Re: NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Da li ste za prodaju imena stadiona Bilino polje u komercijalne svrhe?

Anketa traje do: 01 nov 2021, 15:41.

Da
24
96%
Ne
1
4%

Ukupno glasova: 25

samoposteno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 17 sep 2021, 09:58

Cod je napisao/la:
17 sep 2021, 09:40
Ovaj gore priča kako je ništa 200 000KM,a Želji savez 3 puta prolongirao 15 000KM da uplati. Što se tiče Veleza,šta oni sami prave,sve su dobili sa federalnog nivoa. Oni i Zrinjski ne plaćaju struju na stadionu to im je kao vid sponzorstva od EPHZHB i EPBiH.
Ovdje se 50 stranica unazad pise o uspjehu Veleza i da Celiku zele kao sto je kod njih a zele politiku dalje od kluba....je.be lud zbunjenog ne zna se sta zeli

laudrop
Kontakt:

Post Postao/la laudrop » 17 sep 2021, 11:11

de bolan o celiku pricaju ljudi koji ne znaju marku poslovanja njihovog kluba...u sarajevu se ne znaju koja su upravljacka prava...zeljo da ne pricam, sabiraju se za skupstine...

Cod
Kontakt:

Post Postao/la Cod » 17 sep 2021, 11:28

Pa politike nema puno kad si na dnu, čim isplivas oni se polahko počnu dovlaciti kao hijene. Evo Celik je dobio 5000KM od kantona SDA je odmah rekla kako oni pomažu Celik.... Velez kad je bio na dnu nikoga nije bilo,kad je igrao sa Olimpikom za PLBiH jel se Niksic potukao sa nekim da bi dobio medijsku pažnju,kad su sad igrali Europu došao je i Kurta i Murta. Ako si blizak nekoj od stranaka imaš i generlanog sponzora po političkoj liniji (državnog) Bosnalijek,BHTelekom....

aeroms33
Kontakt:

Post Postao/la aeroms33 » 17 sep 2021, 11:38

Pa sta mislis sto igramo ovu ligu. A ne drugu(prvu)ligu a mogli smo mada i rezultatom smo trebali ostati u premijer ali su nam uzeli sest(tri boda )ne sjecam se i obustavili ligu na po sezone i proglasili borca sampionom dok ste vi sarajlije Vici su.pak lizale.
Upravo radi toga da vratimo dug a ove nize lige su jeftinije i mi poslujemo u plusu i svaki visak vracamo dugove sto je nas vrli SDA(KF)gradonacelnik i njegovi pajdasi tada u gradskom vjecu zaduzili jer je klub prije statuta bio SDA prcija za pranje budetskih para.
Mi u nizim ligama poslujemo solventno od sponzora i ljudi navijaca koji vole celik mada im sistem govori da smo rupa bez dna i prjeti im se da ne ulazu.
Narod se prima na ublehu a vecina u gradu su postali ovi iz lokalnih mjesta a Zenicana slabo i ima. A ima ih negdje po svjetu samo i oni su letargicni ali uprava ipak gura klub naprjed i obezbjedije sve potrebno za takmicenje bez priliva politike i tolkom transparetnoscu da se zna gdje ide svaka marka.

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 17 sep 2021, 11:56

Trazili smo sistem koji su momci dobro napravili i dobili smo ga hvala bogu neka traje oporavak i 10 godina samo bez i jedne politicke stranke....cijelo vrijeme sam protiv ovih prozivki i prepiranja sa konjem od gradonacelnika samp iz razloga sto nas moze to puno kostat....opet ponavljam daj boze da grijesim ali po dobivanju presude grad ce isplatit sve do tog dana Celiku i od tog dana ce prestat sve od reprograma pa nadalje majmun je to i spremio se on dobro za suda...ne daj boze da se desi prekidanje reprograma sve bi ovo do sad bilo uzalud.....a ako mislite da se sporazum sudski ne moze ponistit grijesite popricajte sa bilo kojim sudijom i bice vam jasno

