NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Zvijezde 09?

Anketa je završila: 17 avg 2019, 10:41.

Pobjeda
41
66%
Neriješeno
11
18%
Poraz
10
16%

Ukupno glasova: 62

RZ88Adnan
Kontakt:

PostPostao/la RZ88Adnan » 14 avg 2019, 22:39

Eto statistika govori kolko nas je Željo nadigrao,šteta atmosfere i poraza,nadam se trici u Ugljeviku
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 22:42

Da se mozemo skupiti ovako u Ugljeviku, ali da se razumijemo nikada ne bi navijao zajedno sa nekim ko vrijedja raju i govori da je glup ovaj glup onaj, to da se razumijemo. :nene:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 14 avg 2019, 22:49

RZ88Adnan WroteColonEto statistika govori kolko nas je Željo nadigrao,šteta atmosfere i poraza,nadam se trici u Ugljeviku

Ma joj govorilo se odmah da je Zeljo bio truba, prvo poluvrijeme ja sam.bio sa neutralnim navijacem na tribini, kaze sto ih Celik ubi, sta je ovo nece lopta u gol. Al oni su za sebe rekli da su dominirali haos tekmom :thumbup:

U Ugljrviku 3 bobe bi znacila bas bas puno, a definitivno mislim da to mozemo iskoristiti. Ako Mahmutovic moze odigrati 60 minuta, definitivno treba krenuti od prve minute.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 14 avg 2019, 22:59

Bit ce ugodno igrat, nece biti onih vrucina. Ocekujem ozbiljan pristup i pobjedu protiv zvijezde. Mozda ubaciti carlosa na krilo umjesto okica, da on i Pecelj ubiju tu lijevu stranu. Desno Blazevic i Huseinbasic nek probijaju. Perisic -Grahovac u sredini, a Jamaka mozda gurnuti naprijed umjesto Dedica i Aganspahica umjesto Dilavera.

Ne znam kada ce i ovi crnci dobiti priliku i da li uopste racunaju na njih. Da to ne bude kao sa onim fincem, samo da dobiju klub radi nekih veza i agencija :D
#SamoČelik

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 22:59

Ma ljudi zaboravimo Zelju, to je bio jedan ružan i tužan dan. Sad je na redu Zvijezda. Moramo ih dobiti, veći je ipak pritisak na njima jer su zadnji. S obzirom da smo kompletni ne vidim razlog zašto ih nebi pobijedili. Jedino čega se bojim to je da ih ne potcjenimo. Dedića na klupu
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 14 avg 2019, 23:05

#energetsko pice pokusali su prosle sezone sa Jamakom na AMF i mije to dobro izgledalo. Jednostavno on je igrac koji preuzima loptu, koji zna povuci loptu i prusiti jak dugi pas. Nije to za AMF :D

Lijevo bi ja stavio Carlosa kao beka i Resica kao krilo, gore bi gurnuo Dedica i Mahmutovica, mislim da bi se puno vise slagali nego Dila i Dedic.
Desno se zna.

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 14 avg 2019, 23:11

Crnci, samo je jedan u klubu i nije jos ni registrovan

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 14 avg 2019, 23:12

Pedalj je bolji bek od Carlosa što se tiče odbrambenih zadataka, Aganspahica na krilo Dilavera u spic, Mahmutovic izgleda još nije fizički izdravstveno spreman da jeste bilo bi golova sigurno.

Zenca1988
Kontakt:

PostPostao/la Zenca1988 » 14 avg 2019, 23:14

Pozdrav svima, vec godinama citam ovaj forum a evo na kraju sam se ipak natjerao na registraciju da konacno i ja podjelim i svoje misljenje s vama.

