NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Radnika?

Anketa je završila: 15 mar 2024, 18:19.

Pobjeda
6
55%
Neriješeno
3
27%
Poraz
2
18%
 
Ukupno glasova: 11

Avatar
rz88
Postovi: 529
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 07 dec 2021, 22:36

redbull93 je napisao/la:
07 dec 2021, 08:57
Nemojte tako, doci ce nam crvena zvezda i partizan u aba ligi :rol:

Da je htio uplatiti pare, uplatio bi. Ja ne znam samo kakva je kazna za nekog gradonacelnika ako ne izvrsi odluku gradskoj vijeca? Rociste u januaru, sta ce biti za to onda?
Krivična prijava :lol: a ročište ide svojim tokom. Vidjet ćemo kako će ovo dalje ići oko Zenicatransa i ko bi se mogao ispred GU pojaviti 13.01. na sudu
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1833
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 08 dec 2021, 23:24

Pa vi fakat mislite da ovi iz gradske uprave ovako pricaju od sebe. Ja mislim da oni odlicno znaju da fudo moze dati ovlasti kelesturi ali vjerujem da je fudino naredjenje ovo sto oni rade.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 09 dec 2021, 14:50



I telemach postaje zlatni sponzor. Jos malo i necemo imati gdje lijepiti ove sponzore :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

FRLegioen
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 09 dec 2021, 15:03

redbull93 je napisao/la:
09 dec 2021, 14:50


I telemach postaje zlatni sponzor. Jos malo i necemo imati gdje lijepiti ove sponzore :D
Bice nam dres ko rukometni :D ,sa puno malih sponzora,al neka sponzora i jos jednom svaka cast nasoj upravi!

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 09 dec 2021, 15:27

FRLegioen je napisao/la:
09 dec 2021, 15:03
Bice nam dres ko rukometni :D ,sa puno malih sponzora,al neka sponzora i jos jednom svaka cast nasoj upravi!
Ludilo, naprijed PAN, nazad Almy, jedan rukav Mozzart, drugi Grad Zenica, sorc RM-LH :opaopa:

Vjerovatno telemach ide na rukav zajedno sa Mozzart i onda na drugom nam ostaje jos grad zenica i BH telecom (onih 100k za 3 godine, red je da dobiju reklamu na dresu)

I da jos robija nazad na dresu :mrgreen:

Mislim da nema vise prostora za "zlatne" na dresu. Red je da se popoune reklame na jugu i sjeveru. Nadam se da to ide naredne godine jos jace. Istok smo popunili i ne svidja mi se sto par sponzora lijepimo na ogradu istoka. Bilo bi beton da to predje na jug/sjever, da i tu imamo reklame.

Ovo onako estetski kazem, nije neka kritika. Sto se mene tice, cijeli istok polijepiti, samo nek kesh dolazi u kasu kluba :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 09 dec 2021, 15:59

Ima mjesta jos na sorcu, a moze i jedan na stucne 😂

Ako treba i kackete nek igraci nosaju, samo nek sponzori placaju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

FRLegioen
Postovi: 455
Pridružen/a: 08 sep 2020, 19:36
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FRLegioen » 09 dec 2021, 17:07

Pan je sigurno zadovoljan sa ovim sponzorstvom i treba da "poboljsamo" uslove za dalju saradnju

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 10 dec 2021, 10:40

PAN je solidna piva i zaista, kad se već pije, a pije se :) , treba ih uvijek podržati izborom te pive, a čep u džep, pa u flašetinu!

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 10 dec 2021, 18:10

Izasao je krolj to znaci da se ceka sad da se uplati onih 200.000
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Celicni
Postovi: 1571
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 10 dec 2021, 18:26

dinodino2019 je napisao/la:
10 dec 2021, 18:10
Izasao je krolj to znaci da se ceka sad da se uplati onih 200.000
Ma njemu nije to na pameti, vidis da je otisao samo kuci nije se narodu mogao obratiti.Zna on kako je bilo u prdekani 7 dana biti, vidilo se da je smoren i zabrinut.Ali jos nije gotovo dok sudija ne svira kraj.