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 17 sep 2021, 12:02

samoposteno je napisao/la:
17 sep 2021, 11:56
Trazili smo sistem koji su momci dobro napravili i dobili smo ga hvala bogu neka traje oporavak i 10 godina samo bez i jedne politicke stranke....cijelo vrijeme sam protiv ovih prozivki i prepiranja sa konjem od gradonacelnika samp iz razloga sto nas moze to puno kostat....opet ponavljam daj boze da grijesim ali po dobivanju presude grad ce isplatit sve do tog dana Celiku i od tog dana ce prestat sve od reprograma pa nadalje majmun je to i spremio se on dobro za suda...ne daj boze da se desi prekidanje reprograma sve bi ovo do sad bilo uzalud.....a ako mislite da se sporazum sudski ne moze ponistit grijesite popricajte sa bilo kojim sudijom i bice vam jasno
Da ali valja izaci iz kuce, valja doci na posao zna on i taj dio dobro a jos je 2 godine na funkciji i onda je mirovina i politicka moscanica
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 17 sep 2021, 12:12

HarisZe je napisao/la:
17 sep 2021, 12:02
Da ali valja izaci iz kuce, valja doci na posao zna on i taj dio dobro a jos je 2 godine na funkciji i onda je mirovina i politicka moscanica
To drug treba izac iz kuce to je za malu djecu sto hoces ga ti docekat ili ja nebitno....evo sprda se godinama sa klubom pa opet seta ulicom normalno isto sto setaju i svi ostali koji su klub zavalili...ja samo kazem sta se moze desit jer klub nije tuzio konja fuada nego grad zenicu....nasta ce izac ne znam ali daj boze na dobro....samo nemojte pisat to pripada Celiku jer da pripada Celiku bilo bi na na njemu i on bi i naplacivo kirije i izdavo prostore....za mene i zatebe pripada Celiku ali za sudstvo ne

Lawer_88
Kontakt:

Post Postao/la Lawer_88 » 17 sep 2021, 12:41

I reprogram sa poreznom je sastavni dio sporazuma. Jednostrani raskid snosi i posljedice, puno veće nego ova dio koji se tiče zakupnina.
Novinarka: "Željo ili Sarajevo".Bolić: "ČELIK"!
Samo je jednom moguće prvi puta biti prvi. NK Čelik - Šampion BiH 1995.

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 17 sep 2021, 12:46

Lawer_88 je napisao/la:
17 sep 2021, 12:41
I reprogram sa poreznom je sastavni dio sporazuma. Jednostrani raskid snosi i posljedice, puno veće nego ova dio koji se tiče zakupnina.
Naravno sve iz sporazuma mora biti placeno do dana ako se nedaj boze sudski ponisti sporazum sve poslije bi bilo na teretu klubu ali hajde budala jest ali vjerujem da nije tolika da bi dotle iso....ali radi opreznosti nikad se ne zna

Cod
Kontakt:

Post Postao/la Cod » 17 sep 2021, 13:02

Ni jedan ugovor se jednostrano ne može raskinuti. Ako je ugovor o reprogramu potpisan da se do kraja izvrši isti se mora i izvrsiti. Što se tiče stadiona,nije ni njegova do zore,doći će sutra neka politička struktura koja će stadion vratiti Celiku i poslovne također. Vjerujem da će ova ili bilo koja druga uprava u narednom periodu 5-10g potpisati peticiju kao što je to bilo prije 20atak godina da se sve to vrati Celiku. Najbolji momenat za to će biti aBda kad se budemo vraćali u PLBiH.

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 17 sep 2021, 13:10

Cod je napisao/la:
17 sep 2021, 13:02
Ni jedan ugovor se jednostrano ne može raskinuti. Ako je ugovor o reprogramu potpisan da se do kraja izvrši isti se mora i izvrsiti. Što se tiče stadiona,nije ni njegova do zore,doći će sutra neka politička struktura koja će stadion vratiti Celiku i poslovne također. Vjerujem da će ova ili bilo koja druga uprava u narednom periodu 5-10g potpisati peticiju kao što je to bilo prije 20atak godina da se sve to vrati Celiku. Najbolji momenat za to će biti aBda kad se budemo vraćali u PLBiH.
Istog sam bio misljenja kao ti dok nisam pito i objasnjeno mi na laicki nacin nije kredit pa da moras vratit i ne mozes ponistit...svaki sporazum preko suda mozes ponistit isto kao i naplatit....
I naravno da treba da se sve vrati Celiku i da Celik raspolaze svojom imovinom

