NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 01 avg 2021, 23:24

avenija je napisao/la:
01 avg 2021, 23:01
Pasha je napisao/la:
01 avg 2021, 21:45
avenija je napisao/la:
01 avg 2021, 15:24
Pasha jel frka da dopunis ove podatke da mogu pratiti evidenciju, da imamo vidljivo jasno sve i da radimo update svakog prvog u mjesecu.

Broj 12 igraca 1200 KM :
Broj vjernih navijača 600 KM:
Broj sponzora :

Avgust 2021.
Ja imam te podatke, ali nije na meni da ih javno iznosim. Niti sam u upravi niti šta drugo. A ovo sa 12. igračem, ti isto ne znači ništa broj. Ima više onih koji će uplatiti više od prvobitnih 1200 KM...
Ok, onda bi mogla Uprava..mislim moze se to prebrojati sve na zvanicnoj i nkcelik.ba ali bi trebalo dosta vremena.

Znaci za javnost i medije jedan presjek ove uprave mnogo. Ne znam zasto ne koriste ove podatke i dizu sebi renome od medija do javnosti i pozovu ostale da se priključe akciji.

I ne znam je li pametno da stream bude besplatan.
Druze kupi kartu ili nek ti neko kupi, ukucas broj karte i pristupis streamu. Takodjer omoguciti i svim članovima
.

Meni nije posteno da bude besplatan stream jer ljudi rade i kuci i na strani, sve to Kosta. A bogami nigdje nema besplatno.

Nakon svega Neda marku Čeliku dobije stream gleda tekmu jel Čelik zijani pljuje po svemu mrs. Plati uslugu.

Sponzori: 12
Upravi je ponudjeno da se radi nesto slicno preko Contabo servera u kombinaciji sa flussonicom.Samo je bitno da se napravi program za naplatu pristupa linku.Takodje pristupalo bi se sa jedne IP adrese, da se linkovi ne bi dijelili (jedan plati troje gleda).
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 01 avg 2021, 23:39

Sto se tice naplacivanja streama mislim da je to losa ideja,razumijem sta zelite ali imas ti mnogo navijaca koji ne mogu platit i kada bi htjeli jer ne koriste kartice,dalje imas ljudi koji nemaju novca da plate a ludi su za Celikom,po meni je bolja opcija odraditi naci sponzora za svaki prenos tekme i ljudima koji snimaju plati dnevnicu a sponzor dobije reklamu,mnogi klubovi su bili u vrijeme corone krenuli da naplacuju prenose i nakon jedne dvije utakmice odustali,evo primjera iz mog grada ima jedan portal i prati sve utakmice Nk Krivaje i svaki prenos javi se sponzor neki iz grada,od privatnih poliklinika,stovarista gradevinskog materijala,fizickih lica itd... a vjerujem da ce to biti u Zenici lakse naci sponzore

Avatar
avenija
Postovi: 13635
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 01 avg 2021, 23:43

Iskreno ba nije posteno da ti neko pruzi sve na tacni, kvalitetan prenos, a da ti marku ne platis. Klubovi zive od toga. Mora se raja u Zenici uciti da placa uslugu Čeliku, prosla su vremena uzimanja od Čelika za bambucu i ulazak dzaba. Imas razni nacina pristupa streamu. Da svi članovi dobiju kod, da ukucas broj ulaznice itd

Evo Almire ti ne mozes gledati npr u Zavidovićima si, neces dolaziti, ja cu ti kupit kartu i dati broj karte da npr pristupis prenosu. Od Tv prenosa i prava se zivi, neka takva karta bude 2 KM i neka ima npr 15 brojeva na njoj preko kojih se pristupa. Onako samo primjer navodim.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 02 avg 2021, 00:10

avenija je napisao/la:
01 avg 2021, 23:43
Iskreno ba nije posteno da ti neko pruzi sve na tacni, kvalitetan prenos, a da ti marku ne platis. Klubovi zive od toga. Mora se raja u Zenici uciti da placa uslugu Čeliku, prosla su vremena uzimanja od Čelika za bambucu i ulazak dzaba. Imas razni nacina pristupa streamu. Da svi članovi dobiju kod, da ukucas broj ulaznice itd