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IndependenT » 10 dec 2021, 23:39

limvolikce1945 je napisao/la:
10 dec 2021, 10:40
PAN je solidna piva i zaista, kad se već pije, a pije se :) , treba ih uvijek podržati izborom te pive, a čep u džep, pa u flašetinu!
Popijes jednu pan, pa jednu preminger i tako u krug :)
slika

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 11 dec 2021, 17:26



Da ga nece uplatiti nikako, a da sud presudi u nasu korist, sto ce i biti. A onda nek zatvora bas zbog ovog zavrsi, koliko moras biti poremecen jbt. To ti je kad te sila ponese, pa mislis da mozes kako hoces. Stici ce njega sve ovo, doci ce mu na naplatu sa kamatom.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 11 dec 2021, 17:39

redbull93 je napisao/la:
11 dec 2021, 17:26
Da ga nece uplatiti nikako, a da sud presudi u nasu korist, sto ce i biti. A onda nek zatvora bas zbog ovog zavrsi, koliko moras biti poremecen jbt. To ti je kad te sila ponese, pa mislis da mozes kako hoces. Stici ce njega sve ovo, doci ce mu na naplatu sa kamatom.
Ko ga ****, samo nek nastavi ovako, doci ce sve na svoje. Osjetio je 7 dana zatvora, mislim da ce dosta okrenuti pricu. Ne bi me iznenadilo da uplati dan prije rocista.

Ali kako god, mislim da ovo sranje sa gradom nam je islo na ruku. Momci su zasukali rukave i pronasli brdo sponzora i drugih nacina finansiranja. Ne vjerujem da bi ta strana toliko uspjesna bila da smo imali ovaj novac. To govori i stavka u budzetu koliko mali iznos je bio planiran od sponzorstva i donacija. Neke ljude je ovaj smecar upalio pa je i inat proradio, pa su pogurali klub jos jace nego sto su planirali (ukljucujuci i mene). Kako god nabijem ga na tuki, mi picimo i guramo svoju pricu. Prije godinu dana, situacija je bila losa, godinu poslije totalno drugacije. Ako se nastavi ovaj rast, naredne godine nece vise biti vazan ovaj debil i likovi poput njega. Naravno i dalje ganjati princip i naplatiti svaku marku.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

aeroms33
Postovi: 658
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 11 dec 2021, 18:17

Ma tesko.
Ko zna kolko mi imamo potrazivanja realno. Nedao Bog da na naplatu dodu ovi igraci i pozajmice Olguna.Ko zna sta je tu muljano preko one firme sto su osnovali.
A ima jos tu potrazivanja za poreze,zaposlenike,dobavljace,rezije stadiona itd..
To su milionski iznosi a priliv je dobar ali nedovoljan po mome misljenju i bez nekih buducih sudskih odluka u nasu korist mi smo u dosta nezavidnoj situaciji.

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 11 dec 2021, 18:25

aeroms33 je napisao/la:
11 dec 2021, 18:17
Ma tesko.
Ko zna kolko mi imamo potrazivanja realno. Nedao Bog da na naplatu dodu ovi igraci i pozajmice Olguna.Ko zna sta je tu muljano preko one firme sto su osnovali.
A ima jos tu potrazivanja za poreze,zaposlenike,dobavljace,rezije stadiona itd..
To su milionski iznosi a priliv je dobar ali nedovoljan po mome misljenju i bez nekih buducih sudskih odluka u nasu korist mi smo u dosta nezavidnoj situaciji.
Mrsko mi sad da trazim, ali Robert i Denis u vise navrata su javno objavili koliko novca Celik treba da plati da bude cist, na nuli. I to je daleko od milionskih iznosa. Dugovi jesu milionski, ali da se rijese, ne treba milionske iznose platiti. Najveci problem, tj porezni dug se otplacuje redovno, popularni reprogram, kojeg grad placa. Sad nam je potrebno strpljenje kako bi se skinule blokade sa racuna, tj kako bi se klub ocistio od dugova koji stvarno blokiraju rad kluba. Necemo vjecno biti u 3coj ligi i cekati da se vrati 2 miliona duga za vodu. Te stvari ce doci na red.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
habuba
Postovi: 687
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 11 dec 2021, 23:40

Ko je veceras bio prisutan na druzenju imao je priliku veoma detaljno da se upozna sa situacijom u klubu a pogotovo tom finansijskom aspektu, kao i aktivnoj ulozi gradske administracije na otezavanju rada kluba. Ne radi se o basnoslovnim sumama i siguran sam da cemo kroz slijedecih par godina biti puno jaci klub.

