NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv NK Tomislav?

Anketa traje do: 20 apr 2024, 12:00.

Pobjeda
7
47%
Neriješeno
3
20%
Poraza
5
33%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 20 okt 2021, 15:05

Treba se pazit Azota, dobili su Stupcanicu...
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 okt 2021, 18:18

Skautirat cu ih do petka..😎

Imamo dva problema to sto je put do Vitkovica predalek i los, sigurno ima nekih 180 kilometara, tako da igraci koji putuju na dan utakmice Ce se sjebati 3 sata u busu pa na teren.

I pritisak na tabeli jer bi losim rezultatom mogao pasti 4-5 pozicija i odjednom zavrsiti na 6-7 mjestu sto ne bi bilo bas fino vidjeti plus to bi značilo dva vezana kiksa.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la legenda reala » 20 okt 2021, 18:50

Hoce li vas doći kolko u Vitkoviće u nedelju, jel ziv Emir Zenica :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
laudrop
Postovi: 1335
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 20 okt 2021, 19:15

legenda reala je napisao/la:
20 okt 2021, 18:50
Hoce li vas doći kolko u Vitkoviće u nedelju, jel ziv Emir Zenica :P
Mislim da nece
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

PitaKupusnjacaTZ
Postovi: 29
Pridružen/a: 30 avg 2019, 19:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PitaKupusnjacaTZ » 20 okt 2021, 19:41

tareizo je napisao/la:
19 okt 2021, 19:48
redbull93 je napisao/la:
19 okt 2021, 19:46
tareizo je napisao/la:
19 okt 2021, 19:43

ja drug nikako( pojede se) ne umijem donirat preko ovoga
Javi se sljedeci put i objasnit cu ti korak po korak.
hay ziv bio posalji pp pa ako mi sta ne bude jasno pitat cu ze unaprijed zahvalan
Zdravo raja, jel ovo imate donatorske karte?

Rado bi uoci svake utakmice kupio par komada, al pise da nemaju na stanju?

Veliki pozdrav zenickoj braci, izdrzite i istrajte u svojim ciljevima, PL bez Celika nije PL..

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 20 okt 2021, 19:51

PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
20 okt 2021, 19:41
tareizo je napisao/la:
19 okt 2021, 19:48
redbull93 je napisao/la:
19 okt 2021, 19:46


Javi se sljedeci put i objasnit cu ti korak po korak.
hay ziv bio posalji pp pa ako mi sta ne bude jasno pitat cu ze unaprijed zahvalan
Zdravo raja, jel ovo imate donatorske karte?

Rado bi uoci svake utakmice kupio par komada, al pise da nemaju na stanju?

Veliki pozdrav zenickoj braci, izdrzite i istrajte u svojim ciljevima, PL bez Celika nije PL..
Puste u prodaju pred svaku domacu utakmicu
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Jameson
Postovi: 32
Pridružen/a: 05 maj 2018, 11:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Jameson » 21 okt 2021, 11:40

PitaKupusnjacaTZ je napisao/la:
20 okt 2021, 19:41
tareizo je napisao/la:
19 okt 2021, 19:48
redbull93 je napisao/la:
19 okt 2021, 19:46


Javi se sljedeci put i objasnit cu ti korak po korak.
hay ziv bio posalji pp pa ako mi sta ne bude jasno pitat cu ze unaprijed zahvalan
Zdravo raja, jel ovo imate donatorske karte?

Rado bi uoci svake utakmice kupio par komada, al pise da nemaju na stanju?

Veliki pozdrav zenickoj braci, izdrzite i istrajte u svojim ciljevima, PL bez Celika nije PL..
Zivio ti nama :D

zicer
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zicer » 21 okt 2021, 14:57

Mislim da bi bilo dobro kada bismo mogli nagurati svaku utakmicu najmanje 1000 karti, sto kupljenih ulaznica, sto donatorskih. Za derbije 2000+... to bi mislim bilo u rangu naseg imena, realne situacije i lige u kojoj nastupamo.

I da, ovdje dosta ljudi spominje da iako ima zelju ne moze da kupi donatorske karte. Ja preko UniCredit bank bez problema kupim za manje od 1min. Treba ovo ispitati i ako postoji neki problem, pokusati objasniti ljudima o cemu se radi. Svaka karta je bitna ;)

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 21 okt 2021, 16:29

Nema problema. Da je problem na strani kluba (sistema koji koriste) niko nebi mogao da kupi kartu a ocigledno da ljudi kupuju. Problem je najvjerovatnije u sigurnosnim postavkama kartica koje pojedinci koriste. Drugi problem ne vidim jer je proces kupovine jednostavan i samoobjasnjiv.