Naime, ova zadnja tekma protiv Zelje me licno mnogo zabolila kao i vjerujem i mnoge od vas. A tako to nekako uvijek bude protiv njih. Uvijek taj brko dodje i pokvari nam atmosferu kad je najbolja. A mi uvijek puni zelje za osvetom. A brko vazda manipulise sa nama ko sa marionetama. Sve one psovke, provokacije pa prekid i ostajanje u tunelu je sve dio njegove taktike. A mi svaki put u tu zamku upadnemo. Al sta bi mora mu se kapa skinuti na poznavanju ove nase lige i naseg mentaliteta. Da su bili puno bolji i nisu. Imaju bolje napadace a samim tim i bolju realizaciju i to je to. Da je bilo 0-1 ili 1-2 ne bi mi bilo toliko krivo. 0-2 je vec previse. o sudjenju i sudiji je sve receno, mozda je klub odmah na startu trebao trazit drugog sudiju ali gotovo je sad.

Glavno sta hocu da kazem je ovo...

Od dolaska turcina i predavanja kluba njemu u ruke bio sam veoma skeptican kako ce to sve izgledati i sumnjao sam u njegove motive. Srecom evo vidim da ima razloga za optimizam i da se stvari pomicu nabolje. A od svega najvise me usrecila ova atmosfera u par nekoliko zadnjih utakmica i posjeta kakvu nismo odavno dozivjeli. Puno mi srce kad vidim Bilino skoro pa popunjeno do zadnjeg mjesta. Od svega mislim da je trenutno najbitnije zadrzat taj optimizam i nadu i ne padati u depresiju zbog jednog poraza. Mislim da nam je poraz od Zelje dobro i dosao da nas malo spusti na zemlju. Nismo mi toliko dobri koliko smo mislili ali nismo toliko ni losi. Realno mi se mozemo borit za 4-5 mjesto na tabeli a iskreno nakon decenija borbe za opstanak ja cu biti prezadovoljan ako se do kraja budemo borili za Evropu. Ono sto vidim jeste koliko nam drugi navijaci i klubovi zavide na ovoj ljubavi prema klubu koje nema nigdje drugo na balkanu sem mozda u Splitu. Pisu manijaci na paroli kao oni stalno prate svoj klub a ne kao mi dodjemo samo kad ima rezultata... kako sam se slatko nasmijao na ovo. Ja vrlo dobro znam da u slucaju da Zeljo provede 3 sezone za redom u borbi za opstanak ugasili bi se i Manijaci i Zeljo. Mi nakon 20+ godina samo znamo za dno tabele,klub nam.se raspadao pred ocima, dozivljavali smo poraz za porazom, razocarenje nad razocarenjem a ipak kad Celik uveze dva tri dobra razultata nas pun stadion i ludilo na tribinama. Oni to nikad nece imat i to vrlo dobro znaju. I zato pokusavaju da nas slome na sve nacine.

Zato vas molim braco ne djelite se na navijace,simpatizere, ko je kolliko bio na gostovanjima ako ne,ko je na zapadu ko na jugu a ko na istoku. Dosta je vise razjedinjavanja i svadja. Vidite da citav svijet ide u *urac, fasizam i mrznja samo izranja na sve strane. Sad je trenutak da se drzimo zajedno. Treba da pjevamo zajedno ko jedan, da se opet zacuje huk s Bilinog gore u Pesevicima. To je ono sto ce zadrzat turcina u Celiku, to je ono sto ce privuc sponzore, igrace, to je ono zbog cega se uvijek znalo a i treba da se zna za Zenicu i Celik.

Idemo dalje bit ce poraza i pobjeda ali sad imamo neki temelj u klubu,imamo opravdan razlog da se radujemo svakoj iducoj sezoni i treba u tome uzivat.

Ne zamjerite ovoliki tekst, imao sam dosta toga jos napisat al ne da mi se. Drugom prilikom :D

kinder_jaje
Kontakt:

PostPostao/la kinder_jaje » 14 avg 2019, 23:24

Dobro ti nama dosao i da upisemo tricu protiv Zvijezde kao tvoju dobrodoslicu.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 14 avg 2019, 23:27

Pecelj jeste dosta bolji nazad i ima i on dobar centarsut, ali Carlos sa centarsutom me odusevio stvarno. Jest da je los nazad, zato mozda ne bi bilo lose lijevu stranu da odigraju zajedno.