Avatar
rz88
Postovi: 529
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 11 dec 2021, 23:43

Truhlo je napisao/la:
11 dec 2021, 17:39
redbull93 je napisao/la:
11 dec 2021, 17:26
Da ga nece uplatiti nikako, a da sud presudi u nasu korist, sto ce i biti. A onda nek zatvora bas zbog ovog zavrsi, koliko moras biti poremecen jbt. To ti je kad te sila ponese, pa mislis da mozes kako hoces. Stici ce njega sve ovo, doci ce mu na naplatu sa kamatom.
Ko ga ****, samo nek nastavi ovako, doci ce sve na svoje. Osjetio je 7 dana zatvora, mislim da ce dosta okrenuti pricu. Ne bi me iznenadilo da uplati dan prije rocista.

Ali kako god, mislim da ovo sranje sa gradom nam je islo na ruku. Momci su zasukali rukave i pronasli brdo sponzora i drugih nacina finansiranja. Ne vjerujem da bi ta strana toliko uspjesna bila da smo imali ovaj novac. To govori i stavka u budzetu koliko mali iznos je bio planiran od sponzorstva i donacija. Neke ljude je ovaj smecar upalio pa je i inat proradio, pa su pogurali klub jos jace nego sto su planirali (ukljucujuci i mene). Kako god nabijem ga na tuki, mi picimo i guramo svoju pricu. Prije godinu dana, situacija je bila losa, godinu poslije totalno drugacije. Ako se nastavi ovaj rast, naredne godine nece vise biti vazan ovaj debil i likovi poput njega. Naravno i dalje ganjati princip i naplatiti svaku marku.
U jednu ruku si i u pravu a u drugu i ne. Da znaš koliko je sponzora odbilo klub zbog ove situacije sa gradom. Klub nije oštećen "samo" za tih cca 200.000, nego je taj iznos dosta veći.
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
Truhlo
Postovi: 4940
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 12 dec 2021, 08:42

rz88 je napisao/la:
11 dec 2021, 23:43
Truhlo je napisao/la:
11 dec 2021, 17:39
redbull93 je napisao/la:
11 dec 2021, 17:26
Da ga nece uplatiti nikako, a da sud presudi u nasu korist, sto ce i biti. A onda nek zatvora bas zbog ovog zavrsi, koliko moras biti poremecen jbt. To ti je kad te sila ponese, pa mislis da mozes kako hoces. Stici ce njega sve ovo, doci ce mu na naplatu sa kamatom.
Ko ga ****, samo nek nastavi ovako, doci ce sve na svoje. Osjetio je 7 dana zatvora, mislim da ce dosta okrenuti pricu. Ne bi me iznenadilo da uplati dan prije rocista.

Ali kako god, mislim da ovo sranje sa gradom nam je islo na ruku. Momci su zasukali rukave i pronasli brdo sponzora i drugih nacina finansiranja. Ne vjerujem da bi ta strana toliko uspjesna bila da smo imali ovaj novac. To govori i stavka u budzetu koliko mali iznos je bio planiran od sponzorstva i donacija. Neke ljude je ovaj smecar upalio pa je i inat proradio, pa su pogurali klub jos jace nego sto su planirali (ukljucujuci i mene). Kako god nabijem ga na tuki, mi picimo i guramo svoju pricu. Prije godinu dana, situacija je bila losa, godinu poslije totalno drugacije. Ako se nastavi ovaj rast, naredne godine nece vise biti vazan ovaj debil i likovi poput njega. Naravno i dalje ganjati princip i naplatiti svaku marku.
U jednu ruku si i u pravu a u drugu i ne. Da znaš koliko je sponzora odbilo klub zbog ove situacije sa gradom. Klub nije oštećen "samo" za tih cca 200.000, nego je taj iznos dosta veći.
Vjerujem, ispratio sam prezentaciju sinoc i horor je na koje sve nacine smece pokusava blokirati klub. Ovo sto sam napisao je vise pohvala i cestitka momcima u klubu, da su jednu jako nepovoljnu situaciju uspjeli okrenuti u svoju korist i nadoknaditi ta sredstva.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

aeroms33
Postovi: 658
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 13 dec 2021, 00:02

Dace Bog da sve bude dobro pa da se ubrzo ocistimo.
P.s. Sta se desava sa futsalom. Kakve sad imamo veze sa Neimarima i futsalom. Kava je ovo opet hajka na Robijase.
Neka neko iz kluba tuzi ovaj klix .

PonosniSmogovci
Postovi: 672
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 13 dec 2021, 00:21

Pa u futsal ekipi su im svi aktivni navijaci uključujući i vodju tako da ni nije čudno.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.