Evo Almire ti ne mozes gledati npr u Zavidovićima si, neces dolaziti, ja cu ti kupit kartu i dati broj karte da npr pristupis prenosu. Od Tv prenosa i prava se zivi, neka takva karta bude 2 KM i neka ima npr 15 brojeva na njoj preko kojih se pristupa. Onako samo primjer navodim.
Razumijem avenija sta zelis reci ali govorim da ce vise klub dobiti kroz sponzorstvo strima,govorim ti iz iskustva posto sam bio upoznat,isti sistem je i ovaj nas portal htio odraditi i znas koliko je ljudi javilo se 6-7 a ne moze biti za hranu covjeku sto snima,i onda ponudi se firmama lokalnim i 100-200 maraka po tekmi se dobijalo Celik je veci brend i dobio bi vise,dobro klubu dobro sponzorima prenosa dobro ljudima koji vole Celik i npr hlupam pekara sponzor i ko gleda tekmu reci ce odoh ja u tu pekaru sutra hljeb kupiti jer oni su mi omogucili prenos,razumijem poentu sta zelite da klub dobije sto vise novca,ali ici ce to teze i evo naprimer ja sam trenutno nezaposlen i ne mogu placat to i ne mogu znaci tekmu pogledat svog Celika a daleko sam da dolazim na tekme u Zenicu,i ima takvih jos nasih navijaca dosta sirom BIH,nemojte me pogresno shvatiti oko ovoga Celiku novac treba,momcima koji rade snimanje treba platit neku dnevnicu,rucak ako snima gostujuce tekme

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 avg 2021, 01:46

Nemas ti hajra od naplacivanja prenosa bilo bi eno ih ko oni iz Svajcarske naplacuju uzimaju pare,imas sponzora koji plati prenos i sve ostalo da ljudi gledaju i to je to i plus uvjek je problem naplacivat preko tih kartica.Mozda bi neke navijace odaljio od kluba tim potezom.nije covjeku za 2 marke al meni nema logike jer sponzor sve placa tu. Slazem se za stadion nema besplatno .Slazem se i ovo za sponzore 12 igrac ostale sve treba javno ici i sve sto se vrati duga javno objavit jer time privlacis jos sponzora i navijace a tjeras neprijatelje kluba od Celika

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 02 avg 2021, 07:23

avenija je napisao/la:
01 avg 2021, 23:01
Pasha je napisao/la:
01 avg 2021, 21:45
avenija je napisao/la:
01 avg 2021, 15:24
Pasha jel frka da dopunis ove podatke da mogu pratiti evidenciju, da imamo vidljivo jasno sve i da radimo update svakog prvog u mjesecu.

Broj 12 igraca 1200 KM :
Broj vjernih navijača 600 KM:
Broj sponzora :

Avgust 2021.
Ja imam te podatke, ali nije na meni da ih javno iznosim. Niti sam u upravi niti šta drugo. A ovo sa 12. igračem, ti isto ne znači ništa broj. Ima više onih koji će uplatiti više od prvobitnih 1200 KM...
Ok, onda bi mogla Uprava..mislim moze se to prebrojati sve na zvanicnoj i nkcelik.ba ali bi trebalo dosta vremena.

Znaci za javnost i medije jedan presjek ove uprave mnogo. Ne znam zasto ne koriste ove podatke i dizu sebi renome od medija do javnosti i pozovu ostale da se priključe akciji.

I ne znam je li pametno da stream bude besplatan.
Druze kupi kartu ili nek ti neko kupi, ukucas broj karte i pristupis streamu. Takodjer omoguciti i svim članovima.

Meni nije posteno da bude besplatan stream jer ljudi rade i kuci i na strani, sve to Kosta. A bogami nigdje nema besplatno.

Nakon svega Neda marku Čeliku dobije stream gleda tekmu jel Čelik zijani pljuje po svemu mrs. Plati uslugu.

Sponzori: 12
Naglasen je u objavama bio i 50. 12. igrac i 10. Vjerni navijac. Ne znam sta si pratio dosad.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

dinodino2019
Postovi: 2447
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 02 avg 2021, 07:40

Ocekujem najmanje 1000 ljudi na utakmici u subotu u generalci. Treba samo zapad otvorit
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 02 avg 2021, 09:46

dinodino2019 je napisao/la:
02 avg 2021, 07:40
Ocekujem najmanje 1000 ljudi na utakmici u subotu u generalci. Treba samo zapad otvorit
Treba ulaz i tu naplacivat,makar 2 km da se šta skupi love jer svaki fening je itekako je vazan za klub!!!
::::SAMO ČELIK::::

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 02 avg 2021, 10:00

zamorano je napisao/la:
02 avg 2021, 09:46
dinodino2019 je napisao/la:
02 avg 2021, 07:40
Ocekujem najmanje 1000 ljudi na utakmici u subotu u generalci. Treba samo zapad otvorit
Treba ulaz i tu naplacivat,makar 2 km da se šta skupi love jer svaki fening je itekako je vazan za klub!!!
Isto sam htio napisati, 2 KM, i pustiti zapad otvoren.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Truhlo
Postovi: 5259
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 avg 2021, 10:37