Ono sto svi prizeljkujemo da igramo sa dva napadaca, cisto sumnjam da cemo to gledati, volio bi da grijesim al tesko. Ne mozes bit pamet i koga staviti na Dedicevu poziciju eto, Mahmutovic jos nije spreman. Nek Salcinovica stave, pa poluvrijeme bar nek odigra :D

Sta je sa Zunom, Arslan ga je malo vise forsirao
#SamoČelik

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 14 avg 2019, 23:34

redbull93 WroteColonPecelj jeste dosta bolji nazad i ima i on dobar centarsut, ali Carlos sa centarsutom me odusevio stvarno. Jest da je los nazad, zato mozda ne bi bilo lose lijevu stranu da odigraju zajedno.

Ono sto svi prizeljkujemo da igramo sa dva napadaca, cisto sumnjam da cemo to gledati, volio bi da grijesim al tesko. Ne mozes bit pamet i koga staviti na Dedicevu poziciju eto, Mahmutovic jos nije spreman. Nek Salcinovica stave, pa poluvrijeme bar nek odigra :D

Sta je sa Zunom, Arslan ga je malo vise forsirao

Pa po meni Carlos bas je protiv Zelje imao grozan centarsut. Imao je 4-5 cisti lopti, da su onakve situacije Pecelju bile ki bi sigurno vodili. Al Pecelj nikada ne moze probiti kao Carlos da se razumijemo. Protiv Zvijezde definitivno Carlos treba poceti na beku, jaci smo dosta od njih.

Ocekujem i neke rokade u napadu, siguran sam da ce Mahmutovic ili Aganspahic poceti. Dedic isto sigurno treba istrpiti, biti ce on dobar. Dilu odmoriti, treba momak nekada doci po loptu, odloziti je na stranu.

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 14 avg 2019, 23:37

Ode i Hajdarević na posudbu u Skupi

Zmaj88
Kontakt:

PostPostao/la Zmaj88 » 14 avg 2019, 23:41

almir2018 WroteColonOde i Hajdarević na posudbu u Skupi

To nije mogao naci zajednicku s Hasanom :D

Carlos je mouda bio losiji od Pecelja u odbrani jer je skoro sam zatvarao i krilo i beka, jer je Okic konstantno kasnio

slay
Kontakt:

PostPostao/la slay » 14 avg 2019, 23:45

Zmaj88 WroteColon

Carlos je mouda bio losiji od Pecelja u odbrani jer je skoro sam zatvarao i krilo i beka, jer je Okic konstantno kasnio

Ma Okic je za manje utakmice odlican, gdje ekipe ne napadaju bas puno, gdje se ne treba torsiti na odbranu puno, tada ce on biti odlican, ima neki slif za naprijed, al trenutno ne moze bas jake tekme igrsti, bas zbog odbrane. I samog Pecelja dosta outa je stvaljao na muke sto ne zatvara svog igraca.

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 14 avg 2019, 23:52

Hajde eto poceli su ici iz Čelika u Schkupi ovi sto griju klupu, a ne obratno :D
#SamoČelik

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 14 avg 2019, 23:54

Zmaj88 WroteColon

Ma potukli se na treningu, letjelo perje sa njih i onda odlucili da ga posalju u Makedoniju :D :D

almir2018
Kontakt:

PostPostao/la almir2018 » 14 avg 2019, 23:56

redbull93 WroteColonHajde eto poceli su ici iz Čelika u Schkupi ovi sto griju klupu, a ne obratno :D

Redbull jos si u BIH :D :D

dinodino2019
Kontakt:

PostPostao/la dinodino2019 » 15 avg 2019, 06:22

Ma ne moze na posudbu isteko je rok

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 15 avg 2019, 07:14

Zenca1988 WroteColonPozdrav svima, vec godinama citam ovaj forum a evo na kraju sam se ipak natjerao na registraciju da konacno i ja podjelim i svoje misljenje s vama.

