i sponzori imaju prste upetljane, tj svima im odgovarale mutne radnje.
:clap: :clap: :clap:
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
samocelik
Postovi: 6018
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 19 feb 2019, 10:06

Gledam prognozu i u narednih 10 dana, jedino u subotu najavljuju prohaldno vrijeme :D valja rakiju prije PANa :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 19 feb 2019, 17:09

Idemo yebati Slobodanku, a posebno fukarice :thumbup:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 19 feb 2019, 17:12

Nadam se da ovo sto ce biti na bht nece puno poremetiti broj gledalaca.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 feb 2019, 17:31

Zenicanin988 je napisao/la:Nadam se da ovo sto ce biti na bht nece puno poremetiti broj gledalaca.
Nije na bht ima samo na mojatv

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 19 feb 2019, 17:46

samoposteno je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:Nadam se da ovo sto ce biti na bht nece puno poremetiti broj gledalaca.
Nije na bht ima samo na mojatv
Upravu si, do mene je.
Ipak opet se bojim da ne otpadne jedno 1000 ljudi
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 feb 2019, 18:09

Zenicanin988 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:Nadam se da ovo sto ce biti na bht nece puno poremetiti broj gledalaca.
Nije na bht ima samo na mojatv
Upravu si, do mene je.
Ipak opet se bojim da ne otpadne jedno 1000 ljudi
Ma ne vjerujem narod se zazelio utakmica jos ako startaju pobjedom bice dobro

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 19 feb 2019, 18:52

gdje su fudbaleri Slobode pored velikog zalaganja, pokazali i dobru atmosferu koja ih krasi tokom čitavih priprema."
" a ovime se samo potvrdilo da među igračima Slobode vlada drugarstvo i sjajna atmosfera."
"Atmosfera među fudbalerima je  odlična i mislim da ćemo uspjeti to prenijeti na teren već na gostovanju u Zenici"
" Mi smo dosta dobra ekipa, radimo organizovano, imamo dobru atmosferu u ekipi."
"Vladala je dobra atmosfera među izabranicima Zlatana Nalića, koji su sa osmijehom rješavali zadatke koje je pred njih postavio stručni štab."
"Među igračima Slobode, koji se trenutno u Međugorju odrađuju pripreme, vlada odlicna atmosfera."
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 19 feb 2019, 18:54

Zenicanin988 je napisao/la:gdje su fudbaleri Slobode pored velikog zalaganja, pokazali i dobru atmosferu koja ih krasi tokom čitavih priprema."
" a ovime se samo potvrdilo da među igračima Slobode vlada drugarstvo i sjajna atmosfera."
"Atmosfera među fudbalerima je  odlična i mislim da ćemo uspjeti to prenijeti na teren već na gostovanju u Zenici"
" Mi smo dosta dobra ekipa, radimo organizovano, imamo dobru atmosferu u ekipi."
"Vladala je dobra atmosfera među izabranicima Zlatana Nalića, koji su sa osmijehom rješavali zadatke koje je pred njih postavio stručni štab."
"Među igračima Slobode, koji se trenutno u Međugorju odrađuju pripreme, vlada odlicna atmosfera."
Ljudi jel vama ovo pretjerivanje, fakat preseravanje toliko akcenat na to stavljati. Ovo je samo copy paste sa ss.ba
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 19 feb 2019, 18:58

Zenicanin988 je napisao/la:
Zenicanin988 je napisao/la:gdje su fudbaleri Slobode pored velikog zalaganja, pokazali i dobru atmosferu koja ih krasi tokom čitavih priprema."
" a ovime se samo potvrdilo da među igračima Slobode vlada drugarstvo i sjajna atmosfera."
"Atmosfera među fudbalerima je  odlična i mislim da ćemo uspjeti to prenijeti na teren već na gostovanju u Zenici"
" Mi smo dosta dobra ekipa, radimo organizovano, imamo dobru atmosferu u ekipi."
"Vladala je dobra atmosfera među izabranicima Zlatana Nalića, koji su sa osmijehom rješavali zadatke koje je pred njih postavio stručni štab."
"Među igračima Slobode, koji se trenutno u Međugorju odrađuju pripreme, vlada odlicna atmosfera."
Ljudi jel vama ovo pretjerivanje, fakat preseravanje toliko akcenat na to stavljati. Ovo je samo copy paste sa ss.ba
Ma pokvarit cemo im mi atmosferu kad ih isprasimo sa 2-3 razlike ......jaci smo duplo od njih

Avatar
bambus
Postovi: 4265
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 19 feb 2019, 18:59

Pa kad se moze pisati o Ognjenu i Karleusi,o placenicima iz Tuzle i njihovim platama moze i o igracima i sjajnoj atmosferi.
Svaka cast na tome :mrgreen:
!

Avatar
samocelik
Postovi: 6018
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 19 feb 2019, 19:24

Letile su puno veće ekipe i puno veća imena prije Zenice,a onda u Zenici obavezno slobodan pad. :salut:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 19 feb 2019, 20:20

Ne kontam ove levate iz tuzle nikako oni su stvarno izgleda uvjereni da mogu na bilinom nesto uradit.Pa mi smo za klasu trenutno bolji od njih sa ovom ekipom jos domaca tekma mislim fakat nemaju sanse
Napokon smo ozbiljna ekipa cak mislim da cemo konstantno napredovat na tabeli i da cemo zavrsit sigurno iznad 6 mjesta

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.