Ja sam npr koristio par kartica za transakcije samo da probam da li sve funkcionise. Svaki put kada sam po prvi put koristio novu karticu transakcija nije prosla. Znaci dobijem ja potvrdu na stranici kluba da je sve proslo ali ne dobijem ona dva emaila sa potvrdom kupovine i pdf-om karte. Ako ta dva emaila ne dodju u roku od 5-10 min transakcija nije sigurno prosla. U mom slucaju dodatni indikator da transakcija nije prosla je dolazio i od moje banke koja bi mi poslala sms poruku sa pitanjem da li sam koristio tu i tu karticu za tu i tu transakciju koja je odbijena. Kada posaljem odgovor “DA” dobijem povratnu poruku da mogu da ponovim transakciju i da ce ovaj put proci i tako i bude.

Za vas koji ne dobijate ovu vrstu poruke kroz banku trebate nazvati svoju banku ili im poslati upit o odbijenoj transakciji i traziti od njih da u buducnosti dopuste transakciju. I to bi trebalo da rijesi problem.

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 21 okt 2021, 17:26

habuba je napisao/la:
21 okt 2021, 16:29
Nema problema. Da je problem na strani kluba (sistema koji koriste) niko nebi mogao da kupi kartu a ocigledno da ljudi kupuju. Problem je najvjerovatnije u sigurnosnim postavkama kartica koje pojedinci koriste. Drugi problem ne vidim jer je proces kupovine jednostavan i samoobjasnjiv.

Ja sam npr koristio par kartica za transakcije samo da probam da li sve funkcionise. Svaki put kada sam po prvi put koristio novu karticu transakcija nije prosla. Znaci dobijem ja potvrdu na stranici kluba da je sve proslo ali ne dobijem ona dva emaila sa potvrdom kupovine i pdf-om karte. Ako ta dva emaila ne dodju u roku od 5-10 min transakcija nije sigurno prosla. U mom slucaju dodatni indikator da transakcija nije prosla je dolazio i od moje banke koja bi mi poslala sms poruku sa pitanjem da li sam koristio tu i tu karticu za tu i tu transakciju koja je odbijena. Kada posaljem odgovor “DA” dobijem povratnu poruku da mogu da ponovim transakciju i da ce ovaj put proci i tako i bude.

Za vas koji ne dobijate ovu vrstu poruke kroz banku trebate nazvati svoju banku ili im poslati upit o odbijenoj transakciji i traziti od njih da u buducnosti dopuste transakciju. I to bi trebalo da rijesi problem.
ja mislim da je najveci problem nepovjerenje ,koje se usput kod mene gubi ,drugi problem je organizacija ,a treci koji mene handri je procedura ,ja mislim da nas pravi robova ,onih stari ima u svijetu bar 100 koji bi po svakoj utakmici kupili po 50 tak karata ono lagano ,al eto valjda uprava nastavi ovako i dalje i mi dobijemo jednostavniji nacin da pomognemo klubbu
SAMO CELIK
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 okt 2021, 17:38

tareizo je napisao/la:
21 okt 2021, 17:26
habuba je napisao/la:
21 okt 2021, 16:29
Nema problema. Da je problem na strani kluba (sistema koji koriste) niko nebi mogao da kupi kartu a ocigledno da ljudi kupuju. Problem je najvjerovatnije u sigurnosnim postavkama kartica koje pojedinci koriste. Drugi problem ne vidim jer je proces kupovine jednostavan i samoobjasnjiv.

Ja sam npr koristio par kartica za transakcije samo da probam da li sve funkcionise. Svaki put kada sam po prvi put koristio novu karticu transakcija nije prosla. Znaci dobijem ja potvrdu na stranici kluba da je sve proslo ali ne dobijem ona dva emaila sa potvrdom kupovine i pdf-om karte. Ako ta dva emaila ne dodju u roku od 5-10 min transakcija nije sigurno prosla. U mom slucaju dodatni indikator da transakcija nije prosla je dolazio i od moje banke koja bi mi poslala sms poruku sa pitanjem da li sam koristio tu i tu karticu za tu i tu transakciju koja je odbijena. Kada posaljem odgovor “DA” dobijem povratnu poruku da mogu da ponovim transakciju i da ce ovaj put proci i tako i bude.