Naime, ova zadnja tekma protiv Zelje me licno mnogo zabolila kao i vjerujem i mnoge od vas. A tako to nekako uvijek bude protiv njih. Uvijek taj brko dodje i pokvari nam atmosferu kad je najbolja. A mi uvijek puni zelje za osvetom. A brko vazda manipulise sa nama ko sa marionetama. Sve one psovke, provokacije pa prekid i ostajanje u tunelu je sve dio njegove taktike. A mi svaki put u tu zamku upadnemo. Al sta bi mora mu se kapa skinuti na poznavanju ove nase lige i naseg mentaliteta. Da su bili puno bolji i nisu. Imaju bolje napadace a samim tim i bolju realizaciju i to je to. Da je bilo 0-1 ili 1-2 ne bi mi bilo toliko krivo. 0-2 je vec previse. o sudjenju i sudiji je sve receno, mozda je klub odmah na startu trebao trazit drugog sudiju ali gotovo je sad.

Glavno sta hocu da kazem je ovo...

Od dolaska turcina i predavanja kluba njemu u ruke bio sam veoma skeptican kako ce to sve izgledati i sumnjao sam u njegove motive. Srecom evo vidim da ima razloga za optimizam i da se stvari pomicu nabolje. A od svega najvise me usrecila ova atmosfera u par nekoliko zadnjih utakmica i posjeta kakvu nismo odavno dozivjeli. Puno mi srce kad vidim Bilino skoro pa popunjeno do zadnjeg mjesta. Od svega mislim da je trenutno najbitnije zadrzat taj optimizam i nadu i ne padati u depresiju zbog jednog poraza. Mislim da nam je poraz od Zelje dobro i dosao da nas malo spusti na zemlju. Nismo mi toliko dobri koliko smo mislili ali nismo toliko ni losi. Realno mi se mozemo borit za 4-5 mjesto na tabeli a iskreno nakon decenija borbe za opstanak ja cu biti prezadovoljan ako se do kraja budemo borili za Evropu. Ono sto vidim jeste koliko nam drugi navijaci i klubovi zavide na ovoj ljubavi prema klubu koje nema nigdje drugo na balkanu sem mozda u Splitu. Pisu manijaci na paroli kao oni stalno prate svoj klub a ne kao mi dodjemo samo kad ima rezultata... kako sam se slatko nasmijao na ovo. Ja vrlo dobro znam da u slucaju da Zeljo provede 3 sezone za redom u borbi za opstanak ugasili bi se i Manijaci i Zeljo. Mi nakon 20+ godina samo znamo za dno tabele,klub nam.se raspadao pred ocima, dozivljavali smo poraz za porazom, razocarenje nad razocarenjem a ipak kad Celik uveze dva tri dobra razultata nas pun stadion i ludilo na tribinama. Oni to nikad nece imat i to vrlo dobro znaju. I zato pokusavaju da nas slome na sve nacine.

Zato vas molim braco ne djelite se na navijace,simpatizere, ko je kolliko bio na gostovanjima ako ne,ko je na zapadu ko na jugu a ko na istoku. Dosta je vise razjedinjavanja i svadja. Vidite da citav svijet ide u *urac, fasizam i mrznja samo izranja na sve strane. Sad je trenutak da se drzimo zajedno. Treba da pjevamo zajedno ko jedan, da se opet zacuje huk s Bilinog gore u Pesevicima. To je ono sto ce zadrzat turcina u Celiku, to je ono sto ce privuc sponzore, igrace, to je ono zbog cega se uvijek znalo a i treba da se zna za Zenicu i Celik.

Idemo dalje bit ce poraza i pobjeda ali sad imamo neki temelj u klubu,imamo opravdan razlog da se radujemo svakoj iducoj sezoni i treba u tome uzivat.

Ne zamjerite ovoliki tekst, imao sam dosta toga jos napisat al ne da mi se. Drugom prilikom :D

Dobro došao u potpunosti se slažem sa svim što si napisao

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.