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 17 sep 2021, 14:08

Mozemo biti samo ponosni kakav sistem upravljanja klubom imamo.Za to smo se borili, i hvala bogu izborili.Mi smo jedini u regionu sa ovakvim sistemom upravljanja. Svaka marka koja uđe izađe imas na uvid, to nema nigdje.Radimo svi ko jedan, a rastemo iz dana u dan.Sad na ovom vaktu klubovi mogu opstati samo uz jakog iskrenog investitora, jer fudbal je postao industrija, ili model koji mi imamo.Ovo sve ostalo kao Željo...pa on je u k.urcu, on ce se samo taljigat ligom kao sto smo i mi.Sabiraju skupstinu sto ovaj kaze.Velez, čekaj da uđe neki koji bude gledao samo svoje interese, a obecavao kule i gradove , isto mogu pad doziviti brzo.

Celicni
Kontakt:

Post Postao/la Celicni » 17 sep 2021, 14:19

Moze ako je ugovorom to precizirano.A on je potpisao sporazum sa poreznom upravom.Nek se pokusa sa drzavom z.ajebavat.Zna on to vrlo dobro,a Grad ce nastaviti sa reprogramom.

AllGunsBlazing
Kontakt:

Post Postao/la AllGunsBlazing » 17 sep 2021, 14:23

Ugovor se raskida zbog razloga xy koji se navode u ugovoru. To je obicno kada jedna strana ne ispunjava svoje obaveze ili u slucaju vise sile. Dakle sutra da zarati, mogao bi se ugovor raskinuti. Pored toga postoji i zakon o obligacionim odnosima koji propisuje sve ostalo sto nije propisano ugovorom.

Ne moze jedna strana samovoljno raskinuti ugovor bez posljedica. Ne moze ni sud raskidati po svojoj volji vec mora biti argumentovano i prema zakonu.

Opet ponavljam, obicno se definise kako i pod kojim uslovima moze jedna i druga strana napustiti ugovor.

Dužnosti ispunjenja obaveza
član 17.
(1) Učesnici u obligacionom odnosu dužni su da izvrše svoju obavezu i odgovorni su za njeno ispunjenje.
(2) Obaveza se može ugasiti samo saglasnošću volja učesnika u obligacionom odnosu ili na osnovu zakona.
Celik!3,2,2.

samoposteno
Kontakt:

Post Postao/la samoposteno » 17 sep 2021, 14:34

Celicni je napisao/la:
17 sep 2021, 14:19
Moze ako je ugovorom to precizirano.A on je potpisao sporazum sa poreznom upravom.Nek se pokusa sa drzavom z.ajebavat.Zna on to vrlo dobro,a Grad ce nastaviti sa reprogramom.
Ako je on potpiso sa poreznom ok ali koliko sam upoznat sa poreznom je potpisao klub a grad placa samo iznos....ako je on to je onda vise nego super i mijenja dosta stvar

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 17 sep 2021, 14:34

:tokralju:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 17 sep 2021, 16:19

Dugo dugo vremena nisam zelio ta tri boda Čelika kao sutra.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 17 sep 2021, 18:12

Sarajevo Leotar 500 gledaoca, šampioni, Evropa, Tan, Premijer liga

Čelik Famos 800 gledaoca 3 rang takmičenja.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Tihi
Kontakt:

Post Postao/la Tihi » 17 sep 2021, 18:22

avenija je napisao/la:
17 sep 2021, 18:12
Sarajevo Leotar 500 gledaoca, šampioni, Evropa, Tan, Premijer liga

Čelik Famos 800 gledaoca 3 rang takmičenja.
Sutra 2000
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

HarisZe
Kontakt:

Post Postao/la HarisZe » 17 sep 2021, 18:25

Ako uvezemo 3 pobjede uduplacemo posjetu
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: RZ88Adnan i 12 gostiju.