Koliko nam se mentalitet promjenio, nevjerovatno :salut:
Svijest je na visokom nivou i bori se za svaku marku da ide u kasu kluba. Bas smo dobar napredak ostvarili.
Mozda i 3KM, jest da je protivnik nako i prijateljska je, ali tribina Zapad, najbolji stadion u drzavi, vrijedi pogurati svoj klub.
Naprijed Ce :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 02 avg 2021, 10:41

Truhlo je napisao/la:
02 avg 2021, 10:37
Koliko nam se mentalitet promjenio, nevjerovatno :salut:
Svijest je na visokom nivou i bori se za svaku marku da ide u kasu kluba. Bas smo dobar napredak ostvarili.
Mozda i 3KM, jest da je protivnik nako i prijateljska je, ali tribina Zapad, najbolji stadion u drzavi, vrijedi pogurati svoj klub.
Naprijed Ce :bih:
Mislim da grijesis malo o tome, jest se svjest promijena kod nas 1000-2000 navijaca. Ali nemoj te zaboraviti da jos ima navijaca koji nisu bas sigurni u ovo sve, koji prelamaju. Treba ih privuci u klub, jos je rano za te akrobacije i placanja ulaznica za prijateljske ili stream da se placa. Samo navuci bijes vecine koja bi bila uz klub, al ne zna kako ili nisu bas sigurni sta se desava sve u i oko kluba. Ovako na besplatan stream okupit ces vise ljudi oko kluba, sto je mislim vise korisnije nego da nas par stotina plati isti i gleda. Pogotovo ako se uzme u obzir nase navike o online placanju, odmah pisi propalo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 02 avg 2021, 10:44

2 KM i Zapad otvoren, ne vidim u cemu je problem, gradimo jedan novi Čelik. Za Stream bi cekao dok ne udjemo u 1LFBIH.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Truhlo
Postovi: 5259
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 avg 2021, 10:49

redbull93 je napisao/la:
02 avg 2021, 10:41
Truhlo je napisao/la:
02 avg 2021, 10:37
Koliko nam se mentalitet promjenio, nevjerovatno :salut:
Svijest je na visokom nivou i bori se za svaku marku da ide u kasu kluba. Bas smo dobar napredak ostvarili.
Mozda i 3KM, jest da je protivnik nako i prijateljska je, ali tribina Zapad, najbolji stadion u drzavi, vrijedi pogurati svoj klub.
Naprijed Ce :bih:
Mislim da grijesis malo o tome, jest se svjest promijena kod nas 1000-2000 navijaca. Ali nemoj te zaboraviti da jos ima navijaca koji nisu bas sigurni u ovo sve, koji prelamaju. Treba ih privuci u klub, jos je rano za te akrobacije i placanja ulaznica za prijateljske ili stream da se placa. Samo navuci bijes vecine koja bi bila uz klub, al ne zna kako ili nisu bas sigurni sta se desava sve u i oko kluba. Ovako na besplatan stream okupit ces vise ljudi oko kluba, sto je mislim vise korisnije nego da nas par stotina plati isti i gleda. Pogotovo ako se uzme u obzir nase navike o online placanju, odmah pisi propalo.
Za stream se slazem, treba da bude besplatan da se klub promovise sto vise. Svakako ce biti donatorske ulaznice, valjda dijaspora moze pogurati svaku tekmu, barem milja KM da se skupi.
Jest nas sad milja dvije, ali treba nastaviti gdje se pocelo. Svakako ce doci oni koji su navikli, nece nikog ohladiti cijena od 3KM. Sirim narodnim masama ne treba ugadjati, **** mi se za njih. Ako ne mozes podrzati klub sad kad je najvaznije, nemoj ni u PL onda. Ne treba to.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 02 avg 2021, 10:55