Za vas koji ne dobijate ovu vrstu poruke kroz banku trebate nazvati svoju banku ili im poslati upit o odbijenoj transakciji i traziti od njih da u buducnosti dopuste transakciju. I to bi trebalo da rijesi problem.
ja mislim da je najveci problem nepovjerenje ,koje se usput kod mene gubi ,drugi problem je organizacija ,a treci koji mene handri je procedura ,ja mislim da nas pravi robova ,onih stari ima u svijetu bar 100 koji bi po svakoj utakmici kupili po 50 tak karata ono lagano ,al eto valjda uprava nastavi ovako i dalje i mi dobijemo jednostavniji nacin da pomognemo klubbu
SAMO CELIK
Prema kome nepovjerenje i zasto ga ti gubis?
I kakva je orgazacija problem? Nisam najbolje razumio.

Jednostavno je pomoci preko donatorskih, jedino gdje je moguce problem je mozda sto kupujete iz dijaspore ali eto rijetko se ko zali, iz Bosne ja nemam nikakvih problema i sve zavrsim za 60 sekundi. Iduci put ako treba i bude ti komplikovano sve ti na pp objasnim tj vec iduce sedmice.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 21 okt 2021, 17:49

slika

Azot Vitkovici iduce gostovanje

Nedelja sunčano +15 stepeni.

Najdalje gostovanje Čelika zadnje dvije godine. 180 km.

Azot zadnje tri kuci ima dvije pobjede i jedan poraz. Jedna od tih pobjeda je jedini poraz Stupčanice.

Tvrda ekipa i pada malo golova.

Prema highlights najopasniji po krilima sto nama zbog bekova ne odgovara. Ovako na snimcima djeluju kao krupna i visoka ekipa te mnoge sanse stvaraju iz kornera.
Tako su pobjedili i Stupčanicu. Glavom iz kornera.

Sigurno ce biti dosta publike koja će praviti pritisak i nadam se da sudija iz Sarajeva nece podleći pritisku kao u Moševcu jer ce biti slična utakmica.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
habuba
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 21 okt 2021, 17:58

Ma ovdje pricam vise o tehnickom rijesenju naplate za donatorske karte. Pa zbog toga kazem da nije do kluba jer sistem radi, najvjerovatnije je da je problem na strani banaka/kartica koje pojedinci imaju. Pa im usput pokusavam dati savjet sta da urade kako bi rijesili taj problem.

I to je za one koji vec pokusavaju kupiti karte i pomoci.

A sad sto se nepovjerenja tice ja sam ravnodusan po tom pitanju. Cvrsto vjerujem da su do sada razumni insani koje interesuje klub, prepoznali pozitivan rad kluba i ljudi u i oko kluba. Toliko toga se pisalo do sada, objavljivalo i kroz razno razna gostovanja u medijima obradjivalo da ne mogu da zamislim da je ostalo nesto na sto vec nije dat razuman odgovor. Sad oni koji povrsno prate klub mogu imati nesto iskrivljeniju sliku, jer njima sigurno u oci upadaju smicalice i razno razna dobacivanja koja okupiraju javni prostor i socijalne medije. Znas kako kazu, 100 puta ponovljena laz, postaje istina.Pogotovo nakon sto su gradonacelnikovi strumfovi blokirali pola grada sa njegove stranice i stranice gradske uprave, ali sam misljenja da ce i ti ljudi doci polahko na svoje. Cak sta vise mislim da je sada bolje da takvih nema oko kluba jer bi samo bili "otezavajuca okolnost" za nastavak ove vrste rada. Momci u klubu i mi koji podrzavamo rad kluba u ovim teskim trenutcima moramo biti mentalno jaki i koncentrisani da bez obzira na sve nastavimo ici putem oporavka. Bice tu jos puno i teskih dana i sretnih dana dok se klub ne stabilizira i zbog toga treba ostati ustrajan i priseban i ne paniciti pri padovima, niti se puno radovati uspjesima. Amerikanci kazu: Slow and steady wins the race. I sigurno je to formula za uspjeh. Kada bi svaki mjesec unaprijedili bar malo jedan aspekt poslovanja i uredjenja kluba kroz par godina ce se to nabrati i imat cemo jak i stabilan klub.

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 21 okt 2021, 18:10

avenija je napisao/la:
21 okt 2021, 17:38
tareizo je napisao/la:
21 okt 2021, 17:26
habuba je napisao/la:
21 okt 2021, 16:29
Nema problema. Da je problem na strani kluba (sistema koji koriste) niko nebi mogao da kupi kartu a ocigledno da ljudi kupuju. Problem je najvjerovatnije u sigurnosnim postavkama kartica koje pojedinci koriste. Drugi problem ne vidim jer je proces kupovine jednostavan i samoobjasnjiv.