Truhlo je napisao/la:
02 avg 2021, 10:49
redbull93 je napisao/la:
02 avg 2021, 10:41
Truhlo je napisao/la:
02 avg 2021, 10:37
Koliko nam se mentalitet promjenio, nevjerovatno :salut:
Svijest je na visokom nivou i bori se za svaku marku da ide u kasu kluba. Bas smo dobar napredak ostvarili.
Mozda i 3KM, jest da je protivnik nako i prijateljska je, ali tribina Zapad, najbolji stadion u drzavi, vrijedi pogurati svoj klub.
Naprijed Ce :bih:
Mislim da grijesis malo o tome, jest se svjest promijena kod nas 1000-2000 navijaca. Ali nemoj te zaboraviti da jos ima navijaca koji nisu bas sigurni u ovo sve, koji prelamaju. Treba ih privuci u klub, jos je rano za te akrobacije i placanja ulaznica za prijateljske ili stream da se placa. Samo navuci bijes vecine koja bi bila uz klub, al ne zna kako ili nisu bas sigurni sta se desava sve u i oko kluba. Ovako na besplatan stream okupit ces vise ljudi oko kluba, sto je mislim vise korisnije nego da nas par stotina plati isti i gleda. Pogotovo ako se uzme u obzir nase navike o online placanju, odmah pisi propalo.
Za stream se slazem, treba da bude besplatan da se klub promovise sto vise. Svakako ce biti donatorske ulaznice, valjda dijaspora moze pogurati svaku tekmu, barem milja KM da se skupi.
Jest nas sad milja dvije, ali treba nastaviti gdje se pocelo. Svakako ce doci oni koji su navikli, nece nikog ohladiti cijena od 3KM. Sirim narodnim masama ne treba ugadjati, **** mi se za njih. Ako ne mozes podrzati klub sad kad je najvaznije, nemoj ni u PL onda. Ne treba to.
Pa bit ce eto utakmice lige. Kupi kartu, pa gledaj, to ne dolazi u pitanje. Samo stream pusti nek svi gledaju, to ne treba dirati nista. I to za stream je pitanje koliko ce nam dozvoliti da ga radimo u gostima, ja se nadam da nece biti problema kao u Zepcu sto je bilo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 avg 2021, 12:20

Treba Celik javno iznosit uvijek dugove sto vraca, ja vijerujem i sad oni nesto vracaju i to ne treba krit il rec samo ko je clan.Trebas izac javno i rec vratili smo toliko duga i toliko tome i tome i ostalo je toliko i toliko jer time privlacis i navijace i sponzore a to nam je cilj.
12 igrac je nesto predobro bukvalno mi od toga mozemo gurat 2 ligu koliko god da Fudo koci a doce i to njegovo na naplatu sto je neko reko na kamaru.
Dobro je sto vecina misli za stream da to mora bit besplatno jer tu je sve placeno da se gleda i to zna svako a ne da izazivas neki gnjev navijaca.Dok god imas spozore za streanove nemas ti sta naplacivat i bilo bi onih namjernih sto bi govoril ja sam im platio a nisam gledo blokiraju i slicno a uzimaju pare,kradu itd isto kao oni jer se uvijek ceka bilo sta gdje mogu popljuvat.
Mislim da imamo finu ekipu za gornji dio tabele i sve zavisi od igraca i borbe na terenu koliko ce bit publike na terenu,ako se budu borili ako budu srcem igrali bice i publike jer ti ni u PL negdje neces imat 2000 prosjek n u vecim klubovima ako nemaju rezultate a kamoli neki manji klubovi.Niko ne trazi ulazak u FL al svako od nas zeli borbu na teren.Sad ce doci malo do izrazaja i Pavle kao trener.
Najvise me strah ovih mjera opet u Jesen zbog ovog Covida jer ce bit sad puno vakcina a znamo kako je svugdje u svijetu pritisak da se vakcinises i laganje u brojkama i novim sojevima virusima i da ne uvedu te tzv Covid propusnice. Valjda nece i bude i to ok i stane sve ovo.

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 02 avg 2021, 12:21

Generalka ce se igrati na Kamberovicu, neće biti BP zavrseno do tad
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 02 avg 2021, 12:31

Nadam se da ce se za generalku obezbjediti stream, sto se ekipe tice za ovaj rang takmicenju odlicna ekipa mix mladog i iskustva, dobar start i sve ce explodirat !!! Fudo pripremio premije za igrace Stupcanice u slucaju pobjede
:D
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 02 avg 2021, 13:07

Ulaz pustiti besplatno, a na ulazu prodavati donatorske ulaznice ko želi.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 02 avg 2021, 13:11

Ovim bi bolje prošli, jer bi bilo onih koji bi možda uzeli više ulaznica. Ljudi daju uvijek više para kad ne moraju, to je stara istina.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5259
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 avg 2021, 13:54

limvolikce1945 je napisao/la:
02 avg 2021, 13:11
Ovim bi bolje prošli, jer bi bilo onih koji bi možda uzeli više ulaznica. Ljudi daju uvijek više para kad ne moraju, to je stara istina.
Evo nadosli smo do zakljucka :mrgreen:

Win-win, a posto je donacija, klub ne mora obracunati PDV :rol:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.