Ja sam npr koristio par kartica za transakcije samo da probam da li sve funkcionise. Svaki put kada sam po prvi put koristio novu karticu transakcija nije prosla. Znaci dobijem ja potvrdu na stranici kluba da je sve proslo ali ne dobijem ona dva emaila sa potvrdom kupovine i pdf-om karte. Ako ta dva emaila ne dodju u roku od 5-10 min transakcija nije sigurno prosla. U mom slucaju dodatni indikator da transakcija nije prosla je dolazio i od moje banke koja bi mi poslala sms poruku sa pitanjem da li sam koristio tu i tu karticu za tu i tu transakciju koja je odbijena. Kada posaljem odgovor “DA” dobijem povratnu poruku da mogu da ponovim transakciju i da ce ovaj put proci i tako i bude.

Za vas koji ne dobijate ovu vrstu poruke kroz banku trebate nazvati svoju banku ili im poslati upit o odbijenoj transakciji i traziti od njih da u buducnosti dopuste transakciju. I to bi trebalo da rijesi problem.
ja mislim da je najveci problem nepovjerenje ,koje se usput kod mene gubi ,drugi problem je organizacija ,a treci koji mene handri je procedura ,ja mislim da nas pravi robova ,onih stari ima u svijetu bar 100 koji bi po svakoj utakmici kupili po 50 tak karata ono lagano ,al eto valjda uprava nastavi ovako i dalje i mi dobijemo jednostavniji nacin da pomognemo klubbu
SAMO CELIK
Prema kome nepovjerenje i zasto ga ti gubis?
I kakva je orgazacija problem? Nisam najbolje razumio.

Jednostavno je pomoci preko donatorskih, jedino gdje je moguce problem je mozda sto kupujete iz dijaspore ali eto rijetko se ko zali, iz Bosne ja nemam nikakvih problema i sve zavrsim za 60 sekundi. Iduci put ako treba i bude ti komplikovano sve ti na pp objasnim tj vec iduce sedmice.
nisi me skonto nepovjerenje se gubi,povjerenje STICE,a organizacija je sto se tice komplikacije oko uplata donatorsku jer se ja tu ne mogu uklopit
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 22 okt 2021, 20:19

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 okt 2021, 15:19



Izgleda da je istinska ljubav prema Čeliku ipak van gradskih četvrti kao sto je primjetio @steelman
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 23 okt 2021, 15:25

Prigradska naselja jaka na djelima :beba:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 okt 2021, 16:37

Novi 12ti igrac je tu, samo jako do krajnjeg cilja. Mislim da su se mnogi zijanili kada su vidjeli da klub bez icije pomoci zivi i vraca dugove.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 okt 2021, 16:54

avenija je napisao/la:
23 okt 2021, 15:19


Izgleda da je istinska ljubav prema Čeliku ipak van gradskih četvrti kao sto je primjetio @steelman
Ne treba bas tako gledati, jer brojni pojedinci iz grada ucestvuju u tim programima i ima nekih ekipa iz grada koje nisu kvartovske, a da djelima podrzavaju klub. Medjutim, ove kvartovske ekipe iz grada se drze po strani. Valjda bi cilj trebao biti da cijeli grad i svaki kvart stanu iza svog kluba. Sad se ne gradi mentalitet zavrtanja kluba, nego davanja za klub, pa red bi bio da se malo i oni ukljuce. U tom kontekstu se i ovdje islo organizovati ekipu da pokrije ovaj virtuelni krug ljudi i gdje god postoji prostor da bude iskoristen u interesu kluba. Ne ide da ne vidis da u prici niko ne spominje Jaliju, Blatusu, Crkvice, Odmut, Babinu Rijeku, Moke, Kineski zid, Londzu, Travnicku, C-blok, Novu Zenicu itd. Čelik je Zenica i vrijeme je da to i kvartovi pokazu s pokricem svog djelovanja.

Prigradska naselja vode 6:0!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Truhlo
Postovi: 5217
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 23 okt 2021, 17:14

Nigdje veze, mogu ruku u vatru stavit da iz moje mahale (u gradu) duplo vise novca je donirano, nego ove prigradske, sve skupa zajedno. To sto idu ovi pod kvartovskim imenom, to je druga stvar.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.